8582 відвідувача онлайн

Орбан: НАТО не має діла до України. Моє завдання - щоб так і лишалося

Орбан порівняв війну в Україні з Афганістаном

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що виступає проти вступу України до НАТО та Європейського Союзу і має намір блокувати ці процеси.

Про це він сказав після прибуття на саміт НАТО в Гаазі, передає Цензор.НЕТ.

"НАТО не має жодного діла до України. Україна не є членом НАТО, як і Росія. Моє завдання - щоб так і лишалося", - заявив Орбан у відповідь на запитання щодо участі президента Володимира Зеленського в саміті.

Політик також висловився проти євроінтеграції України, зазначивши, що її можливий вступ до ЄС несе ризик ескалації війни для самого Союзу.

Водночас Орбан вкотре наголосив, що не бачить у Росії реальної загрози для НАТО. "Я не думаю, що Росія становить яку-небудь реальну загрозу для НАТО. Бо ми набагато сильніші", - сказав він.

На його думку, головна небезпека для Європи полягає не у воєнній площині, а в економічній - через втрату конкурентоспроможності на глобальному ринку.

Топ коментарі
+34
И кто же тебе поставил такое задание?
показати весь коментар
25.06.2025 14:47 Відповісти
+25
Бачити яка чесна людина. Відкрито каже, що йому таке завдання дали.
показати весь коментар
25.06.2025 14:50 Відповісти
+21
жаба, а якщо НАТО не має діла до України, то чому ти на кожного дня про це кукарекаешь?

фублів з сосії хочется ?
показати весь коментар
25.06.2025 14:51 Відповісти

Завантаження...