9076 відвідувачів онлайн

Скупчення особового складу, техніки та розміщення військових у наметових містечках в тилу - заборонено, - Сирський

зсу

З метою протидії повітряним ударам ворога скупчення особового складу та військової техніки, розміщення військовослужбовців у наметових містечках - заборонено.

Про це головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив у фейсбуку, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Сирського, він провів щомісячну службову нараду щодо підвищення якості підготовки у Збройних Силах, посилення безпеки у навчальних центрах та інших проблемних питань.

Терміни підготовки

Термін базової загальної підготовки буде збільшено – до 51 дня (порівняно з 49 днями наразі). Дві доби буде додано для навчання військовослужбовців протидії ударним БпЛА противника.

"Це - одна з новацій шостого видання програми БЗВП, робота над яким завершується", - наголошує він.

Також ЗСУ працюють над розвитком базової підготовки в тилових смугах бригад.

"Усвідомлюємо всю складність ситуації та посилюємо психологічну підготовку військовослужбовців, що є невід’ємною складовою їхньої бойової готовності", - додав він.

Захист навчальних центрів

Сирський також заслухав звіти щодо реалізації заходів захисту навчальних центрів від повітряних (ракетних) ударів противника.

"Моя безумовна вимога - забезпечення та підвищення безпеки військовослужбовців у навчальних центрах та на тилових полігонах. Скупчення особового складу та військової техніки, розміщення військовослужбовців у наметових містечках – заборонено!

На локаціях підготовки споруджуються нові укриття, бліндажі та інші захисні споруди. Реалізуються додаткові інженерні рішення, спрямовані на захист наших воїнів, які готуються, тренуються та відновлюються", - йдеться у повідомленні.

Сирський також наголосив на обов’язковому дотриманні вимог щодо обладнання укриттів у навчальних центрах і на полігонах, а також на коректному й оперативному оповіщенні про повітряні тривоги.

Завдання за підсумками наради

Головнокомандувач визначив завдання для покращення підготовки. Серед них - організувати закріплення новостворених армійських корпусів за навчальними батальйонами, які функціонують у складі центрів підготовки підрозділів.

За напрямок підготовки відповідатиме новопризначений заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Скибюк.

Топ коментарі
+15
Навіть стукати необов'язково, лише зачекати «звітів» корисних ідіотів з ефектом Даннінга-Крюгера:
показати весь коментар
01.07.2025 10:27 Відповісти
+11
Ось цих двух виродків потрібно повісити , за вбитих наших воінів😠
показати весь коментар
01.07.2025 14:06 Відповісти
+8
З метою протидії повітряним ударам ворога скупчення особового складу та військової техніки, розміщення військовослужбовців у наметових містечках - заборонено


Пане, схоже ви не розумієте зміст поняття протидія!
показати весь коментар
01.07.2025 09:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І де ж розміщувати військових? Під землею? Чи в Кончі-Заспі?
показати весь коментар
01.07.2025 09:47 Відповісти
Як де?

1. В воєнкоматі
2. Під Варшавою. За оцінками деяких місцевих військових стратегів, скоро нас з вами поженуть штурмувати Варшаву. Тому треба зазделегідь підготуватися
показати весь коментар
01.07.2025 10:20 Відповісти
А їх треба обов'язково розміщувати сотнями чи тисячами а для високої боєготовності треба всіх вишикувати на плацу й ходити строєвим кроком повзводно? Чи можна це робити роззосереджено, без дурних совкових шикувань та скупчень в одному місці ще й поблизу фронту, де час польоту будь-якої ракети скорочується до небезпечної величини?
показати весь коментар
01.07.2025 15:25 Відповісти
До нього дійшло тільки через три з половиною роки великої війни ((((
показати весь коментар
02.07.2025 05:52 Відповісти
З метою протидії повітряним ударам ворога скупчення особового складу та військової техніки, розміщення військовослужбовців у наметових містечках - заборонено


Пане, схоже ви не розумієте зміст поняття протидія!
показати весь коментар
01.07.2025 09:56 Відповісти
«Другого понятія «протидія» у мєня для вас нєт» (с)

(насправді є (було) , але у вигляді розмазаного асфальту, для якості плавного ходу Мерсів, Ауді, Тесл, та інших преміум бібік, на швидкості «мамалюбітскорость»)
показати весь коментар
01.07.2025 10:11 Відповісти
то напишіть компетентну і універсальну методичку, не язиком...
показати весь коментар
01.07.2025 10:47 Відповісти
Методичку на слово "протидія"? Треба просто знати державну мову, якою командувач зобов'язаний спілкуватись. У даному випадку можна було написати "з метою убезпечення особового складу від повітряних ударів ...".
показати весь коментар
01.07.2025 15:33 Відповісти
Ща розпочнеться, типу:
«Нє прошло і чєтирє года...»

А необхідно, щоб підрозділи радіотехнічних військ були прикіплені до цих «тилових» структур.
Бо зараз поняття «фронт - тил,» часів Дрєвньої Світової, вже втратило сенс.
Таким чином особовий склад буде заздалегідь попереджено про загрозу удару, і вони буть орієнтуватись у часі, на прийняття рішення.
показати весь коментар
01.07.2025 09:59 Відповісти
Хоча б має бути черговий з детекторами частот, щоб вистежувати беспілотники над полігоном.
Та один дронщик з дронами перехватчиками.

Без розвідки дронами орки не використовують Іскандери.
показати весь коментар
01.07.2025 10:03 Відповісти
Для главносовєтьского командуючого - це свадєбниє коптери.
показати весь коментар
01.07.2025 10:09 Відповісти
Та хоча б банально відвести всі полігони на 300-400 км до лінії фронту - менше шансів, що розвідувальні дрони туди долетять...
показати весь коментар
01.07.2025 10:12 Відповісти
Я боюся що причина та сама шо і НЕ евакуація Херсону!!
Якщо закрити прифронтові адміністрації, ВЦА, мерії , мусарні, "сбу" та прифронтові полігони - це скорочення або переміщення посад!!! А вони зубами за посади тримаються . Їм покуй на кровіщу і горе!

Та можете називати конспіролохом - я так весь час вважаю , що за ті самі гроші можно було переселити людей прифронтових і перенести клерків срцзахисту /ПФ в не розпилювати на дороги, квіти та ремонти будівель по якім буде прилітати повторно !!!!!!
показати весь коментар
01.07.2025 22:49 Відповісти
Як в Херсон приїзжав єрмак - цапи виклали відос з дрона , всю колону відстежували. 40 вєлосіпєдов кортежа, як кажуть порохоботи ))))
показати весь коментар
01.07.2025 22:40 Відповісти
Ваші страшні слова заміняються 1 планшетом з Дельтою або неоном.
Це все є. Заздалегідь це від декількох хвилин в залежності від типу загрози.
показати весь коментар
01.07.2025 10:10 Відповісти
Це системи прив'язані до інтернету.
А ртв послуговуються автономно, своїми рлс.

Але ж у чому справа?
Що хіба так важко реалізувати те, що пропонуєте Ви? «1 планшетом з Дельтою або неоном.»?
Хоча, в совєтьскій армії, до якої нас повернули після відсторонення Залужного, таки важко...
показати весь коментар
01.07.2025 10:20 Відповісти
Так це все є і працює І у військових і у цивільних.
В нас нема питань з оповіщенням.
В нас питання: я в рот ї...в я воював... який бліндаж, яка ракетна небезпека!!! Сам пи...й в бліндаж...
показати весь коментар
01.07.2025 10:33 Відповісти
Тут варіанта два. Або не спати в бліндажі, або нормально спати і ризикувати. Є ще звичайно купа інших варіантів, але вони не для свокодрочерних командирів які до особового складу відносяться як до худоби. Та і до себе впринципі тоже. Зольдатен повинен преносити тяготи і лішенія, а тому чим гірше умови тим краще. Главноє шоб єдінобразно і бєзобразно.
показати весь коментар
01.07.2025 21:34 Відповісти
Добре бути зольдатом... Ходиш, з...ї пинаєш, ні чорта не робиш, ні за що не відповідаєш, знімаєш собі відосики які всі г...ни, задача лише одна, с...сь додому і про...ись на службі.
от скажи чесно скільки годин ти щоденно працюєш? І що саме робиш?
показати весь коментар
01.07.2025 22:41 Відповісти
Навіть у мирні дні слід не пхатися у натовп. Люди знаходяться у натовпі перетворюються у тварин, втрачають здоровий глузд, притуплюється інстинкт самозбереження, появляється облудливе почуття абсолютної безпеки. Достатньо одного ідіота у натовпі і може проявитися пароксизм ненависті, злоби, паніки - затопчуть.

Навіть по цивільній обороні вчили РОЗСРЕДОТАЧИВАТЬСЯ.
А на війні ще більше небезпечно. Та ще з включеними телефонами, які ї є радіомаяками для супостата.
показати весь коментар
01.07.2025 10:02 Відповісти
Це все вірно. Але є нюанс. Добра половина цих 'добровольців' готова втекти в любу секунду.
І задача один, розосередитись
Задача 2 не дати 'дрбровольцям' втекти...
І перша виключає другу. А ї....ть за виконання обох задач одинаково.
показати весь коментар
01.07.2025 10:13 Відповісти
КЦП - ПНХ!
показати весь коментар
01.07.2025 10:23 Відповісти
Іди головку насоси водою. температура переграла мотор
показати весь коментар
01.07.2025 10:31 Відповісти
****, ви точно з командирів. У нас такі самі. Думають що якщо з армії зробити тюрму то народ пенрестане розбігнатися.
А я два роки служив в частині (тиловій) в крупному місті і всі знімали квартири. Ходили на службу як на роботу. Ніякої колєктівной отвєтстівєності - 16али лише проштрафившихся. Запізнився - тиждень на казармі. Попався бухим - два тижні на подвалі. Жодного СЗЧ. Всі завжди тверезі, всі працюють, всі стараються. А тепер перевели в ідіотство. Всіх зібрали до купи, живемо як бомжі, тюремне положення. Додому з боями відпускають навіть на вихідні. Хтось бухий - всім кізджа, хтось сібався - всі сидять на казармі. Кончений совок. Купа сзч. Ніхто нібуя не робить, займаємось муйньой. А набуя старатися, якщо завтра хтось щось вчудить (а дов*в же завжди хватає) і всім все одно кізда. Іпанута совкодрочерна армія.
показати весь коментар
01.07.2025 22:06 Відповісти
Не плутаємо частину з навчальним центром.
У мене бойовий підрозділ і всі живуть по хатах по 3-4 людини. Рівень сзч мінімальний. Ніхто не за ким не бігає. Ключове - мотивація. Колектив збитий з 22 року.
А тепер беремо навчальний центр: куди бусами нагнали людей у яких в голові - я м'ясо. І одна задача с..ись.
Знаєте рівень СЗЧ з навчального центру? Скажімо так. Беремо 2025 рік. Три бойових бригади, що виконують завдання в донецькій області їх загальна кількість СЗЧ дорівнює одному навчальному центру.
От всі б...ть про совок. Питань нема, йди покажи як треба... Прийми взвод, роту, батальйон... Тільки не на словах, в з актами прийому передачі, зі всією відповідальністю. Відпусти додому, воно під наркотою жінку згвалтує, а в тебе ж він в частині... Потім звичайно ти все рішиш... але слідчому ти принесеш зі своєї хати, забереш у своєї жінки і дітей... От ти два в тиловій, а я більше трьох в Донецькій області. І моя порада всім: не пи...ди. хочеш показати як треба? рапорт, прийняв підрозділ, підписав договір про повну матеріальну відповідальність і показуй як треба. І відповідай за всіх і все. Рішай з ДБР, збирай гроші, продавай соляру, живи чесно, роби що вважаєш за потрібне... Але на свій страх і ризик...а в кінці ти посваришся з тими кого відпускав додому і вони на тебе колективну скаргу в ДБР нахєрачать про перевищення влади і корупцію... А не відпустиш, то будуть в спину плювати, що командир пі...с і додому не відпускає...
показати весь коментар
01.07.2025 22:33 Відповісти
Ну це треба з великого міста переїхати в село..
показати весь коментар
01.07.2025 10:18 Відповісти
норм, дядя, якби це тільки не було піздежом!
а твої рідні все також на кацапії заручниками?
показати весь коментар
01.07.2025 10:08 Відповісти
Менше відстукуйте азбукою морзе в кремль. Тоді й менше факапів буде. Хоча....про що це я....??? Шобла кротів при владі.
показати весь коментар
01.07.2025 10:15 Відповісти
Навіть стукати необов'язково, лише зачекати «звітів» корисних ідіотів з ефектом Даннінга-Крюгера:
показати весь коментар
01.07.2025 10:27 Відповісти
100 відсотків
показати весь коментар
01.07.2025 11:38 Відповісти
Ось цих двух виродків потрібно повісити , за вбитих наших воінів😠
показати весь коментар
01.07.2025 14:06 Відповісти
підтримую тренд... не пройшло й 4 роки, як в нас з'явились чіткі інструкції, як треба було себе поводити на полігонах протягом всієї війни.. всі такі правила, нажаль пишуться кров'ю..., скільки повинно було загинути молодих здорових військових у тилу, щоб через яких небудь 3 роки з'явились більш менш притомні правила...
показати весь коментар
01.07.2025 10:19 Відповісти
А тупі, безсенсовні, совкові шикування це святе!
показати весь коментар
01.07.2025 10:22 Відповісти
"Звісно, всі хочуть, щоб рівень підготовки був найкращим, тому ми готуємо висококваліфікованих професійних військових. Водночас динаміка на фронті вимагає від нас якомога швидше відправляти на службу нових бійців", - пояснив Сирський. Джерело: https://censor.net/ua/n3508511

Самі налаштували "динаміку", тепер тільки конвеєр з людьми їм подавай...
показати весь коментар
01.07.2025 10:24 Відповісти
Він і нікуди не дівався, просто про цей конвеєр говорили не офіційно...
показати весь коментар
01.07.2025 11:15 Відповісти
ого
показати весь коментар
01.07.2025 10:32 Відповісти
а найдосвіченіший заголовнокоманднив людину чиї родичі у кацапні на гачку....
показати весь коментар
01.07.2025 10:49 Відповісти
от хтів би поцікавитися - а це точно сирського-кацапа відповідальність? точно не командувача сухопутних військ? чи пох на того командувача? чи в нас кому єлдачіна дозволив, той і є командувачем усього?
показати весь коментар
01.07.2025 10:56 Відповісти
да
в нас єлдачина і пять потужних менеджерів
тому так
показати весь коментар
01.07.2025 14:35 Відповісти
Схоже, що таки , нажаль, не просто так язиками дехто тріпали про недільний ранок. Плюсом є те, що московити слабаки, і не можуть масштабувати такі приколи.
показати весь коментар
01.07.2025 17:10 Відповісти
Додайте ще день навчання протидіі кабам😱
показати весь коментар
01.07.2025 20:40 Відповісти
неплохо, за 52 дня с 50-летнего холопа сделать мега бегуна-прыгуна-стрелка-рембо. наверное, медицина, генная инженерия и вот это вот все. Илон Маск тоже чипы какие-то скорее всего прислал, как в "Матрице". раньше то х*рней маялись по два года, как дураки. только зачем нам всякие депутаты-министерства с такими то технологиями. только бабло зря тратить. их тоже чипировать - и вперед, в десант.
показати весь коментар
01.07.2025 20:52 Відповісти
Падли. Здають!!
Мубуть був звонок з охвісу чи від тилових "типу штабних" крис щоб абєспєчіть награждєніє, построєніє , собраніє .
показати весь коментар
01.07.2025 22:36 Відповісти
не пройшло і три роки... а, ні - пройшло.
показати весь коментар
02.07.2025 05:30 Відповісти