11152 відвідувача онлайн

Розкрадання на фортифікаціях на Харківщині: усіх підозрюваних взяли під варту без права застави

наручники,сізо,тюрма,злочинці

Усім п’ятьом підозрюваним у справі про ймовірне розкрадання коштів на будівництві фортифікаційних споруд у Харківській області суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без альтернативи застави.

Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону, передає Цензор.НЕТ.

Серед підозрюваних - колишній заступник Харківського міського голови, якого вважають організатором схеми, а також двоє директорів комерційних підприємств і двоє фізичних осіб-підприємців.

У прокуратурі зазначають, що йдеться про штучне завищення цін при закупівлі будівельних матеріалів та інженерних загороджень типу "зуби дракона".

Досудове розслідування триває.

Розкрадання коштів на будівництві фортифікацій на Харківщині

28 червня прокуратура спільно з поліцією викрила злочинну організацію на чолі з колишнім заступником мера Харкова. П'ятьом особам, включно з колишнім заступником міського голови Харкова, повідомили про підозру у заволодінні 5,4 млн гривень бюджетних коштів, виділених на будівництво фортифікацій, шляхом завищення цін на матеріали.

Організатор та директор одного із підприємств як основний підрядник, залучили до протиправної діяльності керівника фірми-прокладки та двох таких самих ФОПів, які здійснили закупівлю майна для облаштування фортифікації за цінами, завищеними більше ніж на 30% від ринкових.

Прокуратура інкримінує підозрюваним участь у злочинній організації з метою розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану.

Топ коментарі
+7
Не всіх.
ЗЄ, Єрмак та їх дефективні менеджери на свободі.
показати весь коментар
01.07.2025 17:25 Відповісти
+4
Можновладці рішуче засуджують розкрадання коштів!
Ги-ги...
показати весь коментар
01.07.2025 17:25 Відповісти
+4
"Усім п'ятьом підозрюваним у справі...", а саме: три чергових сторожа та дві прибиральниці, які розікрали гроші на фортифікації (ну або миші в сейфі гроші погризли). Там часом випадково не було такого сторожа по призвіщу Синєгубов?
показати весь коментар
01.07.2025 17:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можновладці рішуче засуджують розкрадання коштів!
Ги-ги...
показати весь коментар
01.07.2025 17:25 Відповісти
а дiйсно, бг-ггг... 🤣
показати весь коментар
01.07.2025 18:20 Відповісти
а миндіча у списки занести забули
показати весь коментар
01.07.2025 21:01 Відповісти
Не всіх.
ЗЄ, Єрмак та їх дефективні менеджери на свободі.
показати весь коментар
01.07.2025 17:25 Відповісти
"Усім п'ятьом підозрюваним у справі...", а саме: три чергових сторожа та дві прибиральниці, які розікрали гроші на фортифікації (ну або миші в сейфі гроші погризли). Там часом випадково не було такого сторожа по призвіщу Синєгубов?
показати весь коментар
01.07.2025 17:31 Відповісти
Беріться вже й за Сумських будівничих - корупція зашкалює
показати весь коментар
01.07.2025 17:32 Відповісти
Людей продовжують тримати за ідіотів.
Це організатори схеми (і мабуть не єдиної) - але КОМУ йшли вкрадені гроші? Наверх.

Шкода, що люди дають занадто багато приводів тримати себе за ідіотів.
Якби це було не так - то й не крали би так.
показати весь коментар
01.07.2025 17:32 Відповісти
Ні, це усе одна банда маріонеток олігархів. Ніхто з них, отримавши владу, не пересадив хабарників, що були до них.
показати весь коментар
01.07.2025 17:43 Відповісти
Безвумна - "А я казала"
показати весь коментар
01.07.2025 17:35 Відповісти
Цапи відбувайли знайдені і будуть суворо покарані! Уря, таварісчі!
показати весь коментар
01.07.2025 17:42 Відповісти
Смердюча зелена пліснява здає країну семимильними кроками, а 73 процента кролів ,що їх вибрали і раді. Особливо, ті ********,що звалили за кордон.
показати весь коментар
01.07.2025 17:50 Відповісти
Це не просто "розкрадання коштів"! Це вбивство воїнів ЗСУ. Розстріляти покидьків з повною конфіскацією у всіх членів родин всього майна. Кожний член родини тварюк користувався награбованим і має бути позбавлений майна та коштів здобутих злочинним шляхом. Всі родичі мають бути позбавлені посад довічно. Всі спільники і зрадники.
показати весь коментар
01.07.2025 17:50 Відповісти
А в подальшому , куди цей системний потiчок дзюрчав? Тобто , самого кiнцевого адресата вже взяли? ЗЫ... хто куруе-плануе вiйськову фортифiкакцiю, невже лишень однi олвейси?
показати весь коментар
01.07.2025 18:17 Відповісти
міг би міндич розповісти,але він вже у краях звідки не видають
показати весь коментар
01.07.2025 21:03 Відповісти
Дэтi маi, истчьо члэнiн гаварыл, шо надо делиться. земеля и фабрика - народу.
показати весь коментар
01.07.2025 18:23 Відповісти
точно усіх?
прям усіх усіх?
і главаря їхнього теж зaпакували?
показати весь коментар
01.07.2025 19:04 Відповісти
ви агент кремля про таке запитувати??
показати весь коментар
01.07.2025 21:06 Відповісти
так, підкрасновесь!
показати весь коментар
01.07.2025 21:09 Відповісти
ц
показати весь коментар
01.07.2025 21:10 Відповісти
як це так льотчики пишуть давайте волонтери допомагайте і це на 3 році війни як це так а нах путіна такі керівники держави чому вони ще не під стінкою за саботаж
показати весь коментар
01.07.2025 20:43 Відповісти
Ішака забули. Це чмо особисто їздило на екскурсію і йому все дуже сподобалось.
показати весь коментар
01.07.2025 21:54 Відповісти