6312 відвідувачів онлайн

Трамп про можливий наступ РФ на Суми: "Я уважно стежу за ситуацією"

Трамп прокоментував ймовірність наступу Росії на Суми

Президент США Дональд Трамп заявив, що стежить за ситуацією в Україні на випадок можливого нового літнього російського наступу.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, передає Цензор.НЕТ.

Так, він прокоментував інформацію, що РФ розгорнула поблизу Сумщини близько 50 тисяч своїх військових, ймовірно готуючись розпочати нову літню наступальну операцію проти України.

Трампа запитали, якою буде його реакція, якщо Росія таки піде у наступ.

"Побачимо, що буде. Я дуже уважно стежу за ситуацією", - відповів американський президент.

Нагадаємо, минулого тижня президент України Володимир Зеленський заявив, що російські війська просунулися на 200 метрів у бік Сум, українські захисники їх відкинули на 200-400 метрів.

За його словами, 23% від всіх російських ударів по фронту відбуваються на Сумському напрямку.

Топ коментарі
+20
Сумська сєпарня вже пожвавилася. В неділлю попросили почергувати як лікар на футболі, тєло, тренер в ДЮСШ почав про ;один народ;, про те як кошмарять мирних людей, примушуючи йти на нікому не потрібну війну, про ;русскую культуру;- бачте, його дістало що він не може в машині з відчиненими вікнами слухати ;русскую музику;, про те що кому щось не подобається- хай валять за кордон.
Показова робота поліції- прибувши, вони просто запитали його- ;Вибачте,у Вас був тут конфлікт;?- Ні, ніколи, цього чєловєка первий раз бачу і вобщє-він якийсь придуркуватий, провірьте його;-
;Вибачте всього найкращого!;
Не опитали свідків, у нього навіть не перевірили документи. Натомість, тричі пробивали мене, інваліда війни, чи не ухилянт.
Ну... Мені світить штраф за хибний виклик поліції, будуть розбиратися.
показати весь коментар
01.07.2025 18:47 Відповісти
+13
У 80 років людина не зміниться. Лайно є лайно.
показати весь коментар
01.07.2025 18:56 Відповісти
+9
Таких в Сумах багато. Ждунов, какая разніца, перестать стрелять і так далі.
показати весь коментар
01.07.2025 18:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.07.2025 18:52 Відповісти
не бреши кацап !
показати весь коментар
01.07.2025 19:08 Відповісти
Він правий. На жаль.
показати весь коментар
01.07.2025 19:11 Відповісти
І при чому, більшість таких, як раз з переселенців зі сходу. Ні чого поганого не хочу казати про них, вони всі різні, різні ситуації у них, багато і порядних є. Але є і такі як розбалакаються, то пре, про один народ і все інше.
показати весь коментар
01.07.2025 19:32 Відповісти
Там там абсолютна більшість бидла прокацапського. Якщо є проблеми в комплексі - 90% переселенці з даунбаса і лугандона.
Це не котіння бочки, це факт..
показати весь коментар
01.07.2025 22:30 Відповісти
Брехня! Суми
показати весь коментар
02.07.2025 06:41 Відповісти
Це все на що ти спромігся? Х@йня все, давай по новій пиши, а то грошей не дадуть на твоїй фермі.
показати весь коментар
01.07.2025 19:27 Відповісти
Та хіба тільки в Сумах?
Та навіть на Волині, в Галичині, вже не кажучи про більш східніші території - вдосталь таких
показати весь коментар
01.07.2025 19:13 Відповісти
Нажаль так. І погано в цій ситуації те, що цим і молодь хворіє, яка взагалі народженна вже була в Україні була.
показати весь коментар
01.07.2025 19:35 Відповісти
Ну, куди звернулись те й отримали😁 Потрібно офіційну заяву писати в СБУ за ознаками ст. 436-2 ККУ в діях того суб'єкта.
показати весь коментар
01.07.2025 19:17 Відповісти
СБУ вже займається. І мєнтом теж. Йому світить звільнення і втрата броні.
показати весь коментар
01.07.2025 19:21 Відповісти
До речі, схоже що постраждаємо в цій ситуації ми двоє- я і мєнт.
показати весь коментар
01.07.2025 19:40 Відповісти

По сєкрєту - мєнт не постраждає ...
показати весь коментар
01.07.2025 19:51 Відповісти
Погано ти мене знаєш.
показати весь коментар
01.07.2025 19:56 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2025 06:04 Відповісти
Щось схоже на кінець 2021, початок 2022.
Тоді теж наїзжали на Байдена і США.
Замість готуватись до оборони...
показати весь коментар
01.07.2025 19:28 Відповісти
На окупованих територіях поліцейські цілими райвідділами поперед всяких сепарів на службі у кацапів прописались, так що я не здивований.
показати весь коментар
02.07.2025 01:25 Відповісти
Краще вже Трампу уважно стежити за Маском.

У відповідь на такі плани уряду через законопроєкт адміністрації Трампа про багатомільярдні держвитрати, мільярдер заявив, що члени Конгресу, які підтримають цей законопроєкт, "програють свої праймеріз наступного року, навіть якщо це буде останнє, що я зроблю на цій Землі".

"Якщо цей божевільний закон про витрати буде ухвалено, наступного дня буде сформовано Американську партію", - пригрозив Маск увечері понеділка, 30 червня, в дописі в соцмережі X, зауваживши, що США потребують альтернативи демократам і республіканцям.
показати весь коментар
01.07.2025 18:53 Відповісти
😱
показати весь коментар
01.07.2025 18:54 Відповісти
и трамп и маск это все люди путина. Плешиый чекист какую-то многоходовочку устраивает(
показати весь коментар
01.07.2025 19:04 Відповісти
цей бовдур може стежити за війною допоки не здохне
показати весь коментар
01.07.2025 18:55 Відповісти
Нещодавно на Ютюбі бачив кадри коли він з Меланією спускалися по сходах. Так не він на крок попереду Меланії йшов підтримуючи її за руку, а вона йшла на крок попереду і підтримувала його руку. Це повний піпець, мля!
показати весь коментар
01.07.2025 19:42 Відповісти
У 80 років людина не зміниться. Лайно є лайно.
показати весь коментар
01.07.2025 18:56 Відповісти
буде так - одна нога кацапська тут ,а друга там
показати весь коментар
01.07.2025 18:59 Відповісти
по полю
показати весь коментар
01.07.2025 19:00 Відповісти
яйця на березі
показати весь коментар
01.07.2025 19:04 Відповісти
Краснов поки що ігнорує висновки ISW, який заявив, що https://war.obozrevatel.com/ukr/ne-chotiri-oblasti-v-isw-rozkrili-teritorialni-ambitsii-kremlya-i-poyasnili-scho-stoit-za-zayavami-putina-schodo-ukraini.htm <******* планує не обмежуватись завоюванням лише окупованих (повністю чи частково) областей України.
показати весь коментар
01.07.2025 19:06 Відповісти
уважно - влажно обтікаю...
показати весь коментар
01.07.2025 19:10 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 19:23 Відповісти
Трамп ще може об'явити військову операцію "Буря в Болоті"!
показати весь коментар
01.07.2025 19:11 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 19:13 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 19:14 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 19:17 Відповісти
боже, яка радість! продовжуй стежити, продажна нікчема
показати весь коментар
01.07.2025 19:21 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 19:22 Відповісти
ну так а хто першим сказав про припинення вогню? Трамп і сказав - припинити вогонь негайно і без жодних вимог. Наші прислухались до тих заяв Трампа і сказали ОК. припиняємо вогонь хоч завтра, якщо цапи припинять. Цапи не сказали ОК, а вже протягом кількох місяців виставляють все нові і нові вимоги для припинення вогню. от тому на кожній зустрічі із західними партнерами наші кіровники і апелюють зараз до цього заклику від Рудого Чуба припинити вогонь. типу ми готові припинити вогонь хоч завтра, але цапи цього не хочуть. Тобто тут суть тих заяв не у пораженчестві, а у тому, щоб донести до Чуба, що проблема не в нас, а в цапах, які не хочуть припиняти вогонь. Тоиу тут все логічно. Далі Чуб має якось на тих цапів вплинути як обіцяв перед виборами - мир через силу. А він все відтягує і відтягує рішучі кроки стосовно русні. і чим більше він їх відтягує, тим більше ганьби набирається. Проте так тривати довго теж не буде. Настане момент коли Чуб псіхане чи, що може бути ще швидше, Сенат з Конгресом підштовхнуть Чуба до таких дій.
показати весь коментар
01.07.2025 19:33 Відповісти
Нажаль Чуб не буде чухатися аж до виборів в сенат, наступного року. Сподіваюся помиляюсь.
показати весь коментар
01.07.2025 19:49 Відповісти
і таке можливо. тож будемо бачити далі по ситуації. хоча з іншої сторони, якщо Чуб буде гальмувати у Конгресі чи Сенаті рух того закону з санкціями, то тоді дуже багато хто з його однопартійців ризикує взагалі не переобратися у Конгрес чи Сенат і тоді респи там і там можуть втратити більшість.
показати весь коментар
01.07.2025 21:34 Відповісти
Чуб думаю буде тягнути час скільки можно, щоб не нашкодити собі і не нервувати своїх репсів. Думаю вікно у нього до кінця зими, початку весни є. Далі тягнути вже небезпечно. Треба буде показувати якісь результати.
Не знаю як по іншим штатам. В Оклахомі, ті хто за нього голосували (не всі звісно, але більшає людей постійно), вже плюються на нього. І не збираються голосувати за республіканців в майбутньому, бо огидно за таку партію. Точніше що з нею сталося. А це штат республіканців.
Звісно все може змінитися, особливо в наші часи.
показати весь коментар
01.07.2025 22:05 Відповісти
так, може змінитися. демократи он вже хочуть брати крен в самий крайній лівий бік. недавно праймериз на вибори мера Нью-Йорка виграв якийсь упоротий лівак з Уганди. то може бути навіть ще гірше, ніж Обама. а крім виборців демів і респів У Штатах є не менша кількість типу нейтральних виборців, тобто центристів так би мовити. не факт що центристи будуть голосувати за таких ліваків. бо вже краще за такого Трампа, ніж за якогось вихідця з Уганди...
показати весь коментар
01.07.2025 22:17 Відповісти
Це точно. Американці проголосують ліпше за свого, хоч від нього вже рве. Чим за не зрозуміло кого.
Цим доречі і будуть користатися. Розгоняти патріотизм перед виборами, особливо в глубинці США.
А Нью-Йорк майже постійно під демократами. Вони там і марсіанина протягнуть, не те що з Уганди.
показати весь коментар
02.07.2025 00:42 Відповісти
taco
показати весь коментар
01.07.2025 19:25 Відповісти
cota
показати весь коментар
02.07.2025 06:03 Відповісти
Це влада, мабуть.
показати весь коментар
01.07.2025 19:40 Відповісти
РФ - Суми, Тампон - Канаду. Обидва з ****** скажені рюріки. Все він знає та все розуміє. Валяє дурня сраний ковбоєць.
показати весь коментар
01.07.2025 19:28 Відповісти
чи дурень їм валяє.
не впевнений що він сповна розуму, там вже альцгемер панує...
показати весь коментар
01.07.2025 19:31 Відповісти
Не вірю ні єдиному слову цього фарбованого старого маразматика. Він стежить як опудало на городі за горобцями. **********.
показати весь коментар
01.07.2025 19:30 Відповісти
80 рочків парубку, це вам не middle school
показати весь коментар
01.07.2025 19:36 Відповісти
У цього бовдура Варшава в Голландії, куди він дивиться на Суми, на Урал?
показати весь коментар
01.07.2025 19:37 Відповісти
йому вже розвідка мультіки крутить бо воно не сприймає печятного тексту
і взагалі зосередитися на одній темі довше 10 секунд,
це задачя нездоланна...
показати весь коментар
01.07.2025 19:42 Відповісти
Який недолугий телепень,невіглас трамп.
показати весь коментар
01.07.2025 19:46 Відповісти
І в того, хто міг допомогти, але бездіяльно тільки спостерігав буде своя відповідна карма.
показати весь коментар
01.07.2025 19:54 Відповісти
Весь увага і перетворився на слух
показати весь коментар
01.07.2025 20:16 Відповісти
Відкрию невеличку завісу: Трампу абсолютно по..й, шо станеться з Україною
показати весь коментар
01.07.2025 20:49 Відповісти
досить стискати пружину,Дональд.на 50тис.дай 500%. і т.д.
показати весь коментар
01.07.2025 20:55 Відповісти
який же короткий і ганебний шлях в цього американського афериста від 24годинного миротворця,до пасивного спостерігача рашистської бойні в Україні....
показати весь коментар
01.07.2025 21:21 Відповісти
Стежить воно... Ставки робить, чи що?
показати весь коментар
01.07.2025 23:40 Відповісти
потвора