7777 відвідувачів онлайн

У Києві зафіксували вкрай небезпечний рівень забруднення повітря. ІНФОГРАФІКА

Внаслідок масованого ракетно-дронового удару по Києву зафіксовані пожежі у   в різних районах столиці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко.

"Маємо займання на низці локацій. Після завершення тривоги і повернення до домівок закрийте вікна. В повітрі висока концентрація продуктів горіння. Країна-терорист Росія наробила лиха. Нічого крім терору і вбивств росіяни не несуть. Це факт", - написав він.

Кияни в соцмережах пишуть, що вулиці столиці повністю огорнуті чорним їдким димом і білого неба не видно взагалі.

За даними порталу SEB, у деяких районах рівень забруднення повітря перевищує норму у 16 разів. Це вкрай небезпечно.

Якість повітря у Києві станом на 4 липня
Повітря

Як відомо, Київ перебував під масованою атакою безпілотників та ракет. Тривога у столиці.тривала майже дев'ять годин.

Топ коментарі
+6
Чому в Москві спокій і тиша, клоуне зелений?!
показати весь коментар
04.07.2025 07:15 Відповісти
+6
Чому стоїть кримський міст ?
показати весь коментар
04.07.2025 07:18 Відповісти
+5
Якесь дивне співпадіння - масований удар ЗАВЖДИ за відсутності в Києві Буратіни + Козиря!
Це ж випадково, ні?
показати весь коментар
04.07.2025 08:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це із свіженаструганих Андрій Лавриненко

Реєстрація: 29.01.2025

іх зараз тищами рееструють , треба деактивувати
показати весь коментар
04.07.2025 07:17 Відповісти
Дата регі не змінюється, а от якщо зайти через акаунт Гугля - то так, нова дата регі
показати весь коментар
04.07.2025 08:45 Відповісти
Коли повернетесь в україну всім своїм виводком зрадливим?
показати весь коментар
04.07.2025 08:43 Відповісти
Ще одне свіжестругане прилізло на підтримку колєги?
показати весь коментар
04.07.2025 09:28 Відповісти
А крім ниття, може хоч співчуття висловиш
показати весь коментар
04.07.2025 07:11 Відповісти
Досить вже дитячі понти писати.Хочеш щось писати,якщо розум є--пиши,а не веди себе як в пісочниці.
показати весь коментар
04.07.2025 07:19 Відповісти
Чому в Москві спокій і тиша, клоуне зелений?!
показати весь коментар
04.07.2025 07:15 Відповісти
Чому стоїть кримський міст ?
показати весь коментар
04.07.2025 07:18 Відповісти
тому що немає способу його зруйнувати
показати весь коментар
04.07.2025 09:04 Відповісти
Не згоден.
показати весь коментар
04.07.2025 10:12 Відповісти
тому що херівництво ще радянське тай система в Україні радянська чим тупіше гівно тим вище воно спливає
треба з БЕКів запустити касетні дрони з термітом або з алюмінієвим ракетним паливом по тросам моста і йому буде усьо
захисту від цього немає
можливо х йло платить за те щоб міст не руйнували
хотіли б знайшли метод
це потроху подяка знищив остатки науковців
оцей підор наробив лиха втричі більше за яниковича
при ССср студентам сеціальностей що були потрібні військовим військова кафедра доплачувала стипендію
а зараз
******* що підтримують а по фак ту донищують науку
скоро вже не буде спеціалістів працювати на імпортному хай тек обладнанні
показати весь коментар
04.07.2025 09:36 Відповісти
Мені подруга з Дніпра ( дуже не проста людина) розповідала як нищіли ЮЖМАШ при попереднике. Вони цей майновий комплекс раздеребаніли на окремі підприємства з окремими керівниками.
так там якийсь фундаментні сталеві пластини навіть витягли з цехів , і все це було до зе.
Журналисти ( той же Ткач) могли би зробити цікавий матеріал - куди там до батальону Монако
показати весь коментар
04.07.2025 13:12 Відповісти
апредставь не забрали б ядерку зостались би у України ракети то х ло не напавби
то як би вичищали чорноземи від індіанців ????????????????????ß
показати весь коментар
04.07.2025 13:18 Відповісти
Знаєш як його покласти? Напиши тут
показати весь коментар
04.07.2025 09:39 Відповісти
А якщо просто розбомбити з літаків? А на ракетах написати ЗА КИЇВ , за Харків, за Одесу
показати весь коментар
04.07.2025 12:28 Відповісти
УСЕ ГЕНІАЛЬНЕ - ПРОСТО
показати весь коментар
04.07.2025 13:07 Відповісти
Масове бомбардування Москви - це шлях до миру.
показати весь коментар
04.07.2025 07:19 Відповісти
Но ведь тогда может и по "лидеру" и его менеджерам прилететь в ответ... Так что обойдемся очередным "потужным" видосиком про "незламність".
показати весь коментар
04.07.2025 07:46 Відповісти
А ви що тут забули на українському сайті АЗИКАТИЙ? Тай ще українських лідерів стращаєшь ?
Брись вчити державну мову
показати весь коментар
04.07.2025 12:30 Відповісти
Ну й новини зранку! Навіть читати заголовки шкідливо для психіки!
А де наш пан президент? Турбуюсь за його здоров'я через небезпечну якість повітря в столиці!
показати весь коментар
04.07.2025 07:50 Відповісти
Треба приймати заспокійливе або самогон
показати весь коментар
04.07.2025 12:32 Відповісти
fuf yxele.cm xjve zf Wtzpjhs gjdzj nhjksd oj hjpufzy.nm gszre f xenm oj zfgbib ghjnb dkflb phfpe ,kjre.nm
я чудуюсь що на Цензорі повно тролів що розганяють паніку та поганий психологівчний вплив і їх не блокують а напиши проти влади то зразу блок
показати весь коментар
04.07.2025 13:21 Відповісти
Якесь дивне співпадіння - масований удар ЗАВЖДИ за відсутності в Києві Буратіни + Козиря!
Це ж випадково, ні?
показати весь коментар
04.07.2025 08:10 Відповісти
О, кацапська пропаганда пішла в хід.
Робота президента це якраз такі закордонні поїздки, щоб договоритись про щось. Про цю поїздку знали всі заздалегідь. Кацапи навмисне запускають шахеди, в день від'їзду президента, щоб такі тварі як ти могли зраду роздувати.
показати весь коментар
04.07.2025 08:47 Відповісти
Він у офісі
показати весь коментар
04.07.2025 12:37 Відповісти
Чи то з Житомира принесло ?
показати весь коментар
04.07.2025 08:23 Відповісти
Хз, пожеж багато було в Києві, вітру немає...