Путін хоче йти до самого кінця і продовжувати вбивати людей. Це недобре, - Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що російський диктатор Володимир Путін націлений на продовження вбивств в Україні.
Про це Трамп заявив журналістам у пʼятницю ввечері на борту Air Force One, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".
Говорячи про розмову з Володимиром Зеленським напередодні, Трамп згадав, як перед тим говорив з главою Кремля.
"Я вже казав вам, що був дуже незадоволений розмовою з Путіним. Схоже, він хоче йти до самого кінця і продовжувати вбивати людей. Це недобре. Це погано. Я був незадоволений", - сказав він.
Водночас президент США не вважає, що відмовою від припинення вогню Путін "насміхається" з нього.
Раніше Трамп заявляв, що дуже розчарований розмовою з Путіним, і розуміє, що той не хоче зупинятися.
Наголошують, що цей аеродром - місце базування ворожих літаків Су-34, Су-35С та Су-30СМ.