7013 відвідувачів онлайн

Кабмін досі не надав жодного документа щодо конкурсу на посаду директора БЕБ, - Цивінський

Олекснадр Цивінський

Олександр Цивінський досі не отримав  жодних відповідей, рішень чи матеріалів щодо відхилення його кандидатури на посаду директора БЕБ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Цивінський повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

"Минуло три дні з моменту мого офіційного запиту до Кабінету Міністрів України щодо:

  • наявності правових підстав для відхилення моєї кандидатури на посаду Директора Бюро економічної безпеки України;
  • надання всіх документів, що стали підставою для ухвалення відповідного рішення.

Станом на зараз жодних відповідей, рішень чи матеріалів я не отримав. Відомості про те, які саме "безпекові ризики" мають місце – відсутні", - йдеться в повідомленні.

Цивінський зазначив, що брак офіційної позиції створює підґрунтя для припущень, публічних інтерпретацій і спроб дискредитації. Він додав, що у демократичній державі не може бути "непублічного звинувачення" без права ознайомитися з його змістом.

"Очікую, що найближчим часом буде надана офіційна відповідь. Водночас мені відомо про активізацію іншого процесу – підготовку численних інформаційних вкидів і спроб дискредитації через інтернет-ресурси та анонімні джерела. Це очікувано.

Позицію буду відстоювати", - повідомив Цивінський.

Нагадаємо у понеділок, 7 липня, уряд відмовився призначити переможця конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Топ коментарі
+10
Уже пішли спроби дискредитації. Офіс запустив конвеєр!
показати весь коментар
11.07.2025 14:22 Відповісти
+6
Кабмін клав на верховний суд у справі про санкції на Порошенка, тому Цивінський може взагалі не чекати хоч чогось
показати весь коментар
11.07.2025 14:28 Відповісти
+6
Не спішіть, сценаристи працюють, по Порошенку вже пів року не можуть народити відповідь, по Цивінському ще треба час
показати весь коментар
11.07.2025 14:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це ти про ***********?
показати весь коментар
11.07.2025 15:47 Відповісти
Уже пішли спроби дискредитації. Офіс запустив конвеєр!
показати весь коментар
11.07.2025 14:22 Відповісти
Без БЕБ їм якось зручніше...
показати весь коментар
11.07.2025 14:23 Відповісти
Кабмін клав на верховний суд у справі про санкції на Порошенка, тому Цивінський може взагалі не чекати хоч чогось
показати весь коментар
11.07.2025 14:28 Відповісти
какая разніца є той БЕБ чи ні? Є ефективні менеджериь. Мабудь Цивінський в 2019-у також проголосував за це
показати весь коментар
11.07.2025 14:37 Відповісти
Не спішіть, сценаристи працюють, по Порошенку вже пів року не можуть народити відповідь, по Цивінському ще треба час
показати весь коментар
11.07.2025 14:43 Відповісти
Кабміну глибоко плювати на Коституцію, на закони! Для них існують тільки вказівки ОП. Диктатура агента ФСБ "Козиря"...
показати весь коментар
11.07.2025 15:25 Відповісти
Козирем Україна витре свою сраку та викине до параші, там де йому та ішаку місце!!
показати весь коментар
12.07.2025 05:24 Відповісти
Бояться тебе, от і вся правда!!! Особисто жОПа!!!!
показати весь коментар
11.07.2025 15:33 Відповісти
Цівінскій поки не надав ЖОДНОГО документу, щодо джерел походження майна своєі родини!!))
показати весь коментар
11.07.2025 15:43 Відповісти
Він в органах давно працює. Декларації подає. Перевірку пройшов.
показати весь коментар
11.07.2025 21:16 Відповісти
Шановний, пан Цивінській , не здавайтесь , треба давно зелених гнид давити усіма способами !
показати весь коментар
11.07.2025 17:24 Відповісти
Може, вони мають на думці безпекові ризики для себе коханих?
показати весь коментар
11.07.2025 18:34 Відповісти
самє так , тому , що кожна зелега гнида має російський паспорт , або в їх родичів Наприклад : Сирський - всі рідні гр рф , проживають на паРаші Ванька гнида баканов , жінка гр рф , подоляк - рідний брат , воював , проти України гр рф , Ермак - папаша фсб шникгр РФ , …………………