5053 відвідувача онлайн

У НАТО обговорюють, як прискорити постачання американської зброї Україні, - NYT

Трамп планує залучити Європу до закупівлі американської зброї для України

Країни НАТО розробили новий спосіб надання Україні критично важливого американського озброєння для її боротьби проти Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це пише видання The New York Times.

Один із варіантів - створення в Європі спеціальних рахунків під управлінням генерала Алексуса Гринкевича, головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі. Через них можна буде оплачувати зброю і боєприпаси, які потім направлять в Україну через треті країни.

"Головна мета - не чекати, поки зброю виготовлять, а використовувати вже готові запаси: з арсеналів США, інших країн або з ринку, як це робить Чехія, скуповуючи 155-мм артилерійські снаряди по всьому світу", - ідеться в статті.

Важливо, що союзники також можуть віддавати Україні своє озброєння, отримуючи пріоритет на купівлю. Так Німеччина закупила у США вісім батарей ЗРК Patriot замість трьох, відправлених ЗСУ.

Видання зазначає, що США побоюються, що вилучення Patriot з інших напрямків послабить оборону союзників в Азії та на Близькому Сході. Одночасно в Європі посилюються тривоги щодо Росії. Глава французької армії генерал Тьєррі Бюркар заявив, що Путін вважає Францію своїм головним противником у Європі.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що уклав угоду з НАТО про постачання США зброї в Україну через альянс, і що НАТО оплатить цю зброю "на сто відсотків".

Топ коментарі
+6
не виключено що до 2030 року рішення назріє???
показати весь коментар
12.07.2025 09:35 Відповісти
+5
а ще більш ілюстративне фото ніяк ? ))

ви б ще лук зі стрілами фото доклали
показати весь коментар
12.07.2025 09:36 Відповісти
+4
Все просто - менше обговорювати та швидше везти.
показати весь коментар
12.07.2025 09:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не виключено що до 2030 року рішення назріє???
показати весь коментар
12.07.2025 09:35 Відповісти
Пустоголовому аби,що перднути.Ботва тупа визначтесь,коли допомога йде це теж погано?
показати весь коментар
12.07.2025 10:10 Відповісти
Ботяра, ти трампа за гроші любиш чи по скудоумію? Бо нормальна людина, після його художеств, як мінімум промовчить...
показати весь коментар
12.07.2025 11:17 Відповісти
Дебілушка,твоя тема ухилянти,а тебе йолопа понесло в політику .Трамп президент Америки і ніяк не України.Тупій ботві Трамп ночами сниться.Що до постачання зброї,там твій ішак і єлдак домовлялись,навіть від лендлізу свого часу відмовились.
Чому я повинен любити Трампа зовсім не зрозуміло.Де таких дятлів,як ти набирають?
показати весь коментар
12.07.2025 11:23 Відповісти
Тобто ти ще й ухилянт? Повний набір, короч. А ракети на проклятих укропів наводиш чи поки ссишся?...
показати весь коментар
12.07.2025 11:26 Відповісти
Ти дісно дебіл !!
показати весь коментар
12.07.2025 11:28 Відповісти
В майбутьому буде наука вивчати феномен зебілошизонутих дебілів .
показати весь коментар
12.07.2025 11:32 Відповісти
Прикольно коли притрушений фанат трампа та бувший виборець зєлєнскава ставить діагнози...
показати весь коментар
12.07.2025 11:37 Відповісти
Пустоголовому аби,що перднути- от і не смерди .хамство тебе видає.а допис Твій самокритичний- похвальний ботва пустоголова .
показати весь коментар
12.07.2025 14:48 Відповісти
а ще більш ілюстративне фото ніяк ? ))

ви б ще лук зі стрілами фото доклали
показати весь коментар
12.07.2025 09:36 Відповісти
Наша мета - обдурити ворога.
показати весь коментар
12.07.2025 10:24 Відповісти
вже 4 рік "дуримо" ворога зельоними блювотними відосиками
показати весь коментар
12.07.2025 14:54 Відповісти
А "зельоні блювотні відосики" це не для ворога, це для своєї бездонної кишені.
показати весь коментар
12.07.2025 17:08 Відповісти
Трамп надіється шо Європа оплатить і зброя піде в Україну
показати весь коментар
12.07.2025 09:39 Відповісти
Все просто - менше обговорювати та швидше везти.
показати весь коментар
12.07.2025 09:44 Відповісти
Спочатку ГЛИБОКА СТУРБОВАНІСТЬ.
показати весь коментар
12.07.2025 10:51 Відповісти
Почалось ....
показати весь коментар
12.07.2025 14:20 Відповісти
Треба їх на стажировку до кім чен ина відправити
показати весь коментар
12.07.2025 10:01 Відповісти
По твоєму ЗСУ воює відосиками оманського?
показати весь коментар
12.07.2025 10:11 Відповісти
тобто всі ці роки зброю особливо ніхто і не виготовляв... ну думали США дасть. коли Трумп краник перекрив - то все... коли відкрив, почалася імітація бурхливих прискорень
показати весь коментар
12.07.2025 10:05 Відповісти
Два тижні вистачить?
показати весь коментар
12.07.2025 10:08 Відповісти
НАТО висловлює Україні глибоке занепокоєння систематичними дроновими атаками на міста! Поки в Україні гинуть мирні, в НАТО занепокоюються!
показати весь коментар
12.07.2025 10:24 Відповісти
Алексус Гринкевич - головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, американець білоруського походження.
Сябри - люди чесні, виконують свою роботу сумлінно. Діло буде
показати весь коментар
12.07.2025 11:19 Відповісти
А як прикорити це обговорення?
показати весь коментар
12.07.2025 13:49 Відповісти
2045 рік, росія окупувала 82 % України, тим часом НАТО зібралося для обговорення потенційних загроз, було вирішено надіслати жорстку ноту стурбованості та занепокоєння 🤦🤦🤦