8739 відвідувачів онлайн

США можуть запровадити вторинні санкції для країн, які продовжать торгівлю з РФ, - NYT

Білий дім

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядають можливість запровадження вторинних санкцій  щодо держав, які підтримують торговельні відносини з країною-агресором Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The New York Times із посиланням на джерела в американському уряді.

Згідно з інформацією анонімних представників адміністрації, відповідний сценарій розробляється одночасно з ініціативами президента Трампа щодо запровадження 100-відсоткових мит на російські товари.

Урядові джерела уточнили, що вторинні обмеження будуть спрямовані проти держав, які продовжують здійснювати фінансові операції з Росією, попри західні санкції.

Як зазначається, ініціатива Трампа з'явилася в контексті посилення тиску з боку конгресменів, які вимагають більш рішучих економічних заходів проти Кремля. Водночас керівництво Європейського Союзу також активізувало координацію зусиль для посилення санкційного режиму щодо Росії.

Нагадаємо,  якщо протягом 50 днів не буде мирної угоди щодо врегулювання війни в України, президент США Дональд Трамп вдарить вторинними 100% митами по Росії.

Топ коментарі
+6
Можуть запровадити, а можуть і не запровадити... Можуть дати відтермінування на ще "2-3 тижні", а можуть і "50 днів"... А можуть і похвалити путлєра, бо він "гарний хлоп" і "хоче припинення війни"... Тут все залежить від того, в якому настрої прокинулась одна руда мавпа в тому Білому Домі...
Хоча, мені здається, що респи його таки дотискають, але до осені, ІМХО, нічого "пекельного" для московитів не буде...
показати весь коментар
15.07.2025 07:07 Відповісти
+2
США можуть запровадити вторинні санкції

показати весь коментар
15.07.2025 06:56 Відповісти
+2
невже казахи і турки тепер не зможуть продавати американські контролери і мікросхеми пам'яті для гєранєй?
показати весь коментар
15.07.2025 07:00 Відповісти

Завантаження...