4597 відвідувачів онлайн

Китай пообіцяв посилити підтримку РФ після погроз Трампа про санкції, - The Telegraph

Сі Цзіньпін пообіцяв Росії підтримку на тлі погроз Трампа

Китай вже пообіцяв посилити підтримку Росії після того, як 14 липня президент США Дональд Трамп пригрозив ввести мита у розмірі 100% для торговельних партнерів Москви.

Про це пише The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.

Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Пекін та Москва повинні "посилити взаємну підтримку на багатосторонніх форумах" після зустрічі з міністром закордонних справ Росії в Пекіні 15 липня.

Довіра між Китаєм та Росією "поглибилась" й обидві країни "створюють модель нового типу міжнародних відносин", сказав Сі Цзіньпін.

Нагадаємо, 14 липня президент США Дональд Трамп погрожував ввести 100-відсоткові мита на основних торговельних партнерів Росії, включаючи Китай, якщо Путін не підпише мирну угоду з Україною протягом 50 днів.

Топ коментарі
+31
Це мєрзость жовтопика.
показати весь коментар
15.07.2025 16:31 Відповісти
+29
Значить ми маємо тріскучу пі'здьош Трампа про "допомогу" Україні та горемичний 18 пакет санкцій ЕС з одного боку і реальне посилення допомоги русні від Китаю та КНДР...
показати весь коментар
15.07.2025 16:37 Відповісти
+19
Китай може повторити помилку Японії у Другій Світовій. Замість вдарити у спину Сталіну і захопити Далекий Схід та Східний Сибір, коли всі війська Сталіна були зв'язані боями з Німеччиною - Японія підписала пакт про ненапад з СССР, поперлась на Перл-Харбор і прирекла себе на поразку. До речі, Сталін той пакт негайно порушив і вдарив у спину Японії, захопивши Куріли.
Так само і Китай, замість того, щоб скористатися війною росії з Україною, повзучою окупацією захопити величезні території росії і змусити її капітулювати - вони підтримують їх і готуються до свого Перл-Харбору на Тайвані. І, якщо у путіна при замєсі Китая з США, з'явиться можливість вдарити у спину Китай - він скористаються тією нагодою, не задумуючись.
показати весь коментар
15.07.2025 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Буданов-шукай кілерів
показати весь коментар
15.07.2025 18:15 Відповісти
шоу триває
показати весь коментар
15.07.2025 17:03 Відповісти
Китай може повторити помилку Японії у Другій Світовій. Замість вдарити у спину Сталіну і захопити Далекий Схід та Східний Сибір, коли всі війська Сталіна були зв'язані боями з Німеччиною - Японія підписала пакт про ненапад з СССР, поперлась на Перл-Харбор і прирекла себе на поразку. До речі, Сталін той пакт негайно порушив і вдарив у спину Японії, захопивши Куріли.
Так само і Китай, замість того, щоб скористатися війною росії з Україною, повзучою окупацією захопити величезні території росії і змусити її капітулювати - вони підтримують їх і готуються до свого Перл-Харбору на Тайвані. І, якщо у путіна при замєсі Китая з США, з'явиться можливість вдарити у спину Китай - він скористаються тією нагодою, не задумуючись.
показати весь коментар
15.07.2025 17:10 Відповісти
серйозно? якою окупацією? зараз не 40-ві роки. зараз у русні повно ядерки. якщо комуняки полізуть відкрито на кацапів, то кацапи можуть закидати їх ядерними бімбами. можуть вони це зробити? теоретично - так. фактично - хз, хз. швидше ні, ніж так. проте гадати тут і випробовувати долю сенсу нема. тим більше, що каци тоді можуть примінити ядерку згідно їх доктрини в оборонних цілях. кілька боєголовок по густонаселеній чайні і жертви там будуть вимірюватися десятками, а може навіть і сотнями мільйонів. стануть комуняки так ризикувати заради тих сибірських ресурсів, які вони і так зараз мають можливість купувати по дуже низьким цінам, точно не стануть.. тому і приводити ці аналогії стоілітньої давності зовсім недоречно. не ті часи і не ті озброєння.
показати весь коментар
15.07.2025 18:29 Відповісти
Кітай захоплює Сибир і Д.Схід м'якою силою: оренда на 50 років, заселення цих земель кітайцями..., що їх в отдаленній перспективі апріорі зробить кітайськими. Зараз дешеві углеводороди сприяють розвитку промисловості, необмеженний попит в расєї на товари ... теж важливий.
Без костилів від ірану, пупсіка і сі пу вже давно б здувся.
...а дядько сем все наблюдає, зволікає і хфилософствує.
Чого лише була варта заборона бити по військовим цілям в ерефії, по складам, аеродромах, з яких взлітали самольоти, які бомбят Україну: типа обороняйтися зі зв'язаними руками та обмеженими ресурсами, адже якщо зробите пу дуже боляче, то він ядерку застосує
...мабудь тому і не добили його вояк в Херсоні... дали можливість шахедами прибарахлиться і т.д... бояться досі розпаду імперії зла - це і є проблема, без вирішення якої війна пошириться на Захід
показати весь коментар
15.07.2025 18:56 Відповісти
так отож. немає сенсу китайозам захоплювати той Сибір військами. він його економічно і так з часом прибере до рук..
показати весь коментар
15.07.2025 19:52 Відповісти
Повзуча окупація Китаєм східних кресів росії вже давно триває. Я про те, що вони можуть робити це агресивніше, користуючись тим, що в путіна просто немає фізично військ для стримування Китаю. А щодо застосування ядерки, то у випадку нападу на Тайвань, ймовірність її застосування набагато більша, ніж у випадку просування на Далекий Схід. Тож, на місці Китаю, я б взагалі змінив вектор розширення, відмовився від зазіхань на Тайвань, а рухався б на північ та схід, що може принести користі Китаю більше, ніж 100 тайванів, при меншому спротиві.
показати весь коментар
15.07.2025 20:42 Відповісти
це не окупація, а економічне поглинання. це різні речі. окупація - це коли на танках заїхали і окупували.
показати весь коментар
15.07.2025 22:10 Відповісти
Я уже бачу як росіяни на віслюках і мопедах штурмують Пекін 😅😅😅
показати весь коментар
15.07.2025 20:56 Відповісти
Ці точно посилять. Бо руде дурко лише струшує повітря своїми нікчемними погрозами, а вузькоокі реально допомагають.
показати весь коментар
15.07.2025 17:10 Відповісти
Трамп мав увести санкції без виляння хвостом. Тоді б Китай та кацапія так голосно б не сміялися. Китай буде вступати у війну на боці московії.
показати весь коментар
15.07.2025 17:14 Відповісти
З одного боку це погано , а з іншого - може хоч це допоможе США позбутися дурнуватих ілюзій того що їм мовляв вдасться роз'єднати упряжку - жовтопиких і свинорилих .
Що одні що інші відверті і вічні вороги США , і американцям варто було б це не просто запам'ятати , а слід взагалі - затвердити в своїй Конституції !!
Європа до речі теж - має закарбувати собі на носі , що - миру , між демократичним і авторитарним світом , не бувати ніколи . І що авторитарний світ ЗАВЖДИ намагатиметься знищити - вільний і демократичний . Тому авторитарні країни слід тримати на короткому повідку - постійно , а не годувати їх грошима , до ригачки . Як ЄС робить ще й до цього часу .
показати весь коментар
15.07.2025 17:26 Відповісти
Шо и требовалось доказать, узкоглазые помогали и будут помогать ***** в войне с Украиной, добро на которую давали на Олимпиаде в Пекине!!!!!
показати весь коментар
15.07.2025 17:28 Відповісти
Косоокий покидьок
показати весь коментар
15.07.2025 17:34 Відповісти
Украина становится полигоном.
показати весь коментар
15.07.2025 17:48 Відповісти
Как **** на Украину нападать он герой , но когда возле жопы болт завертелся сразу китаезе побежал дрыщ...
показати весь коментар
15.07.2025 17:58 Відповісти
..А почему бы Зеленскому не встретиться с Си и поговорить с ним по душам, вспомнить вероломное нападение гитлеровской Германией и т.д..
показати весь коментар
15.07.2025 18:01 Відповісти
Китайці навіть нашого посла ігнорують. Не те що Зе*.
показати весь коментар
15.07.2025 19:02 Відповісти
яка мразотна нація
показати весь коментар
16.07.2025 07:02 Відповісти
алоазрахамія любитель китаю ти і дальше будеш лизати дупу товарищ Сі
показати весь коментар
15.07.2025 18:07 Відповісти
Саранча підтримує вошей !
показати весь коментар
15.07.2025 18:16 Відповісти
Тобто відгалуження гниди
показати весь коментар
15.07.2025 19:14 Відповісти
А хтось сумнівався в жовторилих??? Трамп, твій хід!!!!
показати весь коментар
15.07.2025 18:20 Відповісти
Трамп цими своїми погрозами тільки підіграв рашці і Китаю. Тепер китайози кацапам швиденько допоможуть, а ми допомогу партнерів чекатимемо місяці, мля... Хто хоче реально допомогти не кричить про це на увесь світ. То може Китай кацапам теж тільки на словах допомагатиме? Не такі вони дурні, щоб свої реальні плани розкривати...
показати весь коментар
15.07.2025 18:21 Відповісти
То так і було задумано. Китайці ж в курсі що краснов на фсбшному гачку. І таку комбінацію в мацкві б не допетрали розробити
показати весь коментар
15.07.2025 23:44 Відповісти
Україна не зможе перемогти рашку и жовторашку без прямого втручання партнерів.
показати весь коментар
15.07.2025 19:11 Відповісти
"Маски" злетіли. Але деякі політики ще цього якийсь час "не помічатимуть"....
Питання до Українців - ви досі купуєте "майд ін Чайна"???
показати весь коментар
15.07.2025 20:16 Відповісти
Альоша ! Ходи з голою дупою , бо труси на тобі - китайські
показати весь коментар
15.07.2025 22:25 Відповісти
Volodymyr Serdiuk помиляєшся бидло-балаболка.
Я Олексій.
Труси не китайські.
показати весь коментар
15.07.2025 23:33 Відповісти
Чмоня , ти - Oleksii , який же ти у дідька Олексій , розуму у тебе не вистачило навіть власне ім'я латиною правильно написати "Oleksiy" , тому ти альошка А труси китайські , то ти з підгузком переплутав , який на тебе натягли щоб ненароком не обс .р@вся , той у тебе точно не китайський , з гуманітарки європейської
показати весь коментар
16.07.2025 00:10 Відповісти
Volodymyr ти балаболка- обасновано. Не стверджуй не знаючи й більше не виставлятимеш себе хто ти є - балаболкою.
Ім'я так (Okeksii) написали у закордонному паспорті державні працівникі України . Так що й тут ти тупий бидлан - балабол помилився.
П. С. Більше відповіді тобі не буде, я з тупими бидло-балаболками довгих дискусій не веду.
показати весь коментар
16.07.2025 00:55 Відповісти
Альошка ! Вчасно памперси міняй !
показати весь коментар
16.07.2025 00:56 Відповісти
P.S. А паспорт тобі , дурню , виписував такий самий (а) придурок ( дурочка ) . Якби у тебе розум був , то ти б змусив помилку виправити , але де ти , а де розум )))))
показати весь коментар
16.07.2025 00:58 Відповісти
А в Сердюка чому Serdiuk, а не Serdyuk написано?
показати весь коментар
16.07.2025 08:19 Відповісти
А хто тобі сказав що я Сердюк ? Я нік набираючи у паспорт закордонний не заглядав точно як ти , чи ти у нас - Труба ?
показати весь коментар
16.07.2025 16:39 Відповісти
А хто ж він тоді такий, той Serdiuk? Що духом москаль - те ясно (бо тільки москалі направо й наліво тикають і дурнями обзивають - інакше-бо самоствердитися нема як… ну ще й матюччя лишається…).

Чи він Сердьюк, чи Сердъюк, чи Сердіук, чи Сердіюк?
показати весь коментар
16.07.2025 16:51 Відповісти
А яка тобі різниця , ріжок ? Чи ти - друга реінкарнація альоші пілєвича ? Здається , ти колись одночасно з альошою , на мене скаргу строчив модератору
показати весь коментар
16.07.2025 17:25 Відповісти
О, очікування справдилися. Тикає й обзивається, як москаль. Може, воно й не сердюк, а сердючка-москалючка-трансвеститючка? Воно ще, недолуге, инших повчає, як їм імена писати.

Звізду собі на голову начепивши…
показати весь коментар
16.07.2025 18:16 Відповісти
Гудок , не шуми
показати весь коментар
16.07.2025 20:10 Відповісти
Здулася сердючка із пшиком.
показати весь коментар
16.07.2025 21:25 Відповісти
Мені дуже важлива твоя думка , гудок-альоша , можеш гудіти далі P.S. Не забудь памперс поміняти , бо обгидиш китайські трусєля .
показати весь коментар
16.07.2025 23:37 Відповісти
Підтвердження діягнози: чисто москаляча анальна зацикленість.
показати весь коментар
17.07.2025 08:48 Відповісти
Мене твої діагнози не хвилюють , хай про них переживає той хто тобі їх ставив . Ти , головне, вчасно памперси міняй щоб оточення від тебе носи не вернуло .
показати весь коментар
17.07.2025 11:56 Відповісти
Воно ще й нуднюче, як москаль.
показати весь коментар
17.07.2025 12:22 Відповісти
Не моя вина що ти таким уродився (( Ти подивися у своєму паспорті - може ти і насправді кацап , просто через деменцію забувся про це .
показати весь коментар
17.07.2025 13:11 Відповісти
Сердюччиної вини ні в чому нема. Бо вина буває тільки в істот притомних.

А оце непорозуміннячко вивчило двійко-трійко лайливих слів і двійко-трійко дуже "вчьоних" (у його розумінні) слівець, як от "деменція" і тулить їх по черзі, де не попадя.

І правда, що йому робити, коли хвантазія далі від памперсів та деменції не сягає?
показати весь коментар
17.07.2025 16:48 Відповісти
Для тебе і цього достатньо , ріжок0пілєвіч
показати весь коментар
17.07.2025 21:52 Відповісти
Суспільство споживання створило технології і певний рівень добробуту. Через глобалізацію воно підвищило свої доходи і прибутки. І по у потрапило у пастку, коли авторитарні країни освоїли технології, не втрачаючи контролю над своїм населенням. Найяскравіший приклад - Китай. Трамп, із його примітивним підходом, не розуміє, що виграти у жорстких лідерів, які контролюють своє населення і мають доступ до ресурсів, його методами не вийде. Бо не лише гвинтівка породжує владу, а й наявність хоч якогось інтелекту.
показати весь коментар
15.07.2025 21:10 Відповісти
диктаторів потрібно знищувати фізично
щоб неповадно було
хто з країн почне таке той король світу
справа у яйцях
показати весь коментар
16.07.2025 07:24 Відповісти
Людожер підтримає людожера, фашист фашиста, комуніст комуніста. Тут все в одному флаконі.
показати весь коментар
15.07.2025 21:24 Відповісти
Піздєц... Сподіваюсь, Україна відповість йому потужним відкриттям ще більшої кількості магазинів китайського лайна Аврора
показати весь коментар
15.07.2025 21:42 Відповісти
Без ЯЗ тут не вирулити!
показати весь коментар
15.07.2025 21:56 Відповісти
Щоб той китай від власного ковіду до останнього чайніста вищез !
показати весь коментар
15.07.2025 22:24 Відповісти
Да Китай для рахи это примерно как нынешний Трамп для Украины. За бабки поддерживать будут конечно, но и победа рахи им не нужна. Единственное отличие китаезов нынешнее положение вещей устраивает. Пока плешивый тупой медведь застрял в украинском капкане, пандочка подойдет сзади и будет осваивать дальний восток и не только. Им торопиться некуда, даже вредно.
показати весь коментар
16.07.2025 00:01 Відповісти
який ще аргумент нам потрібен щоб по максимуму відмовлятись від китайських товарів?!
показати весь коментар
16.07.2025 00:24 Відповісти
Цинізм: китай з бразилію проштовхували у світ мирний план, який фактично повторює ідею трампа - зупинка вогню і початок переговорів.

пітун цього не хоче: буде наступати до останнього чмобіка.

трамп вимагає: або зупинка вогню, або вторинні санкції.

Що кажуть жовтопикі ? Їм насрати навіть на власний план, вони за росію. Гниди жовтопикі
показати весь коментар
16.07.2025 00:53 Відповісти
Ядерна країна з найбільш чисельним населенням посилить підтримку ядерної країни з найбільшою територією в спробах перемогти Україну - країну "якої не існує"?
Слава Україні Смерть ворогам!
показати весь коментар
16.07.2025 07:39 Відповісти
Украине бы как Китай и Корея конкретная помощь а не запад без мозгов бурократов и всего они боятся. Как же Украине не повезло