5331 відвідувач онлайн

Трамп про надання Україні далекобійних ракет JASSM: "США не робитимуть цього"

Трамп відповів чи Україна отримає ракети JASSM

Лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що не планує передавати Україні крилаті ракети повітряного базування JASSM. 

Про це він сказав журналістам, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Assosiated Press.

"Ми не плануємо цього робити", - відповів Трамп на запитання, чи планують США передавати Україні далекобійну зброю, зокрема ракети JASSM.

Президент США, який неодноразово заявляв, що його єдиним пріоритетом є швидке закінчення російсько-української війни, ухилився від відповіді, чи він тепер на боці України в кровопролитному конфлікті.

Трамп відповів, що він на стороні "людяності".

Нагадаємо, напередодні видання Military Watch Magazine писало, що Трамп розглядає можливість поставити Україні крилаті ракети повітряного базування JASSM. Ними можуть бути оснащені винищувачі F-16. 

За даними ЗМІ, дальність польоту базової версії становить приблизно 370 км. Новіша версія JASSM-ER може пролетіти понад 800 км.

Топ коментарі
+38
Тобто Тампон дав ***** ще 50 днів бомбити Україну а Україні дав людяності
показати весь коментар
15.07.2025 21:23 Відповісти
+33
щільно бабуіна ***** за фаберже тримає. Краще ніж Мелані
показати весь коментар
15.07.2025 21:22 Відповісти
+31
Все,расходимся....поставки зброї закончились,так и не начавшись...Пациент очнулся от лекарств...Вчера-были Томагавки(но большие-по 5),а сегодня маленькие JASSM(но по три) и все равно-куй!
показати весь коментар
15.07.2025 21:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
щільно бабуіна ***** за фаберже тримає. Краще ніж Мелані
показати весь коментар
15.07.2025 21:22 Відповісти
Розкатали ми губу отримати користь від рижого п.дора.
показати весь коментар
15.07.2025 21:27 Відповісти
Так в хто розкатував? Ті ж самі що шашликів від бубона чекали.
Трамп вже з мільйон разів довів що він путінський ху'єсос, любій адекватній людина було зрозуміло що такі не міняються...
показати весь коментар
15.07.2025 21:31 Відповісти
Все що обіцяв Трамп, то був сарказм. А я разом з вами губу раскатала.
показати весь коментар
16.07.2025 00:12 Відповісти
Мелані - прем'єр-міністри Італії.
Меланія-жінка Президента-PeaceDaBola. Не путайте...
показати весь коментар
15.07.2025 21:35 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 21:40 Відповісти
Літеру "я" загубив. І тільки того
показати весь коментар
15.07.2025 21:49 Відповісти
Та шож ви такі серьозні .
показати весь коментар
15.07.2025 21:55 Відповісти
Сматри нэ переплутай , Кутузов яйця у Мелоні а ліжко з Меланією.
показати весь коментар
15.07.2025 22:25 Відповісти
он уже полгода не спит с Мелани. Они живут впорознь
показати весь коментар
15.07.2025 22:51 Відповісти
МелОні
показати весь коментар
15.07.2025 23:18 Відповісти
Тобто Тампон дав ***** ще 50 днів бомбити Україну а Україні дав людяності
показати весь коментар
15.07.2025 21:23 Відповісти
https://www.facebook.com/anna.mximenko?comment_id=Y29tbWVudDoyODYwNjgzODc0MzE5MDk4Xzc1NTE3NjcyMzY5OTcwNQ%3D%3D&__cft__[0]=AZXHaInAz8n6F5rGiT5jNcVF8U-QOTVV6zlmJnL2rDeK-eQ50cTrLMSoEdm0TwmX3cX73lJKOu47kvytxsvCXJy2Nous_13ldOkpTNwt-CQwBoSrn--9DfgFM4JwFJ1Kl_J9JXtuhL70VUHGh9Dj02alh8zK1fNWUaBATOzXbQD4XQ&__tn__=R-R Anna Maximenko

Насправді, маємо дякувати, що зброю Путіну не продає. Поки що. І не факт, що продаж зброї і є та сама "здєлка", яку Путін має укласти за 50 днів, з комісією посереднику, звісно.
показати весь коментар
15.07.2025 21:34 Відповісти
У всіх шахедах та ракетах кацапських купа електроніки американської , а ти далі дякуй американцям що вони кацапам "зброю не продають " (((( " Дякую тобі , товаришу трумп , що завдяки тобі по Україні щодня 500 шахедів летить , а на додачу кількадесят ракет "(((((
показати весь коментар
15.07.2025 22:32 Відповісти
Тільки 50? А чи можна бути впевненим, що потім не дасть ще 350, потім ще 750? Як каже Ілларіонов, поки він для України зробив нуль! Та крім того проголосував в оон разом з кацапами, п. корейцями та бульбашами проти України!
показати весь коментар
15.07.2025 22:32 Відповісти
бомбити дозволяє земразь, а не трамп
він ********** і відповідає за оборону та захист населення
показати весь коментар
16.07.2025 06:24 Відповісти
Кого там называли "Мистер Нет" ? Вроде Молотова...
показати весь коментар
15.07.2025 21:25 Відповісти
Громико
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
Загуглил. Обоих. Кто-то в трио просится.
показати весь коментар
15.07.2025 21:28 Відповісти
лицемірству лицемірних лицемірів-немає меж...
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
Усі хто сподівається що Тромб надасть Україні допомогу - наївні ідіоти!
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
портнікову привіт
показати весь коментар
16.07.2025 01:29 Відповісти
Чим далі, тим гірше. Рудий балабол.
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
А як гарно почав! - роздухарився
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
На даний момент (липень 2025 року) Ізраїль не має на озброєнні ракет JASSM.

Однак, Міністерство оборони Ізраїлю перебуває на просунутій стадії переговорів зі США щодо закупівлі цих крилатих ракет. Це міждержавна угода, яка потребує схвалення уряду США та Конгресу.

Наразі, основними операторами ракет JASSM є Сполучені Штати, Австралія, Фінляндія та Польща.
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
На боці людяності...

ох і пі'дор лицемірний. Допомагати агресору вбивати дітей це ти ****** "на боці людяності"? Яка ж мразота, як воно існує будучи такою мраззю...
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
А людяність крутіша за глибоке занепокоєння чи всеосяжну зтурбованність ??))
показати весь коментар
15.07.2025 21:26 Відповісти
Все,расходимся....поставки зброї закончились,так и не начавшись...Пациент очнулся от лекарств...Вчера-были Томагавки(но большие-по 5),а сегодня маленькие JASSM(но по три) и все равно-куй!
показати весь коментар
15.07.2025 21:27 Відповісти
все что не сделано за полгода - не будет сделано никогда. это кстати касается и Зеленского с компанией.
показати весь коментар
15.07.2025 21:37 Відповісти
ну-ну, швидко тільки кішки рожають
тай людина не півроку визріває... а 9 міс 😁
показати весь коментар
16.07.2025 06:26 Відповісти
Після основних "страшних" заяв бариги Трумпа, обіцяних ще з минулого тижня і вчора озвучених, в радісно-істеричних дописах та коментах недолугого товариства звучить рефреном - добрий дядько Сем Трумпович дасть Україні зброю. Не знаю чому, але все це товариство чомусь не здатне помітити, що ніякого "дасть" не буде! Буде "продасть" і не нам, а якби то союзникам по НАТО. А вже ті передадуть куплене ЗСУ. І коли це відбудеться, ніхто не знає. Навіть сам Трумп з магівцями з свого кабінету. Коротше, загальна атмосфера в інформаційному просторі, як в Одесі, в якій в таких випадках кажуть, - усьо буде харашо, тільки коли і кому невідомо.

Споживаючи всю цю придурочну інформацію, подумалось, що європейці, як сусіди України, хоч і не всі, намагаються допомогти нам погасити пожежу, запалену мерзенним сусідом підоРашкою, а США в особі Трумпа та його гегсетів замість того, щоб дати європейцям воду, ПРОДАЮТЬ її, наживаючись на нашій біді.
показати весь коментар
15.07.2025 21:28 Відповісти
Продать, це відмазка для американців.
показати весь коментар
15.07.2025 22:18 Відповісти
руда, обіссяна мавпа
показати весь коментар
15.07.2025 21:29 Відповісти
Я на ето пойтіть нє могу! - мнє надо посоветоваться с шефом
показати весь коментар
15.07.2025 21:29 Відповісти
Нууу, у нас є чудові Нептури, які благословив сам Бубочка у вечірній казці, є Пекло, Паляниця і ще багато-багато чого. Тому переживати так не варто. (Сарказм).
показати весь коментар
15.07.2025 21:30 Відповісти
У Трампа, нервовий зрив, від своїх же слів???
Гора з США, у понеділок, народила мишу!
показати весь коментар
15.07.2025 21:31 Відповісти
Да нет, оно запи*делось и тут же от кремлядей прилетела смачная отрезвляющая пи*дюлина.
показати весь коментар
15.07.2025 21:37 Відповісти
Хтось думав, що буде по іншому?
Але по марафону скажуть знову клятий трамп винен, бо ми вже всі гроші замість ракет витратили на дороги, понадіялись, а воно он як вийшло.
Винен в першу чергу громадянин зеленський та його банда, з них чому не питаєте?
показати весь коментар
15.07.2025 21:31 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 21:32 Відповісти
Мне интересно сколько наивных идиотов повелось на *издобольство рыжей псины? Них оно не даст, так и будет тянуть кота за хвост, пока наши руководящие сыны израэлевы не здадут х-лу шо он требует.
показати весь коментар
15.07.2025 21:33 Відповісти
Іншими словами вчора Трамп дав 50 днів путіну для безкарного обстрілу України, і продав 3 німецькі Петріота, які ті і так збирались передати Україні.
показати весь коментар
15.07.2025 21:33 Відповісти
А я б не трумпа обсирав, а спитав -ЗЕ ,а де наші ракети ? Де Сапсан,довгий Нептун, реактивні дрони ? Херачити відосиками і кивати довбешкою на партнерів то звичайно добре...Але свої ракети-ще краще! ЗЕ-де українські ракети?
показати весь коментар
15.07.2025 21:36 Відповісти
Не є таємницею, що усі українські ракети під асфальтом.
показати весь коментар
15.07.2025 21:43 Відповісти
Так спитай , у нього офіціний портал є , якого ти на Цензорі бульки пускаєш ?
показати весь коментар
15.07.2025 22:37 Відповісти
а хто його читає?
показати весь коментар
16.07.2025 06:27 Відповісти
Той хто відповіді пише .
показати весь коментар
16.07.2025 16:34 Відповісти
Всьо! Кіна не буде - діда попустило
показати весь коментар
15.07.2025 21:37 Відповісти
Трамп ще потролив добряче дурня Зельку, що до його ударів по Москві. Знає, що у лупатого немає ракет і не буде. Бо дурне.
показати весь коментар
15.07.2025 21:37 Відповісти
Та шо ви причепилися до того Трампа. За ці 3,5 роки по факту ніхто ні на сантиметр від своєї позиції не відійшов. США, РФ, ЄС, КНР - всі чітко рухаються так, як і рухалися рік, два й три тому. Просто декорації змінюються. Отямтеся вже нарешті)
показати весь коментар
15.07.2025 21:40 Відповісти
Трамподрочер акуратно висунув голівку.
показати весь коментар
16.07.2025 01:50 Відповісти
Ваші інтимні фантазії мені не є цікаві)
показати весь коментар
16.07.2025 08:59 Відповісти
"Я НЕ НА БОЦІ УКРАЇНИ І НЕ НА БОЦІ 3,14ДЕРАЦІЇ.АЛЕ ПОВНІСТЮ СТОЮ БУКВОЮ "ЗЮ" ПЕРЕД КАТОМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ КУЙЛОМ...
показати весь коментар
15.07.2025 21:46 Відповісти
Трамп уже достал даже свою жену:

"I go home. I tell the first lady, 'You know, I spoke to Vladimir today. We had a wonderful conversation.' She said, 'Oh, really? another city was just hit,'" he said.
https://www.foxnews.com/politics/trump-reveals-melanias-key-role-dealing-putin-ukraine-war
показати весь коментар
15.07.2025 21:47 Відповісти
не знаю як треба любити гроші шоб вийти за такого кретина заміж...
показати весь коментар
16.07.2025 06:28 Відповісти
Kak bi imejem dva Trampa,odin vcerasni,drugoj segodnia.Mozet dvojnik u nego takze jest?
показати весь коментар
15.07.2025 21:48 Відповісти
Рижа потвора, яка отримувала золодий дощ... А Гундосий гороші на ракети украв через дружбанів як Крищенко...
показати весь коментар
15.07.2025 21:51 Відповісти
Класичне ТАСО.
показати весь коментар
15.07.2025 21:52 Відповісти
та яка кава? Трамп у розмові з Рютте вчора сказав, що потрібно слідкувати за тим, щоб Україна не увійшла у стан ейфорії від тих поставок зброї, а то ще захоче вийти з намірів Трампа укласти угоду про припинення вогню. тому забудь про каву у Ялті.. не в інтересах Трампа кава у Ялті. в його інтересах тупо припинення вогню і заморозка війни, щоб отримати Нобеля. і все. тому по факту не буде постачань далекобійної зброї, буде постачатись в першу чергу зброя оборонна і ППО. І риторика Трампа буде миротворча, без закликів бомбити мацкву. принаймні на протязі тих 50 днів, як мінімум. потім можуть ще 50 днів дати. Коротше кажучи, Чуб тут буде грати виключно на своїй стороні. коли буде потріно натиснути на нас, то він натисне, потрібно буде натиснути на ху йла теж натисне, проте не сильно, щоб залишати і надалі той можливий переговорний трек. ось така реальність. і ніякої кави. проте має бути вдячність від нас Чубу за зброю на 10 лярдів, яка буде поставлена нам протягом тих 50-и днів чи більше.
показати весь коментар
15.07.2025 22:08 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 21:54 Відповісти
вот и все. недолго музыка играла, недолго фраер танцевал
показати весь коментар
15.07.2025 21:59 Відповісти
Коли його повісять на пам'ятнику Дж.Вашингтону тоді дадуть..Поки це було кремлевське чмо й зосталось..
показати весь коментар
15.07.2025 21:59 Відповісти
Стільки уваги цьому йолопу. Забудьте він нас не спасе треба власними руками що вийде те і робити.
показати весь коментар
15.07.2025 22:02 Відповісти
Все. Сьогодні в тампона чухається праве яйце і встав він з правої ноги.
показати весь коментар
15.07.2025 22:04 Відповісти
блд трамп = ТАКО.
по москві не бити, ракет не дам, сосіть буй.
показати весь коментар
15.07.2025 22:05 Відповісти
Сі насупив брови. Трамп- всрався.
показати весь коментар
15.07.2025 22:06 Відповісти
Можливо буде надавати через якихось європейців -втіхаря.
показати весь коментар
15.07.2025 22:10 Відповісти
Угу. Хитрий план. Так. Трамподрочери ж про це давно втирали.
показати весь коментар
16.07.2025 01:52 Відповісти
Це така ж теорія, як і всі інши.. Будь яка теорія це і є - дрочерство
показати весь коментар
16.07.2025 02:01 Відповісти
воно нічого не буде робити бо воно на боці
показати весь коментар
15.07.2025 22:12 Відповісти
***** на нього взагалі увагу звертати
Робити своє та їбашити як захочемо та зможемо
Занадто багато та руда патароча уваги відволікає
показати весь коментар
15.07.2025 22:16 Відповісти
А чим іпашити? Може асфальтом?
показати весь коментар
15.07.2025 22:38 Відповісти
справа не в "чим", а "хто"
зелені принципово не трогають мокву, що дивно навіть мені
3-4 дрг заслати, метро підривати кожен жень навіть чечени змогли...
показати весь коментар
16.07.2025 06:30 Відповісти
Одно сильно бесит---как же ржут в кремле?! И не только, а по всей кацапии и всякие ничтожества! И есть с чего. Аж завидно чуть. То то по всем каналам вся мразота паскудная начнёт стёб.
показати весь коментар
15.07.2025 22:23 Відповісти
Що ще не зрозуміло з агентом? Краснов у справі.
показати весь коментар
15.07.2025 22:23 Відповісти
Украине дальнобойные ракеты не даст.
Украине не даст.
Украине.
А кому то продаст. Кому то.
показати весь коментар
15.07.2025 22:38 Відповісти
Нк от рудий підор і вскрився прикінцево, кнур,
показати весь коментар
15.07.2025 22:39 Відповісти
Трамп про надання Україні далекобійних ракет JASSM: "США не робитимуть цього"

Трамп відомий господар свого слова: дає його і відбирає його після того, як його переповіли на вся лади.
Трамп напевно забув, або йому "нє доложілі", або він "НєДоПонял" що "запоминается последняя фраза".
У Трампа є всі шанси ввійти в історію не по тому що сказав, а потому, що потім з сказаного відкликав - "взял взад".
******************
50 днів Трампа для Росії. А якщо це для Путіна означає "Поторопись Владимир! У меня связаны руки". Щось подібне час від часу робив Байден..
*********************
Недавно повідомляли: Трамп розглядає можливість схвалення нового фінансування для України, - CBS News

Трамп розглядає можливість схвалення...?

Ще раз. МОЖЛИВІСТЬ, СХВАЛЕННЯ, РОЗГЛЯДАЄ... Три слова, а з них дев'ять комбінацій непевності, необов'язковості - пустоти.

Можна навіть МОЖЛИВІСТЬ, СХВАЛЕННЯ, РОЗГЛЯДАЄ... Трамп розглядає можливість схвалення...?

Навіть не "Казав пан кожух дам..." Пан розглядає можливість схвалення дати кожуха ...?

Ще більш лукаво обережний принцип ніж у мера Одеси "Довіряй ділам, а не словам" навіть такого "господаря свого слова" як Трамп.

Навіть папи з Риму так витончено/изощренно (рос) не вміють глаголити-балаболити... Трамп і його спічрайтери майстри слова...

*********************
Трамп весь такой внезапный, весь такой порывистый... непредсказуемый такой, такой...

Может РЕЗКО/ВНЕЗАПНО, ... и передумать... Сменить злость на Путина на милость... Переключить накопившуюся злость на Зеленского -как -то надо разрядиться...*
*************************
Моделировать Трампа это как использовать плохой генератор случайных чисел, случайным образом выбирающий предсказуемую последовательность. Например числа Фибоначчи...

Математические свойства чисел Фибоначчи, все вроде бы логично.
Но только мы поняли, в чем дело, он, Трамп, переключился на последовательность простых чисел. Только ты адаптировался к простым, Трамп стал выдавать синусоиду.
Loose Cannon /некерована гармата/кулемет той Трамп - лучше и не скажешь
показати весь коментар
15.07.2025 22:46 Відповісти
Что ж ты, фраер, сдал назад?
показати весь коментар
15.07.2025 22:57 Відповісти
Ну от знову, як завжди..
Секта обожнювачів трумпа спіймала тугу жовту струю в обличча..
показати весь коментар
15.07.2025 23:37 Відповісти
Господи, люди ще ніяк не навчилися слухати Трампа. Він каже одне, а робить інше.
показати весь коментар
16.07.2025 01:24 Відповісти
Трампа впервую очередь волнует выборы в конгрес в 2026 году,а все остальное на потом. Ему похер на Украину и украинцев вместо того что бы дать оружие он его продает европе а та дает его дальше.Все эти заявление про патриты,про 50 дней и все такое, этим он еще прощупывает настроение американцев.То есть то что он говорит будет нравится американцам, то он будет делать, потому что он сам прекрасно знает что если они проиграют выборы в конгрес, то ему будет не сладко, вот и делает заявление разные, а его штаб мониторит все это.
показати весь коментар
16.07.2025 02:47 Відповісти
Руда собака тільки трандить. На гачку КДБ воно сидить міцно. Надіємось тільки на себе. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
16.07.2025 05:42 Відповісти
Боится он россиян и мир уже давно сша не уважает