9565 відвідувачів онлайн

Свириденко: Жодної політичної лояльності, тільки цифри та результати

Свириденко озвучила пріоритети на посаді прем’єра

Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко після призначення оприлюднила свої цілі на посаді.

Про це вона повідомила у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Для мене велика честь очолити український Уряд сьогодні. Наш Уряд бере курс на самодостатність: військову, економічну та соціальну. Моя головна мета — реальні позитивні результати, які кожен українець відчує в своєму житті.

Війна не дає права на зволікання. Ми мусимо діяти швидко й рішуче. Наші пріоритетні кроки у перші 6 місяців — це якісне забезпечення армії, збільшення власного виробництва зброї та підвищення технологічності війська", - йдеться в заяві.

За словами Свириденко, Кабмін також докладатиме зусиль для підтримки українських підприємців.

"Нам потрібні швидкі та відчутні кроки, мова іде про комплексну дерегуляцію, зупинення несанкціонованого тиску на бізнес, пришвидшення великої приватизації і подальше впровадження ефективних механізмів підтримки. Щоб все було "Зроблено в Україні". Ми вже почали роботу над оптимізацією державного апарату та беремо курс на повний аудит видатків з метою їхнього скорочення. Жодної політичної лояльності, тільки цифри та результати", - підсумувала вона.

17 липня Верховна Рада призначила Юлію Свириденко новою прем'єр-міністеркою України.

Свириденко озвучила пріоритети на посаді прем'єра

Топ коментарі
+20
це вам натяк що починається гра ,,кожний сам за себе,а народ плате за всіх,,
показати весь коментар
17.07.2025 13:28 Відповісти
+18
Що ти добіса таке верзеш... ©
показати весь коментар
17.07.2025 13:23 Відповісти
+12
хабалка поддЕрьмачная
показати весь коментар
17.07.2025 13:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що ти добіса таке верзеш... ©
показати весь коментар
17.07.2025 13:23 Відповісти
це вам натяк що починається гра ,,кожний сам за себе,а народ плате за всіх,,
показати весь коментар
17.07.2025 13:28 Відповісти
це ж якийсь ЖАХ !

.
показати весь коментар
17.07.2025 13:30 Відповісти
Ну шо...верзе, канєшна. Про "самодостатність"...!!!!!! (особисту) Так шо, фсьо ясно
показати весь коментар
17.07.2025 13:37 Відповісти
А чого? Правду ж каже! Жодної політичної лояльності, лише особиста, до Єрмака! 😊 І так, лише цифри! Тобто суми. Особисті стосунки і панібратство - геть!
показати весь коментар
17.07.2025 14:00 Відповісти
піздить як дише
показати весь коментар
17.07.2025 14:14 Відповісти
Зробимо Україну знов великою!
показати весь коментар
17.07.2025 13:24 Відповісти
А усіх Українців заможними, оговірка по Фрейду, майже усіх, десь 1000 на всю країну.
показати весь коментар
17.07.2025 13:27 Відповісти
Трохи нижче новина: українці ввезли 30 тисяч автівок молодше 5 років. Не 1000.
показати весь коментар
17.07.2025 13:29 Відповісти
Та це мєлочь пузата в порівнянні до тої 1000.
показати весь коментар
17.07.2025 13:33 Відповісти
Та мабуть побільше...
показати весь коментар
17.07.2025 14:24 Відповісти
ти серйозно??чи це тонкий сарказм??ВЕЛИКА УКРАЇНА і ця недоумкувата клептоманка???
показати весь коментар
17.07.2025 13:30 Відповісти
То питання то політтехнологів Трампа. Тепер тупо змавпували гасло, замінивши назву країни.
показати весь коментар
17.07.2025 13:39 Відповісти
"зробимо Україну знову, егеж..."

.

.
показати весь коментар
17.07.2025 13:31 Відповісти
Ага, теж іржав, переглядаючи Слугу у рода, пам'ятаєте оце: "Хватить мєсить глину - зроби Україну!"
показати весь коментар
17.07.2025 13:41 Відповісти
Зеленський щось новеньке збрехав наріду 73% ротом свириденко, бо всім в країні керує виключно Зе.
показати весь коментар
17.07.2025 13:25 Відповісти
хабалка поддЕрьмачная
показати весь коментар
17.07.2025 13:25 Відповісти
Самодостатність, ага, зрозуміло, значить гроші знову будуть драти з народу!!!! Друкувати гроші і піднімати податки, щоб платити середні зарплатні держслужбовцям 50к!!!!🤡😅🤪🤣
показати весь коментар
17.07.2025 13:26 Відповісти
Не фантазуйте. Як крали - так і далі будуть красти. Як жили за кошт ЕС та інших країн-так і далі будуть жити.
показати весь коментар
17.07.2025 13:36 Відповісти
Изучите статьи наполнения бюджета, 50% это налоги, а финансовая помощь Запада 10%!!!!
То шо будут воровать вопросов нету, но для этого нужно содрать с народа!!!
показати весь коментар
17.07.2025 19:54 Відповісти
Один Пашинський робив для оборонки більше, ніж всі зелені уряди разом язяті.
показати весь коментар
17.07.2025 14:02 Відповісти
Без жартів, треба їй взяти консультантом ЮВТ.
показати весь коментар
17.07.2025 13:26 Відповісти
тепер заживемо! чекаємо змін на краще!
показати весь коментар
17.07.2025 13:26 Відповісти
Тобто вони визнають що до цього було не якісне забезпечення армії ? І хто ж у цьому винен?
показати весь коментар
17.07.2025 13:26 Відповісти
Шість років !
Карл....

.
показати весь коментар
17.07.2025 13:33 Відповісти
Людоньки, от же ж наш майбутній Президент! Красаву просувають по віх канонах політтєхнології. Ху?ло теж починав прем'єром в Єльцина. Якщо не помиляюся, прем'єрами також були Ку Чмо, шапкокрад, та пчеловод-бухгалтер. Схема робоча, як корабельна сосна
показати весь коментар
17.07.2025 13:27 Відповісти
знову "дєвочка" ?
одна вже була, жЮлечка
скучно з вами, дєвочки

.
показати весь коментар
17.07.2025 13:35 Відповісти
Навіщо цитувати Ху?ла? Пойдіть тепер помойте рота із милом.
показати весь коментар
17.07.2025 13:37 Відповісти
не буйло це придумав, хоча й використовував

рузький фольклор він такий

.
показати весь коментар
17.07.2025 14:06 Відповісти
Будущий Президент будет Генералом(не тот, о ком многие подумали). Герой Украины(других наград навалом), не замешанный ни в какие проваленные контрнаступления и суперкурские операции, человек, с чьим именем на устах воины идут в бой (поищите видео на ютуб). Относительно молод, с ученой степенью и любовью к интервью. Не тщеславен, но еще припомните эти слова.
показати весь коментар
17.07.2025 14:05 Відповісти
"За Родіну, за Драпатого!"? Чи може Білецького маєте на увазі?
показати весь коментар
17.07.2025 14:18 Відповісти
Буданов, раз настаиваете). Мой голос не получит. Вполне возможно, что и без этого все пройдет.
показати весь коментар
17.07.2025 14:22 Відповісти
Конечно знаю!
Тот же взгляд, те же речи простьіе,
Так же скупьі и мудрьі слова.
Над воєнною картой Россії
Посєдела єго голова.
показати весь коментар
17.07.2025 14:27 Відповісти
Бла-бла-бла блабла.
показати весь коментар
17.07.2025 13:28 Відповісти
Головне не збитись з курсу - стільки рифів і підводних течій
показати весь коментар
17.07.2025 13:29 Відповісти
почала з анекдоту...але він не смішний і "бородатий"
показати весь коментар
17.07.2025 13:29 Відповісти
Була вже одна Юля.....
показати весь коментар
17.07.2025 13:29 Відповісти
їх було набагато більше
показати весь коментар
17.07.2025 13:32 Відповісти
Свят, свят, свят....

.
показати весь коментар
17.07.2025 13:36 Відповісти
жЮлечка-2 ?

знову "дєвочка"?

.
показати весь коментар
17.07.2025 13:37 Відповісти
І це розповідає бувший зам.премьєр-міністра який тепер рахується у її так званому уряді міністром оборони. А який же тоді був курс до цього, Юля? В дупу?... Театр абсурду.
показати весь коментар
17.07.2025 13:31 Відповісти
А головного не сказала---МИ НЕ БУДЕМО САМІ КРАСТИ І ІНШИМ НЕ ДОЗВОЛИМО Правда це наша фантазія і сподівання. Бо при владі ( на всіх рівнях) виборних і призначених майже всі крадії і наперстночникі.
показати весь коментар
17.07.2025 13:32 Відповісти
Думають, змінивши одне рило на інше, нове, знову надурять вумний нарід.
На деякий час - так. Дайте їй ще 100 днів, вона навчиться.
Як це кодло квартальне вже набридло.
показати весь коментар
17.07.2025 13:32 Відповісти
Співай ластівка, співай !
показати весь коментар
17.07.2025 13:32 Відповісти
Цифри - жопа. Економіка стоїть, гроші пиляють. Результатів - нуль.
показати весь коментар
17.07.2025 13:32 Відповісти
Коли після перестановки ліжок в борделі повія розповідає про незалежність від сутенера
показати весь коментар
17.07.2025 13:33 Відповісти
Як правило, слова "слуг" треба сприймати суворо навпаки.
показати весь коментар
17.07.2025 13:33 Відповісти
да цифри -на особовому рахунку ..
показати весь коментар
17.07.2025 13:34 Відповісти
Ну тобто "своїм все-чужим закон"!
показати весь коментар
17.07.2025 13:36 Відповісти
*свому рахунку у швейцарському банку
показати весь коментар
17.07.2025 13:36 Відповісти
https://t.me/c/1496296645/21909 Олег Шарп | Oleg Sharp Кажуть, Єрмак його довго терпів, але не пробачив того, що Шмигаль кілька разів виявив сумніви, коли йому доручили виконати "термінові" завдання. Йшлося, зокрема, про погодження санкцій РНБО стосовно Порошенка і про сировинну угоду зі Штатами. Шмигаль їм не противився, але суто по-бюрократично намагався "сковзнути" з тем, які вважав у перспективі підсудними.
Свириденко ж клацнула у повітрі каблуками і все підписала. Молода. Не розуміє, що розраховувати на строки давності по таких діях не варто.
показати весь коментар
17.07.2025 13:37 Відповісти
"Ці руки нічого не крали..." Цитата від Юлії Т.
показати весь коментар
17.07.2025 13:38 Відповісти
Навіщо брешете? це Ющ таке казав
показати весь коментар
17.07.2025 13:57 Відповісти
Передвиборча програма кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського

Я розповім Вам про Україну своєї мрії.
Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.

Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
Де в молодої сім'ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки.
Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
Де дороги є, а дурнів - немає.
Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.
Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта - знати і поважати.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
А тепер про те, як це зробити.
Те, що я презентую, - це не просто моя програма. Це мої цінності. Це те, у що я вірю і чому готовий служити.
показати весь коментар
17.07.2025 13:40 Відповісти
Треба частіше ці обіцянки викладати,щоб зехудоба могла порівнювати з реальністю.
показати весь коментар
17.07.2025 13:51 Відповісти
Потрібно роздрукувати та листівками розклеїти чи роздавати в транспорті щоб вумний нарід не забував та далі ржав по приколу.
показати весь коментар
17.07.2025 16:17 Відповісти
Make Ukraine great again
показати весь коментар
17.07.2025 13:42 Відповісти
Єрмак добився свого
показати весь коментар
17.07.2025 13:45 Відповісти
Да, за цифры которые украинцы видят в платёжках и на ценниках отвечать придётся .
показати весь коментар
17.07.2025 13:47 Відповісти
Ну що ти мелиш єрмаковка вам клятим зе- брехунам немає віри і не може бути після вашого нікчемного правління гниди
показати весь коментар
17.07.2025 13:52 Відповісти
Оно, еум Zе Чернишов так само колись казав а потім с3,14здив лярд і все пучком, та ще і на посаді залишився.
показати весь коментар
17.07.2025 13:57 Відповісти
Одна Юля-жуля вже була, тепер друга?
показати весь коментар
17.07.2025 13:58 Відповісти
Вона на одному місці навіть 2 роки не пропрацювала. В чому вона спеціаліст-експерт-радник?
показати весь коментар
17.07.2025 14:00 Відповісти
Спалилась скумбрія , її хтось про політичну лояльність хіба хтось запитував?
показати весь коментар
17.07.2025 14:00 Відповісти
І при цьому вона вважає правомірною відмову призначити обраного голову БЕБ
показати весь коментар
17.07.2025 14:02 Відповісти
"Кожен українець відчує на собі"- та вже ж напевне "відчує"! Ще від попередніх "відчуваннь" шрами не загоїлись! Свіжа "єрмачатіна" смердить як і попередня!
показати весь коментар
17.07.2025 14:02 Відповісти
Потужно , дуже Потужно .... .....
показати весь коментар
17.07.2025 14:04 Відповісти
Ведлика приватизація-велике розкрадання (друга серія).
показати весь коментар
17.07.2025 14:05 Відповісти
черговий мінус 273
показати весь коментар
17.07.2025 14:13 Відповісти
"...повний аудит видатків з метою їхнього скорочення"
показати весь коментар
17.07.2025 14:15 Відповісти
эти люди брешут как дышут.
показати весь коментар
17.07.2025 14:18 Відповісти
Гучно брешуть слугориги, ніби тільки вчора прийшли до влади. Але про це вони брешуть наріду вже 6 років і 3 місяці підряд.
показати весь коментар
17.07.2025 14:23 Відповісти
Єрмак задоволений 100%. Стюардесса як принцеса.
показати весь коментар
17.07.2025 14:27 Відповісти
Залишки 73% в екстазі і кайфують. Тонемо але з оркестром .
показати весь коментар
17.07.2025 14:29 Відповісти
Господи, ну у нас стільки тих "правоохоронних" органів. І кожен має показати результат. І того сраного оперуповноваженого тричі на день ставлять у стійку і питають: ну що, де справи? І він бідося ладен пристібатися до будь-якого ларка, щоб "збудитися" та відзвітувати про оперативні заходи, обшукИ та хоч про щось і ще.
показати весь коментар
17.07.2025 14:34 Відповісти
Тільки я один помітив що промова з Чату GPT?
показати весь коментар
17.07.2025 14:43 Відповісти
Добре що не з трускавця
показати весь коментар
17.07.2025 15:01 Відповісти
показати весь коментар
17.07.2025 14:50 Відповісти
Дурочки на півроку, але сша інших ВЖЕ НЕ можуть переварити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.07.2025 14:57 Відповісти
https://t.me/Chornovil_official/27192 Тарас Чорновіл У підсумку. слуги Zеленського більше не мають фактичної монобільшості. У них там лише 201 голос. Бо це голосування є саме отим фактично установчим для реальної коаліції. Можна з натяжкою доплюсувати ще одного уриманого й пару ухилянтів. Але це суті не міняє. Якщо опа під найстрашнішими погрозами не могла зігнати всіх 232 своїх нардепуків на це голосування, то в них не було легітимних загальних зборів фракції у 226 осіб. Фактично, збори з висунення прем'єра та персонального складу можна опосередковано вважати нечинними, а новий уряд сумнівно легітимним. При цій владі це ні на що не вплине. А от для наступних може стати міною сповільненої дії.
показати весь коментар
17.07.2025 15:01 Відповісти
"Жодної політичної лояльності...."

Я так розумію, що завтра свого чоловіка відравить у 3-ю штурмову !?
Ах, да - він же заброньований інвалід-пенсионер!
Хай краще сидить на фінансових потоках і відкатах....
показати весь коментар
17.07.2025 15:04 Відповісти
"Кожен українець відчує на собі".
Вже відчули,з 2019 року відчули, скільки ще відчувати будемо?
показати весь коментар
17.07.2025 15:12 Відповісти
Була мільйонершою, стане мільярдершою. Як же дістала ця зелена пліснява.
показати весь коментар
17.07.2025 15:21 Відповісти
це та юля що доляри через забор викидала