8716 відвідувачів онлайн

У 15 працівників НАБУ щонайменше 70 обшуків, до детектива застосували силу. СБУ може отримати інформацію, яка зірве наші розслідування, - НАБУ

Обшуки в набу

⁠Станом на зараз відомо про щонайменше 70 обшуків, які проводяться працівниками СБУ та ОГП стосовно співробітників НАБУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр НАБУ.

Як наголошують у НАБУ, обшуки охоплюють щонайменше 15 працівників НАБУ. За наявною інформацією, слідчі дії проводяться без судових ухвал.

"Підставами для цих дій у переважній більшості випадків називаються участь окремих осіб у дорожньо-транспортних пригодах. Проте деяким працівникам інкримінують можливі зв’язки з країною-агресором. Ці факти не є взаємопов’язаними", - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що паралельно розпочата позапланова перевірка стану охорони державної таємниці, ініційована СБУ.

"Вона стосується працівників НАБУ, які мають доступ до державної таємниці та до проведення негласних слідчих (розшукових) дій. За результатами цієї перевірки СБУ може отримати інформацію про триваючі та заплановані НАБУ і САП оперативні заходи та слідчі дії. Розголошення цієї інформації може зірвати слідчі дії та триваючі розслідування", - додають у НАБУ.

Окрім того, зазначається, що триває також планова перевірка Держспецзв’язку, що охоплює технічну інфраструктуру НАБУ.

До детектива НАБУ застосували силу

"Під час одного з обшуків було застосовано фізичну силу до детектива НАБУ, попри відсутність з його боку опору", - зауважили у Бюро.

Кривонос перервав візит до Британії та повертається в Україну

⁠На момент початку зазначених дій директор НАБУ перебував у службовому відрядженні у Великій Британії, де, зокрема, була запланована зустріч із міністром закордонних справ. Директор ухвалив рішення негайно перервати візит і повернутися в Україну.

НАБУ проводить внутрішню перевірку обставин подій 21 липня та з’ясовує правові підстави дій, у тому числі застосування сили до співробітника.

"Водночас зазначимо, що ризик присутності агентів впливу країни-агресора залишається актуальним для будь-якого органу влади. Проте це не може бути підставою для зупинення роботи всієї інституції", - резюмували у НАБУ.

Топ коментарі
+42
Але за дивним збігом обставин, вони почали це робити, коли оголосили підозру Чернишову... Можливо, просто співпадіння.
показати весь коментар
21.07.2025 11:39 Відповісти
+33
А що шановні, хтось вирішив що можна безкарно відкрити справу на чоловіка подруги Олени Зеленської? Вони там зовсім подуріли, таких людей чіпати?!!
От тепер і НАБУ і САП по всій строгості беззаконня будуть відповідати перед САМИМ за таку наглість.
Вітаю усіх українців, з черговим етапом державності - відкритим і неприхованим переслідуванням усіх ворогів владної верхівки. Усіх, від журналістів до антикорупційних чиновників. Ще одна цеглина в уже видимий фундамент диктатури.
Втім......саме за це і голосували в 2019, чи не так, нешановні 73%? Все ще хочеться "похохотать"? Чи вже відпускає?
показати весь коментар
21.07.2025 11:47 Відповісти
+31
Дивно ... а Ванька Баканов досі на волі і свідчення не дає, як мацковитських агентів набрав на посади в СБУ.
показати весь коментар
21.07.2025 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трохи з зарізнення це робиться, але добре, що СБУі ОГП згадали свої прямі обов'язки. Є надія що законність і порядок воскреснуть.
показати весь коментар
21.07.2025 11:36 Відповісти
Але за дивним збігом обставин, вони почали це робити, коли оголосили підозру Чернишову... Можливо, просто співпадіння.
показати весь коментар
21.07.2025 11:39 Відповісти
В 14 році було набу? До 14 року арешт якогось судді взагалі був подією року як з тим колядником.
показати весь коментар
21.07.2025 12:42 Відповісти
ти дбл ? з тих будеш ,хто лайно у владу закидав
показати весь коментар
21.07.2025 13:03 Відповісти
Скоріше за все відволікають увагу від чогось іншого.
показати весь коментар
21.07.2025 12:16 Відповісти
СОВПАДЄНІЄ ??? НЄ ДУМАЮ !!!
показати весь коментар
21.07.2025 15:11 Відповісти
Або наївний або дурник
показати весь коментар
21.07.2025 11:51 Відповісти
і ермак в , якого прямий з'язок з рідним батьком НКАВДістом, на паРаші , в Бойка ,……… який вжє після нападу в лютому 2022 р їздив до окупантів
показати весь коментар
21.07.2025 15:10 Відповісти
Якщо ОГП додати У, вийде огпу, загугліть, що це, бо, мабуть, історія як наука вам не цікава!
показати весь коментар
22.07.2025 06:20 Відповісти
Ви з глузду з'їхали чи це такий потужний сарказм?
показати весь коментар
22.07.2025 08:12 Відповісти
Розформуйте цю клоунську, корупційну контору!
показати весь коментар
21.07.2025 11:37 Відповісти
Яку саме з трьох?
показати весь коментар
21.07.2025 12:36 Відповісти
НАБУ давно потрібно розігнать,а всіх його робітників в тюрягу,а не отпускать за кордон.Там кого затримали тільки одні ініціали говорять самі за себе,нема ні одного Українця.
показати весь коментар
21.07.2025 13:32 Відповісти
в твого дерьмака , подельнік , еммануілов , такий самий
показати весь коментар
21.07.2025 15:12 Відповісти
Офіс Президента України.
показати весь коментар
22.07.2025 08:02 Відповісти
Пішли відмазки - якшо працівник НАБУ сплавляє конопельку до рашки - це норм?
показати весь коментар
21.07.2025 11:38 Відповісти
Конлпельеу не норм ...недопрацювання, а от важкі наркотики низької якості, та спирт денатурат то є норм і заслуговує подяку
показати весь коментар
21.07.2025 11:44 Відповісти
Тобто той факт, що СБУ під час війни зайняте "розслідуванням участі окремих осіб у дорожньо-транспортних пригодах", ви старанно ігноруєте? Така антиукраїнська дія, що безумовно заслуговує на обшуки без судових ухвал.
показати весь коментар
21.07.2025 11:50 Відповісти
Всіх працівників НАБу СБУ перевіріло перед призначенням.
показати весь коментар
22.07.2025 15:01 Відповісти
Стріляйте на ураження!!
показати весь коментар
21.07.2025 11:41 Відповісти
Зелене СБУ бореться з НАБУ Госдепа .
показати весь коментар
21.07.2025 11:43 Відповісти
В США та Україні згадана установа відома, як Держдеп
показати весь коментар
21.07.2025 12:12 Відповісти
Нє "дєрждеп " не звучить - саме "Госдеп "))
показати весь коментар
21.07.2025 12:44 Відповісти
Це ж у РФ -"правонаступниці" СРСР, згадану установу називають "Госдєп"
показати весь коментар
21.07.2025 13:47 Відповісти
Саме так - "Госдеп " - це слово символічне ))
показати весь коментар
21.07.2025 14:11 Відповісти
Так само, як "порєбрик" слово - символ РФ.
показати весь коментар
21.07.2025 14:30 Відповісти
Поребрик - це для нас символ Московії, а для москаля -Госдеп - це символ проісків нєнавісних пєндосів
показати весь коментар
21.07.2025 14:59 Відповісти
Стосовно "нєнавістних пєндосов" рашисти на даний час перебувають у стані феноменально успішного когнітивного дисонансу. "...Сєл он, хрустнув огурцом, і сказал со скукою: "Оказался наш отєц нє отцом, а *****..."" (с)
показати весь коментар
21.07.2025 15:18 Відповісти
************ не є правонаступницею срср.
показати весь коментар
22.07.2025 08:03 Відповісти
Те, що зрадників до біса наплодилося в усіх органах влади - я вірю. Але впевнений, що і в самому СБУ такі є...
А от до кого СБУ не прийде - так це до дермака і його підлеглих... А там - чи не найбільше...
показати весь коментар
21.07.2025 11:47 Відповісти
показати весь коментар
21.07.2025 11:47 Відповісти
генпрокурор ..відпрацьовує.. своє призначення на посаду .. чаво ішо ізволітє.. пане єрмак ???
показати весь коментар
21.07.2025 15:19 Відповісти
Ну, тепер є повод на кого все списати і розвалити справи
показати весь коментар
21.07.2025 11:49 Відповісти
Дивно ... а Ванька Баканов досі на волі і свідчення не дає, як мацковитських агентів набрав на посади в СБУ.
показати весь коментар
21.07.2025 11:54 Відповісти
Ванька літінант-це глиба.
показати весь коментар
21.07.2025 23:19 Відповісти
Ну так синок же ж в ФСБвУ.
показати весь коментар
22.07.2025 11:01 Відповісти
Єдина незалежна від Єрмака структура зазнає атаку кишеньковим дбр.
Зєлю геть. Вибори.
показати весь коментар
21.07.2025 11:55 Відповісти
Понабирали в НАБУ клоунів по об'яві
показати весь коментар
21.07.2025 11:57 Відповісти
- у "співробітників НАБУ без ухвал суду відбуваються слідчі дії, які проводять працівники СБУ та Офісу генерального прокурора".
- Зеленський: Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам
- Так іди. І не просто іди, а п***й н***й!
показати весь коментар
21.07.2025 12:03 Відповісти
Вот так и начинаются гражданские войны.
показати весь коментар
21.07.2025 12:07 Відповісти
.. гражданскіє войни ? З якого дива ?
Щас я так і побіжу на барикади , через маски-шоу СБУ в НАБУ , або НАБУ в СБУ .
Гадаю - суспільству глибоко начхати на гризню корумпованих правоохоронних органів між собою . Громадянської війни через це точно - ніякої не буде .
показати весь коментар
21.07.2025 12:31 Відповісти
не суди по собі
показати весь коментар
21.07.2025 13:08 Відповісти
А я по собі й не суджу . Ти коментарі тутешні читаєш ?
Всім пох .
Крім тебе може .
показати весь коментар
21.07.2025 13:15 Відповісти
прочитай найбільш залайкані коменти.)
показати весь коментар
21.07.2025 15:41 Відповісти
Ти за кого будеш воювати у громадянській війні , за НАБУ чи СБУ ?
показати весь коментар
21.07.2025 16:54 Відповісти
Зараз може і ні.
Разом з тим, вже пишуть про акцію о 20:00 біля театру Ів. Франка.
показати весь коментар
22.07.2025 19:23 Відповісти
Детективів не провіряють при призначенні? Щось вся ця історія тхне зеленим лайном.
показати весь коментар
21.07.2025 12:07 Відповісти
Це погана ситуація - усі проти усих. Хаос ...
показати весь коментар
21.07.2025 12:24 Відповісти
Те що треба кацапам!
показати весь коментар
22.07.2025 06:26 Відповісти
схоже вся система гнила а не тільки ці дві контори,
показати весь коментар
21.07.2025 12:27 Відповісти
Никакого толку от НАБУ, САП, НАЗК, ЦПК не заметила с момента их создания. Если хотят бороться с коррупцией -- с ней эффективно борются, а не создают кучу дармоедов.
показати весь коментар
21.07.2025 12:49 Відповісти
Керівництво країни створювало ці органи, бо, мовляв, ми не можемо не красти (!), так хай хтось пильнує. Влаштували туди мажорів, й всі задоволені.
показати весь коментар
22.07.2025 08:07 Відповісти
Ото б вас туди, ви б показали, як треба,правда? В В до преза питань нема?
показати весь коментар
23.07.2025 14:54 Відповісти
А ви ж прям там сиділи і активно розслідували злочини центрів катування проти цивільних, правда? Ось тільки трошки залишалось до рішучого засудження кровожерливого брехливого режиму
показати весь коментар
21.07.2025 13:08 Відповісти
Когда будут обыски в ДБР или офисе президента?
показати весь коментар
21.07.2025 13:20 Відповісти
Зеленский проводит шмон в связи с шумихой около Шабунина.

Корупционер Зеленский борется против антикорупционого бюро руками СБУ
показати весь коментар
21.07.2025 13:22 Відповісти
Понабирали сватів, кумів безголових дружбанів… Ніби й війни немає.
показати весь коментар
21.07.2025 13:38 Відповісти
набу копнуло фсбэшника Елдака и главное его "продуктивных" менеджеров....ну и конечно куда без бениного Оманского Осла....
показати весь коментар
21.07.2025 14:07 Відповісти
Кстаті да. Чекаємо, коли ж саме в заявах НАБУ почнуть згадувати Дермака, не кажучи вже про звинувачення. Поки що тримаються, не здають карти.
показати весь коментар
22.07.2025 08:10 Відповісти
патріції підняли меч проти плєбєєв !

упс, партійці проти плєйбоєв !

короче, третій карфагєн стоїть а чєтвьортому нє бивать
показати весь коментар
21.07.2025 14:45 Відповісти
Який з Вови політик,я вас умоляю.Це наша найбільша помилка
показати весь коментар
21.07.2025 16:56 Відповісти
Скільки тих всіх понавидумивали силових структур,а воювати нікому,да і мусора не навчані.
показати весь коментар
21.07.2025 16:54 Відповісти
А що вони робили за всi цi роки??? Лише заробiтню плату бiльше 100000 отримували.
показати весь коментар
21.07.2025 17:07 Відповісти
хай сбу баканова обшукає.там є що спитати.я думаю зелені нанесли удар на випередження - в набу є компромат на владу зеленського.ставки високі.
показати весь коментар
21.07.2025 17:16 Відповісти
І Дермака.
показати весь коментар
22.07.2025 08:11 Відповісти
я у 2015 пішов у набу з матеріалами на лукаш богданова та інших
навіть на допит не викликали!!! їм пох усе

там мразі усі...
Господь пали усіх, там нічого не виправити
показати весь коментар
21.07.2025 18:29 Відповісти
Як колись верещав Бубон -вийди,негіднику. А тут аж 15 шпійонів. Чукчі починають інтєрєсно плясать.
показати весь коментар
21.07.2025 23:22 Відповісти
Почитайте біографію Кривоноса, ага кристально чесний антикорупціонер. Отже, що людина посіяла - те й пожинає.
показати весь коментар
21.07.2025 23:40 Відповісти
Гаплик цій проклятій Богом землі і країні в цілому, паскуди продажні просрали неньку Україну і українців Ось і весь вінець 33 роки Незалежності України просто *******!
показати весь коментар
22.07.2025 04:54 Відповісти
НАБУ не є святішим за "дружину Цезаря", як казали у Давньому Римі . . .
Лейба НАБУ не є індульгенцією і щитом від дії Кримінального кодексу та іншого законодавства - якщо працівники НАБУ самі порушують, то теж мають відповідати. Це раз.

Друге - десь може і добре їм побути в шкурі людей, яких вони так само пресують не завжди по ділу. Відчути, що то є таке, коли лише проводиться банальна слідча дія (обшук), яка не дійде до обвинувального вироку суду, а пресс-служба НАБУ (іноді неофіційно навіть) поспішає вилити людям на голову цистерну помиїв у публічному просторі за принципом "якщо швидко опублічнити, то потім фігурантам важко буде зіскочити".
Так само най відчують, коли вони на всі аргументи адвокатів кажуть "ну що ви агресуєте, це лише слідча дія - обшук - для встановлення істини у кримінальному провадженні, вам ще ніхто ніякі підозри не оголосив, ведіть себе коректно".
Най теж спробують в суді (коли СБУ буде узаконювати обшуки) докричатися (безрезультатно) до раптово глухого судді, який не буде зважати на крики про процесуальні порушення при проведенні слідчих дій . . .
Хреново виявитися в ролі не того, хто пресує, а того, кого пресують, да НАБУ ? В ролі того, кому вішають на голову надуману кваліфікацію неіснуючих злочинів ?

Це добра профілактика - ви відіб'єтеся, в т. ч. за допомогою західних посольств, я впевнений, але може запам'ятаєте після цього фразу Авраама Лінкольна : "Ніколи не забирайте у інших прав, які ви завоювали для себе" . . .
Може ця ситуація змусить вас трошки іншими очима подивитися на свою роботу в майбутньому.
Так що побудьте трохи у шкірі людей, яких ви дуже часто не по ділу і не по закону душите. Трошки зірку з лоба збити буває корисно.

Не те, щоб в роботі НАБУ все було погано і даремно - зовсім ні. Є і результати певні роботи, і вони не настільки відбиті, як та ж поліція, де зовсім "мрак". Але іноді за повного сприяння "своєї" спецпрокуратури і "свого" спецсуду жорстко забувають про права людей, проти яких ведуть розслідування.

Ну а щодо СБУ можу сказати тільки те, що непов'язаність питань 70 обшуків (різні підстави, різні справи) теж не красить спецслужбу - бо це означає, що справа не у кримінальному провадженні, а у спланованому наїзді на структуру. А це, в свою чергу, викликає питання до справжніх мотивів. Якби взяли лише того детектива, який з росіянами мав справу, то нормально - а так, решта обшуків по ДТП (одночасна) і інші процесуальні заходи вже виглядають просто на фронтальний наїзд на тему "давайте все, що у нас є в розробці, фас". Недобре.
показати весь коментар
22.07.2025 08:03 Відповісти
Який Ви наївний. Де НАБУ та де Лінкольн? Нічого вони не усвідомлять та не запам'ятають, а будуть далі красти та бикувати.
показати весь коментар
22.07.2025 08:14 Відповісти