12190 відвідувачів онлайн

В Угорщині заявили про появу образливих написів щодо угорців та Орбана в Мукачеві: МЗС відповіло

У Будапешті заявили, що у під'їздах Мукачева на Закарпатті нібито зʼявилися образливі написи на адресу угорців та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. На це вже відреагували міський голова Андрій Балога та українське МЗС.

Як передає Цензор.НЕТ, спочатку фото з написами опублікувало угорське видання Index.hu, а потім написав лідер угорської фракції "Фідес" Мате Кочиш.

Там заявили, що у Мукачеві на дверях і стінах будівлі нібито з'явилися написи, що закликають до "вбивства угорців".

До свого допису угорський депутат додав фото дверей та ліфту, де видно написи "Мадяри не люди" та "Ріж мадярів".

Угорщина каже про антиугорські написи в Мукачеві: реакція МЗС

"Досить розпалювання ненависті! Ми засуджуємо будь-які антиугорські дії та виступаємо на захист угорців Закарпаття!" - написав Кочиш.

Реакція влади Мукачева

"Будапешт заявляє про нову антиугорську провокацію – нібито хтось розмалював під’їзд образами на адресу Орбана та угорців. Навіть фото виклали, але без адреси", - написав мер Балога.

Він попросив угорську владу "пожаліти наших комунальників та правоохоронців" й надати точну адресу, де ці написи з'явились.

"Бо вони в таку спеку вже всі будинки та під’їзди в Мукачеві облазили, у кожну шпарину залізли – все безрезультатно. Розуміємо, що у вас вибори й, можливо, інших "робочих" тем немає. Але зовсім недобре, щоб ці написи побачили наші діти. Та й загалом – у нас люди охайні й не дуже люблять, коли в їхніх під’їздах з’являється нецензурщина", - заявив міський голова Мукачева.

Реакція МЗС України

Речник українського МЗС Георгій Тихий відповів на ці закиди, запропонувавши власні фото з написами.

На його зображення видно двері ліфта, на яких написано: "Не коментуйте написи на ліфтах" і "Не шукайте ворога в Україні".

"Меседж МЗС України в доступній для угорського парламентаря формі", - додав Тихий.

Угорщина каже про антиугорські написи в Мукачеві: реакція МЗС

Топ коментарі
+16
Шо образливого у напису ОРБАН СОСАТИ? Він сосе у ***** х..? Сосе, то чого на правду ображатись?
показати весь коментар
23.07.2025 20:44 Відповісти
+7
сказали сосати- значить будете сосати циганва орбанівська.
показати весь коментар
23.07.2025 20:42 Відповісти
+6
Якщо він не буде «сосати», то здохне з голоду!
показати весь коментар
23.07.2025 20:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сказали сосати- значить будете сосати циганва орбанівська.
показати весь коментар
23.07.2025 20:42 Відповісти
Я тут напишу "Орбана *****!"

Нехай Сіярто з Сибігою поб'ються, я згоден. Вболівати буду за перемогу нокаутом обох
показати весь коментар
23.07.2025 20:44 Відповісти
Шо образливого у напису ОРБАН СОСАТИ? Він сосе у ***** х..? Сосе, то чого на правду ображатись?
показати весь коментар
23.07.2025 20:44 Відповісти
Якщо він не буде «сосати», то здохне з голоду!
показати весь коментар
23.07.2025 20:47 Відповісти
Образливо,бо він не розуміє що там написано..Треба ось так- ORBAN SOSATU..
показати весь коментар
23.07.2025 23:57 Відповісти
Такі надписи зʼявлялися ще перед війною, старий почерк кацапсько-мадярської агентури, до того ж такий примітивний і дешевий, що навіть коментувати не має сенсу.
показати весь коментар
23.07.2025 20:45 Відповісти
І знову прізіище Балога..
От і вся боротьба із корупцією тривалістью 20 років...
показати весь коментар
23.07.2025 21:06 Відповісти
Нагадую,що труба дружба справно прокачує нафту з росії до угорщини, через Україну. Це, якщо раптом хто забув.
показати весь коментар
23.07.2025 21:12 Відповісти
А чому не угорською?
показати весь коментар
23.07.2025 21:53 Відповісти
На заборе было написано - ***. орбан возбудился и заглянул, а там дрова лежат.
орбан был разочарован.
показати весь коментар
23.07.2025 21:58 Відповісти
Мукачево - українське місто, що хочемо, те й пишемо на своїй території, в нас демократія. Якщо українці дійсно вважають тебе гівном, нащо це тримати в собі, тим більше, що це абсолютна правда. Дякую, що тільки пишуть.
показати весь коментар
23.07.2025 22:00 Відповісти
А шо не так? Сказали орган, сосати, а він і сосе!!! Обіди мишку, напісали у норку !!!
показати весь коментар
23.07.2025 22:33 Відповісти
Написи на парканах та ліфтах коментувати на рівні держави...Більш нема чим зайнятися...
показати весь коментар
23.07.2025 23:20 Відповісти
рашка знає як сварити народи
показати весь коментар
23.07.2025 23:28 Відповісти
Какой борбан паганялово этай мегеры пириводицца с мегерскава как колобок. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
23.07.2025 23:35 Відповісти
В Закарпатье никого кроме Балоги нет? Это одна семья или целый клан с троюродными дядями и тетями?
показати весь коментар
23.07.2025 23:42 Відповісти
Нам так...... що аж невдобно....
Волинська різня вам межі очі тай пийте