9209 відвідувачів онлайн

Сибіга: Заборона на в’їзд українським військовим посадовцям в Угорщину - абсурдна

Глава МЗС Андрій Сибіга

Рішення Угорщини заборонити в'їзд на свою територію трьом українським військовим посадовцям є необґрунтованим та абсурдним.

Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, передає Цензор.НЕТ.

"Ми відкидаємо маніпуляції Угорщини та не потерпимо такої неповаги до наших військових. Україна залишає за собою право вжити відповідних заходів у відповідь", - наголосив він.

Що передувало?

Нагадаємо, напередодні угорське видання Telex повідомило, що МЗС Угорщини викликало посла України в Будапешті Федора Шандора через смерть мешканця Закарпаття з угорським громадянством, якого нібито кілька тижнів тому побили військовослужбовці ТЦК.

Так, заступник міністра закордонних справ Левенте Мадяр заявив, що працівники українського ТЦК силоміць затримали угорця і відвезли до військкомату, де його нібито били залізним прутом.

Водночас його родичам з Угорщини, мовляв, казали, що із чоловіком усе гаразд. Однак той помер від зазнаних травм.

Згодом у Сухопутних військах ЗСУ відреагували на цю новину, заявивши, що цей чоловік мав український паспорт, а звали його Йосип Шебештень.

Командування ЗСУ розповіло, що чоловіка мобілізували у законний спосіб, однак згодом чоловік пішов у СЗЧ. А вже за два тижні після цього він помер внаслідок тромбоемболії легеневої артерії, а слідів побоїв на ньому не виявили.

Напередодні міністр закордонних справ Угорщини закликав Європейський Союз ввести санкції проти трьох українських посадовців.

Згодом Угорщина заборонила вʼїзд на територію країни трьом українським військовим посадовцям через смерть етнічного угорця Йожефа Шебештьєна нібито після примусової мобілізації на Закарпатті.

Топ коментарі
+11
А рішення влади України заборонити виїзд деяким публічним особам з України - то не абсурд, нє?
"В чужому оці й скалку бачу, а в своєму - і колоди не видно" (с)
показати весь коментар
17.07.2025 21:06 Відповісти
+8
Прийде час сподіваюсь ЗЕскоти відповідатимуть за всі злочини... Мадяри гниди, але хіба про бусифікацяю то їх видумки? ЗЕскотва довела до кошмару населення нарівні з ******!
показати весь коментар
17.07.2025 21:28 Відповісти
+6
Про загиблого українця угорського походження, через вбивство якого і почався скандал - Сибіга ані пари з вуст.
показати весь коментар
17.07.2025 22:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А рішення влади України заборонити виїзд деяким публічним особам з України - то не абсурд, нє?
"В чужому оці й скалку бачу, а в своєму - і колоди не видно" (с)
показати весь коментар
17.07.2025 21:06 Відповісти
Тебе тільки заборона на виїзд деяким особам турбує?
показати весь коментар
17.07.2025 22:03 Відповісти
Ця тема піднята в новині - я про це і написав.
А якщо писати про все, що мене турбує/обурює, то вийде дуже об'ємний "лонгрід", який буде цікавий одиницям (якщо "многа букафф" взагалі когось зацікавлять)...
показати весь коментар
18.07.2025 15:56 Відповісти
Ти на чиї стороні. хоча зозуміло- напевно ухилянт.
показати весь коментар
18.07.2025 08:48 Відповісти
Найнятий троль "деяких публічних осіб"🤑
показати весь коментар
18.07.2025 11:04 Відповісти
До чого тут якісь сторони? Це про подвійні стандарти дєрьмаківської шобли

Ну а на решту твого допису відповім так:
Шоб ти так усе життя "ухилявся", як про інших язиком патякаєш!
показати весь коментар
18.07.2025 15:54 Відповісти
тобі ж твоє
показати весь коментар
19.07.2025 12:06 Відповісти
⚡️Країни НАТО відправлять Україні озброєння на мільярди (!) доларів - а потім, згідно з плану Трампа, куплять нову зброю в США
показати весь коментар
17.07.2025 21:07 Відповісти
Бабця біля під'їзду сказала? https://tsn.ua/politika/frantsiia-vidmovylas-kupuvaty-zbroiu-ssha-dlia-********-shcho-stoyit-za-rishenniam-makrona-2870708.html Франція вже відмовилась фінансувати Петріоти для України.
показати весь коментар
17.07.2025 21:12 Відповісти
Мерц: Україна "дуже скоро" отримає системи, здатні завдавати ударів на великі дистанції
показати весь коментар
17.07.2025 21:10 Відповісти
Правильно. Запретить военным Венгрии шастать в Украину. Правда х заманишь, но то частности.
показати весь коментар
17.07.2025 21:15 Відповісти
Да не скажи, да не скажи
показати весь коментар
17.07.2025 21:23 Відповісти
Вопрос не в том , что Венгрия запретила въезд украинским военным, а в том, что какого хрена военные собираются ехать во вражеское государство.
показати весь коментар
17.07.2025 21:22 Відповісти
Чому не державною? Ах, це ж у вас "кругом адні врагі", чи не так?
показати весь коментар
17.07.2025 22:05 Відповісти
Така заборона відбулася виключно під час президенства Боневтіка Потужного і міністра закордонних справ Сегіби. Докерувалися!
показати весь коментар
17.07.2025 21:26 Відповісти
Прийде час сподіваюсь ЗЕскоти відповідатимуть за всі злочини... Мадяри гниди, але хіба про бусифікацяю то їх видумки? ЗЕскотва довела до кошмару населення нарівні з ******!
показати весь коментар
17.07.2025 21:28 Відповісти
Заборонити кацапській нафті з українського трубопроводу текти на територію Угорщини.
показати весь коментар
17.07.2025 21:28 Відповісти
Мадяри в'їзд обмежили для:

- начальника управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Віталія Ткаченка,
- командувача ОК "Захід" Володимира Шведюка,
- керівника Департаменту мобілізації Міноборони Романа Юзвенка.
показати весь коментар
17.07.2025 21:29 Відповісти
А ці троє все життя мріяли придбати садибу десь на березі Балатона
показати весь коментар
18.07.2025 08:26 Відповісти
главное со всякими Монаками и Кипрами не разосраться, а то вернут товарищей вместе с оффшорами (или уже без оных), а тут уже денег на них явно не хватит.
показати весь коментар
17.07.2025 21:33 Відповісти
Про загиблого українця угорського походження, через вбивство якого і почався скандал - Сибіга ані пари з вуст.
показати весь коментар
17.07.2025 22:06 Відповісти
Це дуже нагадує розіп'ятого хлопчика в ЛДНР
показати весь коментар
18.07.2025 01:46 Відповісти
А він тут - "яким боком"? Сибіга - Міністр ЗАКОРДОННИХ справ. А помер громадянин України, всередині України... "Мухи - окремо, і котлети - окремо...".
показати весь коментар
18.07.2025 04:39 Відповісти
Бо всі цивільні українці й українські військові для них вороги, як і для їхніх союзників рашистів на московії.
показати весь коментар
18.07.2025 11:09 Відповісти
Гарний привід дати циганві в
****. Ти чурка угорська, бачив скільки в Україні танків, чи як ти там казав?
показати весь коментар
17.07.2025 22:26 Відповісти
А заборона на виїзд з України, це не абсурд, лайно зелене?
показати весь коментар
17.07.2025 22:44 Відповісти
Зеленський що це за млява відповідь на санкції ?????????????????????????????????????????
Це ж не просто дипломатичний скандал, це справжня військова провакація з боку Угорщини і про це потрібно поінформувати керівництво НАТО, адже санкції стосуються саме військових - начальника управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Віталія Ткаченко, командувача військ оперативного командування «Захід» Володимира Шведюка і директора департаменту мобілізації Міністерства оборони України Романа Юзвенко.
показати весь коментар
17.07.2025 22:48 Відповісти
Глибоко вдихни, потім повільно видихни... І випий холодної води...
Яка "військова провокація"? Де ти "війська" бачиш? Тут і "дипломатичного скандалу" немає - бо названі військові не мають дипломатичного статусу... Це - звичайний "пердь в калюжу" - для розведення політичного "срачу"... Ну , хай у відповідь відмовлять у в"їзді до України якихось політиків Угорщини... Це для них буде болючіше... Бо, поки йде війна - військові служитимуть і нікуди не їздитимуть. А, можуть поїхать в інші країни Європи - світ "клином не зійшовся" на Угорщині... А от у нашому Закарпатті, у мадяр - "кровні інтереси"... А, враховуючи, що у багатьох політиків партії "Фідес" (орбанівської), останні десять років, "роти не закриваються", в пропаганді "Великої Угорщини"(за рахунок земель України), то знайти привід не пустить їх в Україну, знайти легко... А як же вони тоді будуть агітувать за "Мадярорсаг"?
Тонкіше думать треба...
показати весь коментар
18.07.2025 04:53 Відповісти
Звинуватити в шпигунстві якихось мадьяр із посольства та викинути з країни.
показати весь коментар
18.07.2025 01:10 Відповісти
А то, что тцк бусифицируют всех подряд - это что такое? Ну не хотят люди служить, зачем навязываться?
показати весь коментар
18.07.2025 06:53 Відповісти
кац-мад коло рве пукани
показати весь коментар
18.07.2025 09:23 Відповісти
Якщо неможливо притягнути злочинців до заслуженої відповідальності, то залишається лише заборонити їм в'їзд до сврєї країни.
До списку потрібно додати воєнних злочинців Сирського, Єрмака, Татарова і Зеленського як мінімум.
показати весь коментар
18.07.2025 11:13 Відповісти