10510 відвідувачів онлайн

Ворожу піхоту фіксують у Дачному на Дніпропетровщині, Сили оборони стабілізують ситуацію, - ЗМІ

Село Дачне на карті DeepState 25 липня 2025 року

Російські війська намагаються зайти в село Дачне Дніпропетровської області, що розташовується біля адміністративної межі з Донецькою областю. Ворог підтягує туди свій особовий склад.

Як передає Цензор.НЕТ, про це hromadske стало відомо від військових, які обороняють напрямок.

Раніше OSINT-фахівці фіксували російські мотопіхотні групи в Дачному.

Як розповів виданню один із військових, окупантам не вдалося повністю закріпитися у селі й Сили оборони України працюють над стабілізацією ситуації на цій ділянці фронту.

Нагадаємо, 25 липня президент Володимир Зеленський називав дії росіян біля адмінмежі з Дніпропетровщиною "умовним успіхом" окупантів, з якого вони можуть робити "інформаційні перемоги".

Топ коментарі
+11
Уже,квартал сдал Донецкую область и приступил к следующей?
показати весь коментар
25.07.2025 16:04 Відповісти
+8
Максимум на свої тапки можеш наступати з свого дивану.. як заїб... ці ****..ни

Тобі мало двох наступів де втратили найбільш боєздатні підрозділи і багато озброєння, через що і відступаємо зараз.

Для наступу треба авіація, багато високоточного РСЗВ, ********** для арти щоб не економити, та і самої арти дох... у нас ніх... з того немає... з чим наступати.
показати весь коментар
25.07.2025 16:13 Відповісти
+7
Все під потужним контролем
показати весь коментар
25.07.2025 16:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже стало помітно, що Зе не просить наступальної зброї, а лише ППО.
показати весь коментар
25.07.2025 16:00 Відповісти
Хочеш наступати?
показати весь коментар
25.07.2025 16:02 Відповісти
Хочу. А ти хочеш наступати, чи відступати?
показати весь коментар
25.07.2025 16:04 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 16:13 Відповісти
Пропонуєш нескоренними, з гордо піднятою головою увійти у склад росіі? за Зе голосував?
показати весь коментар
25.07.2025 16:19 Відповісти
В тебе зєлєфілія.
показати весь коментар
25.07.2025 16:38 Відповісти
Ти не заперечив, що ти русскій, ти не заперечив, що ти зелефіл...а бібліофіл у твоєму понятті це мабуть той, хто книжки трахає.
показати весь коментар
25.07.2025 16:42 Відповісти
На що ти особисто готовий?
показати весь коментар
25.07.2025 16:43 Відповісти
Коли єлдак врятував обісраного ішака,і взяв від контроль ЗСУ,крім пройопів нічого не було позитивного.Ішак просить те що в листочку написано
показати весь коментар
25.07.2025 16:05 Відповісти
Все під потужним контролем
показати весь коментар
25.07.2025 16:00 Відповісти
Ворожу піхоту фіксують у Дачному на Дніпропетровщині

Фіксують, ге ж...
Підозру оголосять?
показати весь коментар
25.07.2025 16:01 Відповісти
Уже,квартал сдал Донецкую область и приступил к следующей?
показати весь коментар
25.07.2025 16:04 Відповісти
Це було зрозуміло в 2022р,але не на часі
показати весь коментар
25.07.2025 16:06 Відповісти
Зате Тиса під надійною охороною неодин ухилянт не втіче!
показати весь коментар
25.07.2025 16:07 Відповісти
Мідічі всякі ******* їдуть вільно