8596 відвідувачів онлайн

Орбан про торговельну угоду США-ЄС: Трамп "з’їв на сніданок" фон дер Ляєн

Угорщина підтримає санкції проти РФ

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що президент США Дональд Трамп фактично "з’їв на сніданок" президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн під час укладання торгівельної угоди між США та ЄС.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

За словами Орбана, президентка Єврокомісії діяла в "легкій вазі", у той час як Трамп - "важковаговик" у переговорах.

"Це не угода... Дональд Трамп з'їв фон дер Ляєн на сніданок", - сказав угорський прем’єр.

Орбан також зазначив, що всі підозрювали такий розвиток подій ще до початку переговорів.

Раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що США та Європейський Союз уклали торговельну угоду.

Топ коментарі
+23
А чого цей придурок радіє ? Він же без дотацій ЕС не виживе
показати весь коментар
28.07.2025 12:50 Відповісти
+7
Оце жаба вугорська так сіла на шпагат. на двох стільцях між чкими стоїть пляшка. І Трампу вилизав і лобіює купувати кацапський газ і нафту. Побачимо як вугорська жаба Орбан буде купувати американську нафту і газ замість рашистської. Як він тоді буде виправдовуватись перед Трампом.
показати весь коментар
28.07.2025 12:59 Відповісти
+5
Класика жанру
показати весь коментар
28.07.2025 13:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чого цей придурок радіє ? Він же без дотацій ЕС не виживе
показати весь коментар
28.07.2025 12:50 Відповісти
Класика жанру
показати весь коментар
28.07.2025 13:19 Відповісти
Йому дотації не потрібний, йому ху...ло платить, а на свій народ він як ху...ло клало
показати весь коментар
28.07.2025 13:23 Відповісти
Старому чЛЄну, прутінського фсб, орбану, в носі крутить, від своєї перспективи, як у мілошевича або каддафі чи башара асада!!
показати весь коментар
28.07.2025 12:54 Відповісти
Орбан, ти чого роздаешь візи кацапським фсбєшникам ? Зовсім криша поїхала ?
показати весь коментар
28.07.2025 12:57 Відповісти
Відробляє гроші московитів!!!
показати весь коментар
28.07.2025 15:00 Відповісти
Так
показати весь коментар
28.07.2025 16:00 Відповісти
Тобто - Орбан хоче сказати , що ця угода не вигідна ЄС ...? Але ж Угорщина ж Угорщіна в ЄС , то що тепер Орбану робити - блокувати цю угоду ?! ....
показати весь коментар
28.07.2025 12:58 Відповісти
Орбан ненавидить Урсулку, бо вона якось при всіх відчитувала його.
показати весь коментар
28.07.2025 13:55 Відповісти
Оце жаба вугорська так сіла на шпагат. на двох стільцях між чкими стоїть пляшка. І Трампу вилизав і лобіює купувати кацапський газ і нафту. Побачимо як вугорська жаба Орбан буде купувати американську нафту і газ замість рашистської. Як він тоді буде виправдовуватись перед Трампом.
показати весь коментар
28.07.2025 12:59 Відповісти
Орбану треба було самому поїхати до Трампа. Два агента ФСБ якось би домовились. На крайняк куратору в Москву зателефонували б для рішення.
показати весь коментар
28.07.2025 12:59 Відповісти
Ти бач, бляха, який розумний.
показати весь коментар
28.07.2025 13:00 Відповісти
Скорей бы ЕС х а не дотации Венгрии предоставил. От Трампа сразу "помощь" повалит, в заявлениях, разумеется.
показати весь коментар
28.07.2025 13:01 Відповісти
Ага. Її з'їв, а тобою підтерся!
показати весь коментар
28.07.2025 13:03 Відповісти
Урсулу то він з'їв а орбаном і путіним гидує чи що ?
показати весь коментар
28.07.2025 13:05 Відповісти
Это мягко сказано. Переговорами это трудно назвать. Трамп выглядел настоящим боссом и доказал что его стратегия работает гениально. Может на женщин так действует его аура альфа-самца.
показати весь коментар
28.07.2025 13:05 Відповісти
Це думки з резервації , чи шоб туди не попасти
показати весь коментар
28.07.2025 13:20 Відповісти
Тоді чому на самого Трампа так само діє "аура" ху#ла? 😂
показати весь коментар
28.07.2025 13:21 Відповісти
У них родственные мужланские души.
показати весь коментар
28.07.2025 13:24 Відповісти
Бабник він старий з варикозом і пузом, а не самєц. Дай Бог йому провалитися в якусь з його лунок на полі, або перечепитися через клюшку. Славний був би кінець.
показати весь коментар
28.07.2025 13:50 Відповісти
Тобою б він подавився
показати весь коментар
28.07.2025 13:06 Відповісти
Итог соглашения - евроскептики будут критиковать ЕС. Это тоже одна из целей политики Трампа.
показати весь коментар
28.07.2025 13:07 Відповісти
Лизнул зад Путе, лизнул зад Дональду и держится на плаву.. Вот такой Витька хитрый, шустрый и умный.... Или лучше быть типа гордым, смелым, брутальным, воинственным, но при этом тоже просить помощь и тырить ее по карманам...
показати весь коментар
28.07.2025 13:12 Відповісти
Подождите, Я что-то запутался.
Во-первых: этот недодиктатор в курсе, что Венгрия входит в ЕС и дотации урежут ей одной из первых?
Во-вторых: письменного заключения сделки всё ещё нет. А это ЕС, а не рашка, в ЕС есть бюрократические механизмы требующие времени.
показати весь коментар
28.07.2025 13:13 Відповісти
Комсомолка показала свою слабость и даже непрофессионализм.
показати весь коментар
28.07.2025 13:17 Відповісти
Какая комсомолка? Вы про орбана? Я думаю, ему просто нужно отрабатывать кремлевские деньги по кремлевской методичке, а подумать головой он не хочет.
показати весь коментар
28.07.2025 13:27 Відповісти
Циганва угорська дві пісі смокче)
показати весь коментар
28.07.2025 13:14 Відповісти
Наскільки я пам'ятаю орбанутий підстилка ху....ла за гроші, а трампанутий по любові
показати весь коментар
28.07.2025 13:16 Відповісти
Времена огромной разницы торгового баланса между хитрозадыми еэсовцами и штатами заканчиваются,тактика пиявки присосавшейся к американскому рынку сбыта придется чем то заменить.
показати весь коментар
28.07.2025 13:20 Відповісти
Інші справа орбан - на білковій дієті від )(уйла, чисті калорії
показати весь коментар
28.07.2025 13:21 Відповісти
Орбана путін давно вже з'їв...та перетравив на лайно....яке продовжує смердіти постійно!
показати весь коментар
28.07.2025 13:43 Відповісти
Фон дер Ляен навряд стане їсти Орбана. Бо вона розумна жінка високого походження і лайно не їсть.
А от залишити Угорщиту без фінансування давно пора. Хай її Трамп фінансує.
показати весь коментар
28.07.2025 14:27 Відповісти
Поця орбан не понимает всей красоты игры всего мира против идиота трампа.
Арабы, Европа, Азия обещают триллионы вложений в америку, но будут меееедленно это выполнять. А там или осел сдохнет, или падишах.
показати весь коментар
28.07.2025 14:28 Відповісти
А Путін коли цю тварину з'їв?
показати весь коментар
28.07.2025 14:29 Відповісти
Тебя - жабу, Макрон съест!
показати весь коментар
28.07.2025 15:05 Відповісти
Дебіл! Тобі в ЄС погано? Так хто ж тебе, бібізьяну, тримає? Виходи, не псуй повітря!
показати весь коментар
28.07.2025 15:30 Відповісти
А на Лайно Орбана навіть не глянув.
показати весь коментар
28.07.2025 15:44 Відповісти