4222 відвідувача онлайн

Зеленський заблокував отримання допомоги Україною на 1,5 млрд євро через непідписання закону про АРМА, - ЦПК

Скільки Україна втратила через непідписання закону про АРМА

Україна вчасно не отримала 1,5 млрд євро через те, що президент Зеленський не підписав закон про АРМА.

"Здається, після протестів та критичних заяв міжнародних партнерів в ОП нарешті знайшли папочку із непідписаними законами. Так, учора президент підписав закон про реформу АРМА. На підписання у Зеленського та голови Ради Стефанчука пішов понад місяць.

Цей законопроєкт про АРМА — був однією з реформ, які Україна пообіцяла ЄС в межах програми Ukraine Facility. Але "не встигла" виконати до заявленого дедлайну. Як наслідок — Україна вчасно не отримала 1,5 млрд євро. Це більше 73,5 млрд гривень", - зазначили там.

У ЦПК сподіваються, що в найближчі дні в ОП зайдуть й інші закони, які ще не підписав президент.

"Зокрема закон №11321 про відкритість засідань комітетів парламенту, який не може дочекатися підпису президента вже понад пів року.

І зрозуміло чому — бо якби цей закон був чинним, Бужанському і компанії навряд вдалося б так легко провернути затвердження ганебних правок про НАБУ і САП під час засідання правоохоронного комітету в минулий вівторок", - підсумували у Центрі протидії корупції.

Скільки Україна втратила через непідписання закону про АРМА

Топ коментарі
+68
Ворог **** , 🤡 зелений покидьок !!!
показати весь коментар
28.07.2025 16:27 Відповісти
+46
Звісно що це ублюдочне як і зелена шобла ворги. Тільки як назвати тих, хто привів їх до влади?
показати весь коментар
28.07.2025 16:31 Відповісти
+37
Зато як щвидко підписав закон, який скасував незалежність НАБУ і САП?!
показати весь коментар
28.07.2025 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
показати весь коментар
28.07.2025 17:42 Відповісти
У нас електростiлець на двох хiба узаконено?
показати весь коментар
28.07.2025 17:48 Відповісти
Це з ним не вперше.Воно дуже боїться щось втратити і таки втрачає,але цифра "7" у нього счаслива.Нєсгараємая.
https://www.5.ua/polityka/zakhopyly-b-za-try-dni-zelenskyi-znovu-poiasnyv-chomu-ukraintsiv-ne-poperedyly-pro-vtorhnennia-285130.html "Я втрачав би $7 млрд на місяць": Зеленський знову пояснив, чому українців не попередили про вторгнення
показати весь коментар
28.07.2025 17:50 Відповісти
1 це втрачені життя ураїнців (це ппо і + зброя для наших соколів)
2 цe виживші москілі

це не президент а шкідник
показати весь коментар
28.07.2025 18:05 Відповісти
скільки ж він собі статей навішав . до кінця життя суд буде йти , але застава 1.5 лярда це вже діло
показати весь коментар
28.07.2025 18:30 Відповісти
260+дефективных менеджеров
показати весь коментар
28.07.2025 18:39 Відповісти
Мерзота зелена!!!
показати весь коментар
28.07.2025 19:06 Відповісти
100% 3,14доpacи
показати весь коментар
28.07.2025 19:42 Відповісти
Цікаво а де ті дєрьмакоботи що заполонили пейсбук і ютюб і скавчать про проплачені акції???
показати весь коментар
28.07.2025 19:45 Відповісти
Хтось ще має сумніви, що оте зелене чмо не ворог України? А що роблять з ворогом, та ще у військовий час?..
показати весь коментар
28.07.2025 20:03 Відповісти
Такі дрібниці !
показати весь коментар
28.07.2025 20:06 Відповісти
ПОРА ЗЕЛЕНІЙ ГНИДІ НА СМІТТЯ
показати весь коментар
28.07.2025 20:32 Відповісти
цей "зрадник"багато чого заблокував для України і її народу за час .котрий йому український народ довірив сидіти в кріслі преза
показати весь коментар
28.07.2025 20:38 Відповісти
Якщо до кінця року ця гніда - Зєлєнскій - не піде сам, доведеться його виносити. Можливо ногами вперед. Крапка.
показати весь коментар
28.07.2025 20:54 Відповісти
муфлоновий
показати весь коментар
28.07.2025 21:18 Відповісти
Ішак - це ворог країни та народу. Це чмо приносить тільки шкоду.
показати весь коментар
28.07.2025 21:18 Відповісти
За таку шкоду державі під час війни навіть не зрозуміло, що треба зробити з покидьком. Цей дятел просто підірвав обороноздатність, не виконавши свої службові обов'язки. Це називається саботаж. Під час війни саботажників знищують, а цей сидить і щось розказує про свої досягнення, піариться.
показати весь коментар
28.07.2025 21:20 Відповісти
арестовать у зели все имущество
показати весь коментар
28.07.2025 21:23 Відповісти
Кров'ю своєю не українською відповідати буде.
показати весь коментар
28.07.2025 22:03 Відповісти
Нет никакого смысла не подписывать закон о АРМА.Арма не имеет никакого отношения к розыску ТЦК и касается исключительно уголовных дел гражданских.Чем АРМА то не угодил я не понимаю.Обычная работа "уголовки"
показати весь коментар
28.07.2025 22:28 Відповісти
Чорт, іуда, гнида, під@рас!!!
показати весь коментар
29.07.2025 00:19 Відповісти
скільки тих вже законів?? тисячі!!! а толку нуль!!
показати весь коментар
29.07.2025 00:54 Відповісти
так шо ти пропонуєшь?..чи або гавкнути? добрих законів в правовій системі недостатньо та щей не приймаються...
показати весь коментар
29.07.2025 17:51 Відповісти
Тобі клепки не вистарчає зрозуміти? а ТИ що пропонуєш??? - далі строчити Закони? Тобі поточних не вистарчає, і мало антиконституційних?? лікуйся
показати весь коментар
31.07.2025 18:44 Відповісти
ще раз гавкнув аби гавкнути...тупінь...треба прибирати х..ві закони та міняти на нормальні..чи ти думаєшь у нас мало х законів або ти провакатор чи бот зелесос або курака безголова..вилікувати вже не можливо
показати весь коментар
03.08.2025 07:36 Відповісти
Колишній президент Зеленський взагалі не може підписувати ніяки закони.👈
На законі має бути (як мінімум) підпис Председателя В. Ради, підпис Президента (підпис це не просто якась закорлючка), і Велика Державна Печатка ( якої взагалі немає).
Тобто - про яки закони в Україні (корпорація УКРАЇНА) взагалі можно щось казати?
показати весь коментар
29.07.2025 08:05 Відповісти
зелесос нічого вже не може ...бо пеніс об рояль пошкодив