3945 відвідувачів онлайн

Наслідки удару РФ по Біленьківській виправній колонії: 17 загиблих, понад 40 поранених, є важкі. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

28 липня 2025 року, орієнтовно о 23:28 збройні сили РФ здійснили авіаційний удар по території Біленьківської виправної колонії у Запорізькій області за допомогою чотирьох керованих авіаційних бомб (КАБ).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міністерства юстиції.

Як зазначається, внаслідок обстрілу повністю зруйновано їдальню установи, суттєвих руйнувань зазнали адміністративний штаб та карантинна дільниця. В результаті удару загинули 17 осіб серед засуджених, ще 42 отримали поранення. Важкопоранені госпіталізовані до лікарень системи МОЗ. Ще близько 40 осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, один співробітник установи отримав незначні поранення (осколкове ураження обличчя).

Біленьківська колонія після обстрілу
Біленьківська колонія після обстрілу
Біленьківська колонія після обстрілу

"До забезпечення порядку в установі залучено близько 50 співробітників охорони Державної кримінально-виконавчої служби України. Усім постраждалим надано медичну допомогу, вони перебувають під наглядом у медичній частині, черговому підрозділі та інших відділеннях установи. Периметр установи не пошкоджено, загрози втечі немає", - йдеться у повідомленні.

"Цей удар вкотре демонструє грубе порушення міжнародного гуманітарного права з боку збройних сил рф. Обстріл об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема пенітенціарних установ розцінюється як воєнний злочин", - додали у Міністерстві юстиції.

Як повідомлялося, вночі росіяни атакували один з пенітенціарних закладів на Запоріжжі, 16 загиблих та 35 поранених.

Топ коментарі
+24
Хто хотів, вже давно на фронті.
показати весь коментар
29.07.2025 10:41 Відповісти
+21
Треба в першу чергу виробляти свої високоточні ракети, але за 6 з хвостиком років Президент Боневтік Потужно-Брехливий сам цього не робить і іншим не дає цього робити, займаючи посаду для прикриття таких як міндічі, чернишови, шурми, Бені, Боголюбови та інших, щоб грабували, мародерили мільярди, переводили їх в крипту і вивозили в місця, які чекають на Зелю, коли від втече.
показати весь коментар
29.07.2025 11:20 Відповісти
+10
Головне, що загрози втечі немає, а те, що закрили людей, хоч і зеків і не дали їм можливості захистити своє життя, то нічого? Краще б ті 17 осіб, що кацап вбив підписали контракти і пішли на фронт.
показати весь коментар
29.07.2025 10:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Головне, що загрози втечі немає, а те, що закрили людей, хоч і зеків і не дали їм можливості захистити своє життя, то нічого? Краще б ті 17 осіб, що кацап вбив підписали контракти і пішли на фронт.
показати весь коментар
29.07.2025 10:36 Відповісти
Хто хотів, вже давно на фронті.
показати весь коментар
29.07.2025 10:41 Відповісти
ас всі хто залишився підпишуть контракти
показати весь коментар
29.07.2025 10:44 Відповісти
а теперь стоит подписать и отомстить за своих ,и там не спрячешься
показати весь коментар
29.07.2025 10:54 Відповісти
У себе вдома приймеш?
показати весь коментар
29.07.2025 10:45 Відповісти
Даю рецеп.
Не робиш злочин-не їдеш на тюрячку-сам себе вчасно ховаєш від кацапських нальотів.
показати весь коментар
29.07.2025 12:47 Відповісти
Так они тебе на фронт и пойдут, уже лыжи на острили
показати весь коментар
30.07.2025 00:20 Відповісти
Як каже ху...ло в них тільки високоточні ракети, це означає що ху...лята б'ють спеціально по житловим будівлям, вбивають мирне населення. Треба передавати справи у міжнародний суд, всіх осіб подавати в міжнародний розшук. Хай до кінця життя бояться покинути ху....лостан
показати весь коментар
29.07.2025 10:44 Відповісти
Треба в першу чергу виробляти свої високоточні ракети, але за 6 з хвостиком років Президент Боневтік Потужно-Брехливий сам цього не робить і іншим не дає цього робити, займаючи посаду для прикриття таких як міндічі, чернишови, шурми, Бені, Боголюбови та інших, щоб грабували, мародерили мільярди, переводили їх в крипту і вивозили в місця, які чекають на Зелю, коли від втече.
показати весь коментар
29.07.2025 11:20 Відповісти
Це вже не смішно. Влада в Україні валяється під ногами. Будь-який командир корпусу може її підняти, почистити від бруду і використовувати на благо народу. Армія тільки підтримає. поліція -теж. А ВасюДвамагазина налякати, щоб він в штани обмочився і не плівся під ногами. Вові ********** запропонувати альтернативу: або негайно Рішпон в Ізраїловці, або розлогий київський каштан, оспіваний поетами.
показати весь коментар
29.07.2025 16:18 Відповісти
И сколько км.. до линии фронта? Беленькое стоит на Днепре, туда все что угодно может попасть
показати весь коментар
29.07.2025 11:00 Відповісти
Нисколько, зона на берегу Днепра. Почему ее до сих пор не эвакуировали вопрос риторический.
показати весь коментар
29.07.2025 11:37 Відповісти
Сенс? Щоб засуджені ненавиділи "шансонний ( узкій) мір" та більше прагнули наказати фашку?
Чи там корегувальник мав якусь вигоду? А....
показати весь коментар
29.07.2025 11:21 Відповісти
Тримати людей в клітці під час повітряної тривоги це злочин гірше військового злочину мусора пі...ри.
показати весь коментар
29.07.2025 11:42 Відповісти
Так їх не поліція охороняє.
показати весь коментар
29.07.2025 12:48 Відповісти
Там всі списані колишні
показати весь коментар
29.07.2025 12:58 Відповісти
Якщо тільки керівники. Крім того, поліція підпорядковується МВС, а ДКВС Мінюсту.
показати весь коментар
29.07.2025 14:24 Відповісти
це не люди, бо щоб були людьми то б поважали людські закони, ти мабуть теж маєш відношення до кримінального світу?
показати весь коментар
29.07.2025 15:14 Відповісти
Стефанішина вже працювала в Міністерстві юстиції за часів Віктора Януковича, коли відомство очолювала Олена Лукаш.

Тоді під час роботи Стефанішина стала однією з посадовців, які займалися тендером на проведення трьох порівняльних досліджень українського законодавства з європейським. Журналісти Bihus.Info https://bihus.info/chomu-lukash-ne-posadyat-prokuratura-obrala-slabkij-epizod-i-zaplyushila-ochi-na-spravzhni-miljoni/ розповідали про цю закупівлю ще 2015 року й порахували, що одна сторінка аналізу коштувала від 1,4 тисячі до 4,5 тисяч гривень, втім непокоїла розслідувачів не лише ціна, а і якість проведеної роботи.

Так, матеріали містили емоційні коментарі, зроблені в режимі правки. Наприклад, на одній зі сторінок було написано російською: "Мысль отсутсвует", а на іншій - "Бред".
показати весь коментар
29.07.2025 12:06 Відповісти
От коло і замкнулося..
«Краще сяду ,а гинути в окопах не буду»...
І там рашистські виродки знайшли...
показати весь коментар
29.07.2025 12:56 Відповісти
Зеленський навіть дітей сиріт нікуди не евакуйовував. Те що вони залишили зеків під відкритим вогнем - це взагалі само собою зрозуміло. Зараз ви побачите, як опешна ******* почне розказувати: всі, хто думає відсидітись від мобілізації в тюрмі - ось вам приклад, як це не врятує ваше нікому на *** не потрібне життя, яке належить зеленському.
показати весь коментар
29.07.2025 13:07 Відповісти
все познается в сравнение..
показати весь коментар
29.07.2025 15:39 Відповісти
Может мне кто-то объяснить целесообразность этого удара по колонии? Есть люди разбирающиеся? В чем смысл? Потратить кучу денег на бомбы, самолеты, пилотов для удара по колонии? Что за бред? Какой цели преследуют такие удары?
показати весь коментар
29.07.2025 17:08 Відповісти
Вчергове продемонструвати українцям наскільки владі зеленського насрати на людей. Воно 4 роки тому нікого вивезти не додумалось, так нічого з того часу і не змінилось
показати весь коментар
29.07.2025 19:43 Відповісти
Что?
Вы думаете, что расияне нанесли удар по колонии потому, что Зеленский оттуда никого не вывез?
показати весь коментар
29.07.2025 19:59 Відповісти