6100 відвідувачів онлайн

Ексміністр Умєров уклав лише один контракт на дрони-перехоплювачі, - Шабунін

Умєров уклав лише один контракт на дрони-перехоплювачі

Колишній міністр оборони України Рустем Умєров уклав лише один контракт на дрони-перехоплювачі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"Свіжа цитата міністра нового - Шмигаля: "Три виробники отримали державні контракти [на дрони-перехоплювачі]. Загалом маємо 4 контракти на 3 млрд грн".

Знаєте коли Умєров уклав той перший контракт - в кінці червня! А памʼятаєте скільки було красивих заяв і вказівок президента? Ото ж", - йдеться в дописі.

Шабунін додав, що команді Зеленського не можна вірити на слово - вони постійно заявляють неправду. А також перевіряти кожну заяву, кожне твердження.

"Ми попросили народних депутатів запитати в Міноборони дати укладення контрактів по дронах-перехоплювачах. Міноборони продовжило відповідь аж на 30 днів. Це аж стільки часу треба цілому міністерству, щоб переписати дати укладення чотирьох контрактів? Серйозно!?

А може Зеленському просто соромно визнати, що його міністр оборони провалив чергову надважливу задачу — захист наших міст від шахедів? Той міністр, неспроможність якого ми в ЦПК детально описали РІК ТОМУ! І якого Зеленський продовжував тримати на посаді", - наголосив Шабунін.

Очільник Центру додав, що для того, щоб захистити міста від ворожих дронів, слід віддати частинку бюджету Міноборони волонтерам, які саме займаються закупівлею безпілотників.

"Умєров відмовився передати частинку бюджету волонтерським фондам, щоб ті НЕ показали ціни, за якими можна купляти насправді. Всю нормативку ми поклали міністру на стіл в перші ж дні на посаді.

Припускаю, що Шмигаль вестиме себе так само. Бо міністри Зеленського змінюються, а справа Міндіча має процвітати", - додав Шабунін.

Топ коментарі
+16
Всього один договір? А чого ви всі чекали від бариг і ворогів України? Він вірно служиів і служить хуцпі, а не українцям.
показати весь коментар
29.07.2025 10:58 Відповісти
+11
За те як звіздять, не лише красиво, але й високопатріотично.
показати весь коментар
29.07.2025 10:58 Відповісти
+8
Пропоную всіх негідників називати терміном міндічи
показати весь коментар
29.07.2025 11:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За те як звіздять, не лише красиво, але й високопатріотично.
показати весь коментар
29.07.2025 10:58 Відповісти
При закупівлі більшості дронів є проблема, бо в стандартній комплектації їх неможливо використовувати, потрібно міняти прошивки, частоти, антени, докуповувати і встановлювати системи скидів. Отже сама схема закупівель стандартних недопрацьованих дронів ущербна по суті і не дозволяє їх використовувати відразу і вони лежать без діла, чекають апгрейда.
показати весь коментар
29.07.2025 11:11 Відповісти
Ага. Хочеться обійняти і плакати!
показати весь коментар
29.07.2025 11:42 Відповісти
Всього один договір? А чого ви всі чекали від бариг і ворогів України? Він вірно служиів і служить хуцпі, а не українцям.
показати весь коментар
29.07.2025 10:58 Відповісти
Скільки років це міндіч при владі? Ще з епохи магапотужного марафонно-екоанного Контрнаступу, силами барберШоп-експертів
показати весь коментар
29.07.2025 10:59 Відповісти
Пропоную всіх негідників називати терміном міндічи
показати весь коментар
29.07.2025 11:01 Відповісти
міндіч умєров...
показати весь коментар
29.07.2025 11:04 Відповісти
Мені подобаєтьсяця ідея! Новий мем! По типу:" Не будь міндічем! Не гони бєса,бро "!
показати весь коментар
29.07.2025 11:52 Відповісти
👍 на 100%
показати весь коментар
29.07.2025 11:58 Відповісти
А вкрав скільки?
Кажуть уже в банках ячеєк для краденого бабла не вистачає. Все забите
показати весь коментар
29.07.2025 11:06 Відповісти
Розумні крадії зберігають крадене у (банках) слоїках на городі, а не у банках, оскільки банківської таємниці вже давненько не існує.
показати весь коментар
29.07.2025 11:24 Відповісти
Це для нас з тобою не існує банківської таємниці. Для зелених є все. СБУ прикриє.
показати весь коментар
29.07.2025 14:12 Відповісти
Не треба мені хамити; на брудершафт я з вами ше не пив.
показати весь коментар
29.07.2025 17:58 Відповісти
Не бачу тут хамства по суті
показати весь коментар
30.07.2025 18:56 Відповісти
Це тому, що ви--хамло по суті.
показати весь коментар
31.07.2025 16:10 Відповісти
По-перше, якщо людина довірливо каже, "нам с тобою", значить вона, як до товариша звертається. По-друге це інтернет, тут всі на ти. Тому хамите тут ви)
показати весь коментар
01.08.2025 00:00 Відповісти
А Шабунін потужний антикорупціонер
показати весь коментар
29.07.2025 11:19 Відповісти
показати весь коментар
29.07.2025 11:21 Відповісти
Не "лише один", а аж цілий один!
показати весь коментар
29.07.2025 11:22 Відповісти
Невже контракти на зброю досі відкриті дані?
показати весь коментар
29.07.2025 11:22 Відповісти
Є ще один нюанс неприємний. Коли рашка перейде на реактивні шахеди, а це в будь-якому випадку станеться і швидше за все дуже скоро. Щоб не вийшло, що наші перехоплювачі вже не потрібні, бо не наздоганяють. Вони потрібні прямо зараз, але Умерову про це начхати
показати весь коментар
29.07.2025 11:23 Відповісти
Реактивні шахеди дуже дорогі. Іран пропонував їх рашці по 1.4 мільона доларів. Це ціна ракети. Рашка сама зробить дешевше, але не за копійки. Тому так багато, як звичайних шахедів - їх не буде, принаймі на це сподіваюся.
показати весь коментар
29.07.2025 14:09 Відповісти
Тоді вже потрібні будуть реактивні перехоплювачі...де обіцяні 30 000 "паляниць"?
показати весь коментар
29.07.2025 14:10 Відповісти
Треба збільшити виробницво ударних дронів. Щоб на параші частину потужностей виробицтва перекинули на виробництво дронів перехоплювачів.
показати весь коментар
29.07.2025 11:34 Відповісти
ну, шо ви накинулися.
чисто технічний момент.
міндіч з арахамією не встигають на себе фірми переписувати, що дрони виготовляють.
а й ще, це кляте набу з прослушкою.
оно, зе!поц руками ногами вигрібає, а все глибше і глибше у своєму ж гімні.
показати весь коментар
29.07.2025 11:35 Відповісти
😂
показати весь коментар
29.07.2025 11:59 Відповісти
Де наше доблесне сбу? Чому не заарештований зрадник, агент фсб, який саботує військові закупівлі, цим самим вбиває тисячі українців?
показати весь коментар
29.07.2025 11:40 Відповісти
Їм не до того - проводять безпекові заходи ....
показати весь коментар
29.07.2025 12:19 Відповісти
Зрозумійте вже, смерть українців від жадібності влади, казнокрадства та просто жахливої корупції.
показати весь коментар
29.07.2025 12:18 Відповісти
Зелені завжди брешуть.
показати весь коментар
29.07.2025 14:07 Відповісти