11688 відвідувачів онлайн

Путін ніяк не відреагував на мій дедлайн для миру з Україною. Це ганьба, - Трамп

Трамп про дедлайн Путіну: Я не отримав відповіді

Лідер США Дональд Трамп розчарований тим, що досі не отримав жодної реакції від Росії на його новий термін для укладення мирної угоди з Україною.

Про це Трамп заявив в інтервʼю журналістам, передає Цензор.НЕТ.

Він сказав, що нові мита, покликані ізолювати російську економіку, набудуть чинності через 10 днів, але президент США зазначив, що не отримав від Кремля жодної відповіді з цього приводу.

"Я не отримав жодної відповіді від Путіна. Це ганьба. Я казав вам, що 5 тисяч людей гинуть щотижня. Зараз уже 7 тис. […] На людей падають бомби. Жахлива війна", - наголосив Трамп.

Водночас він заявив, що його не турбує реакція ринків на потенційне введення нових санкцій проти Росії.

"Ні, мене це не хвилює. У нас так багато нафти в нашій країні. Ми збільшимо видобуток нафти", - додав президент США.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив, що анонсований ним новий крайній термін для Росії для припинення війни проти України, становить 10 днів і починається з вівторка, 29 липня.

Топ коментарі
+34
Він тебе вже пів року пикою в лайно макає так , що вона аж коричневою стала ...але ти все одно продовжуєш з ним загравати !
показати весь коментар
29.07.2025 21:15 Відповісти
+21
Чому "ніяк"?
Дуже красномовно надзюрив тобі на крашеного чуба...
показати весь коментар
29.07.2025 21:14 Відповісти
+13
Може вже пора речі називати своїми іменами ,путін воєний злочинець ,найкривавіший терорист який убив сотні тисяч українців ,зруйнував сотні міст і сіл ,десятки стер з лиця землі і вигнав з своїх домівок мільйони людей це злочинець який буде проклятий не одним поколіням українців . А ти з ним заграєш як з президентом цивілізованої країни, після чого терор проти мирних жителів тільки посилився .
показати весь коментар
29.07.2025 21:26 Відповісти

Завантаження...