9719 відвідувачів онлайн

Шмигаль про призначення Умєрова секретарем РНБО: Зеленський бачить його перемовником

Умєров секретар РНБО: Шмигаль пояснив рішення Зеленського

Рішення про призначення колишнього міністра оборони Рустема Умєрова на посаду секретаря РНБО було зумовлене необхідністю посилити переговорну позицію України на міжнародній арені.

Про це міністр оборони Денис Шмигаль сказав в інтерв’ю "BBC Україна", інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, Умєров залишається ключовим учасником переговорного треку.

"Як і посаду прем'єр-міністра, посаду міністра оборони теж запропонував президент Володимир Зеленський. Зараз у нього є бачення того, як країна має рухатись далі, де є необхідність посилювати відповідні урядові структури, – у нас відбулася зустріч, ми з президентом поговорили, він зробив цю пропозицію у зв'язку з необхідністю посилення ролі попереднього міністра оборони в переговорному процесі", - розповів Шмигаль.

Шмигаль зауважив, що у певних переговорних процесах Умєров більш важливий зараз як перемовник.

"Ви бачите його роль як переговорника зараз. Він голова переговорної групи, він секретар РНБО, тобто було таке бачення. Відповідно, ми з Президентом поговорили, він запитав, чи не погодився б я очолити міністерство оборони? Я погодився, бо як українець, я не бачу більш важливого, більш серйозного виклику сьогодні, ніж перемогти в цій війні", - додав він.

Нагадаємо, 18 липня президент Володимир Зеленський призначив Рустема Умєрова секретарем Ради національної безпеки й оборони України та звільнив з цієї посади Олександра Литвиненка.

Топ коментарі
+5
Зеленского часто відвідують чудні, та жахливі видіння.
показати весь коментар
30.07.2025 18:05 Відповісти
+3
Сказав би ще,є: Зєлєнскій вважає, Зєлєнскій міркує, Зєлєнскій думає.

Так було б ржачніше. Думаючий Зєлєнскій - сюжет, достойний кращих художників-сюреалістів. 😁
показати весь коментар
30.07.2025 18:04 Відповісти
+3
Бо США зразу відмовили.
показати весь коментар
30.07.2025 18:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чому не послом?
показати весь коментар
30.07.2025 17:52 Відповісти
Бо США зразу відмовили.
показати весь коментар
30.07.2025 18:06 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2025 18:26 Відповісти
Зеленського нарід вже не бачить Президентом, тому кого Зеленський ким бачить вже нецікаво!
показати весь коментар
30.07.2025 20:56 Відповісти
********* побачила його громадянином США , Єрмак бачив й бачить його РАБОМ БАТЬКА ВІЙНИ Ахматова з 2002 року , усі бачать його двічі підслідним під НАБУ та САП з справами в шухлядах, а Кремль може й ще щось про нього бачить... Бо він другий після януковичевсьокго міністр оборони котрий мав роспапаспорт й сплачував податки з бізнесу до рашки у вже окупованому Криму...
Чому ТРАМП відкинув з білого дому Козира(кремлетрумпа) а з послів Умєрова - бо вони дуже добре були в темі з тьорками Єрмака у перший термін Трампа з його Джуліані та іншиими людьми ( а то все були Декркачівські плівки з Кремля) ... Бо УМЄРАВ ну чисто людина укротрумпа-Козира ... а Значить нахер йому в гівні з плівками Епштейна сьогодні ( котрі теж є у Кремлі) , ще й бруднитися об кремлівського Ларьочника з його ручним умєровим .
показати весь коментар
30.07.2025 18:14 Відповісти
А тому, що той а*уєнний перемовник не має на ьалансі жодних!!! успехішних перемовин, навіть Стамбульські про*рав. 😁
показати весь коментар
30.07.2025 18:51 Відповісти
Ослом
показати весь коментар
30.07.2025 20:56 Відповісти
Говоруном?
показати весь коментар
30.07.2025 17:53 Відповісти
ПРикриття Умєрова - за часів Ахметівського продажу LIFE УМЄРОВ РОКАМИ ЧАСТИНАМИ ВІВІ ЦЮ СХЕМУ З ТУРКАМИ ... ВІН ТАМ У ЄРДОГАЕНЩИНІ СВІЙ , А АХМЄТОВ СВІЙ У КРЕМЛІВЩИНІ- саме він з Пінчуком платили МАНАФОРТУ за президенстсво Януковича... КЕШЕМ - за що й судили Манафорта у США
показати весь коментар
30.07.2025 18:18 Відповісти
Я художник, я так вижу...
показати весь коментар
30.07.2025 17:53 Відповісти
ЗелЄрмак, і прутіна в очі бачив, і чим це, для Українців, завершилось у 2022 році??
показати весь коментар
30.07.2025 17:57 Відповісти
Переговорною групою в цілому керує ермак.
Хоча і не був членом групи останній раз в Стамбулі,та приїхав туди разом з групою,щоб керувати і контролювати її дії. Чебурек на побігеньках.
показати весь коментар
30.07.2025 17:57 Відповісти
татарин, у якого вся сімя в США, буде відстоювати інтереси України??? шапітолій!
показати весь коментар
30.07.2025 18:00 Відповісти
А чим тобі татари не догодили, чи люди які про безпеку рідних думають? Ну таке, риторичне питання
показати весь коментар
30.07.2025 20:57 Відповісти
угу, тільки про Україну вони не думають - їм насрати.
показати весь коментар
30.07.2025 21:45 Відповісти
Сказав би ще,є: Зєлєнскій вважає, Зєлєнскій міркує, Зєлєнскій думає.

Так було б ржачніше. Думаючий Зєлєнскій - сюжет, достойний кращих художників-сюреалістів. 😁
показати весь коментар
30.07.2025 18:04 Відповісти
Зе, якби думав то готувався до війни,а не займався увесь херньою.
показати весь коментар
30.07.2025 18:16 Відповісти
Зеленского часто відвідують чудні, та жахливі видіння.
показати весь коментар
30.07.2025 18:05 Відповісти
😁
показати весь коментар
30.07.2025 18:52 Відповісти
Плов, шашлик, чєбурєк
показати весь коментар
30.07.2025 18:09 Відповісти
"кримскіє мідії - ані вкусниє..." (с) - дядя вова, вєрні нам наш Крим. Десь так...
показати весь коментар
30.07.2025 18:21 Відповісти
краще б перемовникомжеку Вольнова... тому дай палець- руку відкусе))
показати весь коментар
30.07.2025 18:25 Відповісти
а може пропадає спеціаліст по шаурмі і чебурекам
показати весь коментар
30.07.2025 19:00 Відповісти
Чужинець призначив чужинця...
показати весь коментар
30.07.2025 19:36 Відповісти
Це типу ща про нацизм, чи ще ні?
показати весь коментар
30.07.2025 20:58 Відповісти
Тверезий українець почуває себе в Україні так само, як чорношкірий американець в Америці.
показати весь коментар
31.07.2025 06:30 Відповісти