9010 відвідувачів онлайн

25-річні військовозобов’язані матимуть звання солдата запасу, їх поставлять на облік у ТЦК, - Міноборони

Чоловікам після 25 років надаватимуть звання солдата запасу

25-річним військовозобов'язаним, які не проходили військову службу чи базову загальновійськову підготовку, автоматично надаватимуть військове звання "солдат (матрос) запасу" та поставлять на військовий облік.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони, інформує Цензор.НЕТ.

Так, 30 липня Кабмін затвердив і деталізував окремі процедури військового обліку та призову громадян на військову службу під час мобілізації.

Зокрема, ухвалений документ встановлює:

  • автоматичне взяття на військовий облік жінок з медичною освітою без їхньої особистої присутності;
  • надсилання повісток рекомендованими листами з описом вкладення та повідомленням про вручення на адресу проживання;
  • присвоєння військового звання "солдат (матрос) запасу" одночасно з прийняттям на військовий облік осіб, які досягли 25-річного віку та не проходили військову службу чи базову загальновійськову підготовку, без їхнього виклику до ТЦК та СП;
  • формування поіменних списків засобами системи "Оберіг" для організації відправки команд під час призову на військову службу.
Топ коментарі
+16
Тобто люди, які жодним чином не пов'язують себе з армією і військовою службою - автоматично отримують найнижчі військові звання і стають на облік для подальшої мобілізації, а багаторічі тилові вояки і 45-річні військові пенсіонери будуть і далі протирати штани в тилу, бо для них "немає відповідної посади".
показати весь коментар
30.07.2025 21:54 Відповісти
+11
Идёт подготовка к выборам. Стариков на убой, а молодёже скажут,
если Зеленский проиграет, то все пойдут в армию.
Сейчас не найдёте квалифицированного рабочего до 60 лет,
а молодёж не желает крутить гайки. Кто будет восстанавливать
страну? Где строители, слесаря ,электрики, механики ?
показати весь коментар
30.07.2025 22:00 Відповісти
+9
ну а студентам які не ходили на навчання автоматично диплом бакалавра ! оце життя !
показати весь коментар
30.07.2025 21:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как будто раньше было не так,звание рядового присваивали всем.
показати весь коментар
30.07.2025 21:49 Відповісти
Ви розкрили таємницю - секрет полішинеля
показати весь коментар
30.07.2025 23:35 Відповісти
ну а студентам які не ходили на навчання автоматично диплом бакалавра ! оце життя !
показати весь коментар
30.07.2025 21:50 Відповісти
Так я взагалі президент з 2019-го року
показати весь коментар
30.07.2025 23:36 Відповісти
вітаю !
показати весь коментар
31.07.2025 04:15 Відповісти
Тобто люди, які жодним чином не пов'язують себе з армією і військовою службою - автоматично отримують найнижчі військові звання і стають на облік для подальшої мобілізації, а багаторічі тилові вояки і 45-річні військові пенсіонери будуть і далі протирати штани в тилу, бо для них "немає відповідної посади".
показати весь коментар
30.07.2025 21:54 Відповісти
Тобто люди, які жодним чином не пов'язують себе з армією і військовою службою - автоматично отримують найнижчі військові звання і стають на облік для подальшої мобілізації

Правильніше - автоматично отримують найнижчі військові звання і стають на облік для подальшої утилізації в м'ясних штурмах просирського
показати весь коментар
30.07.2025 22:38 Відповісти
Вот так и получил свое воинское звание солдат Верховный Главнокомандующий. Корни "янелоха" из бурной молодости.
показати весь коментар
30.07.2025 21:55 Відповісти
Давайте ще їм УБД та звання героя України автоматично!
показати весь коментар
30.07.2025 21:55 Відповісти
Для цього у Резерв+ треба якусь стрілялку пройти.
показати весь коментар
30.07.2025 22:04 Відповісти
Треба давати звання солдата ЗСУ усім жителям планети! Тоді у нас буде найбільша на планеті Землі армія - 8 млрд. солдат!
показати весь коментар
30.07.2025 21:57 Відповісти
Идёт подготовка к выборам. Стариков на убой, а молодёже скажут,
если Зеленский проиграет, то все пойдут в армию.
Сейчас не найдёте квалифицированного рабочего до 60 лет,
а молодёж не желает крутить гайки. Кто будет восстанавливать
страну? Где строители, слесаря ,электрики, механики ?
показати весь коментар
30.07.2025 22:00 Відповісти
Во время войны выборов не будет. После войны и ее результата, никакие заигрывания с молодежью Зе не помогут, разве шо тотальная фальсификация.
показати весь коментар
30.07.2025 22:35 Відповісти
Це буде імітація в не вибори, цирк на дроті.
показати весь коментар
30.07.2025 22:35 Відповісти
І безкоштовну путьовку
показати весь коментар
30.07.2025 22:21 Відповісти
... в окопи. Само собою.
показати весь коментар
30.07.2025 22:38 Відповісти
На цвинтар.
показати весь коментар
31.07.2025 06:30 Відповісти
Якась *****, не розумію: згідно з законом, військовозобов'язана особа - це людина, котра прийняла присягу служити на вірність України, чому всіх чоловіків віком з 25 до 60 автоматично визнають такими особами, котрі повинні служити за з вірогідністю від 40 до 65 відсотків померти за країну, котра вважає таку особу лише як відмітка у мобілізаційному плані. Ґаньба!
показати весь коментар
30.07.2025 22:55 Відповісти
отаке мале а вже турок
показати весь коментар
30.07.2025 23:28 Відповісти
Мене інше цікавить. Яким чином будуть одному солдата іншому матроса давати. По телефону будуть запитувати чи плавати вміє?
показати весь коментар
31.07.2025 00:19 Відповісти
І на яких морях цей матрос буде проходити службу?
У нас зараз плавзасобів навіть на всіх адміралів не вистачить
показати весь коментар
31.07.2025 08:17 Відповісти