10647 відвідувачів онлайн
33 048 163

Бригада стирається під нуль: Військові закликають звернути увагу на ситуацію в 34 ОБрБО

Скандал з командиром 34 ОБрБО

Військові закликали звернути увагу на ситуацію, пов'язаною з новим комбригом 34-ї окремої бригади берегової оборони, яка веде бої на Херсонщині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

У соцмережах оприлюднили відео, щоб показати "чим закінчуються вилазки на лівий берег, які не мають належного рівня прикриття, гарного постачання і відбуваються без налагоджених логістичних шляхів".

У постах сказано, що новий командир 34 ОБрБО - це 27-річний полковник. Автори зазначають, що він не розуміє динаміки херсонського напрямку й "для чогось знищує все, що до нього там будували роками".

34обро

Скандал з командиром 34 ОБрБО

Військовий ЗСУ Станіслав "Осман" Бунятов заявив, що "ця людина не розуміє, що таке фронт у Херсоні, які задачі стоять перед піхотою, екіпажами БПЛА, як живуть люди на цьому напрямку і як потрібно налагоджувати роботу, що дає реальні результати".

"Жодного аналізу попередніх дій підрозділу за місяці, роки, дні. Лише тупа впертість і безглузді завдання на островах, звідки не повертається 90% особового складу.

Це комбріг, який вважає, що бригада два роки нічого не робила. Він урізає бойові бійцям, які власними силами тягнуть транспорт, ремонтують його, обладнують човни, закуповують дрони й комплектуючі до них, займаються знищенням ворожих екіпажів - і при цьому ще мають терпіти подібне ставлення від людини, яка повинна їм ДОПОМАГАТИ.

Бригада стирається під 0. Люди не витримують. Якщо ситуація не зміниться - це призведе до висадки росіян на правий берег.

Вище командування має зняти його і поставити на посаду людину, яка пройшла з підрозділом увесь шлях, а не міняти його на чергового негативно-амбіційного бовдура", - наголосив він.

Скандал з командиром 34 ОБрБО

Топ коментарі
+54
Таких треба під трибунал
показати весь коментар
31.07.2025 13:06 Відповісти
+49
Як такі командири -паскуди отримують посади ? Які це в них заслуги що в 27 років це нахабне ***** вже полковник ? За те що направив хлопців на смерть ростріляти мало цю наволоч , і разом з ним тих хто призначив на посаду .
показати весь коментар
31.07.2025 13:10 Відповісти
+45
Очередной 27-летний "гений" от Зеленского. Интересно чей он отпрыск?
показати весь коментар
31.07.2025 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Якраз це і є "природній відбір " в олігархічній -бандитській клептократії - на посади беруть не розумних та талановитих , а тупих та лояльних, які не задумуючись виконають буд який наказ згори . А те що солдати загинуть - ну і хєр на них - наловлять холопів , ще . Бусіки їздять , політруки пишуть,марафон працює
показати весь коментар
31.07.2025 14:07 Відповісти
Якщо ЗСУ не планують масштабну воєнну операцію із звільнення лівого берега від катсапів під прикриттям артилерії, ППО, це просто звичайне масове вбивство українських військових зрадниками на посадах.
показати весь коментар
02.08.2025 04:18 Відповісти
Що взагалі може розуміти 27-річний дурень!!! Тільки власні амбіції!!! Нез
Хай сам сходить у рейд на лівий берег!!!
показати весь коментар
31.07.2025 13:48 Відповісти
Ну а що, вони чудово знають, що плани з бусифікації мають бути виконані, отже і нове м'ясо з'явиться скоро...тож для чого берегти старе, якщо нових привезуть.
показати весь коментар
31.07.2025 13:54 Відповісти
В знайомих діти вчаться у військових закладах . Випадкових простих хлопців там не дуже багато - в основному "блатота " - діти чинуш та офіцерів . Більшість "руськоязичні " . Які там розмови серед них посполитому краще не чути. " Честь офіцера " і "справедливість " - для більшості з них - це просто пафосні слова. Таке не дуже приємна реальність.
показати весь коментар
31.07.2025 14:04 Відповісти
Нашому народу не догодиш. Спочатку кричали, щоб діти багатих йшли воювати, а коли ті пішли воювати, теж щось не подобається.
показати весь коментар
31.07.2025 14:08 Відповісти
Не годуй троляку.
показати весь коментар
31.07.2025 14:17 Відповісти
Этот "полковник" не воюет, а намерено уничтожает генофонд Украины. Странно почему ни фотографии, ни фамилии не опубликовали. Он же 100% агент фсб.
показати весь коментар
31.07.2025 16:42 Відповісти
Нехай в окоп іде
показати весь коментар
02.08.2025 04:20 Відповісти
полковник, 27 років, а Прізвище?
показати весь коментар
31.07.2025 14:17 Відповісти
і резюме !

бо полковник в 27 років це або Олександр Македонський, що мало вірогідно, або "позвоночний"

.
показати весь коментар
31.07.2025 22:04 Відповісти
За таких командирів, за втрати особового складу і територій має відповідати головнокомандуючий в якого схоже жодної стратегії.
показати весь коментар
31.07.2025 14:37 Відповісти
У нього є стратегія - це здача української території, пов'язана із масовим вбивством українського особового складу, особливо бойових досвідчених солдат, знищення професійних ЗСУ на корню через створення умов для їх оточення ворогом, видачі фантастичних, а по факту, злочинних наказів, що 100% призведуть до знищення особового складу, втрати техніки та територій
показати весь коментар
02.08.2025 04:26 Відповісти
Ціково послухати міркування так званої української влади і командування, яке вона призначило коли вони кидають людські ресурси , а по простому живих людей через такі складні укріпленні вогнем ворога перешкоди як річка Дніпро не маючи прикриття з повітря та переваг, це просто посилання людей на вірну смерть це розуміють всі не кажучи про наших захисників. Зрозуміло якщо ці прикази були- б дебільними то влада зі своїма призначеними командирами сама пішла вперед в бій, але ж ні самі вони не йдуть штурмовати не приступні пригради без прикриття, знаючи що це вірна смерть, значить це не просто дебільні накази за наслідками яких невиправдані втрати, яким немає виправдовування , а навмисне вбивства українських захисників.
показати весь коментар
31.07.2025 14:43 Відповісти
Якщо ЗСУ не планують масштабну воєнну операцію із звільнення лівого берега від катсапів під прикриттям артилерії, ППО, це просто звичайне масове вбивство українських військових зрадниками на посадах.
показати весь коментар
02.08.2025 04:27 Відповісти
А в цей час в одесі, данілко дає концерт - вана з шампансим, бики, шо несуть ту вану, з хвойдами - та кого там стирають - героїв, та хрін по тім героям. Україні *****...ь. зеленски одержали перемогу. За шо загинули патріоти - та ось за це - https://www.youtube.com/watch?v=Xy_RjirDf5A
показати весь коментар
31.07.2025 14:53 Відповісти
34обрбо це бувша 124ТрО і там дійсно жесть. напевно Сирський милується своїм 27-річним ставлеником і послідовником. рекрутів до цієї бригади навіть бусиком не заженеш.
показати весь коментар
31.07.2025 15:05 Відповісти
А ніхто не задумувався , що саме Зе стирає Україну в ноль!? Саме це його завдання від ФСБ.
показати весь коментар
31.07.2025 15:10 Відповісти
27-летний полковник
показати весь коментар
31.07.2025 15:21 Відповісти
Слуги москаля Сирського Творожкіна виконують завдання двох виродків - Зєлі і ***** - знищити чим більше Українських воїнів.

''Хуже нє будєт'', ''Хоть па-ржом'' - Зеленський.
показати весь коментар
31.07.2025 15:23 Відповісти
це піпец полкан в 27 років
показати весь коментар
31.07.2025 16:21 Відповісти
шо за дивина? - вони капітанами народжються,
а майорами мамкіму сіську ссуть...
показати весь коментар
31.07.2025 16:36 Відповісти
Нічого дивного. Чим більше посадок захопив - тим кращий командир. А кількість трупів твоїс солдат при цьому нікого не колишить. Баби нарожають ТЦКшніки ще наловлять. А якщо не наловлять то з інших частин попереводять. Армійське рабство продвигає якраз таких от прохвесіанальних "стирателів". Чим більша ти сволота, тим більше здобутків.
показати весь коментар
31.07.2025 21:55 Відповісти
Рабом людина у даному випадку солдат стає добровільно
показати весь коментар
02.08.2025 04:30 Відповісти
Був таких стрий совецкий вислів. Колхоз дєло добровольноє. Хочеш - вступай, нє хочеш - расстреляем.
Так само і в нашій армії. Хочеш - будь рабом, не хочеш - посадять і позор сім'ї. Добровільно, ага.
показати весь коментар
03.08.2025 08:21 Відповісти
Те що рашист на чолі ЗСУ, який чинить все можливе для їх знищення і здачі ворогу якомога більшої території України хіба не позор? Будь рабом рашиста, який тебе ліквідовує, хоч сім'я згордиться
показати весь коментар
04.08.2025 05:39 Відповісти
Йому з Києва видніше. Поїхав по нагороду
показати весь коментар
31.07.2025 16:46 Відповісти
Людей не хвата на оборону а ці кримські курви гонять хлопців під кулі вперед
показати весь коментар
31.07.2025 16:48 Відповісти
Сирька ...да знищує військо
показати весь коментар
31.07.2025 17:00 Відповісти
Вже не ті часи, щоб наслідувати радянську армію. Зараз багато чого вирішує техніка, зокрема, беспілотна, а людожерство і феодалізм (може, ще траву фарбувати і дачі генералам будувати) і схопити аби кого - це зараз мало допомагає, хіба що комусь виконати план, не відправитися самому, отримати премію чи потішити самолюбство. Жодна країна світу, окрім зовсім якоїсь Північної Кореї, напевно, так би зараз не робила у випадку будь-якої війни.
показати весь коментар
31.07.2025 17:55 Відповісти
Фішка в том що у тебе є вибір. Фарбувати траву і займатися прочей хєрньой чи відправитись на фронт. Опції працювати на виробництві якихось дронів чи займатися ще чимось корисним - для військових не передбачена. А рахуючи що далеко не всі здатні воювати (витримати це) - і виходить що більше половини армії у нас занімається хєрньой. Бо вибору у тебе нема. Ти навіть перевестися в більш підходяще (за здібностіми) для тебе місце не можеш.
показати весь коментар
03.08.2025 08:32 Відповісти
пачти шта аркаша гайдар
показати весь коментар
31.07.2025 17:13 Відповісти
бєрітє вище !

Олександр Македонський або Ганібал

.
показати весь коментар
31.07.2025 22:06 Відповісти
Яка була мета операції у Кринках? Пливли, ризикували, відправлялись на смерть, щоби що? Закріпитись і утриматись там було дуже важко.
показати весь коментар
31.07.2025 17:57 Відповісти
Щоб 2000 покласти.
показати весь коментар
31.07.2025 23:22 Відповісти
Це нахабний злочин зеленої пи.доти у погонах із вбивства тисяч українських найкращих військових. У нормальній країні за таке давно б трибунал організували і посадили б на довічно уже з перших спроб щось таке утнути.
В Україні послушні раби самі йдуть на гарантовану нічим не обгрунтовану загибель
показати весь коментар
02.08.2025 04:34 Відповісти
Цей так би мовити " командир " - тварюка.
показати весь коментар
31.07.2025 18:03 Відповісти
а чому не Герой України , якщо в 27 полковник , маєм нового Наполеона . Тоді список подвигів .
показати весь коментар
31.07.2025 18:05 Відповісти
Він підполковник, був би тут список втрат, хто звідки коли і тп , тут би взагалі всі прифігілиб
показати весь коментар
31.07.2025 18:24 Відповісти
Давайте, викладайте
показати весь коментар
02.08.2025 04:36 Відповісти
підполковник в 27 рочків вас дивує,
а клован верховний якого відбулавили саме ви нє?
показати весь коментар
31.07.2025 18:35 Відповісти
В Україні " говнокомандуючий " 4и разовий уклонист, а то якись полковник.
Мабудь був на підтасовках у 95 балагані.
показати весь коментар
31.07.2025 18:52 Відповісти
Мушу тебе поправити. Будь грамотним. Посада у Зеленського іменується "Верховний головнокомандувач" !
Якщо ти просто пацан - то це не страшно. Але, якщо ти посадовець, чи військовий - то ганьба!!!
показати весь коментар
31.07.2025 20:00 Відповісти
У простроченого не може бути ніякої посади
показати весь коментар
01.08.2025 02:11 Відповісти
У злочинця самопроголошеного узурпатора правильно
показати весь коментар
02.08.2025 04:37 Відповісти
Обов'язково потрібне об'єктивне неупереджене службове розслідування!
Обов'язково потрібно знайти винних (якщо такі є), і не шукати "цапів-відбувайлів"!
Факти, які свідчать про небезпечність ситуації:
1. Верховний головнокомандувач - Зеленський однозначно не на свому місці. Процедура формування керівного складу Зеленським є непрозорою і корумпованою. Мала ймовірність добротного підбору кадрів на середньому, чи нижчому рівнях,- якщо очевидно верховне командування здебільшого непрофесійне і корумповане!!!
2 Сирський - корупціонер не менше Зеленського!
3.Вся система підбору кадрів побудована на старій сов'єтській філософії: кумовство, хабарі, політ.доцільність!
І як резюме: Якщо хочете почистити армію - почність з Зеленського !!! Інакше ви завжди при зміні командирів 100% будете "міняти шило на мило" !!!
показати весь коментар
31.07.2025 19:57 Відповісти
По предварительным данным, 27-летний полковник является племянником одного из генералов из Генштаба, которого якобы надо полгода продержать в бригаде, чтобы дальше он мог поступить на обучение в университет Минобороны.
https://focus.ua/ukraine/717213-plemyannik-generala-stiraet-ukrainskuyu-brigadu-pod-nol-*******-byut-trevogu-iz-za-situacii-v-34-y-obrbo-podrobnosti-skandala
показати весь коментар
31.07.2025 20:51 Відповісти
Коли повісять Зеленського?
показати весь коментар
31.07.2025 22:41 Відповісти
Це занадто гуманно для нього вийде. На довічне з конфіскацією у всіх маланських родичів особливого режиму. На це він неодноразово заслужив на службі у прутлєра
показати весь коментар
02.08.2025 04:40 Відповісти
Цей 27 річний полковник випускник військової академії що і верховнокомандувач зеля
показати весь коментар
31.07.2025 22:45 Відповісти
це мабуть більшість бригад так
зелене командування набирає досвід
показати весь коментар
31.07.2025 23:01 Відповісти
Як дістали ці скороспілки-полковники без елементарних моральних і ділових якостей для високих посад і звань!...
показати весь коментар
01.08.2025 00:32 Відповісти
барбершопні морди, які тиняються по кабаках і студіях розповідаючи яке хороше життя їм організував зеля
показати весь коментар
01.08.2025 08:40 Відповісти
Племяша какого-то генерала- дегенерата.
показати весь коментар
01.08.2025 07:09 Відповісти
А що заважає просто не виконувати самовбивчі накази, а якщо буде погрожувати то пристрелити як собаку?
показати весь коментар
01.08.2025 09:38 Відповісти
Попасти пыд керівництво якогось мажора дегенерата чи студєнта який "пройшов" військову кафедру в універі, це канєшно потужно