7973 відвідувача онлайн

Фон дер Ляєн та Кошта про ухвалення закону щодо НАБУ та САП: Боротьба з корупцією має тривати

Фон дер Ляєн та Кошта привітали ухвалення закону про НАБУ і САП

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та глава Європейської ради Антоніу Кошта привітали ухвалення закону про відновлення незалежності НАБУ та САП.

Відповідну заяву оприлюднено в соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

Так, президентка ЄК назвала це позитивним кроком.

"Реформи в Україні у сфері верховенства права та боротьби з корупцією мають продовжуватися. Вони залишаються важливими для просування України на європейському шляху. ЄС продовжуватиме підтримувати ці зусилля", - зазначили там.

Нагадаємо, 31 липня 2025 року Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт про відновлення незалежності НАБУ та САП.

Згодом його підписав президент.

Фон дер Ляєн та Кошта привітали ухвалення закону про НАБУ і САП
Фон дер Ляєн та Кошта привітали ухвалення закону про НАБУ і САП

Топ коментарі
+3
Має має. Ви головне кошти на боротьбу з нею виділяйте і не підп**жуйте.
показати весь коментар
31.07.2025 16:31 Відповісти
+3
Ну яка боротьба, коли найвеличнішиі і зграя ЗЕбанутих очолює всю корупцію в державі і лишніх не допустить
показати весь коментар
31.07.2025 16:33 Відповісти
+1
Show must go on...
показати весь коментар
31.07.2025 16:34 Відповісти

Завантаження...