9789 відвідувачів онлайн

Фон дер Ляєн та Кошта про ухвалення закону щодо НАБУ та САП: Боротьба з корупцією має тривати

Фон дер Ляєн та Кошта привітали ухвалення закону про НАБУ і САП

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та глава Європейської ради Антоніу Кошта привітали ухвалення закону про відновлення незалежності НАБУ та САП.

Відповідну заяву оприлюднено в соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

Так, президентка ЄК назвала це позитивним кроком.

"Реформи в Україні у сфері верховенства права та боротьби з корупцією мають продовжуватися. Вони залишаються важливими для просування України на європейському шляху. ЄС продовжуватиме підтримувати ці зусилля", - зазначили там.

Нагадаємо, 31 липня 2025 року Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт про відновлення незалежності НАБУ та САП.

Згодом його підписав президент.

Фон дер Ляєн та Кошта привітали ухвалення закону про НАБУ і САП
Фон дер Ляєн та Кошта привітали ухвалення закону про НАБУ і САП

Топ коментарі
+3
Має має. Ви головне кошти на боротьбу з нею виділяйте і не підп**жуйте.
показати весь коментар
31.07.2025 16:31 Відповісти
+3
Ну яка боротьба, коли найвеличнішиі і зграя ЗЕбанутих очолює всю корупцію в державі і лишніх не допустить
показати весь коментар
31.07.2025 16:33 Відповісти
+1
Show must go on...
показати весь коментар
31.07.2025 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Має має. Ви головне кошти на боротьбу з нею виділяйте і не підп**жуйте.
показати весь коментар
31.07.2025 16:31 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2025 16:38 Відповісти
Спражнє обличчя ЗЕБатьківщини
показати весь коментар
31.07.2025 16:43 Відповісти
Ну яка боротьба, коли найвеличнішиі і зграя ЗЕбанутих очолює всю корупцію в державі і лишніх не допустить
показати весь коментар
31.07.2025 16:33 Відповісти
Show must go on...
показати весь коментар
31.07.2025 16:34 Відповісти
авжеж, авжеж !

мета - ніщо !
боротьба - все !
теорія перманентної революції Л.Троцького

.
показати весь коментар
31.07.2025 16:35 Відповісти
Корупція на всіх щаблях влади - кого не візьми за яйця - не промахнешся
показати весь коментар
31.07.2025 16:36 Відповісти
оце, яка ж урсула невдячна!
ви шо, не бачили відкриття сьогодні нового сезону шойла голобородька?
в єдиному пориві. і чужі і свої, майже одноголосно!
а, от жулька пів вареника, молодець. єдиний непохитний борець за обездолених та розумово відсталих!
показати весь коментар
31.07.2025 16:39 Відповісти
https://x.com/RudijLis

Pandamonium @RudijLis



Афера сторіччя на мільярди доларів і сотні тисяч життів українців від Зельки і Дєрьмака, браво бравіссімі Взули всіх

Геніально - спочатку Зеля, який взнав про прослушку хати Міндичя, в обісраних портках в темпі вальсу підписує ліквідацію НАБУ і САП, а потім подає закон про ПОСИЛЕННЯ антикорупційних органів, зашивши туди контроль Генпрокурвором єрмака Хто скаже, що він проти посилення НАБУ?
Нагадую що не так з законом 13533! 1) Всі справи під наглядом Гепрокурвора їрмака 2) Генпрокурвор може передати справу іншому прокурору для перевірки дій 1го прокурора. Так можна затягувати справи. 3) Генпрокурвор їрмака може розслідувати справи разом з антикорупційним бюро
показати весь коментар
31.07.2025 16:45 Відповісти
Шоу должно продолжаться! Пофиг, что за это шоу Украина платит кровью.
показати весь коментар
31.07.2025 16:52 Відповісти