9537 відвідувачів онлайн

Конфлікт із ТЦК та поліцією у Вінниці: поліція розпочала розслідування обставин інциденту

конфлікт з тцк

Національна поліція розпочала розслідування обставин інциденту, що стався поблизу стадіону у Вінниці між громадянами та працівниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Національній поліції Вінницької області.

Під час заходів з оповіщення жителів про мобілізацію військовослужбовці ТЦК знайшли та затримали чоловіка, який перебував у розшуку за ухилення від військової служби.

"У подальшому група людей, у т.ч. представники громадської організації, прибула за місцем тимчасового розміщення ТЦК, та вимагаючи відпустити чоловіка, вчинили конфлікт з військовослужбовцями.

До установи підійшли близько 80 громадян, частин з яких виламали ворота обʼєкта та намагалися прорватися всередину. До людей було застосовано поліцейські заходи, аби відтіснити їх за територію обʼєкта", - йдеться в повідомленні.

Наразі поліцейські проводять перевірку та забезпечують охорону громадського порядку біля будівлі.

Нагадаємо,  пізно ввечері 1 серпня у Вінниці біля стадіону "Локомотив" зібралися місцеві жителі, які заявили про незаконне утримання чоловіків, імовірно, затриманих військовослужбовцями ТЦК та СП.

Топ коментарі
+50
Всіх ждунів запакувати! Хтось місяцями не вилазить з окопів, щоб оце бидло ухилянтів бикувало...
показати весь коментар
02.08.2025 08:23 Відповісти
+49
Ти ба скільки мусорів, де ці крикуни про захист батьківщини? Чому до мусорів ніколи питань немає?
Кількість УСЬОГО населення країни скоротилось на третину, кількість держслужбовців не змінилась.
показати весь коментар
02.08.2025 08:27 Відповісти
+35
Ця влада ухилянтів на 4 році війни так і не спромоглася налагодити нормальну мобілізацію.У нас до мільйона чиновників,і всі заброньовані,поліціянти воювати не можуть,воєнні,які служили до війни в армії,теж не воюють,а ловлять тих,хто немає грошей відкупитися.Воювати і захищати повинні всі від старости в селі і вище,незалежно від статусу.Тоді буде справедливо.москалі знайшли вихід,а внас лиш влада вміє красти.
показати весь коментар
02.08.2025 08:33 Відповісти

Завантаження...