7129 посетителей онлайн

Конфликт с ТЦК и полицией в Виннице: полиция начала расследование обстоятельств инцидента

конфликт с тцк

Национальная полиция начала расследование обстоятельств инцидента, произошедшего вблизи стадиона в Виннице между гражданами и работниками территориального центра комплектования и социальной поддержки.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили в Национальной полиции Винницкой области.

Во время мер по оповещению жителей о мобилизации военнослужащие ТЦК нашли и задержали мужчину, который находился в розыске за уклонение от военной службы.

"В дальнейшем группа людей, в т.ч. представители общественной организации, прибыла по месту временного размещения ТЦК, и требуя отпустить мужчину, совершили конфликт с военнослужащими.

К учреждению подошли около 80 граждан, часть из которых выломали ворота объекта и пытались прорваться внутрь. К людям были применены полицейские меры, чтобы оттеснить их за территорию объекта", - говорится в сообщении.

Сейчас полицейские проводят проверку и обеспечивают охрану общественного порядка возле здания.

Напомним, поздно вечером 1 августа в Виннице возле стадиона "Локомотив" собрались местные жители, которые заявили о незаконном удержании мужчин, предположительно, задержанных военнослужащими ТЦК и СП.

Топ комментарии
+50
Всіх ждунів запакувати! Хтось місяцями не вилазить з окопів, щоб оце бидло ухилянтів бикувало...
показать весь комментарий
02.08.2025 08:23 Ответить
+49
Ти ба скільки мусорів, де ці крикуни про захист батьківщини? Чому до мусорів ніколи питань немає?
Кількість УСЬОГО населення країни скоротилось на третину, кількість держслужбовців не змінилась.
показать весь комментарий
02.08.2025 08:27 Ответить
+35
Ця влада ухилянтів на 4 році війни так і не спромоглася налагодити нормальну мобілізацію.У нас до мільйона чиновників,і всі заброньовані,поліціянти воювати не можуть,воєнні,які служили до війни в армії,теж не воюють,а ловлять тих,хто немає грошей відкупитися.Воювати і захищати повинні всі від старости в селі і вище,незалежно від статусу.Тоді буде справедливо.москалі знайшли вихід,а внас лиш влада вміє красти.
показать весь комментарий
02.08.2025 08:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Сьогодні, вони це зробили вчора,… їх діди так само боролися як сьогодні українці і не здавали як колись здавали чи не бажали ті хто жив на територіях України.Те що робиться це на роки і століття …
показать весь комментарий
03.08.2025 15:15 Ответить
Гітлера, в основному ми перемогли. Але ж тоді хоч лендліз нормальний був, та другий фронт, хоч і піздно, але відкрили, зараз все хочуть нашими нечисленними руками - здолати нову коричневу чуму цього століття.
показать весь комментарий
03.08.2025 15:31 Ответить
До Гітлера була історія …, за Гітлера Україна була на стороні іншого диктатора Сталіна і тоді заміть протестів не було , хоч несправедливості було набагато більше.
показать весь комментарий
03.08.2025 17:33 Ответить
Знущаєшся? Голодомор був, хто протестував, розстрілювали. Деякі офіцери-втікачі задля втішання самолюбства хочуть, щоб у нас знову так було.
показать весь комментарий
03.08.2025 17:38 Ответить
Це скільки треба тримати в тилу сил, щоб протистояти таким протестам і любителям рос. мира* ? В той час коли протистояли,….Війська РФ просунулися біля Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя ,
показать весь комментарий
03.08.2025 14:05 Ответить
Бо такі як ти, хто давав присягу за ксівами ховаються або закордон втекли.
показать весь комментарий
03.08.2025 14:54 Ответить
З чого ти взяв , що я давав присягу, для чого язиком молотиш?Ти громадянин України? Ти і строїш майбутнє собі і своїм дітям і своїм внукам ,….. будуть вони жити на тих землях і ким себе будуть рахувати…
показать весь комментарий
03.08.2025 15:18 Ответить
А ти втік, а решті не можна... Самий вумний. Отака рівність перед законом і розказуєш тут.
показать весь комментарий
03.08.2025 15:38 Ответить
Ти що болієш? Якщо ти щось видумуеш це не значить що це дійсність , я втік від совка ,бо в совок вірила більша частина тутешньої України, включаючи тебе…
показать весь комментарий
03.08.2025 17:35 Ответить
Слава Україні !!!
показать весь комментарий
03.08.2025 14:22 Ответить
Та заброньовані вони на 90%, а в містах на всі 100, це анекдот, щоб тягали шизофреників, а підготовлені силовики не воювали навіть по черзі, як пропонувала Южаніна. Якщо декілька тис. добровольців (Лють 6 тис.) із 141 тис. ментів, то це ганьба. Тим більше, якщо більшість навіть не добровольці. Ще й зляться одне на одного, он що мені мент написав:
"По аналогии с пожарниками. Нет пожара и они вроде бы как и не нужны - заступают на службу и спят, или кофе пьют и на пенсию выходят рано и все за деньги налогоплательщиков. Но уверен, ни один нормальный человек не захочет, чтобы пожарники, вместо с того, чтобы большую часть времени ничего не делать, круглосуточно мотались по выездам. Кстати, как я уже упоминал, когда по райотделам менты спички тянули, кто в стрелковые батальоны поедет, пожарники петицию на имя Президента настрочили, что ни одного из них на фронт никак нельзя отправлять. Хотя тоже на службе и с зарплатой из налогов и с пенсией относительно не большой и ранней да и не перетруждаются в перерывах между пожарами. А поди ж ты - менты - нехорошие люди, а пожарники - герои. Вот уедет часть из них на фронт, кто будет котиков с деревьев снимать?"
Каже, вони хоч Лють назбирали, та й те не добровільно, а "тягнули сірники" (котрий раз вже ця історія про сірники, при тому Шмигаль каже, що 90% іде добровільно), а ось інші силовики..
показать весь комментарий
03.08.2025 14:57 Ответить
На яких фронтах воюють офіцери, що втекли до Німеччини? Треба їм ще множинне громадянство? Де в тому законі про військовозобов язаних?
показать весь комментарий
03.08.2025 15:08 Ответить
Так не можна! Я розумію, що офіцери-втікачі із Німеччини, що самі наплювали на присягу (тут таких скоро вже буде більшість) підтримають будь-який трешак - і коли мент хапає і лупить об землю чувака, коли той просто стоїть, як в Чернігові, і коли виносять тіло без свідомості і кидають за воротами ТЦК, як в Одесі, і коли калічать, і коли епілептики масово починають помирати (тільки що вони взагалі, забули в ТЦК), що не підтримують ці офіцери, так це, щоб їх самих позбавили звань та ранніх пенсій, якщо такі отримують - от тут вони згадують про Конституцію і права...
А як починаєш згадувати за права людей, яких нас позбавили, і багатьох ще задовго до війни - наприклад, права на справедливий суд чи доступну медичну допомогу, як прописано в Конституції, то їх це не хвилює, для них головний трігер - спецпенсії.. Для самолюбства їм треба, щоб в нас були пташині права, чи навіть і тих не було, а в них було все. Як і оті всі прокурори да дорогезних джипах, якими заставлені всі міста більше ніж до війни. Кому війна, а кому мати рідна..
показать весь комментарий
03.08.2025 15:09 Ответить
Я згадую і про те, і про те. І не просто так, а тому що мою маму покалічив пяний покидьок, який гуляє на свободі, бо корупційний "суд" триває 6 років, а батька за день виписали з лікарні у жахливому стані, а потім в іншій забрали телефон, не пускали туди, і замордували! В морзі навіть гроші вимагали, щоб показали тіло, і на кладовищі за кожен чих!
показать весь комментарий
03.08.2025 15:10 Ответить
Ну все, зараз мене забанять і все потруть. Цензура почалась і тут.
показать весь комментарий
03.08.2025 15:17 Ответить
Ми зайві на цьому святі життя!
показать весь комментарий
03.08.2025 15:18 Ответить
Та й не просто зайві, а маємо всі бути вбиті, так вирішено за нас! Довбанутим путлером, Заходом, який виставив нас перед собою в якості щита після того, як змусив віддати ядерну зброю і як путлер поставив ультиматум всьому НАТО щодо кордонів до 97-го року, і нашими хапугами і силовиками, які вирішили посилати на війну хворих замість себе.
показать весь комментарий
03.08.2025 15:22 Ответить
https://www.facebook.com/share/p/1GMx5qS4EF/ Юрій Гончаренко, український громадський та політичний діяч, блогер. Член Координаційної Ради Руху опору капітуляції, співзасновник Національно-консервативного руху.:
Отже, фактичне розслідування того ХТО БУВ ОРГАНІЗАТОРОМ заворушень у Вінниці наша команда завершила. Тепер треба деталі, переглянути до десяти годин відео, перечитати багато соцмереж - і я сподіваюся, що це матиме сенс (в контексті реакції держави).
А від вас сподіваюся що буде продовження підтримки донатами (реквізити в третьому та четвертому коментарі) і ПОШИРЕННЯ допису.
Уточнення: оскільки зараз я починаю почати про офіційно зареєстровані організації, людей, які ведуть свою діяльність публічно, а я не є Служба безпеки України, то надалі все є моїми припущеннями та оціночними судженнями та не може бути підставою для судового позову.

По суті:
1️⃣ Організація, про яку поліція писала як "невстановлена громадська організація", це є, швидше за все, "Доста Україна". Деякі дослідники вважають що це одна з найбільших мереж протидії мобілізації в Україні. У Вінниці вони, судячи з відео, діють разом з "Багнет Нації" та "Сила в правді".
2️⃣ Ви напевно не знаєте ці ГО, проте майже всі в Україні знають одного з членів "Доста Україна", як мінімум, станом на 2021 рік. ЦЕ МАР'ЯН ЧАВА З ДРОГОБИЧА. Той, хто провокував військових з ТЦК на вулиці, був арештований, потім тихо вийшов та продовжує свою діяльність. Його мережа "Волевиявлення людини" нікуди не поділася, як і ті, хто називають себе "в статусі людина".
3️⃣ http://infolight.ua/ InfoLight.UA вперше звернув увагу суспільства і спецслужб на цю організацію в серпні 2022 року. Там в них взагалі все дуже цікаво. Нижче коротко.
📌 З відкритих джерел відомо, що ГО «Доста Україна» була організатором різних акцій проти «примусової кампанії вакцинації» в Україні. Наприклад, у Вінниці. В листопаді 2022 року представники цієї організації виступали проти "не справедливого вибіркового відключення світла" під час російських ракетних ударів по інфраструктурі. Голову ГО "Доста" Павла Павлова підозрюють у скоєнні смертельної ДТП, яка трапилась на об'їзній Ужгорода 5 грудня 2017-го, Івана Бовкуна - одного з найближчих соратників Павла Павлова - у "протиправному вимаганні коштів у приватного товариства за нестворення йому перешкод у діяльності, коли він намагався вплинути на керівників фірми, яким пропонував «закрити питання», щомісяця сплачуючи певну суму коштів. В іншому випадку - погрожував фізичною розправою, зривом роботи шляхом систематичних викликів поліції на об'єкти, де працювали робітники товариства, а також оприлюдненням відеозйомок усього цього в соціальних мережах". В жовтні 2020 року під офісом "Чернівцігаз" відбулася акція "з вимогою скасувати плату за транспортування голубого палива та зменшити тарифи, зробивши їх доступними для людей", яку організувала громадська організація «Доста», а заявником був "журналіст-розслідувач із Всеукраїнської громадської організації «ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ - РУХ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ» Петро СОЛОГУБ".
4️⃣ Сьогодні на сторінках цієї організації можна знайти заклики "відкрити кордони", наприклад. Також в різних областях її представники входили до громадських рад при обласних радах. Ну і звісно цілком випадково вони поширюють відео Остапа Стахіва.
В цілому я написав достатньо для того щоб наші служби почали діяти в межах чинного законодавства. Я чув думку Остапа Стахіва, яка співпадає з думкою Людмили Кушнір що стадіон це не державна установа, а отже юридично штурму державної установи не було. Я давно знаю аргументи цієї спільноти і напевно саме тому Стахів записував про мене кілька відео, де називав "слугою сатани".
📌 Ще ця публіка дуже любить апелювати до Бога, проте, на моє переконання, нічого спільного з вірою вони не мають. Навпаки, їх заклики і дії множать Зло.
показать весь комментарий
03.08.2025 23:57 Ответить
https://www.facebook.com/ForceUkraine/posts/pfbid02kGVRR8BAitYkyHcSJwiTs1ncDg2WBXwvigqvHJ9aKGhjeEZH7tTnh9H5CFjPhtd7l?__cft__%5B0%5D=AZWaHorZHpXbAw7ZeY1flnk-ytwSobiHvoJgNVIYTP1MLIiVGByl7FDN-JoL3YJRhj1vdqLrAHJ1Lc_xa-OPzlIsBhih2xuBWApEja8L9Ier3SLwRjS8SE0khdoBzyAKgXuyQ53K7hwt7OjDH961JKSy75KaWmEXCS60Z9xJ-LHrWGNJqtSgftvu2Y4GDgfrLOM&__tn__=%2CO%2CP-R Юрій Гончаренко, український громадський та політичний діяч, блогер. Член Координаційної Ради Руху опору капітуляції, співзасновник Національно-консервативного руху.:
Власне, вчора писав що події у Вінниці можуть стати каталізатором чи закликом до дії. І от, оскільки це вже поширюється, я маю додати правильний контекст. Який, якщо відверто, не подобається нікому. Бо спонукає до роздумів та непопулярного рішення.
І так, я буду постійно нагадувати про донати. Бо з інформацією треба інструменти щоб працювати.
Отже.
Напади на військових з ТЦК тривають дуже давно. Два роки точно як ми їх відстежуємо. І мова йде не про кулаки чи штовхання, мова йде про біти, лопати, ножі, сокири і т.д.
Зараз змінилася інтенсивність та підсвітка. А ще - реакція суспільства.
Реакція суспільства - ключове. Бо мережі, які поширюють заклики до активних атак на військових, існують з весни 2022 року. Збільшується їх чисельність. На Миколаївщині діяли, думаю, якісь "свободниє люді". Всього мені відомо десь 15 мереж.
Мета їх дії - не зрив мобілізації. Це їх ДРУГОРЯДНЕ ЗАВДАННЯ. Ключове - спровокувати конфлікт.
"Картонні протести" з питання, яке більшість сприйняли як "захист незалежності антикорупційних інституцій", не могли не спровокувати російські мережі на активізацію закликів до протестів проти мобілізації.
Основне чого прагнуть вороги: щоб під час подібних подій військові застосували зброю на ураження, а цивільні почали бунт у відповідь. І скористатися ймовірною розгубленістю влади в цей момент щоб їх диверсанти почали стріляти у військових.
Повноцінне застосування зброї обома сторонами - ось чого прагне ворог!
Тепер ключові базові позиції:
Ситуація з мобілізацією близька до критичної. Так само величезна проблема - очікування ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ. Які сформовані як політиками їх непродуманими заявами, так і тим, що кожна родина військового бачить тисячі тих, хто мав змінити їх рідних. І не має очевидних причин бути в тилу.
Несправедливість - головний мотив, яким зараз керуються всі сторони всіх конфліктів навколо мобілізації. В кожного своя правда, а росія просто підживлює ці настрої.
Без реформи мобілізації рішення проблеми не існує. Ця теза зараз викличе бурхливий опір, але мушу зазначити що всі варіанти незбройного примусу держава вже вичерпала. При цьому ми говоримо про нашу реальну державу, де на кожній ланці процесу є ті хто думає про заробіток.
Є розроблене рішення: ротаційна модель військової служби. Її треба доробити і наша команда зараз чекає або на грант, або на достатню кількість донатів щоб почати (гроші не на зарплати треба). Чим більше ви сьогодні дасте донатів - тим швидше ми почнемо.
ЩО Є НЕМОЖЛИВО В НАЯВНИХ УМОВАХ (передбачаючи типові коментарі):
Неможливо зупинити повністю діяльність російських мереж протидії мобілізації. Бо зараз в СБУ не вистачить сил щоб охопити десятки тисяч активних учасників. Момент втрачено в 2023 році.
Неможливо охопити повністю всіх військовозобов'язаних. Через криворуке впровадження Резерв+ мільйони поза обліком, а вчора їм ще й дозволили не йти за мобілізаційною повісткою в ТЦК, запровадивши оплату штрафу онлайн. Момент поставити їх на облік закінчився 17 липня 2024 року.
Неможливо посилити примус, оскільки ті, хто уникає мобілізації, не бояться силового спротиву військовим. А після "картонних протестів" їх переконали, що вони також "мають право на протест". Єдиний варіант - стріляти на ураження, системно і постійно. МИ ГОТОВІ НА ТАКЕ? - це моє питання до тих хто закликає до абстрактного "посилити мобілізацію".
Випробувані всі методи мотивації в існуючих умовах. Всі хто міг би піти - вже пішли.

ТО ЩО РОБИТИ?
Реформа мобілізації.
Виправити інформаційну політику.
Посилити роботу контррозвідки.
Попри те що ворожі мережі чисельні, їх треба ліквідувати. Поступово.
InfoLight.UA готова допомогти державі. Хоч ми і зараз в глибокій фінансовій кризі, і мої заклики щодо донатів не просто так (послідовно "злетіло" кілька очікуваних джерел фінансування, держава нам не допомагає, деякі партнери, на жаль, напевно самі в кризі)...
показать весь комментарий
03.08.2025 23:59 Ответить
Страница 4 из 4