8835 відвідувачів онлайн

Люди з битами та металевими трубами напали на військовослужбовців ТЦК на Миколаївщині

Напад на ТЦК на Миколаївщині

Сьогодні, 03.08.2025 р., у селі Бузьке Миколаївської області під час заходів оповіщення військовослужбовцями ТЦК та СП спільно з представником Національної поліції України, невідомі особи здійснили напад на військових.

Про це повідомив Миколаївський обласний ТЦК та СП, інформує Цензор.НЕТ

Військовослужбовець здійснив постріл з метою самозахисту

Станом на 14:00 відомо, що цивільні особи, озброєні битами та металевими трубами, пошкодили автомобільний транспорт та завдали тілесних ушкоджень солдату з групи оповіщення. З метою самозахисту даний військовослужбовець здійснив постріл із пристрою для відстрілу набоїв несмертельної дії (травматичного пістолета), зареєстрованого відповідно до чинного законодавства.

Є постраждалі

За попередньою інформацією, є постраждалі серед військовослужбовців ТЦК та СП, та зі сторони цивільних. На місці працюють працівники правоохоронних органів.

Яке покарання передбачено за напад на військових з ТЦК

Нагадуємо, що образа честі й гідності, погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна військовослужбовцю, який бере участь у заходах із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ, а також його рідним — карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років.

А у разі побиття чи заподіяння тілесних ушкоджень — закон передбачає ще суворішу відповідальність: до 12 років позбавлення волі. Окрім цього, в таких діях можуть вбачатися ознаки злочину, передбаченого статтею 114-1 Кримінального кодексу України — "Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України".

Раніше повідомлялося, що 25 липня близько 20-ї години вечора група цивільних напала на автобус ТЦК, який прямував у навчальний центр на Полтавщині: деякі мобілізовані втекли.

Топ коментарі
+45
так а підти на зеленського напасти сцикотно? ах,да, ви ж його любите цього лідора с нарота.
показати весь коментар
03.08.2025 17:04 Відповісти
+38
мобілізація потрібна. це наше життя та існування нашої держави. але клоун і з мобілізації зробив цирк.
показати весь коментар
03.08.2025 17:12 Відповісти
+35
так я ж порохобот. попробуй цих зе смєтунів з хати повитягувати. обсеруться відразу.
показати весь коментар
03.08.2025 17:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Ось так починалося на Донбасі. Правда, зараз скавулять, путін дай вадічькі, але на Миколаївщині про це не чули.
показати весь коментар
03.08.2025 18:17 Відповісти
кацапи задіяли старі осередки Регіоналів, тільки тепер ще промосковські боти тут ротяки розривают що це гнів народа і краще втікати чим воювати. основний натовп комертаторів навіть не задумуючісь іх підтримуе, і виходе з іх слів що ті хто зараз воюе це дурні які не бажают жити, а ті хто ховались а зараз калічат військовослужбовців це герої, громадяни коли ви почнете думати ???
показати весь коментар
03.08.2025 18:23 Відповісти
Спланированная операция кацапских спецслужб. Виновных найти и наказать. Жестоко наказать!
показати весь коментар
03.08.2025 18:25 Відповісти
Я навіть підкажу, де шукати - на Банковій, бо мобілізація - особиста відповідальність президента. То йди і покарай винних.
показати весь коментар
03.08.2025 18:31 Відповісти
Обов'язково додавати - презедента зеленского - а то людина з Америки може не знати хто.
показати весь коментар
03.08.2025 20:23 Відповісти
Не бажаєте прийняти безпосередню участь у пошуках та покараннях винних? Ось лишень з Огайо чи Філядельфії далекувато ухилянтів шукати буде
показати весь коментар
03.08.2025 18:32 Відповісти
Виходить, що парашинські спецслужби заздалегіть вже сланували оперцію проти ТЦК в селі Бузьке. Звідкись дізнались. А знали напевне лише працівники ТЦК.🤣
показати весь коментар
03.08.2025 20:18 Відповісти
у нас село називають бугські хутора
показати весь коментар
03.08.2025 18:30 Відповісти
іх бін больной
показати весь коментар
03.08.2025 18:33 Відповісти
Найн кранк... хи ис сайтдиенст , фор джиги-джиги(фром эври бади)...
показати весь коментар
03.08.2025 20:04 Відповісти
Так це пишуть якраз ті, в кого немає шансу опинитись в окопі проти його волі
показати весь коментар
03.08.2025 18:40 Відповісти
В тому то й справа ,що вони забронювались чи відкупились ,а воюють нехай бідні холопи.
показати весь коментар
03.08.2025 18:57 Відповісти
З якого переляку вони "військові"? Більшість з них - не була на "передку". Всі, кого я бачив, абсолютно здорові бугаї, без жодних поранень чи вад. І такі самі поліціянти разом з ними
показати весь коментар
03.08.2025 18:44 Відповісти
Хочеш стволи на стволи? Їх тепер гуляє навколо уйма.
показати весь коментар
03.08.2025 19:05 Відповісти
А може військові повинні бути на фронті , а не штовхати поперед себе цивільних?
показати весь коментар
03.08.2025 19:07 Відповісти
поміняй проксі. купи собі нормальний - світишся як новорічна Йолка
показати весь коментар
03.08.2025 19:15 Відповісти
і теє то, "ірма", заліпи камеру - твоє табло показує геть не ірму))) придурки мусарські
показати весь коментар
03.08.2025 19:16 Відповісти
Ірма, ти чому не на фронті і не витягуєш наших поранених захисників з поля бою. І де вас стільки береться, що в вас в основному винні прості українці, не злодії, не корупціонери, а прості українці.
показати весь коментар
03.08.2025 20:22 Відповісти
Ви пишете це таким тоном, наче це щось погане.
показати весь коментар
03.08.2025 18:35 Відповісти
типове ІПСО, ніхто ні на кого не нападав, а це знято в ОРДЛО
показати весь коментар
03.08.2025 18:36 Відповісти
В такий реакції винно насамперед наше керівництво. На початку війни всі готові були захищати країну. Багато моїх знайомих пішли до військкоматів, і дуже багато хто був готовий це зробити. Зараз ті самі люди хочуть тільки заховатись і відмазатись! То щось мабуть пішло не так? Загроза загибелі була завжди, і в 2022ому вона була не менша, а навіть більша ніж зараз, але люди готові були йти на це заради країни.
Ключовий перелом настав, на мій погляд, після "контрнаступу"
Безглуздого марнування людей. Українці не кацапи, не хочуть гинути через тупість та свавілля совкових генералів
показати весь коментар
03.08.2025 18:42 Відповісти
Які ще "військовослужбовці"? Вам же якийсь мудак із влади, коли його запитали, чому ТЦК не воюють, чітко відповів - бо там працюють цивільні.
Так що не треба цих гівняних маніпуляцій, ніби то кляті ухилянти напали на поранених ветеранів.

А те, що так буде - давно зрозуміло. Бо укро-буряти від звичайних мало чим відрізняються.
показати весь коментар
03.08.2025 18:48 Відповісти
«Погибло 200 тысяч мобилизованных на территории ДНР. На территории ДНР мобилизовано 70-80% мужского населения». Помощник депутата ДНР Максим Давыдов в своём интервью российским медиа раскрыл реальные цифры потерь мобилизованных на территории Донецкой области. Интересно, что при этом не было и нет никаких протестов против мобилизации, нет никаких видео как людей хватают, никто не сопротивляется сотрудникам военкоматов.
показати весь коментар
03.08.2025 18:52 Відповісти
Там умеют заставлять служить и подчиняться без лишних пререканий и покорно идти на убой .Метод на подвал и пытки угрозы семье и тд. и все эти 80% там закончились за первые два года Здешнее быдло еще просто еще прочувствовало этого на собственной шкуре так как война и кацапы сюда толком и не добрались и для них тцк враги хуже кацапов.Но ничего пусть продолжают в том же духе и у этой ухылянтской падали очень скоро появится возможность прочувствовать разницу
показати весь коментар
03.08.2025 19:17 Відповісти
Володя Краснобокий добре строчить з кулемета з окопу. Тю, не з окопа, а з дивана, і не з кулемета, а по клаві.
показати весь коментар
03.08.2025 20:27 Відповісти
тцк гірше кацапів. а ти гірше них, бо служиш у них холуєм
показати весь коментар
04.08.2025 05:17 Відповісти
Та ти що. Громадянської війни захотілось? Після першого ж розстрілу будуть вже не кийки та труби, будуть пістолети, калаші та гранати. Можливо треба владі міняти політику мобілізації?
показати весь коментар
03.08.2025 20:13 Відповісти
Слушай чмо,беги сразу к путину в рашу на поклон.Там тебе и власть другая и выплата будет за мобилизацию.А я со своим врагом встречусь наконец лицом к лицу ,а не за спиной он у меня будет сзади
показати весь коментар
03.08.2025 20:25 Відповісти
Володя Краснощокий, ти хто?
показати весь коментар
03.08.2025 20:28 Відповісти
Що за маячню ти пишеш? Досить приписувати всіх підряд до кацапів. До твого відома, я там ніколи не був і по своїй волі не буду. А от через таких як ти, все більше виникає бажання поїхати світ за очі, і ніколи сюди не повертатись. Не здивуюсь якщо ти голосував за зе в 19-му.
P.S.: мій попередній коментар цілком обґрунтований.
показати весь коментар
03.08.2025 20:57 Відповісти
Як думаєш, чому влада ніколи на це піде? Тому що знають що може вибухнути всередині країни. І мітинги проти закону про набу/сап, це підтвердили. Одні подивились що можна, і подумали що їм теж можна. Далі, на жаль, буде більше. Влада пропустила кілька можливостей утримувати ту єдність яка була в 22-му, та зробила кілька помилок.
показати весь коментар
03.08.2025 21:12 Відповісти
Я б сказав "овер до х..я помилок!"
Ця влада взагалі - суцільна помилка!
показати весь коментар
03.08.2025 23:49 Відповісти
Так, робіть якомога більше терору. Щоб населення більше і більше зненавидило цю дебільну державу.
показати весь коментар
03.08.2025 19:02 Відповісти
влада має міняти памперси і тікати. питання інше - чи візьме вас з собою)))
показати весь коментар
03.08.2025 19:13 Відповісти
Як тільки почнуться перші постріли в бік цивільних, ні тцкунам, ні цій прогнилій владі мало не здасться. Потрібно відати належне хитрозадим зебуїнам - вони це прекрасно розуміють, тому уявну межу не переступають.
показати весь коментар
03.08.2025 19:32 Відповісти
Якість засоби покарання застосовано за вбивства та тортури працівниками Тцк ?
показати весь коментар
03.08.2025 19:02 Відповісти
Не бикуй з ТЦК і залишишся живим і хдоровим.
показати весь коментар
03.08.2025 19:27 Відповісти
Так ТЦКуни це звичайні підворогтні гопники і бандити. А з бандитами потрібно по законам воєного часу.
показати весь коментар
03.08.2025 20:30 Відповісти
А с дезертирами и уклонистами как нужно и по каким законам .Просвети меня
показати весь коментар
04.08.2025 02:47 Відповісти
Це вже кацапське дійство, якого може бути ціла серія
А в країні є СБУ! Це їхнє недопрацювання.
показати весь коментар
03.08.2025 19:26 Відповісти
Спокійно! Зелідор збільшив сбу на 10 000, потрібно буде -нарід буде пручатись - сбу буде більше ЗСУ.
Туди з радістю підуть аби не на фронт.
показати весь коментар
03.08.2025 19:36 Відповісти
Де реакція влади?Її не має,бо це рашиський план!
показати весь коментар
03.08.2025 19:40 Відповісти
Це i е антинародне дiйство влади: стровити вiйськових з народом (бусифiкацiя), замiсть справедливоi i чiткоi програми по призову на захист краiни.
показати весь коментар
03.08.2025 20:13 Відповісти
Робота для СБУ.
показати весь коментар
03.08.2025 20:33 Відповісти
Вони не мають коли - ловлять "депингувальників" і тих, хто з ними не ділиться - при переправці ухилянтів
показати весь коментар
04.08.2025 08:43 Відповісти
Бусифікація це ганьба! І повірте ця ганьба вже записана в історії на віка.. Люди проклинають тцк, то є правда! Як колись проклинали краснопузих катів комісарів що влаштували голодомори та репресії. а зараз коїться те саме...
показати весь коментар
03.08.2025 21:15 Відповісти
Голодомор стався бо Українці не бажали воювати - захищатися від московитів !
показати весь коментар
03.08.2025 21:52 Відповісти
Або не розуміли, за що мають воювати, бо війна йшла з 1914 року...
От тільки чому ти, такий розумний, пишеш це під британським прапором?
Захищаєш прямо зараз United Kigndom? І податки там платиш, мабуть?
показати весь коментар
03.08.2025 23:51 Відповісти
З податків тих хто працює у Британії опоачується зброя, омуніція, навчання Українських війскових. Щось маєте маєш проти.
показати весь коментар
04.08.2025 00:11 Відповісти
"Настав час офігітельних історій".
показати весь коментар
04.08.2025 06:50 Відповісти
Приїзжай - записуйся в добробольці іноземного легіону - і будеш з окопу строчити пости
показати весь коментар
04.08.2025 08:44 Відповісти
Олег Максимчук Забув тебе спитати що мені робити. Дітям своїм будеш розповідати що їм робити.
показати весь коментар
04.08.2025 12:17 Відповісти
Тоді не піздіте, що нам робити!
Сиди тихенько і молися, щоб ***** не напало....
показати весь коментар
04.08.2025 12:42 Відповісти
Олег Максимчук навчить читати бидло тупе. Я не писав що кому робити.
показати весь коментар
04.08.2025 13:37 Відповісти
П. С. Пи#диш тут ти, я пишу як є.
П. С. С. Відповіді більше не буде, з тупим бидлом як, чи кацапськими ботами ти довгих дискусій не веду.
путин-*****.
показати весь коментар
04.08.2025 13:39 Відповісти
Все идет к повторению.Но падаль это и заслужила ,а значит и получит сполна
показати весь коментар
04.08.2025 02:49 Відповісти
От для чого вони це роблять? Не хочете йти, ховайтесь, чи пишіть відмову. Це тільки ********** на розкол, та дає додатковий привід ***** думати що от от, ще трохи і дотисну. Але й влада не свята. Чого тільки вартий закон про набу, і це далеко не все.
показати весь коментар
03.08.2025 21:15 Відповісти
я думав що селяни-трактористи вже закінчились, а тут виявляється ні - активні пошуки ТЦК із залученням засобів штучного інтелекту знайшли останнього селянина- ухилянта в с.Бузьке.

То чорний гумор, а насправді це катастрофа. Хтось пригадує чи були ТЦК хоч раз в Буковелі???
а в Києві зайди в любий більш-менш пристойний заклад - все зайнято, здорові бородаті бугаї гуляють і ТЦК ніколи їх не турбує там
показати весь коментар
03.08.2025 21:48 Відповісти
То комбати-блогери, воюють по удаленці, або робітники спецслужб, відстрочка або удостовереніе, прокурори-інваліди та інша пи**ота.
Контингент який воює в тилу.
показати весь коментар
03.08.2025 23:15 Відповісти
Ті що в Буковелях та ресторанах всі оновили дані та й балдіють собі і їх рухати не можна, а треба знайти того муляра-штукатура, що побоявся оновити дані, щоб не опинитись на фронті
показати весь коментар
03.08.2025 23:43 Відповісти
Українці забули, нажаль, свою історію - ті що у 20-х не бажали воювати й захищатись від московитів у 30-х їли своїх дітей, іньших людей чи помирали від голоду а у 40-х гнали тих хто вижив у м'ясні штурми.
показати весь коментар
03.08.2025 21:50 Відповісти
Чи забули, чи щось змінилось...
Але дякуємо британцям, що вони нам нагадують!
показати весь коментар
03.08.2025 23:45 Відповісти
А ти її знаєш ту історію? То не пиши тоді маячню , якраз нищили українців в 30 за шалений опір в 20.
показати весь коментар
04.08.2025 06:48 Відповісти
Так сьогодні українців жене у м'ясні штурми фельдмаршал просирський, що помінялося?
показати весь коментар
04.08.2025 17:21 Відповісти
Брешеш кацап.
показати весь коментар
04.08.2025 22:51 Відповісти
100% ці виродки що напали на військових в опитуванні казали що вони підтримують Зеленськава.
показати весь коментар
03.08.2025 22:03 Відповісти
Ти переплутав ОПЗЖ в Раді голосує з "Слугами Урода".
Це давно "більшість".
показати весь коментар
04.08.2025 06:52 Відповісти
Сьогодні в тилу нападають на військовообязаних, завтра на передовій ? Жаг….
показати весь коментар
03.08.2025 22:59 Відповісти
ХераГ! Військовозобовязані нападають на тцкунів... Але кожного дня чомусь - навпаки
показати весь коментар
03.08.2025 23:52 Відповісти
Чому військовообовязаним нападати на тцк? Не бажають захищати свій дім від росіян? Тоді нехай йдуть на обмін ,в руському світі багато тих хто бажае вернутися…
показати весь коментар
04.08.2025 01:08 Відповісти
Чому ніхто не розуміє що саме це і був план х-ла втілений його вірним послідовником Зе .Треба було знищити ту єдність і той патріотизм що виник у 2022 році і наш Зе і його команда з цим впорались на ура. Вони зробили солдата рабом , а потім знищили найвмотивованіших добровольців у дурних фортецях , не даючи команди на відход поки не опиняться в мішку. Хробила їх вічними рабами а командувати поставила тих хто стирає підрозділи в ноль.А потім ще розпочала бусифікацію , тобто несправедливу і злочинну мобілізацію на м'ясо без урахування стану здоров'я , навичок , віку . При цьому мажори як завжди у шоколаді і це всі бачать. От вам і деморалізація суспільства.Браковані міни, розкрадання на армії , і таке інше , це тільки приємний бонус.Багаті багатіють а бідних вбивають.Усе йде по плану х-ла. Капітуляція не за горами , а там чистки , розстріли , сибір ,лагері і так далі. Зе отримує зірку героя росії. Ми вже пройшди 2/3 цього шляху і Зе нас веде далі.
показати весь коментар
04.08.2025 00:30 Відповісти
Війна буде довгою і тому вже давно наші посольства повинні пропонувати роботу в ЗСУ за 3 тисячі доларів та отримання громадянства України в країнах Африки, Азії та латинської Америки. Три тисячі доларів це приблизно 125 тисяч гривень. Це звичайні виплати в зоні бойових дій. Зарплата 24 плюс бойові 100 тисяч, а зараз якраз в Африці мільйони чоловіків голодують. Залужний відверто в інтерв'ю сказав, що війна до 2034 реальна. У нас доречі добровольці з Болівії вже є цілі взводи, але їх приїзд організовують та оплачують волонтери , а не державні установи. Чому росіяни спромоглися мати більше 20 тисяч найманців в армії, а ми ні? Невже Зеленський тупіше Путіна?
показати весь коментар
04.08.2025 03:31 Відповісти
Самий адекватний комент, який розставив усе по полицях!
Не проти копіпаста, окрім запитань?
І відповім на ці два запитання
зе підлий, підступний, злопам'ятний жидок-нарцис - йому ***** на військових, ви ж бачите скільки розкрадань в державі- не плутати з народом - і дати комусь, якусь копійку..... не хочу матюкатися....
показати весь коментар
04.08.2025 08:54 Відповісти
Тому що ми перетворились на аграрий придаток незрозуміло чого. В нас нема промисловості , науки , є тільки агросектор що вижимає з землі усі соки та травить її хімією , є торгівля яка продає те що завезли контрабасом та є розкрадання тих крох що дають налоги . З чого платити? За що воювати ? Поки буде не держава для людей а люди для можновладців , так і буде. На росіі все те саме , тільки більше ресурсів , тому є гроші , і промисловість не так швидко розвалюється , бо більший об'єм , та й у нас саме росія вбила промисловість , викупив і порізавши її на метелл.
показати весь коментар
04.08.2025 09:05 Відповісти
Невже Зеленський тупіше путіна?

Справа в тому, що ***** комплектує армію на контрактних засадах, а зебуїн грошей платити не звик - людолови скільки потрібно, стільки кріпаків на вулицях могилізують.
показати весь коментар
04.08.2025 17:29 Відповісти
Сторінка 4 з 4