7025 відвідувачів онлайн

Членство в ЄС може стати сигналом окупованим регіонам, що в Україні їм буде краще, - Павел

Членство України в ЄС стане сигналом для жителів на ТОТ Заява Павела

Президент Чехії Петр Павел вважає, що вступ України до ЄС та підвищення в ній рівня життя стане певним сигналом для жителів на тимчасово окупованих Росією територіях.

Про це він заявив в інтерв'ю BBC, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, вступ України до Євросоюзу, її вступ до єдиного європейського ринку, відбудова, зростання рівня життя буде гарним сигналом для жителів тимчасово окупованих територій.

"І вони зрозуміють, що в Україні їм буде набагато краще, ніж в Росії", - пояснив чеський лідер.

Павел зазначив, що РФ не дбає про жителів окупованих територій так, як про своїх громадян у Росії.

"На мою думку, окуповані регіони є своєрідним тягарем для Росії, їх використовують здебільшого як політичний інструмент", - наголосив він.

Павел сказав, що наразі не відомо, яким буде режим у Росії через 20-30 років.

"Путін там не назавжди. Навіть у Росії люди хочуть мати гідне життя, гарні стандарти життя, подорожувати, навчатися, вести бізнес з рештою світу. Не думаю, що більшість російського населення радіє ізоляції", - додав чеський президент.

Він згоден, що навіть тимчасову окупацію важко прийняти, проте закликав "дивитися на речі реально".

"Які альтернативи ми маємо? Ми збираємося воювати з Росією нескінченно? Такий підхід коштуватиме нам більшої кількості життів і завдасть величезного удару нашим економікам", - додав він.

Говорячи про необхідність залучення РФ за стіл переговорів він заявив, що "треба з чогось почати". 

Топ коментарі
+5
І що вирішуватимуть жителі окупованих територій при визначенні політики параші? Нівіть такий гідний президент інколи промовляє єрунду.
показати весь коментар
04.08.2025 16:54 Відповісти
+5
У північній кореї знають, що у Південній Кореї їм буде краще?
показати весь коментар
04.08.2025 17:01 Відповісти
+5
Шо він ще "цінного" порадить? Чи він розраховує на те, що його шляхетний антураж (сиве чоло та правильні риси обличчя) автоматичне викликає довіру до будь-якої несенітниці, яку він верзе?
показати весь коментар
04.08.2025 17:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я пам'ятаю таку тезу ще в 2015 чи 16 му. Мовляв, все програли окупанти.
Але мало хто вірив в їхню впертість заради інстинкту вбивати і захоплювати
показати весь коментар
04.08.2025 16:48 Відповісти
І що вирішуватимуть жителі окупованих територій при визначенні політики параші? Нівіть такий гідний президент інколи промовляє єрунду.
показати весь коментар
04.08.2025 16:54 Відповісти
підвищення в ній рівня життя

Це нереально.
показати весь коментар
04.08.2025 16:49 Відповісти
Міндіч підвищив!! Кінець епохи бідності !!
показати весь коментар
04.08.2025 16:51 Відповісти
І початок епохи жебрацтва?
показати весь коментар
04.08.2025 17:02 Відповісти
Це лозунги.
На практиці ЄС буде через +/- 40 років після звільнення від голобородька.
Населення багато, корупція в крові.
Тим більше
показати весь коментар
04.08.2025 16:50 Відповісти
А що подаруемо окупанту нашу Землю,наших людей?
показати весь коментар
04.08.2025 16:51 Відповісти
як тут кажуть - вони все одно розмовляють російською та голосували за зелень та ОПЗЖ.
показати весь коментар
04.08.2025 16:55 Відповісти
Так гарантій безпеки не окупованій частині України ніхто ж не надасть. Що тому болотному ******** завадить "павтаріть" через років так 5?
показати весь коментар
04.08.2025 16:57 Відповісти
Нічого.
показати весь коментар
04.08.2025 17:03 Відповісти
Значить от що собою буде являти Україна:
показати весь коментар
04.08.2025 17:04 Відповісти
Ну, це явне перебільшення.
показати весь коментар
04.08.2025 17:51 Відповісти
Тоді до кінця року приймайте Україну остаточно в ЕС. Це і буде чіткий сигнал для московії і для зневірившихся людей в Україні. А все інше це мрії,якщо,якби,колись,обовьязково.....і ще тисячі відмазок
показати весь коментар
04.08.2025 16:52 Відповісти
Членство в ЄС може стати сигналом окупованим регіонам, що в Україні їм буде краще

Наче слова харошого персонажа з харошої книги для юнацтва.
показати весь коментар
04.08.2025 16:53 Відповісти
Так вони мають кацапський паспорт і на всяк випадок старий український.Якщо справді колись Україну приймуть у ЄС і рівень життя зросте ,хоча б рівня Словаків,ця орда що кричала пукінн вєддіі паглубже почнуть ломитися в Адну страну,ми нівинаВатиє,єта кучка маргінала хатєла раісю,а ми бамбаскіє бандєравци.
показати весь коментар
04.08.2025 16:53 Відповісти
показати весь коментар
04.08.2025 16:58 Відповісти
Свинособакам членство в ЕС не нужно. Им и в парашном свинарнике хорошо.
показати весь коментар
04.08.2025 16:59 Відповісти
Чомусь всі представники "цивілізованих" країн пропонують Україні змиритися з окупацією мінімум 20% територій. Але жодна "країна-пропунувальник" не заявляє, що у разі, якщо ******* орда захоче "павтаріть", то вона вступить у війну на боці України. Тому всі ці висєри поки точно нічого не означають.
показати весь коментар
04.08.2025 17:00 Відповісти
Спочатку б/п і зброї підкиньте, а потім діліть яйця того ведмедя досхочу.
показати весь коментар
04.08.2025 17:00 Відповісти
У північній кореї знають, що у Південній Кореї їм буде краще?
показати весь коментар
04.08.2025 17:01 Відповісти
Так, тому кордони КНДР наглухо закриті, прямо як в одній східноєвропейській країні.
показати весь коментар
04.08.2025 17:07 Відповісти
Шо він ще "цінного" порадить? Чи він розраховує на те, що його шляхетний антураж (сиве чоло та правильні риси обличчя) автоматичне викликає довіру до будь-якої несенітниці, яку він верзе?
показати весь коментар
04.08.2025 17:05 Відповісти
Саме собі членство для галочки нічого не дає. Поки що в Україні з європейського тільки ціни і тарифи. Європейських зарплат, охорони здоров'я, прозорої влади нема і близько. Одна показуха.
показати весь коментар
04.08.2025 17:05 Відповісти
....рост уровня жизни будет хорошим сигналом для жителей временно оккупированных территорий.

"И они поймут, что в Украине им будет намного лучше, чем в России", - пояснил чешский лидер.

Или дурак, или исполняет. Даже, если и поймут, то шо? Референдум и домой, в Украину? У чеченов спроси, клоун, как это, от кацапов отсоединяться.

Это первая ласточка. Сейчас все кинутся уговаривать отдать Путе то, что он захочет. В обмен на "мы их никогда не признаем".
показати весь коментар
04.08.2025 17:08 Відповісти
Основная проблема демократии в том, что быдло и электорат -
одно и то же.
показати весь коментар
04.08.2025 17:08 Відповісти
В рашке у коренного населения субъектности ровно ноль. А тут оккупация, веселый парень Павел..
показати весь коментар
04.08.2025 17:11 Відповісти
не факт
показати весь коментар
04.08.2025 17:11 Відповісти
Та яка вже різниця, там охлос нічого абсолютно не вирішує, а кацапи ніколи не віддадуть окуповане, Калінінград, як доказ.
показати весь коментар
04.08.2025 17:21 Відповісти
думка окупованих нікого в Московії не хвилюе, це в Україні може РПЦ жирувати і регіонали тільки назви змінили, а московити видушили всіх хто проте війни або *****.
показати весь коментар
04.08.2025 18:55 Відповісти
Це так не працює.Приклад КНДР і Південної Кореї тому підтвердження.
показати весь коментар
04.08.2025 19:54 Відповісти
Такий підхід коштуватиме нам більшої кількості життів і завдасть величезного удару нашим економікам"

про економіки все ясно.
Про які "ваші життя" мова? цей чех повний дебіл
показати весь коментар
05.08.2025 00:07 Відповісти
Даже если теоретически это представить---- то категорически наоборот! Если нас примут, то только нам и решать, кого брать в состав страны! Категорически никого! Бамбас особо!
показати весь коментар
05.08.2025 07:19 Відповісти