9996 відвідувачів онлайн

Путін навряд чи підкориться ультиматуму Трампа, він впевнений у перемозі, - Reuters

Ультиматум Трампа Путіну Що кажуть у Кремлі

Російський диктатор Володимир Путін навряд чи підкориться санкційному ультиматуму Дональда Трампа, термін дії якого закінчується 8 серпня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Reuters розповіли наближені до Кремля співрозмовники.

Мета Путіна - повністю захопити українські області Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську, які Росія вважає своїми, а потім вести переговори про мирну угоду, повідомило одне з джерел.

За даними співрозмовників, Путін нібито впевнений у перемозі та вважає, що санкції США не матимуть значного впливу після кількох хвиль економічних обмежень за 3,5 роки війни.

Інші джерела додали, що Путін не хоче псувати відносини з Трампом, проте вважає пріоритетом свої військові цілі.

Російський диктатор не вважає, що зараз час припиняти війну, оскільки ні російський народ, ні армія його не зрозуміють, сказав інший співрозмовник.

Путін цінує стосунки з Трампом і не хоче його гнівити, проте "у нього є пріоритет - він не може дозволити собі припинити війну лише тому, що цього хоче Трамп", - цитує видання джерело.

Російський Генштаб, каже співрозмовник, повідомив Путіну, що український фронт нібито впаде через два-три місяці.

Топ коментарі
+13
чому б не бути впевненим в перемозі, коли Україною керують 5-6 дефективних менеджери? До того ж переймаються не долею країни, а як накрасти побільше на відкатах, та здриснути подалі, щоб ні яке ДБР не прийшло з обшуком.
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
+11
Ну...Гитлер в апреле 1945 года тоже не хотел войну прекращать. В октябре 1918 Вильгельм II тоже не собирался...Но что то пошло не так.
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
+9
Ситуація в Мордорі абсолютно не хвилює ***** ! Тим більше , що в Москві чи Пітері (на відміну від решти) ситуація взагалі нормальна ! Отже - хвилюватися нічого , вони вважають що час грає на них .
Тим більше , що вони чудово розумібть що ультиматуми Тромба це взагалі ні про що ..
***** сказав чітко - буде наступати 60 дів ... а потім ще 60 якщо буде треба
показати весь коментар
05.08.2025 15:11 Відповісти

Завантаження...