4079 відвідувачів онлайн

Путін навряд чи підкориться ультиматуму Трампа, він впевнений у перемозі, - Reuters

Ультиматум Трампа Путіну Що кажуть у Кремлі

Російський диктатор Володимир Путін навряд чи підкориться санкційному ультиматуму Дональда Трампа, термін дії якого закінчується 8 серпня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Reuters розповіли наближені до Кремля співрозмовники.

Мета Путіна - повністю захопити українські області Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську, які Росія вважає своїми, а потім вести переговори про мирну угоду, повідомило одне з джерел.

За даними співрозмовників, Путін нібито впевнений у перемозі та вважає, що санкції США не матимуть значного впливу після кількох хвиль економічних обмежень за 3,5 роки війни.

Інші джерела додали, що Путін не хоче псувати відносини з Трампом, проте вважає пріоритетом свої військові цілі.

Російський диктатор не вважає, що зараз час припиняти війну, оскільки ні російський народ, ні армія його не зрозуміють, сказав інший співрозмовник.

Путін цінує стосунки з Трампом і не хоче його гнівити, проте "у нього є пріоритет - він не може дозволити собі припинити війну лише тому, що цього хоче Трамп", - цитує видання джерело.

Російський Генштаб, каже співрозмовник, повідомив Путіну, що український фронт нібито впаде через два-три місяці.

Топ коментарі
+13
чому б не бути впевненим в перемозі, коли Україною керують 5-6 дефективних менеджери? До того ж переймаються не долею країни, а як накрасти побільше на відкатах, та здриснути подалі, щоб ні яке ДБР не прийшло з обшуком.
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
+11
Ну...Гитлер в апреле 1945 года тоже не хотел войну прекращать. В октябре 1918 Вильгельм II тоже не собирался...Но что то пошло не так.
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
+9
Ситуація в Мордорі абсолютно не хвилює ***** ! Тим більше , що в Москві чи Пітері (на відміну від решти) ситуація взагалі нормальна ! Отже - хвилюватися нічого , вони вважають що час грає на них .
Тим більше , що вони чудово розумібть що ультиматуми Тромба це взагалі ні про що ..
***** сказав чітко - буде наступати 60 дів ... а потім ще 60 якщо буде треба
показати весь коментар
05.08.2025 15:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну то пусте, Додік надаст ***** ще 50 діб. А потім ще 50 діб, а потім ще ......
показати весь коментар
05.08.2025 15:01 Відповісти
Додику это, по большому счету фиолетово. Он не президент Украины. Он с легкостью нас разменяет если ему лично или Америке это будет выгодно.
показати весь коментар
05.08.2025 15:21 Відповісти
Та маячня якась, навіть якби він схотів "підкоритися ультиматумові Трампа" - яким чином він може це зробити? Вивести війська (в тому числі з Луганська та Севастополя), сплатити компенсацію 1 трлн долларів та повіситися? Було б добре, але ж Трамп навіть не запропонував жодного конструктиву. Дав якісь 50 діб, потім 10, і шо?
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
Ну я думаю что сейчас на столе переговоров лежит остановка боевых действий по текущей линии фронта. Боюсь что нам пока что не до выхода на границы 1991 года. Ну по объективным причинам. ***** - если бы он был относительно адекватным хотя бы в своих интересах - тоже было бы выгодно остановиться, то что он может потенциально еще захватить судя по текущей ситуации - ничего ему не даст, но продолжающаяся война ведет к ухудшению ситуации в Мордоре. Просто этот старый маразматик живет в какой то совсем другой реальности, которую он строит у себя в голове читая то что ему кладут в папочках.
показати весь коментар
05.08.2025 15:07 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2025 15:11 Відповісти
Лежал "мирный план Трампа"(граница по лбс, остановка боевых действий). москву категорически не устроил, поэтому сейчас на столе нечто другое(не раз озвучиваемое).
показати весь коментар
05.08.2025 15:23 Відповісти
Вибачте, Ви читали Павла Штепу? Він в книжках 1960-х років точнісінько передбачив саме ту поведінку США та ************, яку ми зараз спостерігаємо. Й пояснив, чому Ху?ла не хвилює внутрішня ситуація. Втім, Вам це вже відповів NNN.
показати весь коментар
05.08.2025 15:38 Відповісти
Еще раз - Гитлера не волновала ситуация в стране еще в апреле 1945 года, он ждал армию Венка, до этого он верил что вот сейчас придумают вундерваффе и все резко поменяется. Проблема диктаторов в том что они в 99% случае абсолютно далеки от реальной ситуации. Я конечно же не буду утверждать что завтра по какой то причине ***** решит прекратить войну - но существует миллион разных ситуаций которые могут перевернуть все с ног на голову. То что ***** не волнует внутренняя ситуация может означать только одно - он ситуации не знает и не контролирует.
показати весь коментар
05.08.2025 21:20 Відповісти
Ну...Гитлер в апреле 1945 года тоже не хотел войну прекращать. В октябре 1918 Вильгельм II тоже не собирался...Но что то пошло не так.
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
А що, вже Абрамси в Хімках?
показати весь коментар
05.08.2025 15:39 Відповісти
чому б не бути впевненим в перемозі, коли Україною керують 5-6 дефективних менеджери? До того ж переймаються не долею країни, а як накрасти побільше на відкатах, та здриснути подалі, щоб ні яке ДБР не прийшло з обшуком.
показати весь коментар
05.08.2025 15:04 Відповісти
Російський Генштаб... повідомив Путіну, що український фронт нібито впаде через два-три місяці...
- звісно , що вони , в цьому , впевнені - і кожне відео з бійками з ТЦКшниками лише посилює їхню впевненість .
показати весь коментар
05.08.2025 15:07 Відповісти
У нас есть человек, который по закону отвечает за весть треш с мобилизацией. И ему это абсолютно фиолетово. Что тоже усиливает их уверенность.
показати весь коментар
05.08.2025 15:24 Відповісти
Одна людина не може відповідати за все - це нонсенс
показати весь коментар
05.08.2025 16:33 Відповісти
Закон говорит обратное.
показати весь коментар
05.08.2025 16:52 Відповісти
Да неужели ? Не может быть- для понимания этого не обязательно заканчивать Гарвард или еще что там есть.
показати весь коментар
05.08.2025 15:07 Відповісти
Пиня протверезіє, після того як ракети а не дрони полетять на НПЗ, нафтобази, аеродроми та інші військові об'єкти.
показати весь коментар
05.08.2025 15:09 Відповісти
Для цього потрібно прибрати ішака і єлдака
показати весь коментар
05.08.2025 15:13 Відповісти
треба НУ ДУЖЕ багато ракет, але їх немає
показати весь коментар
05.08.2025 15:26 Відповісти
Кремлівського виродка ніхто в світі не зрозуміє ,
так як він йо@нутий на весь свій пустий черепок 😡
показати весь коментар
05.08.2025 15:10 Відповісти
А що там такого в ньому складного для розуміння? Тупий кримінальний мудак з підворітні.
показати весь коментар
05.08.2025 17:49 Відповісти
Навіщо слухати якісь "ультиматуми" Трампа якщо ОПа виконує вказівки кремля бездоганно?
показати весь коментар
05.08.2025 15:12 Відповісти
все по-плану...по оманському плану.....
показати весь коментар
05.08.2025 15:46 Відповісти
Який там, у сраку, "ультиматум"? Ультиматум - це не обіцянка ввести якісь санкції до країни, яка майже не торгує з США! А на вторинні санкції щодо КНР, Індії та Бразілії, які залюбки купують дешеву російську нафту і переробляючи її та продаючи пальне, мають багатомільярдні прибутки,- ці країни вже поклали великий "болт" і обіцяють продовжувати купувати ту кляту рашистську нафту! А от справжній ультиматум - це коли на відмову путіна від 30-денного припинення вогню,- Трамп миттєво передав би Україні далекобійні ракети "томагавк", залп яких зніс би нахрін усю їхню грьобану мацкву разом з кремлем!!!
показати весь коментар
05.08.2025 15:12 Відповісти
А ппо? Навколо мацкви воно, м'яко кажучи, немаленьке...

Втім, частина "Томагавків" таки долетіла б.
показати весь коментар
05.08.2025 15:26 Відповісти
Оборонну зброю по каплі виділяють, а от наступальну не дають. Треба самим робити. Україна буде звільнена вітчизняною зброєю. Той хто цього не розуміє має невірні уявлення про світ. Оборонна зброя це врешті поразка. Наступальна необхідна для перемоги. Якщо не наступати, не контратакувати, а лише відступати то колись відступати буде нікуди. ***** саме на це розраховує. Як там воно вякало? - "курочка по зьорнишку..."
показати весь коментар
05.08.2025 17:59 Відповісти
за 3 роки не створили, отже про що мова...
показати весь коментар
06.08.2025 01:25 Відповісти
"Зелених" скоро не стане, їх "спадок" підлягатиме розслідуванню та аналізу. Хтось втече, когось посадять. Головне зробити правильні висновки і виправити заподіяну шкоду там де це можливо. Міста можна відбудувати, а от людей не воскресити і за це винні мають нести відповідальність...
показати весь коментар
09.08.2025 16:40 Відповісти
Впевнений , що Украіна вистоїть і переможе ,
так як іншого виходу у нас немає !!
Якщо припхаються кацапи в наш дім , то знищать
все і наше життя теж , тому краще цих виродків знищити
під корінь , поки вони ще живі 😡
показати весь коментар
05.08.2025 15:16 Відповісти
Нікуди він не дінеться . Якщо Трамп буде діяти , а не базікати , то - підкориться .
***** зараз далеко не в тому положенні щоб ігнорувати Трампа .
Якщо Трамп в союзі з ЄС - почне санкційну війну , ***** прийдеться або підкоритись , або ж на економіку паРаші чекатиме повний крах , і ніякий китай її вже не врятує . Ну і дуже можливо що він стане кінцем самої паРаші .
показати весь коментар
05.08.2025 15:20 Відповісти
Макрон з Мерцом вже висували йому https://tsn.ua/politika/frantsiia-vslid-za-nimechchynoiu-postavyla-putinovi-ultymatum-shchodo-peremyria-2826866.html ультиматуми. І що? Чим американський гірший за європейський?
показати весь коментар
05.08.2025 15:33 Відповісти
Томагавками
показати весь коментар
05.08.2025 16:04 Відповісти
Все тут від Меланії залежить)Зможе підняти старому,той і буде козаком,а ні..(((
показати весь коментар
05.08.2025 15:35 Відповісти
Чекістів можна називати як завгодно але вони не дурні точно!
дивлячись на опу , міндічєй, чернишових, весь риго анальний алігархат теж на місті ***** був би впевнений на всі сто в своїй перемозі
показати весь коментар
05.08.2025 15:40 Відповісти
100%!

5 колона = НАЙСТРАШНІША московська зброя....
треба уважно дивитись за руками зелених та бувших ригіАналів...

тільки "сліпий" може не помітити " сумлінну працю" різних баканаФФих, безуглих, пономарьових, верещуків, шуфричів, деркачів, бойків, тимошенків, дубінскіх, бужанскіх, мазурашів, арахамій, єрмачків, стефанчуків.... та багатьох інших адептів руZZкого міра....

дуже цікавить "робота" новоспеченого українського адвоката зрадника та адепта руZZкого міра та гундяєвського кривослав`я Ванюшки баканаффа......
показати весь коментар
05.08.2025 15:50 Відповісти
Про те, що "український фронт нібито впаде через два-три місяці", йому агент "козир" доповів?
показати весь коментар
05.08.2025 16:00 Відповісти
Путин Трампу: «Дай нам три месяца - и мы возьмём то, что по Конституции считаем своим»

ОЛЕГ ПОНОМАРЬ

Разберем.

Президент России Владимир Путин вряд ли уступит ультиматуму США, срок которого истекает в пятницу, и продолжает настаивать на полном захвате Донецкой, Луганской, Запорожской и Херсонской областей. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на источники, близкие к Кремлю.

По словам собеседников агентства, Путин считает, что Россия побеждает, и не верит, что новые санкции США могут серьёзно повлиять на экономику после более чем трёх лет ограничений.

Несмотря на стремление сохранить отношения с президентом США Дональдом Трампом, российский лидер не готов отступить от своих военных целей. «Он не может позволить себе закончить войну только потому, что этого хочет Трамп», - отметил один из источников.

Генштаб РФ, как утверждает агентство, сообщил Путину, что украинский фронт может рухнуть в течение двух-трёх месяцев. Только после достижения полной оккупации четырёх регионов Кремль будет готов говорить о мирном соглашении.

«Если Путин сможет полностью оккупировать эти четыре региона, которые он считает российскими, он сможет заявить, что его война достигла цели», - отметил Джеймс Роджерс, автор готовящейся книги «Возвращение России».

Ремарка.

Сейчас не эпоха Ельцина и у западного СМИ априори не может быть источника либо источников в окружении Путина, так как контразведкой уже много лет как выжжено всё. Поэтому всё, что скармливают Западу через якобы источники, - это месседжи российской власти.

То есть, в данном случае месседж Трампу такой - дай нам три месяца, мы захватим то, что «наше» по-Конституции и тогда, возможно, заморозим.

Но я уверен, что:

а) это не реальная военная оценка,
б) Трампа такой вариант не устроит.

Источник: https://www.ponomaroleg.com/putin-trampu-daj-nam-tri-mesyacza-i-my-vozmyom-to-chto-po-konstituczii-schitaem-svoim/
показати весь коментар
05.08.2025 16:50 Відповісти
Стаття явно заказна.Багато газет ******* гроші.
показати весь коментар
05.08.2025 17:06 Відповісти
Поки при владі це шобло,путя буде почувати себе впевнено!
показати весь коментар
05.08.2025 18:22 Відповісти