9999 відвідувачів онлайн

Дії США проти Індії несправедливі та нерозумні. Ми вживатимемо необхідних заходів, - МЗС країни

Індія відреагувала на додаткові мита США у 25% за торгівлю з РФ

Індія прокоментувала рішення президента США Дональда Трампа запровадити додаткові 25-відсоткові мита у звʼязку з імпортом російської нафти.

Про це йдеться у заяві МЗС Індії, інформує Цензор.НЕТ.

"Останніми днями Сполучені Штати Америки взяли на приціл імпорт нафти з Росії до Індії.

Ми вже чітко висловили свою позицію з цих питань, зокрема щодо того, що наш імпорт базується на ринкових факторах і здійснюється з метою забезпечення енергетичної безпеки 1,4 мільярда населення Індії", - зазначило відомство.

"Тому надзвичайно прикро, що США вирішили ввести додаткові мита на Індію за дії, які також здійснюють кілька інших країн у своїх національних інтересах", - йдеться у заяві.

Зовнішньополітичне відомство Індії назвало дії США "несправедливими, необґрунтованими та нерозумними" і пообіцяло вжити "всіх необхідних заходів" для захисту національних інтересів.

Нагадаємо, 6 серпня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження додаткового 25% мита на імпорт з Індії у відповідь на продовження нею закупівель російської нафти.

Топ коментарі
+25
До 2022 року купували у Рашки 1% нафти і не переймалися. але як казав К.Маркс, халява- це величезна сила.
показати весь коментар
06.08.2025 18:46 Відповісти
+22
Ого як заспівали. А до 22 року і натяків не було, зо індія купуватиме нафту в параші.

А зараз такі "енергетична безпека індії, як ви смієте"
показати весь коментар
06.08.2025 18:46 Відповісти
+15
Затанцюють і заспівають?
показати весь коментар
06.08.2025 18:46 Відповісти

Завантаження...