Дії США проти Індії несправедливі та нерозумні. Ми вживатимемо необхідних заходів, - МЗС країни

Індія прокоментувала рішення президента США Дональда Трампа запровадити додаткові 25-відсоткові мита у звʼязку з імпортом російської нафти.
Про це йдеться у заяві МЗС Індії, інформує Цензор.НЕТ.
"Останніми днями Сполучені Штати Америки взяли на приціл імпорт нафти з Росії до Індії.
Ми вже чітко висловили свою позицію з цих питань, зокрема щодо того, що наш імпорт базується на ринкових факторах і здійснюється з метою забезпечення енергетичної безпеки 1,4 мільярда населення Індії", - зазначило відомство.
"Тому надзвичайно прикро, що США вирішили ввести додаткові мита на Індію за дії, які також здійснюють кілька інших країн у своїх національних інтересах", - йдеться у заяві.
Зовнішньополітичне відомство Індії назвало дії США "несправедливими, необґрунтованими та нерозумними" і пообіцяло вжити "всіх необхідних заходів" для захисту національних інтересів.
Нагадаємо, 6 серпня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження додаткового 25% мита на імпорт з Індії у відповідь на продовження нею закупівель російської нафти.
А зараз такі "енергетична безпека індії, як ви смієте"