6685 відвідувачів онлайн

Теракт у Житомирі 5 серпня: затримано двох неповнолітніх – агентів спецслужб РФ, - СБУ. ФОТО

Служба безпеки та Національна поліція затримали "по гарячих слідах" двох російських агентів, які ввечері 5 серпня вчинили теракт у Житомирі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Йдеться про підрив саморобного вибухового пристрою (СВП) в одному із мікрорайонів обласного центру. Внаслідок події загинув чоловік, ще один – госпіталізований у тяжкому стані.

Як встановило розслідування, підготовкою теракту займались завербовані ворогом 17-річна студентка місцевого профліцею та її одноліток. Обидва потрапили у поле зору агресора, коли через Телеграм-канали шукали легкого заробітку.

СБУ затримала агентів РФ, які вчинили теракт у Житомирі 5 серпня

Після вербування неповнолітні отримали інструкції від куратора з РФ, за якими виготовили СВП з підручних засобів. Для конспірації агенти купували складові до вибухівки у різних магазинах та на місцевих ринках.

Для максимального ураження вони начинили вибухівку гайками, а для дистанційного підриву – спорядили мобільним телефоном з віддаленим доступом для російських спецслужбістів.

Потім фігуранти заклали вибухівку за координатами, які так само отримали на месенджер від куратора.

На місці запланованого теракту агенти заховали телефонну камеру, через яку окупанти відстежили прибуття жертв на локацію і активували СВП.

СБУ затримала агентів РФ, які вчинили теракт у Житомирі 5 серпня

Слідчі СБУ повідомили фігуранткам про підозру за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що призвів до загибелі людини). Подано клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 5 серпня повідомлялося, що у Житомирі стався вибух, загинула одна людина. 

Топ коментарі
+25
Таку паскуду якщо не почнуть відстрілювати ця зараза і далі буде плодитсь ,дивує відношення влади про закриття анонімних телеграм каналів які використовує ворог.
показати весь коментар
07.08.2025 17:02 Відповісти
+18
Повесить на центральной площади Житомира.
показати весь коментар
07.08.2025 17:15 Відповісти
+16
таке враження, що в них у голові тільки сміття... ніяких думок, ніякого аналізу причинно наслідкового зв'язку... тільки пожрать, поржать, потрахатися..., дуже сумно...
показати весь коментар
07.08.2025 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Таку паскуду якщо не почнуть відстрілювати ця зараза і далі буде плодитсь ,дивує відношення влади про закриття анонімних телеграм каналів які використовує ворог.
показати весь коментар
07.08.2025 17:02 Відповісти
Ага.
показати весь коментар
07.08.2025 19:04 Відповісти
Повесить на центральной площади Житомира.
показати весь коментар
07.08.2025 17:15 Відповісти
Разом з кураторами з "Союзу радянських офіцерів", КПУ, ОПЗЖ, що й досі діють в Житомирі!
показати весь коментар
08.08.2025 08:29 Відповісти
таке враження, що в них у голові тільки сміття... ніяких думок, ніякого аналізу причинно наслідкового зв'язку... тільки пожрать, поржать, потрахатися..., дуже сумно...
показати весь коментар
07.08.2025 17:18 Відповісти
підуть на обмін за це сміття врятують кількох наших захисників яких катують роками
показати весь коментар
07.08.2025 19:35 Відповісти
Максимальний термін ув'язнення для неповнолітніх в Україні становить 15 років. Цей термін може бути застосований у випадку скоєння особливо тяжкого злочину, поєднаного з умисним позбавленням життя. Для інших категорій злочинів терміни ув'язнення для неповнолітніх є меншими.
показати весь коментар
07.08.2025 17:26 Відповісти
С 14 лет за убийство идут по полной
показати весь коментар
07.08.2025 17:41 Відповісти
Війна!!! Загроза існування держави. А ми граємось в пісочниці Тільки із зміноюКК можна ззменшити різні теракти А зміна КК-- це тимчасове введення смертної кари.
показати весь коментар
07.08.2025 17:40 Відповісти
Як встановило розслідування, підготовкою теракту займались завербовані ворогом 17-річна студентка місцевого профліцею та її одноліток. Обидва потрапили у поле зору агресора, коли через Телеграм-канали шукали легкого заробітку.
показати весь коментар
07.08.2025 17:48 Відповісти
В 17 років отримати пожиттєве? Дарвін навіть уявити таке не міг.
показати весь коментар
07.08.2025 17:55 Відповісти
****** школотные ****.........................................
показати весь коментар
07.08.2025 21:08 Відповісти
І знову цей набридливий своєю руснячою ватою Житомир!
Що там відбувається, агов, СБУ, Ви де!?
Факти говорять самі за себе - то біля населеного пункту Нова Березіна якась "купа селітри" вибухає, а губернатор Бунечко потім на всю Україну пише, що вибухнула заправка, а насправді - спланований місцевими ждунами з діючої про-російської організації "Союз радянських офіцерів" теракт, то вибухи біля райвідділів Національної поліції України в самому місті Житомир, то всі канали пишуть, що не зважаючи на повну заборону в Житомирі та області й досі активно діють та пропагують "дружбу між братніми народами", якою на їх думку й досі є рфофіційно забороені КПУ, ОПЗЖ начолі з Миколою Тимошенко, Наталією Леонченко, Юрієм Павленко, Сергієм Рижуком, то поширюються фото зібрань до дня рашистської перемоги 9 травня біля монумента тоталітарної слави так званих "ветеранів" від "Союзу радянських офіцерів", а по суті - ждунів, вати та просуванців руського міра в Житомирі!
Не дивно, що в місті та області відбуваються такі речі, - це наслідок діяльності ось цих, вище описаних про-кремлівських організацій, які собі готоують вже зараз "надійну" про-російську підліткову зміну з вмотивованих ждунів раші в Житомирі!
Ось він, "елітний" гівнофонд z-резидента! СБУ, Ви де, чого чекаємо!?
Де обшуки, де затримання очільників того "Союзу радянських офіцерів", КПУ, ОПЗЖ?
показати весь коментар
08.08.2025 08:28 Відповісти