8195 відвідувачів онлайн

Європа має бути на мирних перемовинах, щоб не допустити нав’язування Україні невигідних умов, - Воллес

воллес

Наступного тижня відбудеться зустріч президента США Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним - перший саміт США і Росії з 2021 року, коли Джо Байден зустрічався з Путіним у Женеві.

Про це заявив колишній міністр оборони Великої Британії Бен Воллес у коментарі The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.

Після цього заплановані тристоронні переговори за участю президента України Володимира Зеленського, але без представників європейських країн.

Він заявив, що присутність європейської держави на таких переговорах є необхідною, щоб гарантувати недопущення нав’язування Україні невигідних умов.

"Так, є занепокоєння, що Трамп може силою змусити Україну погодитися на те, чого вона не хоче. Саме тому в НАТО є дві інші ядерні держави - Франція і Велика Британія. Важливо, щоб у цій кімнаті була європейська держава", - наголосив Воллес.

Він додав, що у разі проведення мирного процесу його учасниками повинні бути європейські країни, Україна та Сполучені Штати, адже саме вони найбільш зацікавлені у врегулюванні.

Топ коментарі
+9
Я одного не розумію, якщо сша заявляє що після підписання капітуляції, сша вмиває руки і далі всі проблеми і наслідки звалюються виключно на Європу то нахрена нам той Тампон на переговорах? Аби тільки воно заявило що воно миротворець і отримало премію "миру"?
показати весь коментар
08.08.2025 11:58 Відповісти
+8
Підтримую. Від Європи мають бути представники Німеччини, Англії і Франції - ті, що підтримують Україну і добре знають, що таке кацап.
показати весь коментар
08.08.2025 11:53 Відповісти
+5
100%

Волкер вже зрозумів хто такі зельоні гниди
показати весь коментар
08.08.2025 11:53 Відповісти

Завантаження...