5350 відвідувачів онлайн

Якщо РФ та Україна проведуть мирні перемовини, підуть на поступки, вони більше ніколи не воюватимуть, - Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Росія не програє війну проти України, бо "це дорого обійдеться всім", але потрібні мирні переговори двох сторін.

Про це він сказав в інтерв'ю Time, передає Цензор.НЕТ.

Лукашенко каже, що диктатор РФ Путін може погодитися, наприклад, на повітряне перемир'я, але на цей крок повинна нібито піти й Україна.

"Якщо розумно провести переговори й піти на поступки Росії, а Росії — на поступки Україні (необхідно визначити ці питання і зробити взаємні поступки), Росія більше ніколи не воюватиме з Україною. Ніколи", - переконаний він.

Журналіст Time поцікавився у Лукашенка, як, на його думку, може виглядати в майбутньому лінія розмежування між Україною та Росією після потенційної мирної угоди.

За словами білоруського диктатора, це буде залежати від того, як домовляться сторони війни:

"Можна домовитися, що з обох сторін буде демілітаризована (а насправді правильно — мілітаризована) зона — кілометр, два або п'ять. Це жах. Мертва зона. Але я сподіваюся, що до цього не дійде. Буде звичайна межа. Так, посилена охорона з одного боку і з іншого. Але в цій зоні можна працювати".

Водночас він не став виключати, що ситуація на фронті зміниться таким чином, що кордон доведеться проводити по Дніпру, а значить, Київ може залишитися на російській стороні.

"Ось чого треба побоюватися, що ви можете втратити всю Україну. А взагалі її можуть розділити: Угорщина забере шматочок, Польща — вона вже потирає руки Західну Україну прихопити й так далі. І залишиться якась смужка", - додав Лукашенко.

Диктатор також підтвердив готовність організувати при необхідності тристоронню зустріч Путіна, Трампа і Зеленського в Білорусі.

Топ коментарі
+35
Ідіот
показати весь коментар
08.08.2025 15:47 Відповісти
+25
Як ТУПО !!!
показати весь коментар
08.08.2025 15:46 Відповісти
+25
Цей висер - явне благання про перемовини. Тільки не ротом путлєра, а його анусом.
показати весь коментар
08.08.2025 15:48 Відповісти

Завантаження...