9410 відвідувачів онлайн

РФ не повинна бути винагороджена за початок війни. Українці заслуговують на справедливий мир, - Сибіга

Сибіга про мир в Україні

Україні потрібен справедливий мир, заснований на міжнародному праві та повазі до її територіальної цілісності та кордонів, визначених Конституцією.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у соцмережі Х.

"Вже четвертий рік поспіль Україна протистоїть повномасштабній війні Росії на суші, на морі та в повітрі. Ми завдячуємо нашій незалежності мужності наших захисників та стійкості нашого народу. Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на міжнародному праві та повазі до нашої територіальної цілісності та кордонів, визначених нашою Конституцією. Росія не повинна бути винагороджена за початок цієї війни", - написав він.

Сибіга наголосив, що попри невтомні зусилля США та постійну готовність України до досягнення справедливого миру, Росія продовжує терор проти цивільних, ігнорує встановлені дедлайни та не виявляє справжнього інтересу до закінчення війни.

Водночас Україна залишається відкритою до конструктивного діалогу та реальних рішень, узгоджених разом з Україною, з повагою до волі нашого народу.

"Нам потрібен тривалий мир, який не буде зруйнований наступним кроком Москви. Україна готова співпрацювати зі Сполученими Штатами та всіма нашими міжнародними партнерами, щоб разом досягти справедливого і тривалого миру", - додав міністр.

Топ коментарі
+10
Краще нагадай Тромбу, якому шкода вмираючих рашистів та українців, що щоби перестали помирати рашисти, потрібно їх прибрати з України.
Українцям йти нікуди. Вони на своїй землі.
показати весь коментар
09.08.2025 11:20 Відповісти
+10
Обікрали Україну за 100 років і кожен раз захід стає на бік крадіїв
показати весь коментар
09.08.2025 11:31 Відповісти
+6
За початок війни треба "винагородити" Зєлю - це все завдяки йому.
показати весь коментар
09.08.2025 11:24 Відповісти

Завантаження...