5514 відвідувачів онлайн

Вибір Трампа визначить не лише долю України, а й майбутню безпеку США та вільного світу, - донька Келлога

моббс меган

Вибір американського лідера Дональда Трампа вирішить не лише долю України, а й майбутню безпеку США та світу.

Про це в соцмережі Х заявила донька спецпредставника Трампа Кіта Келлога Меган Моббс на тлі підготовки зустрічі Трампа з диктатором РФ Володимиром Путіним, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Дедалі очевидніше, що президент Трамп стоїть на роздоріжжі Черчилля та Чемберлена. Його вибір визначить не лише долю України, а й майбутню безпеку Сполучених Штатів та вільного світу", - заявила Моббс.

Вона наголосила, що не можна проміняти суверенітет іншої країни на ілюзію стабільності.

Раніше повідомлялося, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Нагадаємо, що раніше газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела писала, що російський диктатор Володимир Путін представив адміністрації президента Дональда Трампа пропозицію щодо припинення вогню в Україні, яка передбачає значні територіальні поступки з боку України.

Цю пропозицію Путін передав спеціальному посланнику США Стіву Віткоффу, коли той був в Москві.

Топ коментарі
+24
доньку Келлога в президенти США !
показати весь коментар
09.08.2025 19:41 Відповісти
+16
@ (мовою оригіналу):
"Хуже того, что "крайний срок" Трампа снова не имел никакого смысла, президент США теперь стремится передать путину территории Украины, на которые у рф практически нет шансов захватить."
показати весь коментар
09.08.2025 19:40 Відповісти
+11
Стоіть Додік на різдоріжжі перед камінням на якому написано:
- куда б ти не пішоводин, мудак чубатий, тобою та сша все одно підітруться.
показати весь коментар
09.08.2025 19:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
@ (мовою оригіналу):
"Хуже того, что "крайний срок" Трампа снова не имел никакого смысла, президент США теперь стремится передать путину территории Украины, на которые у рф практически нет шансов захватить."
показати весь коментар
09.08.2025 19:40 Відповісти
А нам потрібно жити не ілюзіями і чекати, що зробить Трамп, в самим готуватися до захисту територіальної цілісності України на полі бою і на перемовинах з усіма. А як ми підсилимо свої позиції на фронті, коли від Верховного постійно одні обіцянки і брехня і нуль вироблення своїх ракет, мізер по виготовленню дронів і РЕБ та мародерства його оточенням ЗСУ?
показати весь коментар
09.08.2025 19:48 Відповісти
в 2019-му
показати весь коментар
09.08.2025 20:23 Відповісти
Той хто хоче жити у Незалежній Україні має йти до ТЦК мобілізовуватись. Не потрібно чекати поки влада оголосить мобілізацію молоді та жінок. Візьмемо до лав ЗСУ всіх бажаючих, сотні тисяч вакантних посад для будь яких фахівців в тому числі обмежено придатних, кожному знайдеться місце в бойових чи тилових частинах. Зараз починається вирішальна битва за Україну!
показати весь коментар
09.08.2025 20:53 Відповісти
Крутилися, викручувалися як воша на гребінці, морозили що попало, продавши час для загарбання ще більших територій, копалин, щоб потім "миротворити" обміняти українські ж території на українські території? Страшні люди ...?! Напевно купили торгашів на крові, з тельбухами, з потрохами на 99 років, віддали на відкуп загарбані корисні копалини, трубу, бабло, компромат ?...? Це Третя Світова Війна, війна честі, совісті і гідності, боротьби жертви за своє існування, порядності Світу щодо захисту, віри в Господа Бога з агресією загарбника- колонізатора в союзі з продажністю торгашів-мародерів, слуг Мамона...?! Всесвітня ганьба!!? ЖАХ!
показати весь коментар
12.08.2025 09:09 Відповісти
доньку Келлога в президенти США !
показати весь коментар
09.08.2025 19:41 Відповісти
Мені на імейл приходить свіжак від WP.- 10 хв тому
Якщо коротко своїми словами - Адмімнітсрація Білого Дому ставлячи в головне в перемовинах економічні пєченьки Путіну просто переманює його від Китаю щоб забезпечити ВЛАСНІ ІНТЕРЕСИ в боротьбі з Китаєм.
Дивно але саме про це я подумала сама ще ЗА добу до. тієї новини з БІЛД що" віткофф помилився"
показати весь коментар
09.08.2025 19:43 Відповісти
«Ласкаве телятко двох маток ссе»
показати весь коментар
09.08.2025 19:50 Відповісти
Угорщина?
показати весь коментар
09.08.2025 20:04 Відповісти
Но это телятко не ласковое,а скорее цинично-пргматичное
показати весь коментар
09.08.2025 20:22 Відповісти
Хвойда-багатоверстатниця з Окружної може смоктати в трьох і більше.
показати весь коментар
09.08.2025 20:58 Відповісти
Так це всім давно відома їх рожева і нездійсненна мрія. Вони ніяк не можуть зрозуміти, що Китай і раша пов'язані ще й однією ідеологією і завжди будуть "дружити" проти США.
показати весь коментар
09.08.2025 20:33 Відповісти
с языка снял. думаю, она работает в этом направлении
показати весь коментар
09.08.2025 19:51 Відповісти
Крутилися, викручувалися як воша на гребінці, морозили що попало, давши час для загарбання ще більших територій, копалин, щоб потім "миротворити" обміняти українські ж території на українські території? Страшні люди ...?! Напевно купили торгашів на крові, з тельбухами, з потрохами на 99 років, віддали на відкуп загарбані корисні копалини, трубу, бабло, компромат ?...? Це Третя Світова Війна, війна честі, совісті і гідності, боротьби жертви за своє існування, порядності Світу щодо захисту, віри в Господа Бога з агресією загарбника- колонізатора в союзі з продажністю торгашів-мародерів, слуг Мамона...?! Всесвітня ганьба!!? ЖАХ!
показати весь коментар
12.08.2025 06:13 Відповісти
Стоіть Додік на різдоріжжі перед камінням на якому написано:
- куда б ти не пішоводин, мудак чубатий, тобою та сша все одно підітруться.
показати весь коментар
09.08.2025 19:43 Відповісти
Нас чекає небезпечний та жорстокий світ, якщо Путін збереже окуповані території. Це покаже іншим диктаторам, що можна силою забирати чужі землі, а НАТО при цьом не захищатиме союзників - The Telegraph
показати весь коментар
09.08.2025 19:43 Відповісти
Нато это иллюзия особенно европейская его часть где судя по опросам в каждой его стране-члене только не более 30% населения готовы защищать свои страны.Единственная сила там с которой орки будут считаться если таки нападут на Нато ,а сша откажется их защищать это Турция
показати весь коментар
09.08.2025 20:26 Відповісти
Турецкие солдаты пойдут умирать за независимость Венгрии и Словакии? Будут держать оборону Мадрида.
Скажите им что сейчас и Вена под турецкую защиту подпишется.
показати весь коментар
09.08.2025 20:46 Відповісти
Если Эрдогану предложат хорошую оплату или другие экономические ништяки.Турция хоть и большая но не слишком богатая страна в отличии от ЕС
показати весь коментар
09.08.2025 21:18 Відповісти
Я не розумію яке Тампон має право торгувати нашею землею? Тампон це звичайний барига який віддасть нашу землю і піде в своїх справах і не дасть нам ні зброї ні гарантій безпеки. Я вам скажу більше, продавши частину України, Тампон ще й посміється і розкаже іншим, мовляв ідіть і собі відірвіть по шматку там лохи живуть і все вам віддадуть за буси і обіцянки
показати весь коментар
09.08.2025 19:44 Відповісти
***** Сі Трамп і Ердоган і ше куча людей хочуть шоб порядки в міжнародних відносинах повернулися до створення ООН ( тобто сильні країни вирішують долю слабких країн не питаючи їх про це ). Крім того вони думають шо їхні країни сильні і їм ніц не буде по ніхто не посміє на них напасти, ну шож я їх вітаю разом з Римською імперією в тому - в тому шо вони помиляються .
показати весь коментар
09.08.2025 19:50 Відповісти
Уявімо США приймає Гітлера вже під мечем суду в Гаазі лиш для того щоб перетерти переманювання його від залягання під Китай ...
показати весь коментар
09.08.2025 19:45 Відповісти
це він для американців назве з гордістю ВТОРИННИМИ САНКЦІЯМИ ПО КИТАЮ . Ну що, шановні ЄС лідери як вас?
показати весь коментар
09.08.2025 19:47 Відповісти
Чушь, псина скачет на задних лапах перед дрессировщиком. А х-ло прочно сидит у желтомордых на кукане.
показати весь коментар
09.08.2025 20:00 Відповісти
Я не про дійсність як зараз це є - Я ПРО ТЕ , ЯК ТРАМП це продасть американцям...
показати весь коментар
09.08.2025 20:10 Відповісти
Ми ж пам"ятаємо як Саліван вважав перші місяці війни першим заданням для США - проблема з Китаєм, а не захист Європи ( України) .
кажуть тепер - то так Байден свою нерішучість прикривав Саліваном ...

Але яка різниця між ними ? Остання новина - у рашці на останній квартал 2025 очікується нульовий приріст ПДВ , а в минулому році були поряд з Китаєм -біля 4 %, сьогодні у Китаю після допомоги рашці у війні - вже 5 % з гаком ...
показати весь коментар
09.08.2025 20:17 Відповісти
ВВП.
все, я пить пиво с солеными оливками)))
показати весь коментар
09.08.2025 21:09 Відповісти
ця жінка дуже добре розуміє, що трамп - це капітуляція України
і зневага з ганьбою для самих США.
а безпека світу післана в дупу і забута - як і не було.
показати весь коментар
09.08.2025 19:54 Відповісти
Трамп "бодається " з Китаєм за рашку, мріючи відібрати її у Китаю. Як на мене, у нього зараз грає власне нарцисоЕГО стати для хйла типу - ось хто тепер ТАТО? Йому насрати на Україну, як й на Європу. Все, що США віддали Китаю за дешеву робочу силу зараз головна ІДЕЯ - повернути додому - від чіпів до досягнень в інших галузях.
показати весь коментар
09.08.2025 20:05 Відповісти
Ви ж зі США пишете - не реднеки а розумні американці вже чекають на повернення до США першості в в чіпах та розвитку ШІ . Маск зараз стає супергероєм - він повернувся до головного задання , робити США великою а не Китай й себе особисто .А це значить - не один Маск а усі кьортіси з ним та Венсом .
показати весь коментар
09.08.2025 20:22 Відповісти
ти не стидайся- ДАВАЙ!
показати весь коментар
09.08.2025 20:29 Відповісти
головне-опонуй по суті
показати весь коментар
09.08.2025 20:30 Відповісти
... ну трохи раніше навіть ніж я , бо я встигла пожити востаннє в Україні на шляху до мрії. Але перед виборами Буратіно вже в останнє , мабуть, побачила її перед ПРірвою.
показати весь коментар
09.08.2025 20:42 Відповісти
ну я ж ВАС куснула а ВИ купилися. Не судіть усіх не знаючи ( не кажу ж по собі)
показати весь коментар
09.08.2025 21:15 Відповісти
-по-кацпаськи дискутуєте ?
показати весь коментар
09.08.2025 21:17 Відповісти
Він вже!!! розбудовує фермерство з вирощування чіпів ( силіконових реднеків )... Трампу підказали мабуть силіконові переманювати рашку - там не було ніколи захисту Європи та світових миротворчих планів. А у цьому руслі у Трампа подвійна вигода...
показати весь коментар
09.08.2025 20:28 Відповісти
Що кацапи зробили в Сирії ? Драпали аж п'яти блискали. Так само вони повинні лрапати з України. Звітам їх вигнали повстанці. То може пора українським повстанцям взітись за кацапів ?
показати весь коментар
09.08.2025 20:09 Відповісти
С Сирии их выгнали благодаря Украине и немного Элику.
показати весь коментар
09.08.2025 21:15 Відповісти
Элику = ЭДИКУ.
показати весь коментар
09.08.2025 21:18 Відповісти
Побажай йому бути трохи розумнішим.
показати весь коментар
09.08.2025 20:10 Відповісти
Бажай - не бажай, беспользительно. Даже маман псины это понимает -
МАМА ТРАМПОНА "Так,він ідіот з нульовою самооцінкою.Але він мій син і я лише молю Бога щоб він не пішов у політику. Це буде катастрофою
показати весь коментар
09.08.2025 21:22 Відповісти
Прізвище якогось відомого шароварника можеш назвати?
показати весь коментар
09.08.2025 20:14 Відповісти
Зєля шароварник?
показати весь коментар
09.08.2025 20:25 Відповісти
Та вырубай этого цапорылого.
показати весь коментар
09.08.2025 21:23 Відповісти
Мовчить. Може вже й вирубив...
показати весь коментар
09.08.2025 21:26 Відповісти
Иди сразу путину сдавайся и ставай в строй козел
показати весь коментар
09.08.2025 20:30 Відповісти
Трамп шо не вчинить то завжди знайде виправдання
показати весь коментар
09.08.2025 20:15 Відповісти
Якщо вільний світ не може захисти того хто прагне бути вільним-то дуже швидко не буде ніякого вільного світу...
показати весь коментар
09.08.2025 20:21 Відповісти
просто світові повезло , коли США хоча й запізно й з особистого інтересу вступилося за світ проти Гітлера. Зараз на це очікувати не варто. Зеленського муштрують консультують ось вже майже тиждень вкотре обдурені Трампом європейські лідери ... А він в цей час готується летіти на Аляску - СИМВОЛ РАША + США=друззя навика ???
показати весь коментар
09.08.2025 20:37 Відповісти
@ (в перекладі):

"В закритих американських і британських чатах повідомляють:

1) що США та рф досягли низки угод у питаннях Арктики та Африки. Трамп вже не розглядає Гренландію як нову територію США або «супер-бази» для масштабування присутності в Арктиці, а мита проти Китаю за купівлю російських ресурсів відкладено. Також США досягли низки угод з Китаєм.

2) побоювання лідерів ЄС про можливі домовленості США і рф за їхньою спиною не тільки мають місце, але й є фактом, оскільки неможливо було вирішити питання співпраці в Арктиці за одну зустріч Віткоффа і путіна, а це означає, що йшли негласні переговори, в тому числі і з питань космосу, війни в Україні, по Африці, Ближньому Сходу...
Щодо Африки також досягнуто згоди, хоча переговорів з цієї теми офіційно не було.

3) перелік тем, які обговорюватимуть Трамп та путін, та список вимог, які рф передала США, ще ніхто не опублікував, хоч цей список уже отримали деякі глави країн ЄС.
Серед тем будуть Україна, Африка, Близький Схід, санкції, Арктика, Китай…

Щодо Африки:

рф мала намір отримати військово-морську базу в Лівії чи Судані, але східна Лівія (під контролем Халіфи Хафтара) з приходом до влади Трампа за посередництвом ОАЕ налагодила зі США добрі стосунки і не має наміру їх псувати.
ОАЕ підтримують Халіфу Хафтара, як і рф, але водночас ОАЕ тісно пов'язані зі США.
У Судані рф розраховувала отримати від офіційної влади дозвіл на створення військово-морської бази в місті Порт-Судан, але влада Судану «кинула» рф, після чого з території Лівії, підконтрольної Халіфі Хафтару, до Судану прорвалися "Сили швидкого реагування" та іноземні найманці, які зайняли північно-західну частину.
ОАЕ підтримують у Судані саме "Сили швидкого реагування", а не офіційну владу, а прорив з території Лівії до Судану був із району нової російської бази Маатен-ас-Сарра, що саме по собі говорить, що рф та ОАЕ пішли на угоди щодо Судану.
Однак у "Сил швидкого реагування" не має виходу до Червоного моря, тому питання з військово-морською базою рф в Африці вирішили перенести в новий регіон, який не торкається інтересів США на морському торговому шляху через Червоне море та інтересів ЄС у Середземному морі.
Наприкінці липня рф оголосила, що найближчим часом буде підписано і ратифіковано угоди про військове співробітництво з Беніном і Того, які омиваються водами Гвінейської затоки Атлантичного океану.
В одній із цих двох країн і з'явиться нова російська військово-морська база.
Подальший розвиток рф в Африці неможливий без логістики, в якій ключову роль відіграють три російські бази в Сирії. Однією з вимог до нової влади Сирії з боку ЄС та США при Байдені було повне виведення російських сил, але ця вимога не тільки зникла при Трампі, а й отримала несподіваний поворот, оскільки рф розгорнула додаткові сили на авіабазі в Ель-Камишли на північному сході Сирії. Вплинути на таке рішення Сирії міг тільки Трамп, оскільки Туреччина, ЄС і сили, що прийшли до влади в Сирії, Хайят Тахрір аш-Шам не хотіли бачити рф в Сирії в тому вигляді, в якому вона за фактом збереглася з часів Башара Асада. У питаннях Сирії Трамп пішов на поступки путіну, чого очікує від рф у низці інших питань."
показати весь коментар
09.08.2025 20:32 Відповісти
Ви точно підтвердили мої побоювання. Де там інтерес цивілізованого світопорядку - ну тіпа як Європа мріє? Й чим Європу піддурюють як в грі в дурачка
показати весь коментар
09.08.2025 20:45 Відповісти
Краснов ВСЕ зробить по інструкції !!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.08.2025 20:40 Відповісти
Головне це відповідає майбутньому істеблішменту США при владі - він вже оголосив Венса майбутнім президентом.
показати весь коментар
09.08.2025 20:48 Відповісти
Старому нарцису важко робити вибір із кацапським ×ером в роті.
показати весь коментар
09.08.2025 21:04 Відповісти
Світ нарешті реалізував гасло "Всю владу баригам".
Прийшов час пожинати плоди.
показати весь коментар
09.08.2025 21:25 Відповісти
Ні, не визначить
показати весь коментар
09.08.2025 22:15 Відповісти
Яка розумна, а вибрали рижого придурка. Все як у нас.
показати весь коментар
09.08.2025 22:28 Відповісти
Америка далеко, а Європа може зробити парашу Нижньою Вольтою. Було б бажання. Але його там не має.
показати весь коментар
09.08.2025 22:30 Відповісти
Бажання немає в двох випадках: Америка і Європа мають свої країни і піклуються за свої народи, які їх вибрали; корупцію такі країни як США і Європа підтримувати не будуть!
показати весь коментар
09.08.2025 22:36 Відповісти
Кому треба "розкрутити" оце чудо,що зветься донька Келлога. Що воно собою являє? І чому українські ЗМІ так уперто її піарять? Кому це треба?
показати весь коментар
10.08.2025 05:15 Відповісти
Що вона не так сказала?
показати весь коментар
10.08.2025 12:18 Відповісти