8883 відвідувача онлайн

Макрон і Стармер співпрацюватимуть із Трампом та Зеленським у найближчі дні, - британський уряд

Розкритикували коаліцію охочих

Президент Франції Емманюель Макрон та прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер напередодні провели телефонну розмову, під час якої домовилися співпрацювати з президентом США Дональдом Трампом в межах його підготовки до зустрічі з диктатором Володимиром Путіним.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Офіс прем'єр-міністра Великої Британії.

Як зазначається, Макрон та Стармер обговорили останні події в Україні та підтвердили свою непохитну підтримку президента Володимира Зеленського. Обговорювалися також зусилля для досягнення справедливого й тривалого миру в Україні.

Зокрема, Стармер і Макрон "привітали зусилля президента Трампа з припинення вбивств в Україні та завершення воєнної агресії Росії".

"Лідери також обговорили подальшу тісну співпрацю з президентами Трампом і Зеленським у найближчі дні. Сторони погодилися залишатися в тісному контакті", - йдеться у повідомленні канцелярії глави британського уряду.

Раніше Трамп, коментуючи мирну угоду між Україною та РФ, заявив, що відбудеться обмін територіями.

Раніше повідомлялося, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

ЗМІ пишуть, що президент України Володимир Зеленський може долучитися до зустрічі американського лідера Дональда Трампа із російським диктатором Володимиром Путіним, яка запланована на 15 серпня на Алясці.

Топ коментарі
+2
а Мерца загубили ?
показати весь коментар
10.08.2025 08:04 Відповісти
+1
А придурочність рижого не передається повітряно- капельним шляхом?
показати весь коментар
10.08.2025 08:04 Відповісти
+1
КІНА не буде. Серіал - серіал. Тільки серіал неголеного голобАродька. "Бонопаотом" не став, чемберленівські папірці-гарантії миру пішли у СОРТИР сім'ї. І вишенька на тортику. Почалось щось нове - розмін своїми територіями. Єто вам, єто мнє, єто снова вам, єто ап'ять вам. Чим закінчить ця неголена "голова" ? Істерика і МГ-42 в Раді. Як у серіалі. Ось вся його, Бовдура, вища справедливість. Бо всі винні, крім нього. Народ не так "пАнял", Рада - це зборище опозиціонерів, які не правильно голосують або думають. Ну, не так як наш Неголений з хрипотою "аля-Вмсоцький". Щоб змінити світ, почни міняти Себе ! Бо віра в Перемогу обов'язково перетворюється в "ну, нє магу я, он сам прішьол, а я нє гатовій!"
показати весь коментар
10.08.2025 08:26 Відповісти

Завантаження...