6671 посетитель онлайн

Макрон и Стармер будут сотрудничать с Трампом и Зеленским в ближайшие дни, - британское правительство

Раскритиковали коалицию желающих

Президент Франции Эмманюэль Макрон и премьер-министр Великобритании Кир Стармер накануне провели телефонный разговор, во время которого договорились сотрудничать с президентом США Дональдом Трампом в рамках его подготовки к встрече с диктатором Владимиром Путиным.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Офис премьер-министра Великобритании.

Как отмечается, Макрон и Стармер обсудили последние события в Украине и подтвердили свою непоколебимую поддержку президента Владимира Зеленского. Обсуждались также усилия для достижения справедливого и прочного мира в Украине.

В частности, Стармер и Макрон "приветствовали усилия президента Трампа по прекращению убийств в Украине и завершению военной агрессии России".

"Лидеры также обсудили дальнейшее тесное сотрудничество с президентами Трампом и Зеленским в ближайшие дни. Стороны согласились оставаться в тесном контакте", - говорится в сообщении канцелярии главы британского правительства.

Ранее Трамп, комментируя мирное соглашение между Украиной и РФ, заявил, что состоится обмен территориями.

Ранее сообщалось, что встреча президента США Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина состоится 15 августа в американском штате Аляска.

СМИ пишут, что президент Украины Владимир Зеленский может присоединиться к встрече американского лидера Дональда Трампа с российским диктатором Владимиром Путиным, запланированная на 15 августа на Аляске.

Топ комментарии
+2
а Мерца загубили ?
показать весь комментарий
10.08.2025 08:04 Ответить
+1
А придурочність рижого не передається повітряно- капельним шляхом?
показать весь комментарий
10.08.2025 08:04 Ответить
+1
КІНА не буде. Серіал - серіал. Тільки серіал неголеного голобАродька. "Бонопаотом" не став, чемберленівські папірці-гарантії миру пішли у СОРТИР сім'ї. І вишенька на тортику. Почалось щось нове - розмін своїми територіями. Єто вам, єто мнє, єто снова вам, єто ап'ять вам. Чим закінчить ця неголена "голова" ? Істерика і МГ-42 в Раді. Як у серіалі. Ось вся його, Бовдура, вища справедливість. Бо всі винні, крім нього. Народ не так "пАнял", Рада - це зборище опозиціонерів, які не правильно голосують або думають. Ну, не так як наш Неголений з хрипотою "аля-Вмсоцький". Щоб змінити світ, почни міняти Себе ! Бо віра в Перемогу обов'язково перетворюється в "ну, нє магу я, он сам прішьол, а я нє гатовій!"
показать весь комментарий
10.08.2025 08:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А придурочність рижого не передається повітряно- капельним шляхом?
показать весь комментарий
10.08.2025 08:04 Ответить
передається. на зєлю подивіться
показать весь комментарий
10.08.2025 08:05 Ответить
А що, до інангурації рижого,зє був не заражений?
показать весь комментарий
10.08.2025 08:30 Ответить
на кривий ріг кацапи кинули бомбу з газом дурачок.
показать весь комментарий
10.08.2025 08:37 Ответить
а Мерца загубили ?
показать весь комментарий
10.08.2025 08:04 Ответить
Трамп вже наслинив - ні Європа ні Україна його вже ні в чому не переконають
показать весь комментарий
10.08.2025 08:08 Ответить
Є надія,що при зустрічі ,якщо ***** доїде чи долетить до Аляски і його не усунуть,Трамп ************ його просто задушить)
показать весь комментарий
10.08.2025 09:06 Ответить
Це ж скільки гороху Трампу потрібно з"їсти?
показать весь комментарий
10.08.2025 09:14 Ответить
".. Стармер і Макрон "привітали зусилля президента Трампа з припинення вбивств в Україні та завершення воєнної агресії Росії". Зеля, не ведись , тебе на..буть, мабудь.
показать весь комментарий
10.08.2025 08:12 Ответить
"Макрон і Стармер співпрацюватимуть із Трампом та Зеленським"
обміни терріторій на взаємно вигідних умовах?
"Паріж - відкритий город!"
памьтаємо да....
британці лупилися до останньоного - но теж остров!
і жодного німецького сапога там не було..
в України нема такої лакшері як у британців...
показать весь комментарий
10.08.2025 08:19 Ответить
не остров Україна...
показать весь комментарий
10.08.2025 08:20 Ответить
КІНА не буде. Серіал - серіал. Тільки серіал неголеного голобАродька. "Бонопаотом" не став, чемберленівські папірці-гарантії миру пішли у СОРТИР сім'ї. І вишенька на тортику. Почалось щось нове - розмін своїми територіями. Єто вам, єто мнє, єто снова вам, єто ап'ять вам. Чим закінчить ця неголена "голова" ? Істерика і МГ-42 в Раді. Як у серіалі. Ось вся його, Бовдура, вища справедливість. Бо всі винні, крім нього. Народ не так "пАнял", Рада - це зборище опозиціонерів, які не правильно голосують або думають. Ну, не так як наш Неголений з хрипотою "аля-Вмсоцький". Щоб змінити світ, почни міняти Себе ! Бо віра в Перемогу обов'язково перетворюється в "ну, нє магу я, он сам прішьол, а я нє гатовій!"
показать весь комментарий
10.08.2025 08:26 Ответить
Працювати з Тампоном це як працювати з лайном. Як ти його не ліпи а воно все одно смердіти буде. Тампон вже все давно вирішив. В ***** Тампон побачив однодумця як колись Сталін в Гітлері і мріє з ним перевертати світ. Якщо Європа зараз не схаменеться і не почне супротив цим двом шизоїдам то буде велика біда для всього світу