7706 відвідувачів онлайн

Європейські лідери хочуть поговорити з Трампом до його зустрічі з Путіним, - Bloomberg

Трамп

Європейські лідери прагнуть провести переговори з президентом США Дональдом Трампом перед його запланованою зустріччю з главою Кремля Володимиром Путіним, яка відбудеться на Алясці.

Про це пише агентство Bloomberg з посилання на джерела, інформує Цензор.НЕТ.

За словами співрозмовників видання, лідери ЄС хочуть поговорити з Трампом до п'ятниці, 15 серпня, коли американський президент і диктатор РФ мають зустрітися в американському штаті Аляска.

Зазначається, що цьому передували інтенсивні дипломатичні переговори між представниками США, України та Європи у Великій Британії.

Раніше повідомлялося, що лідери Європи побоюються, що Трамп і Путін можуть самостійно укласти угоду, яку потім спробують нав'язати Україні.

Нагадаємо, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Топ коментарі
+5
просто клерк адміністрації Препізедента в костюмі за 140 тисяч гривень, при тому що за 2024 рік він задекларував дохід від зарплатні у розмірі 582 тисяч як нам Захід ще дає гроші - диву дивуюс
ь
показати весь коментар
10.08.2025 22:01 Відповісти
+4
Йой, а у нас президента популяризують , я собі отаке купив.
показати весь коментар
10.08.2025 21:58 Відповісти
+3
Чи не пора вже застосувати у відповідь Тризуб, Трембіту, Руту, Пекло, Паляницю, довгий Нептун та балістику???
показати весь коментар
10.08.2025 21:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А шо Трамп в гольф грає? ДЕ ВІН?
показати весь коментар
10.08.2025 21:55 Відповісти
готується до промови на врученні Нобелівки за самий короткий мир
показати весь коментар
10.08.2025 22:46 Відповісти
Без толку - Трамп вже закусив удила
показати весь коментар
10.08.2025 21:55 Відповісти
Чи не пора вже застосувати у відповідь Тризуб, Трембіту, Руту, Пекло, Паляницю, довгий Нептун та балістику???
показати весь коментар
10.08.2025 21:57 Відповісти
Є мабуть в одиничних екземплярах
показати весь коментар
10.08.2025 22:00 Відповісти
Найтупіші в Европі. Воно й не дивно - тільки імбіцили, тобто недорозвинені, могли обрати головним у країні клоуна-імбіцила під час війни.
показати весь коментар
10.08.2025 22:02 Відповісти
по ходу iмбецил тут ти,
давно вiдомо що це фейк, цей рейтинг накручений(точнiше скручений).
показати весь коментар
10.08.2025 22:11 Відповісти
Вадим Остапенко реальність доказує, що не фейк
показати весь коментар
10.08.2025 22:24 Відповісти
Венс заявив що США не будут фінансувати Україну.

то нехай трамп пише з буйлом що хотят -
ми до тієї писанини ніяким боком, здавати свої териториї не будемо.

ТАКО знову обсереться, тепер вже через Україну.
буде невдобно перед всім світом і шнобель замість нобеля.

.
показати весь коментар
11.08.2025 02:28 Відповісти
Невже сподіваються розкрити очі на пуйла рижому придурку? Свята простота.
показати весь коментар
10.08.2025 21:55 Відповісти
Йой, а у нас президента популяризують , я собі отаке купив.
показати весь коментар
10.08.2025 21:58 Відповісти
Зачем он вам? Как вы можете им пользоваться, если у вас (на фотографии) перекрыт кран на унитаз?
показати весь коментар
10.08.2025 22:41 Відповісти
Да боже упаси. Какое возмущение? Яша позвони маме откройте кран, в унитаз начнет поступать вода
показати весь коментар
10.08.2025 23:46 Відповісти
Мабуть він з Донецька. Там зараз що відкритий кран, що закритий, все рівно змивати нічим.
показати весь коментар
11.08.2025 09:38 Відповісти
куплю такий йоршик!
дорого!

.
показати весь коментар
11.08.2025 02:19 Відповісти
а він не хоче, бо вони будуть на нього тиснути і заважати укласти чудову угоду з путіним.
показати весь коментар
10.08.2025 21:57 Відповісти
Если бы Трамп кого-то слушал, кроме собственного "великолепия", был бы смысл.
показати весь коментар
10.08.2025 21:58 Відповісти
просто клерк адміністрації Препізедента в костюмі за 140 тисяч гривень, при тому що за 2024 рік він задекларував дохід від зарплатні у розмірі 582 тисяч як нам Захід ще дає гроші - диву дивуюс
ь
показати весь коментар
10.08.2025 22:01 Відповісти
Психіатрія-дивне хобі. Краще збирати марки монгол-шудан.
показати весь коментар
10.08.2025 22:00 Відповісти
Поважний пан, я дуже вибачаюсь. Но, Шуудан. Ще раз звиняйте
показати весь коментар
10.08.2025 22:47 Відповісти
Приїздили колись до нас у клуб, чудові хлопці.
показати весь коментар
11.08.2025 09:44 Відповісти
Будуть вмовляти рудого не приймати якоїсь мирної угоди, а продовжувати постачання зброї і грошей Україні. Зараз краще щоб війна продовжувалась в будь-якому варіанті, аніж давати агресору час на переозброєння і може на атаку якихось інших країн.
показати весь коментар
10.08.2025 22:07 Відповісти
Когда тебя и твою семью будут убивать, я тоже скажу чтобы убийцы не торопились и продолжали подольше в будь якому варианте. А то мало ли. Вдруг потом захотят вернуться и пойти к соседям. Я думаю все твои соседи будут только за
показати весь коментар
10.08.2025 22:59 Відповісти
продам мішок картоплі.
ой, ***, це не сюди.
а, шо тут?
знов про лідарів.....
показати весь коментар
10.08.2025 22:11 Відповісти
та чуб він на вас клав, европейські лідори.
показати весь коментар
10.08.2025 22:15 Відповісти
ссикунярьте далі.
показати весь коментар
10.08.2025 22:19 Відповісти
ЩОБ НАХЕР ПІСЛАТИ.НЕ ОБОВЯЗКОВО З АМЕРИКАНСЬКИМ АГЕНТОМ "КРАСНОВИМ" ЗУСТРІЧАТИСЯ
показати весь коментар
10.08.2025 22:45 Відповісти
В книгах Трампа много написано як додавити опонента - треба Зе їх хочаб прочитати
показати весь коментар
11.08.2025 00:14 Відповісти
Пока по методичці краснова шпарить, я вже заморився повторювать
показати весь коментар
10.08.2025 22:54 Відповісти
А пам'ятаєте терміни "Валяти Шольца" та "Макронити". Говорили з тим викиднем на початку повномасштабки і що? Хтось хоче стати чемпіоном по ходібі по граблях? Ну ну...
показати весь коментар
10.08.2025 23:37 Відповісти
Трамп вирощує свого антихриста
показати весь коментар
11.08.2025 00:12 Відповісти
То шо с рыжим ************ разговаривать. Сцаной тряпкой да по трампоновской морде. Оно только так понимает.
показати весь коментар
11.08.2025 03:31 Відповісти