7620 відвідувачів онлайн

Уражено нафтоперекачувальну станцію "Унєча" у Брянській області, - Генштаб

Унєча

У ніч на 13 серпня 2025 року підрозділи ракетних військ і артилерії, Сил безпілотних систем Збройних Сил України, Головного управління розвідки МО України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали ураження по низці важливих обєктів російського агресора.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Зокрема, як зазначається, у Брянській області РФ уражено нафтоперекачувальну станцію "Унєча", задіяну у забезпеченні армії загарбників. Зафіксовано ураження і масштабну пожежу у районі будівлі підпірної насосної станції.

"Також є інформація про вибухи в районі резервуарного парку і ділянки розміщення магістральних та підпірних насосів", - наголошують у Генштабі.

"Унєча" забезпечує транспортування нафти одночасно для двох нафтопроводів. Щорічно має потужність прокачувати 60 млн тонн сировини.

Детальна інформація щодо наслідків ураження наразі уточнюється.

"Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів, забезпечення пально-мастильними матеріалами загарбницької армії та змусити рф припинити збройну агресію проти України", - додали у Генштабі.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що нафтоперекачувальну станцію "Унєча" на Брянщині атакували безпілотники.

Топ коментарі
+14
Згоріла Дружба.Орбану привіт.Треба меньше гавкать.
показати весь коментар
13.08.2025 11:34 Відповісти
+13
До сопливих заяв обрана та фіцо чотири, три, два, один ...
показати весь коментар
13.08.2025 11:33 Відповісти
+10
орбан з фіцо зараз завиють на весь Євросоюз! 😁
показати весь коментар
13.08.2025 11:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До сопливих заяв обрана та фіцо чотири, три, два, один ...
показати весь коментар
13.08.2025 11:33 Відповісти
Перекинули б наші одну боєздатну бригаду до їх кордонів із завданням "Як треба брати століцю недружньої країни за три дні" - верещали б вони, як різані: - НАТО спасай!
показати весь коментар
13.08.2025 11:42 Відповісти
Уже. Орбан позвонить Трумпу жалітися... А Трумп йому за "консультації та поради з українсько-кацапських справ" зробить скидку на американську нафту та газ. На пв шишечки.
показати весь коментар
14.08.2025 06:25 Відповісти
Згоріла Дружба.Орбану привіт.Треба меньше гавкать.
показати весь коментар
13.08.2025 11:34 Відповісти
Дружба накрилась мідним тазом?
показати весь коментар
13.08.2025 11:35 Відповісти
Ібонеча!
показати весь коментар
13.08.2025 11:35 Відповісти
орбан з фіцо зараз завиють на весь Євросоюз! 😁
показати весь коментар
13.08.2025 11:39 Відповісти
Почалася "дрючба" двох конкретних народів? Давно пора
показати весь коментар
13.08.2025 12:01 Відповісти
А Просто Перекрити Крана той ,,Дружбі" на Кордоні Що Слабо?!?!
показати весь коментар
13.08.2025 11:41 Відповісти
А навіщо це нам???
Партизани брянщини самі усе зробили...а можливо анісамісібя дамбят...
показати весь коментар
13.08.2025 12:40 Відповісти
Давно пора. Хоча: потрібне не просто враження, потрібно її знищити.
показати весь коментар
13.08.2025 11:42 Відповісти
Недострєльонний з опухлим орбаном, завиють московським голосом, прутєнь, ввєді!?!?!
показати весь коментар
13.08.2025 11:48 Відповісти
Уражено нафтоперекачувальну станцію "Унєча"
У! Нєча тут...
показати весь коментар
13.08.2025 11:50 Відповісти
тобто?
розбомбити щось там, десь на кацапії простіше, ніж перекрити вентиль у себе в хаті?
шо це, за чергова буфонада?
показати весь коментар
13.08.2025 11:51 Відповісти
Це не ми! Нас там немає! Може то бульбохвюрєр... Або це початок громадянської війни на російщині...
Чи партизани запилися у воєнторзі...
показати весь коментар
13.08.2025 12:45 Відповісти
...закупилися у воєнторзі...
показати весь коментар
13.08.2025 12:46 Відповісти
Дійшло, розхе-ти ту Унечу або хоч Михалки(Мозирь),рекомендував ще в 23р.
показати весь коментар
13.08.2025 12:27 Відповісти
Давно була пора вивести ***** з зони комфорту. Поки ***** качає і продає нафту і газ, і йому капають грошенята воно може вести війну вічно. А як закінчаться гроші його ж свої удавлять. Війна до сих пір би закінчилась якби ми з самого початку знищували рашистську нафтогазову інфраструктуру