9701 відвідувач онлайн

Якщо зустріч з Путіним пройде добре, то у нас буде друга. На ній будуть Путін, Зеленський і я, - Трамп

трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що в разі, якщо його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним буде "успішною", то наступного разу зустріч може відбутися за участі президента України Володимира Зеленського.

Про це Трамп повідомив під час візиту до Центру виконавських мистецтв імені Джона Ф. Кеннеді, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Якщо перша зустріч пройде добре, я хотів би майже відразу ж провести другу зустріч між Путіним, Зеленським і мною, якщо вони захочуть, щоб я там був присутній", - сказав глава Білого дому.

Водночас він заявив, що якщо під час зустрічі з Путіним на Алясці "не отримає необхідні відповіді", то другої зустрічі не буде.

Раніше видання CBS News з посиланням на два джерела повідомило, що США працюють над пошуком місця для зустрічі президента США Дональда Трампа, диктатора РФ Володимира Путіна та президента України Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялося, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Топ коментарі
+9
Дай ***** чаю з новічком і ****** за нобелівською премією. І для світу ти станеш героєм.
показати весь коментар
13.08.2025 19:34 Відповісти
+5
В Гааге? 🤔
показати весь коментар
13.08.2025 19:33 Відповісти
+5
А те що путлер міжнародний злочинець у розшуку то мабуть вже нікому не цікаво. Будуть тиснути руку маняку.
показати весь коментар
13.08.2025 19:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Друге побачення,а там і третє ...
показати весь коментар
13.08.2025 19:32 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 19:32 Відповісти
Добре для путлєра?
показати весь коментар
13.08.2025 19:32 Відповісти
Це Україна на столі. Зітри свою картинку, не смішно. Зеленський подобається це комусь чи ні Президент України.
показати весь коментар
13.08.2025 19:39 Відповісти
необраний, виконуючий обов'язки!
українці нажерлися по горло, зе!гнидою.
показати весь коментар
13.08.2025 19:46 Відповісти
Частково згоден але якщо скинете Президента повторите долю УНР а 1933 покажеться квіточками. Досить з України Скоропадських, Петлюр та геноцидів.
показати весь коментар
13.08.2025 20:02 Відповісти
В Гааге? 🤔
показати весь коментар
13.08.2025 19:33 Відповісти
збс. А якщо ні? Що тоді? Ще 50 днів? неділь? місяців?
показати весь коментар
13.08.2025 19:34 Відповісти
Дай ***** чаю з новічком і ****** за нобелівською премією. І для світу ти станеш героєм.
показати весь коментар
13.08.2025 19:34 Відповісти
А те що путлер міжнародний злочинець у розшуку то мабуть вже нікому не цікаво. Будуть тиснути руку маняку.
показати весь коментар
13.08.2025 19:36 Відповісти
Замість санкцій, будуть безкінечно ляпати язиком
показати весь коментар
13.08.2025 19:36 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 20:22 Відповісти
Треба буде Зелю загіпнотизувать, щоб він дістав пістолет іц застрелив *****. Бо по трезвяку він на таке пойтіть нє магьот!!!
показати весь коментар
13.08.2025 19:39 Відповісти
Все зетники, дугин и прочие пишут, что поездка на Аляску, бывшую территорию РИ это символично и унизительно, особенно если ***** не получит от нее то чего хочет (что вряд ли), поэтому есть некоторые сомнения что он поедет, но если да, то зачем? Выиграть время, лишний раз показать всему миру что он не в изоляции, что ручается с самим Трампом... что то тут не так, не может быть что ему все это настолько нужно
показати весь коментар
13.08.2025 19:39 Відповісти
класика жанра від трампона "приезд хозе-рауля капабланки, нимцовича, рети, рубинштейна, мароци, тарраша, видмара, *****, дєрьмака и ещй одной потужной грули в гольф - обеспечен. кроме того, обеспечено и мое участие!" __
показати весь коментар
13.08.2025 19:42 Відповісти
Билл Клинтон 1994:

«Благодаря украинскому парламенту устранена угроза ядерной войны и заложена основа для эпохи мира с соседями. Я приветствую проявленное вами мужество. Америка будет поддерживать вас, вашу независимость, территориальную целостность и реформы».
P.S. Президенти США приходять та уходять, але відношення до нас, як унтерменшів, лишається завжди.
показати весь коментар
13.08.2025 19:45 Відповісти
Нет,далі буде,поки він не хоче миру
показати весь коментар
13.08.2025 19:52 Відповісти
показати весь коментар
13.08.2025 19:56 Відповісти
***** заб`є баки рудому і Зелю запросять лише для оголошення вироку двох старих маразматиків
показати весь коментар
13.08.2025 20:13 Відповісти
🤮
показати весь коментар
13.08.2025 20:38 Відповісти
....,и я и я---того же мнени-я,,... Из мультфильма про ослика.
показати весь коментар
13.08.2025 22:20 Відповісти
Агов, Європа, прокидайся!
показати весь коментар
14.08.2025 08:43 Відповісти