8909 відвідувачів онлайн

Запрошення Путіна на Аляску стало "демонстрацією сили" Трампа, - Бессент

Бессент про зустріч на Алясці

Зустріч президента Дональда Трампа з російським диктатором Володимиром Путіним на Алясці стала "демонстрацією сили" з боку американського президента, оскільки раніше Аляска належала Росії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на CNN, про це заявив міністр фінансів США Скотт Бессент.

"Аляска стала демонстрацією сили з боку президента Трампа. Він запросив президента Путіна на територію, яка раніше належала росіянам. Він продемонстрував величезну кількість військової техніки, а потім влаштував авіашоу. Це було схоже на те, ніби запросити свого некерованого сусіда додому й показати йому сейф зі зброєю", - сказав Бессент.

Як зазначається, ця заява пролунала після того, як Трамп у п’ятницю прийняв Путіна на Алясці та провів зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та кількома європейськими лідерами в Білому домі в понеділок.

Бессент сказав, що вони мали "дуже хорошу зустріч" із Зеленським та його командою, яка тривала близько півтори години.

Зустріч із європейськими керівниками він назвав "неймовірною".

За його словами, Трамп продовжує намагатися домовитися про припинення війни Росії проти України.

"Я твердо переконаний, що відбудеться двостороння зустріч президента Путіна й президента Зеленського. І єдиний спосіб завершити цей конфлікт – це посадити дві сторони за стіл переговорів", - додав Бессент.

Топ коментарі
+30
вони там усі ********* головою
показати весь коментар
19.08.2025 18:07 Відповісти
+20
В червона доріжка для вбивці тоді що??? Так не показують силу, це все одно що трамп поцілував путлєра в дупу!!!
показати весь коментар
19.08.2025 18:12 Відповісти
+15
показати весь коментар
19.08.2025 18:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вони там усі ********* головою
показати весь коментар
19.08.2025 18:07 Відповісти
Ви, що тільки що проснулися??? Вони це доказують з першого дня трампа на престолі!!!
показати весь коментар
19.08.2025 18:16 Відповісти
Історія мокне цю трампівську говношайку в лайно так що не відмиються
показати весь коментар
19.08.2025 18:58 Відповісти
Військові США які стоячи раком розстилають червону доріжку перед міжнародним злочинцем-безсумнівна та потужна демонстрація сили💪
показати весь коментар
19.08.2025 18:39 Відповісти
Якої сили? Нечистої? Бо людина на здорову голову і мізки цього б не зробила.
показати весь коментар
19.08.2025 21:14 Відповісти
"Він запросив президента Путіна на територію, яка раніше належала росіянам."
У відповідь путін запросить Трампа на територію, яка раніше належала українцям.
показати весь коментар
19.08.2025 18:08 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 18:09 Відповісти
Бу-га-га , ці трампівські викрутаси схожі на викрутаси імпотента, которий виставивши свій зав'явший, переконує оточуючих, - Ну за то, як висить!!! -
показати весь коментар
19.08.2025 18:09 Відповісти
Мені це нагадало анекдот:
Я не усрусь, я не усрусь, я не усрр-ррр-рррр....
Я не всрався, яне всрався, яне всрався....
показати весь коментар
19.08.2025 19:26 Відповісти
що тількі не зробишь- скажеш, щоб тебе не вигнав твій босс
показати весь коментар
19.08.2025 18:10 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 18:11 Відповісти
Аляска була продана за 7 мільйонів доларів
показати весь коментар
19.08.2025 18:12 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 18:12 Відповісти
Тампон маніяка повіз до себе додому
показати весь коментар
19.08.2025 20:37 Відповісти
В червона доріжка для вбивці тоді що??? Так не показують силу, це все одно що трамп поцілував путлєра в дупу!!!
показати весь коментар
19.08.2025 18:12 Відповісти
⚡️Зустрічі у москві не буде: Зеленський відмовився від пропозиції путіна, - AFP із посиланням на джерело
показати весь коментар
19.08.2025 18:13 Відповісти
Червона доріжка і т.д. .... Ага, ага.
показати весь коментар
19.08.2025 18:14 Відповісти
У чом сила бессет ? Вони дійсно не розуміють як смішно виглядають
показати весь коментар
19.08.2025 18:14 Відповісти
ще б він так не сказав...!? на другий день би звільнили.
показати весь коментар
19.08.2025 18:16 Відповісти
весь світ бачив цю силу
показати весь коментар
19.08.2025 18:16 Відповісти
Демонстрація сили на червоній доріжці? - кому ти впаруєш?
показати весь коментар
19.08.2025 18:21 Відповісти
плазуючі морпіхі під надписом "расєя" це, не просто демонстрація сили!
це, триумф!!!
показати весь коментар
19.08.2025 18:22 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 18:22 Відповісти
А путін - )(уйло вимагає провести зустріч із капітулянтом ЗЕ у Москві.
А краще б вони шакали провели свою змову -капітуляцію України в Ростові
А там би до них приєднався ще один легітимний ...резидент Іуда ЗЕК...
показати весь коментар
19.08.2025 18:22 Відповісти
Ну прямо силищее, солдаты сша на коленях у трапа убийце дорожку стелят, все ржут над ржавым, республиканцы откровенно дистанцируются от вождя, а его миньёны и дальше втирают дичь элехторату о сильной позиции и что MAGA достигается!
показати весь коментар
19.08.2025 18:23 Відповісти
Потужно!!!
показати весь коментар
19.08.2025 18:24 Відповісти
В якомусь сенсі так - і прибіг же на цирлах. Хоча потім знову закозлився, і, сподіваюсь - назавжди.
показати весь коментар
19.08.2025 18:29 Відповісти
Паралельна реальність у всій красі. Як могли в США виникнути подібні "діячі"? Загадка Всесвіту.
показати весь коментар
19.08.2025 18:36 Відповісти
Це була ганьба США на "червоному килимі"
показати весь коментар
19.08.2025 18:39 Відповісти
Да, я також не дивуюсь, що трампакс, що трампони! Мабуть з одного інкубатора з пінкдогстана!
показати весь коментар
19.08.2025 18:40 Відповісти
Такі самі сраколизи,як і на рашці,та і в нас не краще!
показати весь коментар
19.08.2025 18:41 Відповісти
Демонстрацією сили було б якщо пуйло з Аляски не повернувся в РФ... і його, як воєнного злочинця-вбивцю відправили в б Гаагу..., а так вбивцю лизнули в сраку і відпустили, це ніяк не демонстрація сили, це повна імпотенція...
показати весь коментар
19.08.2025 18:43 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 18:55 Відповісти
Така сила така сила що....Путя навіть згодився зустрітись з Зеленським........ де б ви думали? Це тільки кгбіст- окурок міг придумати.....в МАЦКВЄ!!! Це ж стільки варіантів відкривається. 1. Недоучений сержант ПВО натиснув не нату кнопку-ну что с нєво взять,с сержанта? 2. В кабінет пуйла заходить конвой с пастанавлением слєдствєннага камітєта і возглас тупіна, а я і нє знал что протів нєго вазбуділі уг. дєла і 3. саме вірогідне, ультиматум Трампону - ілі в МАЦКВЄ ілі нігдє ,тобто нігдє. Мяч знову на полі у СИЛЬНОГО Трампа.!
показати весь коментар
19.08.2025 18:57 Відповісти
тоді я Мона Ліза
показати весь коментар
19.08.2025 19:02 Відповісти
🤣
показати весь коментар
19.08.2025 19:05 Відповісти
да. сильно відсмоктав. нічого не скажеш
показати весь коментар
19.08.2025 19:08 Відповісти
А когда наш защитник о. Змеиный посла на три буквы орковский крейсер, это была демонстрация чего?
показати весь коментар
19.08.2025 19:10 Відповісти
демонстрація сили Трампа :
показати весь коментар
19.08.2025 19:15 Відповісти
Йому не потрібна ніяка демонстрація.Всі і так знають,що за ним сила.
показати весь коментар
19.08.2025 19:18 Відповісти
для того.щоб куйлу залізти в с,,раку "трамбон" мав силу і сміливість
показати весь коментар
19.08.2025 19:30 Відповісти
Дохера сили треба, щоб таку довгу червону доріжку розкатати перед вбивцею, але ж ту силу демонстрували військові ексвеликої держави, а трампова сила в чому? Хіба може він в лімузині докладав всі сили у вилизуванні сраки свого босса.
показати весь коментар
19.08.2025 19:50 Відповісти
Продали Аляску? Это куйня придуманная москалями. Было несколько маленьких поселений с кацапским населением численностью АЖ ДВЕ С ПОЛОВИНОЙ ТЫСЯЧИ ГОЛОВ и 60 тысяч индейцев и эскимосов.
показати весь коментар
19.08.2025 20:02 Відповісти
бу-га-га-га. невже вони думають що навколо одні довбойоби
показати весь коментар
19.08.2025 20:21 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2025 20:35 Відповісти
Ви не подумайте, то Трамп не обісрався. То він випускав злість
показати весь коментар
19.08.2025 20:43 Відповісти
Оруел перевертається в могилі. Брешуть трампісти як в останні дні. Паскуди...
показати весь коментар
19.08.2025 20:50 Відповісти
А чорне - то біле. Ну так це вже знайоме.
показати весь коментар
19.08.2025 21:11 Відповісти
А «обмін» українських територій має стати перемогою України, так виходить?
показати весь коментар
19.08.2025 21:39 Відповісти
Це було демонстрацією сили Путлера.
показати весь коментар
19.08.2025 21:51 Відповісти
Це треш!!! Але ***** не завадило обісцяли і обісрали могутнього тампона!!
показати весь коментар
19.08.2025 21:52 Відповісти