9531 відвідувач онлайн
5 525 52

Путіну пропонували вдарити "Орешником" по Банковій. Він відмовився, - Лукашенко

Лукашенко: Путін відмовився вдарити Орешником по Банковій

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко стверджує, що російський диктатор Володимир Путін відкинув пропозицію вдарити балістичною ракетою "Орешник" по Офісу президента України.

Про це повідомив наближений до Лукашенка телеграм-канал "Пул первого", передає Цензор.НЕТ.

Так, він розповів, що очільнику Кремля пропонували вдарити "Орешником" по Офісу президента України на Банковій в Києві. У відповідь, за словами самопроголошеного лідера Білорусі, Путін сказав: "У жодному разі".

Лукашенко також каже, що вважає абсолютно неправильною думку, що Трамп нібито програв за підсумками переговорів.

Він думає, що конкретних домовленостей там не могло бути, оскільки зустрічалися не сторони конфлікту, а лише одна зі сторін.

А Дональд Трамп виступав посередником, щоб дізнатися про позицію Росії, та нібито чудово впорався із цією роллю.

На його думку, про конкретику міг говорити Володимир Путін, але не вважав за необхідне це робити, "виступив дипломатично".

"Але Трамп мене здивував. Він класно зіграв свою роль попри всі очікування", - додав Лукашенко.

Топ коментарі
+31
бо не хотів вбити своїх основних агентів буратіну і козиря
показати весь коментар
22.08.2025 14:50 Відповісти
+17
Яка рідкісна гнида", просто покидьок! Трамп таких поважає...
показати весь коментар
22.08.2025 14:52 Відповісти
+17
Не розумію, навіщо публікувати маячню цієї смердючої потвори?
показати весь коментар
22.08.2025 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До3,14здится картопенпюрер до зустрічи з "Фламінго".
показати весь коментар
22.08.2025 14:48 Відповісти
Просто пусічка )
показати весь коментар
22.08.2025 14:49 Відповісти
Улюбленець білоруського насєлєнія.
показати весь коментар
22.08.2025 14:53 Відповісти
до сліз.....
показати весь коментар
22.08.2025 14:49 Відповісти
бо не хотів вбити своїх основних агентів буратіну і козиря
показати весь коментар
22.08.2025 14:50 Відповісти
😅
показати весь коментар
22.08.2025 14:50 Відповісти
Яка рідкісна гнида", просто покидьок! Трамп таких поважає...
показати весь коментар
22.08.2025 14:52 Відповісти
Не розумію, навіщо публікувати маячню цієї смердючої потвори?
показати весь коментар
22.08.2025 14:54 Відповісти
Бульба зробив спробу відмити ***** руки від крові і сам давно заляпався.
показати весь коментар
22.08.2025 14:56 Відповісти
Не дочєкаєтесь. Здохне і ваш кремлівський маніак і бульбатий виродок і всі українські боти- гниди котрі зараз роблять все щоб ****** брудом і Зе і армію.
показати весь коментар
22.08.2025 15:12 Відповісти
Яку армію? Зелених крадунів і зрадників? ВСУ має бути під керівництвом Залужного
показати весь коментар
22.08.2025 15:41 Відповісти
Не змішуй ,воно не змішується
показати весь коментар
22.08.2025 16:16 Відповісти
А який стосунок ЗЕ має до армії? Якби він був дійсно "Верховним Головнокомандуючим", (а не "гімнокомандувачем"), то не крав-би гроші, та не закатував їх у асфальт, перед війною, а витрачав би їх на зброю, та зміцнював армію...
показати весь коментар
22.08.2025 20:02 Відповісти
Не ти пропонував пуйлу вдарити "орєшником" по Банковій,хитрожопий ти наш?.
показати весь коментар
22.08.2025 14:57 Відповісти
А карти показав? Ох і пи₴добол.
показати весь коментар
22.08.2025 14:57 Відповісти
************
показати весь коментар
22.08.2025 15:00 Відповісти
Ой , який "путин -маладец!!!"
Колись ходив такий анекдот: "Зустрічаються піонери з Надією Константинівною Крупською. Ну, вона давай їхм розказувать про Леніна. Слухали вони її, слухали, а потім один піонер питає:
- Надежда канстантинавна! А действительна, Владимир Ильич был очень добрым человеком?
- Конечно, правда! Вот, помню, был такой случай: кагда мы были в Шушенскам, к нам захадили дети деревенские. Вот, как-то Ильич бороду себе подбривал... Наточил бритву, намылил бороду, и бреется у окна, перед зеркалом. А рядом маленький мальчик играет. Вот Ильич бреется, да всё щурится, да на мальчика ласково поглядывает...
Закончил, бритву сполоснул, вытер, и в футляр спрятал. И всё на мальчика ласково поглядывает...
А мог-бы, и по горлышку бритвой полоснуть!..."
показати весь коментар
22.08.2025 15:01 Відповісти
Про Василь Иванича такой: Врывается Чапаевский полк в село на голодном Поволжье, впереди В.И. на белом коне, в одной руке шашка, в другой кусок хлеба с маслом. подбегает мальчик, - в.и., дай кусочек, я три дня не ел! А в.и. ему, - пошел *****, попрошайка! И дальше поехал. А ведь мог бы и шашкой!
показати весь коментар
22.08.2025 15:11 Відповісти
"я сейчас карты покажу"
показати весь коментар
22.08.2025 15:01 Відповісти
путіну пропонували х*й соснути . Він відмовився (поки що) - лукашенко
показати весь коментар
22.08.2025 15:02 Відповісти
Немає ніякого орешника, це все кремлівська пропаганда, це якась там стара модернізована ракета яка вже кілька разів вибухнула при взльоті, куди він нею може вдарити собі по голові хіба що
показати весь коментар
22.08.2025 15:02 Відповісти
кто- то и расстроился
показати весь коментар
22.08.2025 15:02 Відповісти
Єх, а щастя було таке близьке...
показати весь коментар
22.08.2025 15:04 Відповісти
А ешшо пуцен аппередиу НАТО на шесць часоу
показати весь коментар
22.08.2025 15:06 Відповісти
рузьке своїх не бросає. по своїх ніяких горіхів.
показати весь коментар
22.08.2025 15:09 Відповісти
Бацька подмахивает во все стороны.
показати весь коментар
22.08.2025 15:15 Відповісти
Да шож всякая шваль Трампа за дибила держит? Но:
Трамп меня удивил. Он классно сыграл свою роль несмотря на все ожидания", - добавил Лукашенко. Источник: https://censor.net/ru/n3570015
Т.е Трамп оказался немного умнее чем о нем думал Лукашенко?
показати весь коментар
22.08.2025 15:17 Відповісти
а ***** важнее ))) Ведь чем еще заниматься президенту страны авианосцы которой бороздят просторы океанов нагибают тарифами страны с миллиардным населением как не узнать что в башке у гопника страны бензаколонки )))
показати весь коментар
22.08.2025 15:51 Відповісти
Два фашистські чорти - пуйло та лука горітимуть в аду і вже скоро! Їх боти, котрі почуваються на цензорі як воші на старому псі, підуть слідом за цими чортами. А Україна, її лідер та нація були й будуть!
показати весь коментар
22.08.2025 15:19 Відповісти
Виявляється ***** міратворєц, мля?! От ***** бульбашська!
показати весь коментар
22.08.2025 15:23 Відповісти
Тому що знає, що ми можемо теж ударити по кремлю і червоної площі, да так, що мосли лінина літатимуть по всій мацкві
показати весь коментар
22.08.2025 15:44 Відповісти
Бульба типу відбілює *****, мовляв бачите, міг вдарити Кокошніком по банковій але відмовився, бо такий він добрий в кавичках.
показати весь коментар
22.08.2025 15:56 Відповісти
Це типу "Чикатілі запропонували менше їсти дівчаток, а більше хлопчиків. Він відмовився"
Але що той, що х..ло - два людожера, як не дивись
показати весь коментар
22.08.2025 16:06 Відповісти
зеленському, сто разів радили, в'₴бати по тобі і по Мозирю...
показати весь коментар
22.08.2025 16:06 Відповісти
Береже подєльнікав)))
показати весь коментар
22.08.2025 16:07 Відповісти
Лука за цю х@ню попросить у пуйла мінімум пару ярдів.
показати весь коментар
22.08.2025 16:08 Відповісти
Картопляний фюрер нагадує собою отого шакала Табакі з мультфільму про Мауглі 😄
показати весь коментар
22.08.2025 16:21 Відповісти
Хто пропонував ?
показати весь коментар
22.08.2025 16:50 Відповісти
от *********** снова "заливает"!феерическая *************** свинособака..........................................
показати весь коментар
22.08.2025 18:46 Відповісти
Засцяв, що СОУ можуть по кремлю влупити.
показати весь коментар
22.08.2025 22:55 Відповісти
Председатель радгоспу всегда был дешёвый, изначально. Но такой туфты не ляпал. Ты подумай какая сермяжная правда? Сдулись эти двое ---- коротышка и конедло !
показати весь коментар
23.08.2025 05:34 Відповісти