10263 відвідувача онлайн

Якщо Путін не сяде за стіл переговорів, я подивлюся, чия це вина, - Трамп

трамп

Президент США Дональд Трамп за два тижні прийме рішення щодо своєї подальшої участі у врегулюванні російсько-української війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на запитання на пресконференції у Вашингтоні, скільки часу він дасть Володимиру Путіну, Трамп сказав: "Пару тижнів, і ми це вирішимо".

Щодо участі у перемовинах на вищому рівні він відзначив, що "для танго потрібні двоє". "Я хотів зустрітися з цими двома. Я міг би бути на зустрічі, але багато людей думають, що з цієї зустрічі нічого не вийде, ви повинні там бути. Можливо, це правда, можливо, ні. Але побачимо. Тим часом люди продовжують вмирати", - сказав президент США.

"Якщо Путін не сяде за стіл переговорів щодо припинення вогню, я подивлюся, чия це вина. Якщо є причини, я це зрозумію. Я точно знаю, що роблю. Ми подивимося, чи відбудеться у них зустріч. Цікаво буде подивитися. А якщо ні, то чому вони не провели зустрічі? Тому що я сказав їм провести зустріч. Але я знатиму через два тижні, що я збираюся робити", - наголосив Трамп.

За його словами, він має намір прийняти "дуже важливе рішення". "І це буде чи то масштабні санкції, чи масштабні тарифи, чи і те, й інше, чи ми нічого не робитимемо і скажемо, що це ваша боротьба", - сказав президент США, вчергове додавши, що ця війна ніколи б не почалася у часи його президентства.

Він відзначив, що "протягом наступних двох тижнів ми дізнаємося, яким чином все піде", не уточнивши, чи планує в принципі щось робити для організації зустрічі України та РФ на вищому рівні. "Думаю, за два тижні ми знатимемо, яким шляхом я йду. Бо я піду тим чи іншим шляхом, і вони дізнаються, яким шляхом я йду", - сказав Трамп.

Топ коментарі
+33
Певно ***** таки дійсно додавив чимось рудого донні на Алясці
показати весь коментар
22.08.2025 21:24 Відповісти
+27
показати весь коментар
22.08.2025 22:28 Відповісти
+26
показати весь коментар
22.08.2025 21:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ага, и автограф на русском языке "Зимородок"...
показати весь коментар
23.08.2025 17:06 Відповісти
Байдена же!
показати весь коментар
22.08.2025 22:08 Відповісти
Якщо путін накладе кучу гівна на лице Трампа, він ще подумає хто це зробив. Залізна логіка!
показати весь коментар
22.08.2025 22:15 Відповісти
А коли виявиться, що то Путін, Трамп надовно замислиться чи це було навмисне, чи ненавмисне.
показати весь коментар
22.08.2025 23:04 Відповісти
Окуляри випиши, нарцис...
показати весь коментар
22.08.2025 22:18 Відповісти
Яке ж воно жалюгідне🤦
показати весь коментар
22.08.2025 22:19 Відповісти
ДональдПаруТижнів
показати весь коментар
22.08.2025 22:20 Відповісти
Дебіл, якщо одним словом
показати весь коментар
22.08.2025 22:22 Відповісти
Брудний девелопер став керівником найвеличнішої країни світу! Жах!!
показати весь коментар
22.08.2025 22:23 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2025 12:23 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2025 22:28 Відповісти
Зінка мабуть винувата...
показати весь коментар
22.08.2025 22:34 Відповісти
Обов'язково подивись! Може застрелишся, або повісишся!
показати весь коментар
22.08.2025 22:40 Відповісти
Якщо Путін не сяде за стіл переговорів, я подивлюся, чия це вина, ЦЕ ТВОЯ ВИНА,ПОТВОРО
показати весь коментар
22.08.2025 22:46 Відповісти
Зазвичай імбіцил не доживає до деменції. Але в цьому тисятиріччі медицині пощастило.
показати весь коментар
22.08.2025 22:51 Відповісти
Он, что, не знает, кто начал войну?
показати весь коментар
22.08.2025 22:55 Відповісти
Трямп - это больной на всю голову моральный идиот.

У этого придурка какое жуткое раздвоение личности: он сам себе постоянно противоречит.
показати весь коментар
23.08.2025 01:43 Відповісти
це зрадник який завербован ****** і все що воно робить і зробить все на користь кацапів
показати весь коментар
23.08.2025 06:59 Відповісти
Это хуже, чем зрадник: это нравственный идиот с рождения и самовлюбленный необучаемый дурак с инициативой.
показати весь коментар
23.08.2025 07:09 Відповісти
Він шахрай,як і всі підкацапники.Він і молодості був таким.Просто не розумію як американці отаке могли вибрати в президенти....
показати весь коментар
23.08.2025 07:59 Відповісти
Так само , як і українці , обирали зека підкацапного , януковича , 73 % , під час війни , 4*ухилянта пустобреха , збоченця , шута-3членограя , який все своє життя , знущався над їх Державою , ржав з і х трагедії і повзав на колінах перед путлером -кадиркіним
показати весь коментар
23.08.2025 09:55 Відповісти
А що Ви очікували від постгеноцидної нації,приблизно половина якої має нейтральне,або позитивне відношення до імперії?І живе в мовно культурній оболонці московії???Зараз вже трохи менше,багато зрозуміли що таке московія.Але в Епіцентрі моторна олива ZIK московського виробництва вже продається!!!!
показати весь коментар
23.08.2025 22:19 Відповісти
ув. Василь Воробец, мы все очень далеко живём от США, американцев видим только в кино: а вот моя соседка, преподаватель университета, жила и работала 16 лет в Лос-Анжелесе и в Нью-Йорке:

её главный шок от Америки заключается в том, что там 55 % населения - это такие же невежественные мудаки, интересующиеся только деньгам и вульгарными теле-шоу, как и кумир этих мудаков Трямп...

Соседка каждый день поражалась, что типовой американец интересуется только стоимостью его говённых акций на бирже, суммой налогов и бейсболом. Абсолютно не знает и истории, ничего не читает кроме местных жёлтых газет и журнала про особо ужасные криминальные истории.
показати весь коментар
24.08.2025 08:29 Відповісти
https://t.me/RomanShrike/2534 Роман Шрайк:

Если изобрести машину времени и устроить трехсторонние переговоры между вчерашним, сегодняшним и завтрашним Трампами, они передерутся нафиг из-за несовместимости позиций.
показати весь коментар
22.08.2025 23:03 Відповісти
Ох і є *******
показати весь коментар
22.08.2025 23:03 Відповісти
@ (в перекладі):
Тромб каже Зеленському: "Якщо ти погодишся на капітуляцію, то я отримаю премію Миру."
показати весь коментар
22.08.2025 23:27 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2025 14:13 Відповісти
Він ******** на всю голову.
показати весь коментар
22.08.2025 23:30 Відповісти
Подивися як принижують всю демократичну спільноту світу на догоду військовому злочинцю. Яке ще знущання може дозволити Трамп ? Всі це бачать.
показати весь коментар
22.08.2025 23:47 Відповісти
Для цього самодура це буде вина України.
показати весь коментар
23.08.2025 00:16 Відповісти
Якщо це має бути "важке рішення", то очевидно це буде "ми нічого не робитимемо і скажемо, що це ваша боротьба".
показати весь коментар
23.08.2025 00:30 Відповісти
Можно уже просто забыть про этого тупого рыжего идиота и вести переговоры о военной помощи только с Великобританией, Германией, Францией и Польшей.

У этих стран вблизи их границам идёт крупнейшая война после 1945 года, так что они будут реально и масштабно помогать Украине :

100 миллиардов евро уже выделены Евросоюзом на закупку новейших американских вооружений для последующей передачи оружия и боеприпасов для ВСУ.
показати весь коментар
23.08.2025 07:15 Відповісти
...проблема в тому, як швидко і чи в загалі продасть трампоса цю зброю як на зараз, то він вже приготував подарунок пу: спільне фото з його підписом для дружбана
...схоже на те, що тр вмиє руки і буде продовжувати підкидати козирі пу
...про що може говорити Зе з пу? про гарантії безпеки від раши? про знищення ЗСУ?
...пу вже тищу разів ясно відповів тр, що поки не знищить державу Україна, не зупинеться. ...пу згоден лише на капітуляцію українців...
на що чекає тр? ...мабудь на емпічмент?
показати весь коментар
23.08.2025 07:54 Відповісти
Ирина Мелодия: "На що чекає трамп? ...мабудь на емпічмент?"

Не исключено, что Трямп может получить процедуру импичмента осенью 2026 года после выборов в конгресс и в сенат... Такого промосковского идиота, психически неадекватного самовлюблённого дурака ещё никогда не было на посту президента США...
показати весь коментар
23.08.2025 22:43 Відповісти
На ху@ он тебя,долбо@ба, видел.
показати весь коментар
23.08.2025 00:55 Відповісти
Через два тижні я побачу що винна Україна. Але їм наступні два тижні я вже давати не буду. Друг Бальйодя прямо з Кремля попросив.
показати весь коментар
23.08.2025 01:00 Відповісти
"Я так думаю.
Можливо це правда, але можливо-ні.
Я точно знаю що роблю.
Але ми подивимося.
Думаю що через два тижні ми усе побачимо.
Бо я піду тим чи іншим шляхом, і вони дізнаються, яким шляхом я йду."
А, ще забув -"Якби я був президентом, а не Байден-цієї війни на сталося би". *****, цьому рудому імбецилу хтось якусь перфокарту у голову вклав з одними й тими ж алгоритмами відповідей ? Як папуга з чубчиком-одне й те саме. R2D2 розумніший за нього.
показати весь коментар
23.08.2025 01:30 Відповісти
ти гониш?
р2д2 астробот, він розраховує траекторіїї та керує польотом винищувача...
ну у світі ЗВ...

довірив би трумпу таке? 😁
показати весь коментар
23.08.2025 04:26 Відповісти
...тільки сліпий, глухий, чи той, у кого в макітри опилки ...або той, хто грає на боці пу, робить вигляд, що не бачить що відбувається, що було і що буде, якщо агрессора на черв.дорожці привітати, замість дати по зубах, щоб відкатився злодій за свій поребрик і оставив в спокої народ України.
показати весь коментар
23.08.2025 12:37 Відповісти
А, ще забув -"Якби я був президентом, а не Байден-цієї війни на сталося би". *****, цьому рудому імбецилу хтось якусь перфокарту у голову вклав з одними й тими ж алгоритмами відповідей ? Як папуга з чубчиком-одне й те саме. R2D2 розумніший за нього.

Перфокарта в башке у Трямпа какая-то совсем уж примитивная: явно начала 1950-х годов...

В общем, как из допотопной ЭВМ "Минск-1" выпуска 1951 года, конструкции Исаака Семёновича Брука...
показати весь коментар
23.08.2025 01:48 Відповісти
Не розказуйте, "Мінськ-1" зʼявився 1960-го, конструктором був Лопато, і машина була розумнішою за трумпа 😂
показати весь коментар
23.08.2025 13:13 Відповісти
Трамп вже знайшов винного - Байдена. Навряд чи когось іншого знайде.
показати весь коментар
23.08.2025 02:00 Відповісти
...дик, вже знайшов...це ж Україна, за його словами винна, адже зразу не підкорилася= не капітулювала перед хотєлками пу

Тобто: за тр виходить, що міжн право вже на смітнику історії і правити бал від тепер буде право сили
показати весь коментар
23.08.2025 12:41 Відповісти
коли він вже сдохне!
показати весь коментар
23.08.2025 02:31 Відповісти
коли він вже сдохне!

Примерно в 2029 году.
показати весь коментар
23.08.2025 07:16 Відповісти
звідки інфа? а путін коли сдохне?
показати весь коментар
24.08.2025 00:40 Відповісти
звідки інфа? а путін коли сдохне?

у Трямпа прединсультный цвет лица, к тому же у него недопустимые для его охрененного возраста биологические перегрузки в работе и в сексуальной жизни: Трямп - это туповатый нарцисс, поэтому ему хочется любой ценой показать молодой жене, что он ещё не дряхлый старик 80 лет, а ещё "мужик ого-го".

Такие престарелые мужья молодых жён мрут, как мухи и долго никогда не живут. Примеров масса и в медиа и в жизни: сам лично знал 4 моих старших коллег по профессии, которые померли из-за женитьбы на женщинах моложе себя на 20-25 лет.

Думали, что женитьба на молодой самого себя омолодит, а в реальности сыграли в ящик от биоперегрузок через 3-5 лет после "омолаживающего" брака.

Путин, ****, чтобы не сдохнуть, давно не трахается вообще, бережёт своё крысиное здоровье, жрёт натощак гоголь-моголь из сырых перепелиных яиц, плавает в бассейне с 9 до 10 утра.

Поэтому он сдохнет не скоро. На его смерть надеяться бесполезно: надеяться надо на 100 миллиардов евро, на которые Евросоюз закупить новейшего вооружения для ВСУ.
показати весь коментар
24.08.2025 01:15 Відповісти
цікаво побачимо
показати весь коментар
24.08.2025 01:18 Відповісти
звісно
винні Байден та ЗЕ
показати весь коментар
23.08.2025 04:53 Відповісти
Если Путин не сядет за стол переговоров, я посмотрю, чья это вина, - Трамп Источник: https://censor.net/ru/n3570085
==========
Американський блазень! Ти вже офіційно призначив Україну винною у війні, бо вона чинить опір агресору, який набагато більший по розміру.
показати весь коментар
23.08.2025 06:49 Відповісти
Твоя це вина довб@*** рудий
показати весь коментар
23.08.2025 06:55 Відповісти
Подаруйте йому дзеркальце.
показати весь коментар
23.08.2025 07:22 Відповісти
вибухи у п'ятницю, 22 серпня, сталися на нафтопереробному заводі компанії Smitty's Supply у Роузленді, що в американському штаті Луїзиана.

Реакція трампа - під час пресконференції у Булому домі продемонстрував журналістам фото, на якому він знятий разом з російським диктатором путіним під час його візиту на Аляску. За словами Трампа, фото йому надіслав сам путін.

Навіть лукашенко послав трампа і заявив, що не буде відпускати з тюрми нікого.

путін опускає захід все нижче і нижче - санкції знімуть самі, хоча вони і не діяли. захід заплатить ще контрибуції фсб.

лукашенку урсула вже виділяє три мільярди євро - хоча військові навчання ще не почалися!!!

така ната

Те, що федеральний прокурор Німеччини ганявся за українським дайвером, - це було замовлення фсб, безсумнівно!!! Хоча б його не вбили - американці теж, тому що підрив північного потоку, однозначно, це їхня робота, і крота задіяли, який вибухівку закинув всередину труби.
Скільки людей загинуло в Костянтинівці за останні години???
показати весь коментар
23.08.2025 07:44 Відповісти
Это все Байден !!!
Трамп голуб войны
показати весь коментар
23.08.2025 09:20 Відповісти
Це війна усіх демократичних сил у світі.
показати весь коментар
23.08.2025 09:36 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2025 09:48 Відповісти
Якщо путлєр не сяде? Сяде без всяких якщо. Краснов може не сумніватися
показати весь коментар
23.08.2025 10:35 Відповісти
Треба його тією гольф-ключкою по фейсу ..а то дід зовсім вже немічний і патякає таке що і сам не розуміє,про що він."Якщо ну не сяде..то я подивлюсь,хто винен"!Де логіка?!
показати весь коментар
23.08.2025 10:38 Відповісти
Явний прогрес психопатії, лікарі вже бессилі.....
показати весь коментар
23.08.2025 10:48 Відповісти
Якщо пуйло не сяде за стіл переговорів, я подивлюся чия це вина. І якщо є причини то я це зрозумію (с). Тобто дасть ще два тижні і так поки не закінчиться його каденція.
показати весь коментар
23.08.2025 11:10 Відповісти
Йому потрібно носити кепку -- ЛОШАРА
показати весь коментар
23.08.2025 11:44 Відповісти
собаці під хвіст подивись , ідіот
показати весь коментар
23.08.2025 11:48 Відповісти
феерического ******** кусок!
показати весь коментар
23.08.2025 12:45 Відповісти
Куда ему писать, шо он дол****? Дайте адрес!
показати весь коментар
23.08.2025 12:48 Відповісти
Сенатори США з імпічментом Трампу теж будуть відкладати рішення чи будуть далі заглядати йому в дупу.
показати весь коментар
23.08.2025 13:00 Відповісти
Повна фраза Трампа звучить так "Якщо Путін не сяде за стіл переговорів, я подивлюся, чия це вина... і приєднаюсь до того з них хто на той момент буде перемагати"
показати весь коментар
23.08.2025 13:03 Відповісти
Конечно же это будет вина Зеленского. Почему ты сомневаешься рыжий павиан?
показати весь коментар
23.08.2025 13:06 Відповісти
Якщо путін сяде, то я ляжу, - Трамп
показати весь коментар
23.08.2025 13:15 Відповісти
цей стрелочнік вже за*бав своїма два тижнями і ще хоче списати провину на Україну старий кончений п*дофіл
показати весь коментар
23.08.2025 13:47 Відповісти
Пускай послушает путина после того как он не приедит. 100% правду скажет. Помощник терориста
показати весь коментар
23.08.2025 14:03 Відповісти
"Или я веду ее в ЗАГС, или она ведет меня к прокурору!"(С)
показати весь коментар
23.08.2025 14:30 Відповісти
Тату,а де море?
показати весь коментар
23.08.2025 15:19 Відповісти
...тр, а де в Україні океан?
показати весь коментар
23.08.2025 20:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2