9531 відвідувач онлайн

США більше не витрачають "жодних коштів" на допомогу Україні, - Трамп

трамп

Американський лідер Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати більше не надають коштів на допомогу для України. Цим займається НАТО.

Про це він сказав на зустрічі з журналістами в Білому домі, інформує Цензор.НЕТ.

Трамп згадав про допомогу, яку Україні надала попередня адміністрація США за Джо Байдена, заявивши, що йшлося про "350 млрд доларів".

"Я сказав, що Зеленський – найбільший комівояжер, якого я коли-небудь зустрічав, тому що він приїжджав в країну і щоразу їхав з 50 мільярдами доларів. Але ми більше не даємо Україні жодних грошей. Насправді, все навпаки: вони звертаються через НАТО, просять ракети, ми продаємо ракети НАТО. НАТО платить нам у повному обсязі й робить із ними що хоче", - пояснив Трамп.

У президента США також запитали, чи розмовляв він з російським диктатором від минулого понеділка — після зустріч із Зеленським та європейськими лідерами. Трамп відповів ствердно.

"Кожна розмова з ним [Путіним] добра, але потім, на жаль, бомблять Київ чи інше місто, і я дуже злюся. І, ну, те, що я вважав найлегшим, чесно кажучи, це Росія та Україна. Але виявляється, це якісь серйозні особисті конфлікти. Це одна з таких речей. Але ми це зупинимо", - додав він.

Топ коментарі
+42
Не важливо. Підписувала держава США, а він зараз є президентом цієї держави. Якщо виходити з такої позиції то порушується весь світовий порядок.
показати весь коментар
25.08.2025 20:22 Відповісти
+37
от ьтепер американці нарешті заживуть.
показати весь коментар
25.08.2025 20:05 Відповісти
+36
Ай, маладці. Продинамили Україну ще й хваляться. Країна гнид...
показати весь коментар
25.08.2025 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
І що? Гордість аж розпирає?
Мене в житті завжди тішило, коли я міг комусь допомогти, і ніяковів, коли доводилося відмовити. Що ж, такий президент зараз в Сполучених штатах
показати весь коментар
25.08.2025 21:07 Відповісти
То віддайте нам кошти за утилізовані вами стратегічні бомбардувальники хоча.
показати весь коментар
25.08.2025 21:12 Відповісти
Тобто США тепер не в НАТО? Окремо?
показати весь коментар
25.08.2025 21:13 Відповісти
Знайшов піцько грабовий чим гордитися. Справжній русскій агєнт Краснов...
показати весь коментар
25.08.2025 21:15 Відповісти
Жалюгідне трепло
показати весь коментар
25.08.2025 21:23 Відповісти
лишилося післати "трамбона накуй" разом з відмовою по рідкоземельних
показати весь коментар
25.08.2025 21:29 Відповісти
Народ, тут на гілці появилося два трампісти, Smith Wesson, та The Fifth Third, які виявляється, в себе в США голосували за ворога України трумпа. Давайте їх дружно пошлемо *****
показати весь коментар
25.08.2025 21:39 Відповісти
Та вони тут і раніше бовталися - топили за трумпа, аж із штанів вискакували. Потім злякалися та причаїлися, а тепер знов повилазили з-під свого каменюки, хробаки!
Бийте їх, бо вони вороги!!!
показати весь коментар
29.08.2025 13:27 Відповісти
Забанили автора... 28.08.2025 18:22
цей список 25.08.2025 20:22 там був
показати весь коментар
29.08.2025 15:04 Відповісти
Ну как бы помощь и не нужна, нужен военторг а он как я знаю открыт. А кто антитрампист, тот предатель Украины, из за вас, гнид, еще и разветку отключить могут, будет 100% ваша вина.
показати весь коментар
25.08.2025 21:49 Відповісти
фух...
ну тепер можна з чистою совістю більше не дотримуватись якихось там писюльок на туалетному папері про ядерну зброю.....
діло залишилось за малим: знайти когось, в кого буде політична воля зробити ядерку!

ну і само собою трампон може забути про якісь там рідкоземельні метали викопані з української землі!
показати весь коментар
25.08.2025 21:58 Відповісти
Це він так сьогодні заявив..завтра бовкне щось протилежне..😁
показати весь коментар
25.08.2025 22:01 Відповісти
Пане Трамп - а що там гарантії США по Будапештському меморандуму та Угода про рідкоземи..?!
Вже не " потужно".?! Проїхали..?!
Бізнес з рашкою - то краще..?!
показати весь коментар
25.08.2025 22:00 Відповісти
Залиш їх собі на ліки, йолоп руснявий..
показати весь коментар
25.08.2025 22:04 Відповісти
Никто не заметил хорошей новости - "нато покупает у нас И ДЕЛАЕТ ЧТО ХОЧЕТ", т.е. нет больше никаких ограничений "нашими ракетами козлостан не долбить".
показати весь коментар
25.08.2025 23:25 Відповісти
Є обмеження.
Мудень Колбі, який через дебіла-алкаша Гексета вже 4 рази зупиняв допомогу Україні, розробив ще правило, яким Україна має отримувати згоду Гексета на будь-який удар американською зброєю по території РФ. По-перше - це не дає можливість оперативних ударів, а по-друге - Гексет не дає цих дозволів з подачі Колбі.
показати весь коментар
26.08.2025 09:50 Відповісти
Где то можно увидеть эту информацию?
показати весь коментар
26.08.2025 16:30 Відповісти
У The Wall Street Journal
показати весь коментар
26.08.2025 17:30 Відповісти
Трамп враг Украины, и будет длить ее . Зачем вообще президент отдает Украинские ресурсы западу
показати весь коментар
26.08.2025 04:38 Відповісти
И он этим еще и гордится
показати весь коментар
26.08.2025 07:47 Відповісти
Рудий блазень, начальник Білого дурдому Трампекс зробив героїчний вчинок для *****, не допомогає Україні. Але цьому старому пирдуну не зрозуміло, що всяка дія має декілька послідовностей. Якщо рудий ідіот не допомогає Україні, то автоматично він допомогай кацапському свинорейху. Тим, що не допомогає Україні.
Погано, що величезною військовою потугою керує закінчений ідіот.
показати весь коментар
26.08.2025 07:50 Відповісти
Знайшов чим хвалитися! Скотилася держава з лідера демократії до бариги підворотнього...
показати весь коментар
26.08.2025 08:41 Відповісти
Він хвалиться тим, що імпонує американцям, а це ціна бензину і за скільки вони можуть купити case of beer.
показати весь коментар
26.08.2025 09:58 Відповісти
Звісно важлива думка і настрої внутрішнього споживача, але президент будь-якої країни відповідає серед іншого і за зовнішню політику, він особисто має створювати імідж справді Великої держави, щоб її громадяни відчували себе у будь-якому кутку Землі громадянами держави, яку поважають, а може і бояться, і аж ніяк не насміхаються...
Зараз рудий стоптує імідж США, який створювався десятиліттями, в порох, слова президента через їх непередбачуваність все менше сприймаються серйозно, вони не зважені і протирічні, вони втрачають вагу, вони сфокусовані на "лайках" від 336 млн населення своєї країни і цим словам байдуже до ставлення інших близько 7,7 млрд людей!
показати весь коментар
26.08.2025 12:11 Відповісти
Рідкісні піндоси!!!
показати весь коментар
26.08.2025 10:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2