5409 відвідувачів онлайн

З юридичного погляду не так просто конфіскувати заморожені активи РФ, - прем’єр Бельгії де Вевер

Прем’єр-міністр Бельгії де Вевер про конфіскацію активів РФ

Премʼєр-міністр Бельгії Барт де Вевер виступив проти конфіскації заморожених російських активів, наголосивши на юридичних труднощах такого процесу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це він сказав на пресконференції у Берліні у вівторок.

Так, де Вевер зауважив, що російські активи найкраще залишити замороженими у Euroclear до завершення мирних переговорів між Росією та Україною.

"Значна частина цих коштів заморожена в Брюсселі в Euroclear. Я знаю, що є уряди, які намагаються конфіскувати ці гроші. Але я хотів би попередити, що з юридичного погляду це не так просто", – зазначив він.

Варто нагадати, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну західні держави заморозили близько 300 мільярдів євро російських активів, що зберігаються в їхніх юрисдикціях.

Відтоді триває дискусія про те, як саме можна використати ці активи для допомоги Україні.

Нагадаємо, Єврокомісія розглядала можливість надати зареєстрованому у Бельгії депозитарію Euroclear можливість використання заморожених активів РФ для компенсації збитків внаслідок можливої конфіскації його активів у Росії.

У Euroclear визнавали, що російські суди масово виносять рішення про конфіскацію коштів інвесторів, які обліковуються на рахунках депозитарію у РФ.

Топ коментарі
+6
ЗАТО ПРОСТО

- вбити 500 000
- знищити півкраїни величиною з 3 бельгії
- викрадати дітей
- погрожувати ЯЗ
- підриваги ГЕС

отут тобі ще і червону доріжку постелять
показати весь коментар
26.08.2025 17:01 Відповісти
+4
а з шкурного погляду це взагалі нечуванно
показати весь коментар
26.08.2025 16:47 Відповісти
+4
Кілька кацапських прильотів по Брюселю - і в голові прем'єра настане юридичне просвітлення.
показати весь коментар
26.08.2025 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а з шкурного погляду це взагалі нечуванно
показати весь коментар
26.08.2025 16:47 Відповісти
вбивство кацапами українців є юридично бездоганним фактом бельгійського права

.
показати весь коментар
26.08.2025 18:08 Відповісти
Кілька кацапських прильотів по Брюселю - і в голові прем'єра настане юридичне просвітлення.
показати весь коментар
26.08.2025 16:49 Відповісти
звіздун твоя фамілія , да Вевер Шльонровіч ...
показати весь коментар
26.08.2025 16:50 Відповісти
Звичайно важко, за 3.5 роки війни ті активи вже стали як свої, рідненькі
показати весь коментар
26.08.2025 16:50 Відповісти
Якраз просто.
Звичайна конфіскація майна злочинця.
показати весь коментар
26.08.2025 16:59 Відповісти
ЗАТО ПРОСТО

- вбити 500 000
- знищити півкраїни величиною з 3 бельгії
- викрадати дітей
- погрожувати ЯЗ
- підриваги ГЕС

отут тобі ще і червону доріжку постелять
показати весь коментар
26.08.2025 17:01 Відповісти
Крим в нас відібрали, вмовляють ще кілька областей віддати, повбивали людей на нашій территоріі шмаляють дронами і ракетами по мирному населенню то це просто... коли є бажання справедливості то все просто..
показати весь коментар
26.08.2025 17:11 Відповісти
Щось у вас все складно. Складно за три з половиною років налагодити військову промисловість, змінити правила голосування (зовсім мабуть нема бажання), тяжко відмовитись від енергоносіїв від раши, а як складно санкції вводити, вже аж дев'ятнадцятий пакет розробляють а як тяжко вони проходять.
показати весь коментар
26.08.2025 17:17 Відповісти
Веєр чи віяло, а як виглядає з юридичної точки зору те шо кацапсини кожного дня вбивають українців, руйнують міста та села, підривають дамби та т.і.?!
показати весь коментар
26.08.2025 17:23 Відповісти
а як можна юридично
виправдати військові злочини путераста, а Трамп із ним зустрічався?
показати весь коментар
26.08.2025 17:25 Відповісти
Коли починається такий піз....день, це може означати, що мОсковити щось цьому прем'єру " пообіцяли!!! Всі думають як конфіскувати в цей думає як заморозити!!!
показати весь коментар
26.08.2025 18:35 Відповісти
все просто, де Вевер, тоді русня йде до тебе, до твого народу
показати весь коментар
26.08.2025 21:31 Відповісти
... якщо дещиця з тих ацапських мільярдів попадає на рахунки подібних чиновників, то дійсно конфіскація не можлива .
У нас подібним чином працює АРМА...
показати весь коментар
26.08.2025 22:31 Відповісти
То есть, когда из питерской темной подворотни к нему гопник с ножичком подойдет, он скажет: "прекратите, а то я на вас в суд подам"