9181 відвідувач онлайн

Трамп запропонував залучити ПВК зі США в межах гарантій безпеки для України, - The Telegraph

Трамп про гарантії безпеки

Президент США Дональд Трамп нібито запропонував залучити з американського боку приватні військові компанії, що доповнять зусилля європейських партнерів у межах можливих гарантій безпеки для України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це виданню The Telegraph розповіли джерела.

Так, зазначається, що Трамп на перемовинах з європейськими державами стосовно потенційних гарантій безпеки для України у межах мирної угоди нібито запропонував залучити з американського боку приватні військові компанії, що доповнять зусилля європейських партнерів.

Передбачається, що ці американські компанії можуть залучатися до зміцнення фортифікацій, будівництва нових військових баз і захисту американського бізнесу на території України, а присутність контрактників-американських громадян була б додатковим чинником стримування для Росії.

Видання пише, що пропозицію нібито обговорюють серед інших заходів, які зголосилися запропонувати держави "Коаліції охочих" на чолі з Францією та Британією.

Джерела зауважують, що використання контрактників з ПВК дозволило б Трампу, який вже обіцяв не відправляти американських військових в Україну, заспокоїти страхи найбільш ізоляціоністського крила трампістів.

Топ коментарі
+9
ціна на цілування руки уйла?
Таке.
показати весь коментар
30.08.2025 18:46 Відповісти
+8
Вагнеровців???
ну-ню..
зовсім ********
фарбований лис
показати весь коментар
30.08.2025 18:24 Відповісти
+7
сша уже давали гарантії.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%BC Будапештський меморандум - Вікіпедія


https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%BC

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%BC
Називається.
показати весь коментар
30.08.2025 18:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вагнеровців???
ну-ню..
зовсім ********
фарбований лис
показати весь коментар
30.08.2025 18:24 Відповісти
якщо це не підрозділи збройних сил держави, за які вона несе повну відповідальність, то хай гуляють

в чвк наберуть всілякої швалі звідусіль, а потім з нею буде клопіт по криміналу.

.
показати весь коментар
30.08.2025 18:28 Відповісти
а який статут ціх меріканських ПВК? Щось на кшалт ПВК "Вагнер"? Тоді відразу на йух
показати весь коментар
30.08.2025 18:25 Відповісти
будівництвом фортифікацій має займатись Інженерний корпус ЗСУ

американці так накрутять на всьому, що наші крадії виявллться меценатами.

.
показати весь коментар
30.08.2025 18:25 Відповісти
ну да ну да.. мало було скандалів з Блеквотер, тепер це правда Академі.
той же вагнер, тільки англійською
показати весь коментар
30.08.2025 18:26 Відповісти
нехай своїми чвк в Африці порядок наводять

.
показати весь коментар
30.08.2025 18:29 Відповісти
ну ні як не хоче трамп накладати санкції проти свого дружбана )(уйла
показати весь коментар
30.08.2025 18:35 Відповісти
Перший раз почув щось добре від трампа. Але ж завтра він забуде, або скаже, що мав на увазі підарів-вагнерівців.
В от якби реально ПВК, як ті, що покрошили орків під Хишамом в Сирії, було б непогано. Їх можна хоч в дивізію, хоч в корпус розвернути.
показати весь коментар
30.08.2025 18:37 Відповісти
Нічого доброго труп трампа ніколи не виродить.
показати весь коментар
30.08.2025 20:52 Відповісти
це він так "підкидає фішки" росіянам? мовляв - не дарма вони чотири роки говорили про "іноземних найманців"
показати весь коментар
30.08.2025 18:38 Відповісти
Трамп помре ,в нього ноги опухають і руки чорніють
показати весь коментар
30.08.2025 18:42 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2025 18:43 Відповісти
ціна на цілування руки уйла?
Таке.
показати весь коментар
30.08.2025 18:46 Відповісти
Рука трупа трампа.
показати весь коментар
30.08.2025 20:58 Відповісти
І білки в голові здихають.
показати весь коментар
30.08.2025 20:53 Відповісти
сша уже давали гарантії.

Називається.
показати весь коментар
30.08.2025 18:45 Відповісти
Идея отличная !!!
Вот только кто ее оплачивать будет?
Солдаты частной американской армии за 2000 долларов в месяц
Жопу от дивана не оторвут
И не будут они ничего строить
Они любят воевать
Убивать врага
Они для этого и идут в такие формирования
Чтобы иметь право на убийство
А окопы роют - строители
Каждый должен заниматься своим делом
А не х.....й
Как Владимир Александрович
показати весь коментар
30.08.2025 18:46 Відповісти
"краснов", ПНХ ! Твої балачки в одній автівці з шефом розставили усі крапки над "І".
показати весь коментар
30.08.2025 18:50 Відповісти
********* *****, покладене на кривавого трампакса- ну да, десь так і є!
показати весь коментар
30.08.2025 18:52 Відповісти
Невже ще хтось слухає цього запроданця-піз#абола? Дивно...
показати весь коментар
30.08.2025 18:54 Відповісти
Мова про залучення ПВК йшла ще в 2014 році коли "зелені чоловічки" зявилися в Криму і на Донбасі. Дві чи три ПВК запропонували свої послуги Україні. Тодішнє "керівництво" відмовилось бо "дорого". Але саме тоді це було б найкращим політичним рішенням... Залучення приватної військової компанії навіть зараз було б досить ефективним рішенням на якомусь з напрямків. Особливо в Криму.
показати весь коментар
30.08.2025 19:01 Відповісти
Дві чи три ПВК запропонували свої послуги Україні
чиї то були пвк? може з рашки? в перше чую про таке, може я проспав.
показати весь коментар
30.08.2025 19:43 Відповісти
Так. Схоже що проспали. І не ви один! Компанії були з США.
показати весь коментар
30.08.2025 20:20 Відповісти
ця корова рудоморда взагалі розуміє що це і без його гов'яжих мізків працювало і працюватиме, придурку тиждні два знадобиться - думає "вони не можуть бути розумніші ніж я - вони мають за два тиждні точно все забути"
показати весь коментар
30.08.2025 19:12 Відповісти
Цілком розумно. Америка надає найманців, платить Європа і всі задоволені. Крім раші, звичайно)
показати весь коментар
30.08.2025 19:17 Відповісти
Мені цікаво інше. Чому всі ініціативи розглядаються лише після того, як їх озвучить Трамп? Що, без Трампа лідери ЄС та й наші не розуміли, що ЧВК - це реальне вирішення багатьох проблем? Вони ж навіть не заїкалися ніколи на цю тему. І так по всій лінійці питань: від перемовин до гарантій безпеки та післявоєнного устрою. Нічого б не зрушилося з мертвої точки, якби не Трамп.
При цьому саме на Трампа виливаються тонни бруду. Неймовірно.
Але враження саме таке. Що без Трампа це болото не зрушити. Одна надія на Фредовича. Дожилися.
показати весь коментар
30.08.2025 20:00 Відповісти
Цікаво, а зарубіжні вояки в ЗСУ - гірше чвк? Не один біс, як їм платити?
показати весь коментар
30.08.2025 20:57 Відповісти