7908 відвідувачів онлайн

Шанси на мир в Україні зараз гірші, ніж були до зустрічі на Алясці, - ексрадник Трампа Болтон

Шанси на мир в Україні гірші. Що заявив Болтон?

Колишній радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон вважає, що ймовірність припинення війни в Україні наразі нижча, ніж була до зустрічі Трампа із російським диктатором Володимиром Путіним на Алясці.

Про це він сказав в інтерв'ю Sky News, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, Путін повністю уникнув покарання за війну проти України.

"Путін буквально уникнув покарання за вбивство. Що б він не сказав Трампу на Алясці, він це просто ігнорує - посилюючи атаки на цивільні цілі в Україні, не зменшуючи військових зусиль Росії, не йдучи на жодні поступки", - наголосив Болтон.

"Я думаю, що все руйнується. Я думаю, що шанси на мир в Україні зараз, ймовірно, гірші, ніж були до саміту на Алясці", - додав колишній радник Трампа.

Він вважає, що лідер США був принижений Путіним.

"Не думаю, що він (Дональд Трамп. - Ред.) це усвідомлює, але Путін вважає, що стара магія повернулася, що його підготовка в КДБ дозволила йому знову обдурити Трампа", - підсумував Болтон.

Топ коментарі
+12
Він вважає, що лідер США був принижений Путіним.
Скоріше опущений ху....лом
показати весь коментар
01.09.2025 15:21 Відповісти
+12
Китайці крутять рудим дідом як хвойда дупою через своїх вассалів. Але діду пофіг, бо він давно в маразмі і хоче тільки розваг і нобелівку.
показати весь коментар
01.09.2025 15:25 Відповісти
+8
ці шанси і до зустрічі на Алясці були нульовими. Старіє Болтон.
показати весь коментар
01.09.2025 15:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ці шанси і до зустрічі на Алясці були нульовими. Старіє Болтон.
показати весь коментар
01.09.2025 15:17 Відповісти
На Алясці пройшов виїзний інструктаж агента ху....лом
показати весь коментар
01.09.2025 15:23 Відповісти
Трамп, замість допомоги ******, мавби займатися покращенням нікчемної МедДопомоги Американцям!!
лікували в США зубну біль дитині, а госпіталізовали з НАБРЯКОМ КВІНКЕ: в скільки це нам обійшлося 🫣
https://www.youtube.com/watch?v=v_IMYpmuVUY
показати весь коментар
01.09.2025 16:21 Відповісти
боротьба з обамакеар - це для нього святе.
показати весь коментар
01.09.2025 16:30 Відповісти
******* американські діагности, які ніколи у своїй практиці не бачили набряку Квінке.
показати весь коментар
01.09.2025 19:33 Відповісти
Він вважає, що лідер США був принижений Путіним.
Скоріше опущений ху....лом
показати весь коментар
01.09.2025 15:21 Відповісти
Китайці крутять рудим дідом як хвойда дупою через своїх вассалів. Але діду пофіг, бо він давно в маразмі і хоче тільки розваг і нобелівку.
показати весь коментар
01.09.2025 15:25 Відповісти
А , як Дональд без премії до пенсії дотягне ???
показати весь коментар
01.09.2025 15:25 Відповісти
По факту Америка перестала існувати.
показати весь коментар
01.09.2025 15:25 Відповісти
показати весь коментар
01.09.2025 16:04 Відповісти
Не то що принизив пуйло Трампа,він його опустив.Низість!Трамп безсильний.
показати весь коментар
01.09.2025 16:16 Відповісти
Досвічений Болтон цим в'ю реагує на бреню ***** (і Трампа, заодно) - ось цю: "Домовленості, досягнуті на Алясці, відкривають шлях до миру в Україні"