9393 відвідувача онлайн

Фіцо на зустрічі з Путіним: Із Зеленським у п’ятницю обговорю "неприпустимість атак на енергетику" (оновлено). ВIДЕО

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо зустрівся із диктатором Володимиром Путіним.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

Під час бесіди з очільником Кремля Фіцо сказав, що на зустрічі із Зеленським планує обговорити "неприпустимість атак на енергоінфраструктуру".

Оновлено

За словами Фіцо, Словаччина "жорстко реагуватиме" на удари по цьому нафтопроводу, який постачає російську нафту до Словаччини та Угорщини. Прем’єр також зазначив, що не підтримує ініціативу Єврокомісії RepowerEU щодо зменшення залежності ЄС від російської нафти та газу.

Крім того, Фіцо висловив позицію Словаччини щодо інтеграції України: за його словами, Україна не може стати членом НАТО, але країна отримає підтримку у вступі до Європейського Союзу.

Раніше повідомлялось, що Фіцо планує зустрітися із Зеленським 5 вересня.

Топ коментарі
+41
фицо идёт вслед за расейским кораблём
показати весь коментар
02.09.2025 12:43 Відповісти
+27
А шо в нас знищили Трипільську ДРЕС і інші - його не їбе?
показати весь коментар
02.09.2025 12:47 Відповісти
+21
Подрыв Каховской ГЭС, захват ЗАЭС, массовые атаки на ТЭС Украины. Что на это сказал фицо? Язык в жопу засунул
показати весь коментар
02.09.2025 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
фицо идёт вслед за расейским кораблём
показати весь коментар
02.09.2025 12:43 Відповісти
Более того - надо усилить удары. Надеюсь следующий НПЗ жахнут уже на днях. Лучше сегодня!
показати весь коментар
02.09.2025 13:06 Відповісти
для чого зустрічатись з *********** лайном ?
показати весь коментар
02.09.2025 12:44 Відповісти
Одержав інструкції та торбинку з кешем.
показати весь коментар
02.09.2025 13:42 Відповісти
І маляву для Вальодьі.
***** - Пісюаністу.
........ Оман...... . ........ домовленість...... .
*****.
показати весь коментар
02.09.2025 14:03 Відповісти
А шо в нас знищили Трипільську ДРЕС і інші - його не їбе?
показати весь коментар
02.09.2025 12:47 Відповісти
А от зовсім не їбе. Це ж не ТЕС Вояни чи Новаки.
показати весь коментар
02.09.2025 14:05 Відповісти
Яркий ідіот зібрався зустрічатися зі шльондрою фіцо? А, клован. Зрозуміло.
показати весь коментар
02.09.2025 12:47 Відповісти
Один, ще гірше, збирався зустрічатися з орбаном. Але його не випустили😁
показати весь коментар
02.09.2025 12:51 Відповісти
Ах ти,курва,па-раша може бити по українській інфраструктурі,включаючи енергетичну,а Україна по грошам, якими фіцо фінансує війну не смій.Пішли ви разом з орбаном та сіярто курсом корабля па-раши.
показати весь коментар
02.09.2025 12:47 Відповісти
Тобто ************ фіцо вважає, що рф може атакувати українську енергетичну інфраструктуру, а україна російську не може?
показати весь коментар
02.09.2025 12:47 Відповісти
та він нічого не вважає. він робить тілтьки те, що його просить ху йло. при тому, що робити Фіцо це буде не безплатно.
показати весь коментар
02.09.2025 13:03 Відповісти
Знову згадую слова якоїсь кацапської клуші в відео - Неужєлі нельзя дагаваріцца чтоби ми могли стрелять по Украінє, а оні по нам нєт? _ Вони всі реально і опну ті. Кацапи і закацапи.
показати весь коментар
02.09.2025 13:46 Відповісти
Фіцо, ти поц. А справжньому єврею Зеленському нема діла до думки поца.
показати весь коментар
02.09.2025 12:48 Відповісти
Хм... А з московитами поговорити не хочеш про неприпустимість атаки на енергетичну інфраструктуру України?
показати весь коментар
02.09.2025 12:48 Відповісти
ЗАТО ПО НАМ ЦЕ БУДЬ_ЛАСКА, ЦЕ МОЖНА..... виродок
показати весь коментар
02.09.2025 12:49 Відповісти
Мразь чому мовчало коли кацапи зруйнували енегретику України? Коли люди взимку сиділи без електрики в холодних домівках? Лицемірне словацьке ******** уйобіще
показати весь коментар
02.09.2025 12:51 Відповісти
Фіцю, тема енергетики кацапстану нам не цікава. Можеш не приїзджати. А ось що тобі нашепотів путлєр для інформування українського керівництва, можеш повідомити телефоном, бо ті наративи ми уже сотні разів чули.
показати весь коментар
02.09.2025 12:51 Відповісти
Подрыв Каховской ГЭС, захват ЗАЭС, массовые атаки на ТЭС Украины. Что на это сказал фицо? Язык в жопу засунул
показати весь коментар
02.09.2025 12:51 Відповісти
"А где ж я харчеваться буду?!" (с)
показати весь коментар
02.09.2025 13:07 Відповісти
точно як поліграф поліграфич де я харчуватися буду
показати весь коментар
02.09.2025 13:49 Відповісти
Отож! Його і процитовано!
показати весь коментар
02.09.2025 13:51 Відповісти
та пішов ти на х-й! гітлерівський прислужник!
показати весь коментар
02.09.2025 12:54 Відповісти
Не ображай Адольфа! ***** це бруд під його нігтями
показати весь коментар
02.09.2025 13:33 Відповісти
патрон-хуйло наказав давити на хрипатого щоб не атакували нпз рашистів, бо скоро на ослах будуть їздити
показати весь коментар
02.09.2025 12:55 Відповісти
відвезіть його не взорвану дамбу каховської гэс, хай там гавкає про неприпустимість.
показати весь коментар
02.09.2025 12:57 Відповісти
а де була ця мерзота, коли московити методично знищували наші НПЗ, ГЕС, ТЕЦ????????
показати весь коментар
02.09.2025 13:00 Відповісти
Фіцо ще й раділо що ***** знищило всю нашу енергетику. Тому що зараз Словаччина набиває собі кишені бабосиками продаючи Україні електроенергію і бензин втридорога.
показати весь коментар
02.09.2025 13:20 Відповісти
В долоньки собі тихенечко хлопала на радощах, імпортуючи да нас нафтопродукти та газ. Одночасно отримуючи кацапські рубліки за блокування європейських ініциатив щодо України.
показати весь коментар
02.09.2025 13:34 Відповісти
Не розумію для чого нам зустрічатись з цим покидьком-в рамках діалогу потрібен повторний удар по цій дружбі тиранів
показати весь коментар
02.09.2025 13:01 Відповісти
на енергетику неприпутимо, а на маленьких дітей - ок? з якої колонії для особливо небезпечних маньяків те фіцо вирвалось?
показати весь коментар
02.09.2025 13:10 Відповісти
Ось воно що. Нащупали у ***** болючий мозоль. Воювати ***** може хоч 100 років бо м'яса в нього повно. А від ударів по рашистських НПЗ і енергетиці у ***** істерика. Бо знає що Сосія так довго не протягне. Хто б сумнівався що ***** буде через своїх ************** давити на Україну і забороняти бити по Сосії. Скоро ще й Тампон вилізе з кремлівськими методичками. Да заженіть цьому Фіцо вже сокиру в голову ради його здоров'я. А нам своє робити ради звільнення всієї України від окупантів.
показати весь коментар
02.09.2025 13:18 Відповісти
А Зеленському в жодному разі не можна зустрічатися з цією гнидою. Фіцо не з доброго дива хоче з Зеленським говорити. Знову якусь пакость з ****** і Тампоном розробили. Їм даже неважливо що Зелеський відповість а важливо як цю розмову представлять ***** і Тампон для звинувачення України, Те ж саме було коли ***** за день до введення Тампоном санкцій швиденько позвав до себе Віткофа, який виставив ***** миротворцем а Україну як таку що не хоче миру. Не думаєте ж ви що Фіцо чи ***** хочуть Україні добра?
показати весь коментар
02.09.2025 13:26 Відповісти
вы не правы ему нужно встретиться с фицой 5 сентября что бы 6 расхерачить насосную стацию дружбы)))
показати весь коментар
02.09.2025 15:05 Відповісти
Україна ніколи не завдавала ударів по енергетикі,виключно по війсковим об'єктам!Що не так?
показати весь коментар
02.09.2025 13:21 Відповісти
І Зеленський обов'язково пошле його нахрін!
показати весь коментар
02.09.2025 13:23 Відповісти
сподіваюсь цього їбаната пошлють *****
показати весь коментар
02.09.2025 13:46 Відповісти
Щодо української енергетики цілком згоден.

Інфраструктура (у т.ч. енергетична) Роісі, як агресора, повинна бути знищена, як була знищена інфраструктура Третього Рейху.
показати весь коментар
02.09.2025 13:49 Відповісти
Привізить цього словацького мудака на руіни Бурштинській та Трипільській ТЕЦ та ткнить цю словацьку суку рилов у попіл.
показати весь коментар
02.09.2025 13:49 Відповісти
Як то кажуть свої труселя ближче до дупи, а ти курво нічого більше з ****** не обговорював, наприклад взагалі неприпустимість обстрілів України. Собака смердюча. Аби не мав відсотка від кацапської нафти то й мовчки сидів. Від складання договорів з іншими постачальниками такої лафи не буде...
показати весь коментар
02.09.2025 13:50 Відповісти
нідастрільоний,давай-но на укол...
показати весь коментар
02.09.2025 13:51 Відповісти
..чого б то ти, хвойда підкацапська, Фіца, не договорюєш продажно-блдську думку до кінця, а саме: "неприпустимість атак на енергоінфраструктуру" (вочевидь багатомільйардно-корупційну), і водночас таку безтурботну (для рубльових патаскух кремля) припустимість атак на мирних, цивільних громадян України, які вже одинадцятий рік гинуть, вже десятками тисяч...
показати весь коментар
02.09.2025 13:56 Відповісти
А може зразу за руським кораблем, навіщо обговорювати, з пуйлом вже обговорив
показати весь коментар
02.09.2025 13:57 Відповісти
Висновок: ***** безпорадне перед бомбардуванням інфраструктури підаросіі, бігає і жаліється своїм шльондрам, щоб ті вмовили Україну перестати завдавати удари. Треба продовжувати.
показати весь коментар
02.09.2025 13:57 Відповісти
не факт що Зеленському є про що розмовляти з Фіцо.
показати весь коментар
02.09.2025 13:57 Відповісти
а шо то за хрома чамора біля фіцо? яка копія із?
показати весь коментар
02.09.2025 14:13 Відповісти
а шо то за хрома чамора біля фіцо? яка копія із?
показати весь коментар
02.09.2025 14:13 Відповісти
на місці української влади я би його послав.

Втім, нині на місці української влади - - такі ж самі придурки, що і фіцо.
показати весь коментар
02.09.2025 14:18 Відповісти
Зустрічатися з Фіцо - себе не поважати. Фіцо далеко не перший зі словацьких держперсон, хто справляє враження розумово недорозвиненої особи.
Коли Словакію прийняли в Євросоюз, і вона підняла мита для України, їх державне керівництво цілком серйозно вимагало від України, щоб вона не піднімала для Словакії мита у відповідь, з тієї причини, що вони ж словаки тепер живуть за загальними правилами Євросоюзу, тому вони не можуть не підняти мита для України, а Україна ж не член ЄС, тому може і повинна для словацької продукції на українському ринку залишити низькі ввізні мита.
Натомість зараз, коли словаки стали обслугою Х-уйла, їх керівництво різко забуло про політичну підтримку Європою України, про якісь загальні правила, і накладають разом з Орбаном вето за ветом на усі рішення Євросоюзу, які можуть бути корисними для України, чи зашкодити Х-уйловщині.
показати весь коментар
02.09.2025 14:23 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=AO__pc3NQMY Є ПИТАННЯ: "Не дасте красти - ракет не буде" Скандал навколо ФЛАМІНГО. Сліди ведуть до Міндіча (39:43)
показати весь коментар
02.09.2025 14:40 Відповісти
В параллельной вселенной прибыло! Ещё одно существо присоединилась к. коалиции ****. Ых.
показати весь коментар
02.09.2025 14:44 Відповісти
Когда их уже из ЕС выкинут и санкции введут за сотрудничество с хлом.
показати весь коментар
02.09.2025 14:54 Відповісти
фыцо - неприпустимобити по енергетиці, вбивати мохна тіко людей