5751 відвідувач онлайн

Україна створює ешелоновану систему протидії ворожим "Шахедам" та "Гераням", - Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що у Силах оборони України триває робота з нарощування спроможностей за напрямком протидії ударним дронам типу "Шахед".

Про це він повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Головком розповів, що провів комплексну нараду, присвячену розвитку цього сегменту протиповітряної оборони.

"Ми створюємо ешелоновану систему протидії ворожим "Шахедам" та "Гераням". Наше спільне завдання – формувати більше таких екіпажів, навчати більше операторів-винищувачів, забезпечувати для них більше ефективних засобів ураження та РЛС",  - наголосив Сирський.

Під час наради головнокомандувач заслухав доповіді про:

  • ефективність виконання завдань підрозділами БпЛА-перехоплювачів;
  • стан та перспективи забезпечення підрозділів різними типами дронів;
  • порядок подальших дій щодо підвищення ефективності боротьби з ударними й розвідувальними БпЛА противника;
  • наявні проблемні питання та пропозиції щодо їхнього вирішення.

За його словами, напрямок ППО пріоритетний і для держави, і для ЗСУ, оскільки від результативності української системи "антишахедів", від надійності протиракетної оборони залежить безпека тилу.

"Тому – продовжуємо відбір особового складу для комплектування екіпажів БпЛА-перехоплювачів, формуємо нові штатні підрозділи. За підсумками наради поставив завдання для усунення недоліків та посилення роботи за напрямком дронів-перехоплювачів", - додав Сирський.

Топ коментарі
+14
а три рочки що робили?
показати весь коментар
04.09.2025 20:19 Відповісти
+10
Помітно😕
показати весь коментар
04.09.2025 20:11 Відповісти
+9
В ЗеКраїні мрій поки лише ешелонована система вилову чоловіків на день ТЦК-никами. І во дворах, і в підземних переходах, і на блок-постах.
"Увеличеть норму вылова мужиков на день". В.О. Потужний. Дата, підпис.
показати весь коментар
04.09.2025 20:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Помітно😕
показати весь коментар
04.09.2025 20:11 Відповісти
Языком по Зежопе!
показати весь коментар
04.09.2025 20:32 Відповісти
Звичайно помітно! спочатку по шахєду вночі херачать ЗУ-шками снаряди якої до нього не долітають ,потім коли він йде на зниження на максимальній швидкості валять навіть з автоматів.Якщо дууже повезе-то збивають.Зазвичай воно попадає і вибухає. Це так..Власні нічні спостереження під час тривог та нальотів шахєдів.
показати весь коментар
04.09.2025 21:01 Відповісти
на зниження шахеди йдуть над будинками, де живуть люди , то ж вирішувати цю проблему мали б швидко, бо це знущання над людьми, а не язиком вже пів року молоти про потужну роботу з протидії шахедам
показати весь коментар
04.09.2025 21:21 Відповісти
А можна було б ці гроші , що на СИСТЕМУ, та і на асфальт пустити, як з 2019 року! А підприємства ОПК України, демілітаризації піддати, як з 2019 року!! Гончарук, разумков, бакановим, та міністри оборони з богданом, можуть це засвідчити, поки добровільно, давши пояснення доброчесному генпрокурору, з десятком антиКорупційних структур, як це сталося по чиїй команді/розпорядженню, поки зеленський на лижах, гнав до Оману!!
показати весь коментар
04.09.2025 20:16 Відповісти
Усі питання про державні гроші, це до чужинців міндічів-коломойскіх. Це їхня стихія, вони на цьому розуміються.
показати весь коментар
04.09.2025 20:22 Відповісти
гнида сирок з батьками на паРаші заливає у вуха зельоний побєдобєсний понос

сирний телемарахфонец
показати весь коментар
04.09.2025 20:17 Відповісти
заводи з виробництва безпілотників це перший ешелон? а енерго системи другий?
показати весь коментар
04.09.2025 20:19 Відповісти
а три рочки що робили?
показати весь коментар
04.09.2025 20:19 Відповісти
А вони і дванадцять років ні чого не робили.
показати весь коментар
04.09.2025 20:24 Відповісти
да ти що? Якщо би останні, як ти кажеш, 12 рочків нічого не робили, отримував би ти зараз рублі і ходив би ти по гриби десь біля Воркути або Камчатці.
показати весь коментар
05.09.2025 06:38 Відповісти
Тільки нахєра про це розповідати.
показати весь коментар
04.09.2025 20:21 Відповісти
після дебальцево тобі довіри не має. помниш як ти приїхав до нас ? тобі ні один офіцер руки не пожав. а я помню....
показати весь коментар
04.09.2025 20:23 Відповісти
коли це було? в якому році?
показати весь коментар
04.09.2025 21:09 Відповісти
В ЗеКраїні мрій поки лише ешелонована система вилову чоловіків на день ТЦК-никами. І во дворах, і в підземних переходах, і на блок-постах.
"Увеличеть норму вылова мужиков на день". В.О. Потужний. Дата, підпис.
показати весь коментар
04.09.2025 20:24 Відповісти
Ну так потужно виловили потужно і сзч все закономірно, зелені покидьки нічого нормально зробити не можуть, все через дупу .
показати весь коментар
04.09.2025 20:32 Відповісти
Шахеди, герані, італмаси, молнії летять на Суми і через Суми як їм заманеться, під кулеметні черги, які, нажаль, рідко зараз досягають успіху. Так де тут пройде ешелон боротьби з цими тварями? Чи задум - пропустити їх у глиб України, а там... вже і ПВО, і зенітні дрони, і лазерні гармати, і зірка смерті. Може не треба стягувати все що є під столицю, а зустрічати їх на вході в Україну, та не давати розлітатись нечисті? Щось тут не так хлопці з тактикою та стратегією, бо прикордонні-прифронтові області зараз - це прохідний двір для шахедів і не тільки.
показати весь коментар
04.09.2025 20:24 Відповісти
В Запоріжжі те ж саме. Кудись стріляють, а вони летять далі собі.
показати весь коментар
04.09.2025 20:33 Відповісти
"Я зараз у Києві. З подивом спостерігаю (вчора), як ворожі безпілотники - шахеди, гербери та якісь інші - не визначив візуально - літають над українською столицею та передмістям з ранку до ночі, вночі, серед білого дня, і ніхто нічим їх не знищує.
Дивлюся в планшет ППО - шахед через Бучу на Васильків, шахед над Вишневим, шахед над Жулянами... Зупиняюся, виходжу з машини, дивлюся на небо - точно, летить, покидьок, як на навчаннях, тихо, мирно, рівно, прямо...
А де наша ППО?.. Де дрони-перехоплювачі, які повинні були закупити вже мільйони штук, щоб близькі до влади компанії-збирачі китайських машино-комплектів могли заробити чергові сотні мільйонів доларів?.. Де це все?.. Де, нарешті, «Фламінго», які повинні були вже зграєю полетіти на північ?..
Не розумію. Бачу лише заяву СБУ про якусь «помсту» НАБУ. І ще штатні «патріоти» почали просувати в суспільну свідомість тему зради - мовляв, своїми антикорупційними розслідуваннями НАБУ перешкоджає розвитку ракетної програми України. Мовляв, детективи розкривають державну таємницю... З яких це пір брехня і корупція стали державною таємницею?..
PS Може, хтось бачив вчора вдень на власні очі, як дрони-перехоплювачі знищують шахеди і гербери над Києвом і передмістям?.. Напишіть у коментарях. Може, я сліпий."
Касьянов.
показати весь коментар
04.09.2025 21:16 Відповісти
Періодичні новини про переведення екіпажів ППО до піхоти це теж посилення?
Реклама Притули про донат на дрони-перехоплювачи - це робота Головнокомандувача і МО?
(реклами про підготовку пілотів для цих дронів я не чув)

Ми створили афігенну вундервафлю! (рейтинги вгору)
Ми запускаємо в серійне виробництво супер вундервафлю! (рейтинги вгору)

Реальність: а хто цими "вундервафлями" буде керувати та налаштовувати їх?

Ми зробили все можливе і неможливе, але вороже ІПСО збиває наші рейтинги! Тому ми розкажемо вам ще про сотню "вундервафлів", "цікавих ідей" про "зниження цін на..." (але красти не перестанемо і від влади цю зелену плісняву і вогнем не відженеш!)
показати весь коментар
04.09.2025 20:26 Відповісти
Саме тому зі 100 шахедів, які залітають з Сумської області - 95 долітає до Києва і 70 до Львова або Луцька.
показати весь коментар
04.09.2025 20:26 Відповісти
Що ти вже тільки не створював, Шурік ти навіщо від Лазера зарядне ховаєш?
показати весь коментар
04.09.2025 20:27 Відповісти
Тільки створювати? Цікаво скільки украдуть на цьому?
показати весь коментар
04.09.2025 20:31 Відповісти
Как в том анекдоте "Поздно товарищ! Ваше ухо прокомопсировано"! Эту эшелованованую пво нужно было создавать не тогда когда уже пол Украины расхерачили а в начале примения ударных БПЛА!
показати весь коментар
04.09.2025 20:41 Відповісти
Знлву?Це вже вкотре?
показати весь коментар
04.09.2025 20:41 Відповісти
Немає довіри до цього сирського.З мухи " слона " робить коли про успіхи розказує, а про великі втрати замовчує.
показати весь коментар
04.09.2025 20:42 Відповісти
Щпс на Зиму расхерачат энергосистему и тогда под "буржуйки" вспомним про "эшелонируюмую систему пво"
показати весь коментар
04.09.2025 20:43 Відповісти
Сміятися чи плакати?
показати весь коментар
04.09.2025 20:44 Відповісти
І саджає мільярд дерев.
показати весь коментар
04.09.2025 20:55 Відповісти
Згадався старий совковий анекдот. Суботник, кореспондент місцевого радіо освітлює цю подію. Бачить він як один вириває ямку, а другий її відразу й зариває. Підходить до них та питає: чому перший вириває ямку, а другий відразу зариває? Відповідають: вириває ямку дійсно перший, а ось зариває не другий, а третій. Другий мав саджанці дерев у ямку опускати, проте захворів та не прийшов.
показати весь коментар
04.09.2025 21:07 Відповісти
Ми вже помітили блін.
показати весь коментар
04.09.2025 21:05 Відповісти
Про це вже давно говорять
показати весь коментар
04.09.2025 21:06 Відповісти
Брехуни смердючі!
показати весь коментар
04.09.2025 21:07 Відповісти
зеленский со шмыгалем наштамповали дронов-истребителей, а тебе всё мало?
показати весь коментар
04.09.2025 21:12 Відповісти
Своїми газами бачив ці дрони перехоплювачі які не здатні збити шахед....3 рази пройшов мимо нього...потім зором я вже не бачив але вибуху не було,значить не збив...
показати весь коментар
05.09.2025 06:26 Відповісти
"'єхидні зелені заяви " розраховані на пограбування України ."фламінго" з "паляницею"не дадуть збрехати
показати весь коментар
04.09.2025 21:57 Відповісти
Це добре і дуже круто!
Але хочу почути про створення системи деокупації Півдня!!
А то створюється таке враження що йде підготовка до вічної війни,що й путлеру вигідно. Поки йде війна зелень при владі, якщо війні кінець, почнеться розбір польотів, воно їм треба??!
показати весь коментар
04.09.2025 22:09 Відповісти
Сирський ешалоновано за прикладом верховного гундосіка сцить у вуха.
показати весь коментар
04.09.2025 22:36 Відповісти
Включайте Марахвон
© Ну ка все вместе
Уши развесте !!
показати весь коментар
04.09.2025 23:00 Відповісти
Это что,совковых штабных крыс сыр кого пошлют воевать?
да ну нахер.
показати весь коментар
04.09.2025 23:28 Відповісти
Так Зеля більше півроку як вихвалявся, що "знайшли цікаве рішення... будемо збивати все, що летить". ДЕ ВОНО???
показати весь коментар
04.09.2025 23:29 Відповісти
На четвертому році війни. Створює. А де наші а-ля Швхеди? Чого недостатньо-розуму чи бажання? То купуйте їх у Ірану.
показати весь коментар
05.09.2025 00:18 Відповісти
Він взагалі розуміє що верзе?я цю систему кожну ніч над головами спостерігаю...чи він всіх за дурнів має як і його хазяїн......
показати весь коментар
05.09.2025 06:22 Відповісти
Це дуже важко коментувати, знаходячись у прифронтовому місті. Якщо не вдаватись в деталі, ситуація з ПВО стрімко погіршується. Безкарно шахеди та молнії влучають в різні об'єкти або просто пролітають повз, у глиб України. Нічого окрім пальби з кулеметів нема. Кількість ворожого лайна у небі збільшується.
показати весь коментар
05.09.2025 06:38 Відповісти